• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اعتراض نظام‌مند تحریم پارتی بازان

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Hespride

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم...قم...قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مالی
پاسخ : اعتراض نظام‌مند 1 : تحریم پارتی بازان

به هر حال هر سایتی یه سری معایب داره و یه سری محاسن
کاری ندارم اونجا چی بوده، آخرین بار هم 8ماه پیش رفتم توش ، اما میدونم که این سایت شاید توش پر از اشکال باشه، اما کاربراش و دوستیاش، خیلی خیلی ارزششون بیشتر از این حرفهاست که بخوایم اینجوری خرابش کنیم

• شروع کننده موضوع

saphir

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
مدال المپیاد
سابقه کلاس هاشو دارم اما خودشو نه
دانشگاه
با این اوصاف فکر کنم بیوفتیم گیره اصفهونی های عزیز ...
رشته دانشگاه
میگن عمران ... میگم شهرسازی ... هرچی خدا بخواد

مدیرا لطف کردن با ابن همه احترام ... واقعا ردای ِ مدیریت ارزونیتون که حاضرید به خاطرش مرزهای اخلاقی رو یکی یکی زیر پا بگذارید
جناب صابر نژاد هم که ِ معلوم الحال اند ... شما چه طور به ایشون صلاحیت ِ بازپرسی دادین وقتی که همه ایشون رو به لودگی و مسخره گی می شناسند؟!
در مورد دوستی دختر و پسر ... اینجا همه با همه دوستن!
همین مدیرا مثلا ...! ... می فهمین که ؟!!؟

مشکل ریشه ایه ! یادتون چند ماه پیش همه می خواستن برن ...و رفتن و باز هیچ کاری نشد؟!
این ریشه اش همون جاس که سر باز کرد زخمش دوباره!
اما در مورد تا آخر هفته صبر کردن .... صبر نمی کنم چون می خوام حرفام شنیده بشه ... چون می خوام شفاف سازی بشه ... نه مدیرا فوقش برای حفظ خودشون فقط امیر رو متهم کنند! مشکل بزرگ تر از دوست دخترای ِ ایشونه ! ... خیلی بیش تر از این حرفاست که بخوایم همه چیزو تو این خلاصه کنیم... مدیریت سایت خیلی لوث و مسخره شده ...

اصلا گور پدر پارتی بازی ... من فقط یه سوال دارم ... چرا همه مدیرا توی یه طیف سیاسی هستند ؟!!؟ یه کم بو میده!

من با جناب آ.ث.ا چتیدم ... با هم حرف زدیم در مورد پست ها ...خیلی وقت پیش ... متنشم موجوده ... اونجا گفتم و کاش نمی گفتم که چرا تعداد ارسال های بیش از ظرفیت ِ مدیرا عدد رند ثابتیه ... (مثلا در مورد همین خانم 500 تا بود) ... بعد از این چت یهو همه چیز بهم ریخت! و عددا غیر رند شدن ... و دیگه وقت نکردم حساب کنم ... شک ندارم اگه پیگیر بودم این غیر رند ها هم ثابت می موند!
جناب همکلاسی ...شما که الان رفتید بالای منبر و می گید جو رو متشنج نکنید؛ یادتون نرفته قضیه مسابقات ِ زیبای عکاسی رو که ...!؟!
اینجا که چیزی بهمون نمی دن و من تعجبم از همینه که چرا با این وجود یه سری ها اون تقلب های آشکار رو می کردن!

جناب هسپراید ماکیوالیست! فقط مواظب همین باشید که موقعیت خودتون خراب نشه ! خب؟؟!؟!؟
شما که شانتون اجلّ ِ از این حرفاست اما من نگران ِ اون تفکرات مشترکیم که این تاپیک رو ساخت ...

در کل ... ما آن چه شرط بلاغ بود گفتیم ...خواه پند گیر ...خواه ملال...

TnT

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ارومیه
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
علوم پزشکی ارومیه
رشته دانشگاه
پزشکی
اینستاگرام

به نقل از Sigma :
مثلا همین تعداد پست ها ...
محمد کار مدیریتی فوروم نکرده، اما من کردم ... می تونید برید از جنابِ مطهری بپرسید ...
و مسلما سیستم ِ مدیریت تالار ما با این تالار فرق چندانی نداشت ...
می دونم تعداد پست ها رو راحت می شه زیاد کرد ...
admin سایتمون پستاش رو زیاد کرده بود که اونجا ننویسه کاربر تازه کار!
پس کتمان نکنید!
یه حرفای ِ بعضا مسخره ای هم می زنند دوستان که تاپیک حذف شده اما پست ها موندن! .... (نمی دونم توی انجمن های مخفی سطل بازیافت دارید یا نه که تاپیک های قدیمی رو اول انتقال بدین بعد پاک کنید اگه داشته باشین می شه یه جور ماستمالی کرد ... دویست سیصد تا رو البته ، نه دو هزار تا رو!)
یه مثال می زنم از کاربرای همین سایت ...
جناب مدیران محترم ...
بذارید همه حرفاشون رو بزنند (واقعا خیلی جالبه همه ی اونایی که توی بحوث ِ سیاسی اعتقاد داشتند همیشه حرف ها باید زده بشه حالا می گن حرف زدن یعنی شانتاژ!) باور کنید حرف زدن دعوا درست نمی کنه ...
به شرطی که مدیرا سکوت کنند ... و دعوا درست نکنند (تو همین تاپیک کی دعوا درست کرد؟ )
اگه اون تاپیک هایی که زده شده در این زمینه ها رو برگردونید (برگردوندنش نشون می ده سطل بازیافت دارید یا نه!) مطمئنا ضرر نمی کنید ...
پ.ن:دقت کردید چند تا از مدیرا قایم شدند؟! گم شدند و اینجا ها پیداشون نمی شه ... این برای ِ من ِ نوعی سوال ایجاد می کنه ...
پ.ن: معتقدم فقط جناب محمد مطهری شخصا رسیدگی کنه ...
در مورد شمرده شدن پست ، من نگفتم که پست های مدیران تو تاپیک های حذف شده شمرده میشه . من گفتم پست های همه ی کاربرا تو بعضی از انجمن های حذف شده شمرده میشه و دقیقاً همینجوری هم هستش . به پست های من مراجعه کنید میبینید . سیستم اس ام اف هیچ وقت اینجوری نبوده و تو این فروم هم اینجوری نیست ... مثالی می زنم تا روشن شه ماجرا . یه تاپیک بود خرداد ماه در مورد انتقاد از هر یک از کاندیدا ها ریاست جمهوری ؟ تو اون تاپیک من حدود 33 یا 34 تا پست زده بودم . وقتی اون تاپیک حذف شد ، پست های من پرید . ولی وقتی کل ایران و سیاست حذف شد ، پست های من فقط مقدار خیلی کم تغییر کرد ( دلیلش هم حذف چند تا تاپیک بود )
به بازرس مراجعه کنید ... من در مورد حرف زدن یا نزدن مسئول نیستم ولی خب قرار شده بود یه هفته فرصت داده بشه . ( من به جز موارد معدود تاپیکی رو قفل یا حذف نکردم )
جواب پ . ن : حیف که صابرنژاد اجازه نمیده بگم :D اگه خواستی ، تو چت بهت میگم .

saboteur

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
کاشان
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر / نرم افزار

به نقل از saphir :
مدیرا لطف کردن با ابن همه احترام ... واقعا ردای ِ مدیریت ارزونیتون که حاضرید به خاطرش مرزهای اخلاقی رو یکی یکی زیر پا بگذارید
جناب صابر نژاد هم که ِ معلوم الحال اند ... شما چه طور به ایشون صلاحیت ِ بازپرسی دادین وقتی که همه ایشون رو به لودگی و مسخره گی می شناسند؟!

اول بابت لطفت تشکر!
دوم بازم تشکر!
(نشان بالای درک افراد از :D رو نشون میده! )

Hespride

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم...قم...قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مالی

به نقل از saphir :
جناب هسپراید ماکیوالیست! فقط مواظب همین باشید که موقعیت خودتون خراب نشه ! خب؟؟!؟!؟
شما که شانتون اجلّ ِ از این حرفاست اما من نگران ِ اون تفکرات مشترکیم که این تاپیک رو ساخت ...
این ماکیوالیست که گفتی نفهمیدم چیه، اما من الانشم موقعیت خاصی ندارم که بخواد خراب بشه، یه زمانی مدیر عکس بودم که اون هم نمیدونم به چه دلیلی ازم گرفته شد،و خودم هم منتقد این وضع مدیریت هستم
اما (مثاله، گیرندید) زمان انتخابات همگفتم، گفتم صبرکنید تا مهلت شورای نگهبان تموم بشه، بعد بریزیم توی خیابونا، گوش نکردید، از روز نتیجه ها ریختیدتوی خیابونا و همین باعث شد ازهمون روزدیگه کسی به حرفهاتون گوش نده و بگن اغتشاش گر!
من میخوام آخر اینهمه دعوا، اسممون نشه جوگیر یا جوساز، میخوام دیگه اتمام حجتی باشه برای مدیرا، میخوام دیگه بهانه ای براشون نباشه
میخوام همه چیزو کنترل و حسابرسی کنند، تا وقتی ازشون سوال پرسیدیم، نگن باید بررسی شه!!

مطمئن باش من خیلی بیشتر از تو دوست دارم که این قضیه معلوم بشه که آخرش چیه؟
معلوم بشه چرا دوست دخترای یه نفر اینقد ر مهم شدن؟
چرا بعضیا تا دوست میشن به پست هاشون اضافه میشه؟
چرا وقتی دوتا پست مخالف نظام بزنیم، میشیم مدیر
چرا....

من هم میخوام خیلی چیزا معلوم بشه، اما اینجوری،فقط جوخراب میشه و توی جو خراب، دیگه هیچ منطقی، جوابگونیست

همین

zahra96

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 / میدیا
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه هنر تهران
رشته دانشگاه
گرافیک

آقای سفیر:

اولا شما حق ندارید به هیچ کاربری توهین کنید از جمله آقای صابرنژاد ! بعدشم شاید این احساسی ترین و متشنج ترین پست این تاپیک بوده ! دوستی بین دختر رو پسر بین خودشونه ولی اگه عواقبی داشته باشه تقصیر هردوشونه ولی ظاهرا تو این دوستی فقط سارا محاکمه شد پس لطفا حرف از حق نزنید! و من دیگه درباره ی این موضوع بحث نمیکنم چون تا حد زیادی خصوصیه حتی اگه همه ی کاربرا ازش خبر داشته باشن!در باره ی طیف سیاسی میشه بگین چه بویی؟ چرا شما نون شبتونو هم به سیاست ربط میدید؟ حتی اگه حرف هایتان درست بوده لحنتون کارو خراب کرد ... در ضمن از این پست تنها پندی که میشه گرفت اینه که اینقدر احساسی برخورد نکنیم و مثل اینکه یه موردایی در مورد پست مدیرا هست که به درک (البته این نظر منه شاید واسه بقیه مهم باشه!) ! ولی آخه تعداد پست مدیرا اینقدر حیاطیه؟؟
چه حفظ موقعیتی؟؟ مگه اینجا دولته که یکی بخواد به خاطر پست پاچه خواری کنه؟!

zahra96

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 / میدیا
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه هنر تهران
رشته دانشگاه
گرافیک

دوستانی که این پستو میبینن منو به خاطر اسپم ببخشن ولی الان با گرفتن دو منفی بعد از پست قبلی زخم کهنه ای باز شد...یاد روزهای تاپیک سیاسی به خیر که من برای مخالفت باعده ای 11 منفی وبا الان 13 منفی گرفتم.و همینطور منفی های پشت سر هم دیگر ...برام جالبه عده ای اصلا تحمل مخالفت را ندارن (کلی گفتم با شخص خاصی نبودم!)

3PDE.F

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان
رشته دانشگاه
معمارم

همه ازين اوضاع خسته شدن،اوضاع شديد بهم ريختس ولي يه سواله كه خيلي فكر منو مشغول ميكنه اونم اينه كه اونايي كه مديرا روقبول ندارن چه جوري ميگن منتظرن نتيجه معلوم شه؟
اگه اين طور كه ميگين ريگي به كفش مديران باشه پس با بررسي اونام چيزي مشخص نميشه
اخرش اينه كه وقتي مديران ميگن اينه نتيجه تحقيقاته يه سري كه مطابق ميلشون نيست ميريزن مگن مديران دارن اشتباه ميگنو اينا تازه اوضاع بد جورتر ميشه پس اونايي كه نشستن ميگن ما اين جايم تا مشخص بشه هم نبايد زياد دلشونو خوش كنن

3PDE.F

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان
رشته دانشگاه
معمارم

همه سعي دارن تو اين وضع اوضاع به نفع خودشون تموم كنن هر جور شده اين فرصتو از دست نميدن!
بيچاره اين وسط كاربرا عروسك خيمه شب بازيو بازيچه دست ميشن

serious

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
کوهپایه قدوسی
شهر
متاسفانه قم

اعتراض بکنید که چی؟
اکانت تون را حذف کنن ی هر چی تاپیک بزید قفل کنن؟
ما باید کودتا بکنیم ...
ابتدا باید یه گروه هک توی سایت جمع کنیم تا سایت را هک کنن بعد حداقل برای 48 ساعت دسترسیشونو از سایت قطع کنیم
تا ببینیم 2 روز بدون رییس در فروم چی میشه دی:

Hespride

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم...قم...قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مالی

به نقل از serious :
اعتراض بکنید که چی؟
ما باید کودتا بکنیم ...
ابتدا باید یه گروه هک توی سایت جمع کنیم تا سایت را هک کنن بعد حداقل برای 48 ساعت دسترسیشونو از سایت قطع کنیم
امثال شما هرگز به جواب نخواهند رسید!
مطمئن باش

saeid01

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی کاشان
شهر
کاشان

به نقل از saphir :
جناب همکلاسی ...شما که الان رفتید بالای منبر و می گید جو رو متشنج نکنید؛ یادتون نرفته قضیه مسابقات ِ زیبای عکاسی رو که ...!؟!
اینجا که چیزی بهمون نمی دن و من تعجبم از همینه که چرا با این وجود یه سری ها اون تقلب های آشکار رو می کردن!

اومدی از من بپرسی چرا دیگه چیزی نمی گم ؟
چون خودم smf نصب کردم , دیدم نمیشه رای ها رو تغییر داد ! والسلام !

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

جناب saphir
لطفا اعتراض دقیق این تاپیک رو توی بررسی اعتراضات بنویسید تا جواب بدیم. این تاپیک خیلی قاطی پاطی شده.

arashbm

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
المپیاد نجوم یه هفته خوندم مرحله دوم چهار تا سوال از هفت تا نوشتم
دانشگاه
دانشگاه شهید بهشتی
رشته دانشگاه
فیزیک

به نقل از serious :
اعتراض بکنید که چی؟
ما باید کودتا بکنیم ...
پیشنهاد من اینه:
اول برین از چهارراه لشگر ۵ ۶ تا تانک بدزدین بعد برین سرورهارو تو دوبی محاصره کنید user pass روت رو بگیرین! اگه مقاومت کردن نقشه ب اینه که با تانک‌ها میاین پیش دانشگاهی علامه حلی یکعدد کلاش میزارین شقیقه مطهری پس از مقادیری شکنجه و اینا از خودش یوزر پس رو می‌گیرین.
البته من راه اول رو پیشنهاد می‌کنم چون آسون تره!

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از ArashBM :
پیشنهاد من اینه:
اول برین از چهارراه لشگر ۵ ۶ تا تانک بدزدین بعد برین سرورهارو تو دوبی محاصره کنید user pass روت رو بگیرین! اگه مقاومت کردن نقشه ب اینه که با تانک‌ها میاین پیش دانشگاهی علامه حلی یکعدد کلاش میزارین شقیقه مطهری پس از مقادیری شکنجه و اینا از خودش یوزر پس رو می‌گیرین.
البته من راه اول رو پیشنهاد می‌کنم چون آسون تره!
:)) :)) :)) :)) :)) اون قسمت مطهریو خیلی بشدت باحال اومدی، دلمو گرفتم نشستم خندیدن :)) :)) :)) :)) :))

arashbm

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
دانشگاه
دانشگاه شهید بهشتی
رشته دانشگاه
فیزیک

به نقل از 3PDE.F :
همه ازين اوضاع خسته شدن،اوضاع شديد بهم ريختس
به نقل از 3PDE.F :
همه سعي دارن تو اين وضع اوضاع به نفع خودشون تموم كنن

یادش بخیر برادر گوبلز(وزیر روشنفکر سازی -Enlightenment- آلمان نازی) یه اصطلاح خوبی بکار می‌برد!
goebbels1.jpg

The Creative Art of Modern Political Propaganda
یعنی وقتی خبری نیست انقدر کولی بازی و ننه من غریبم دربیاری که مردم فک کنن واقعا خبریه!
مثال ۱: آقای x می‌خواهد رییس جمهور بشود! می‌گوید حلقه قدرت چنین است و چنان است و...
مثال ۲: آقای/خانم x می‌خواهد فروم را به گند بکشد! هزارو اندی تاپیک اسپم می‌دهد بعد هرکدام که قفل شد می‌آید هوچی‌گری می‌کند و تاپیک‌ها(امثال همین تاپیک ها) می‌زند! مدیران محترم هم به جای اینکه تذکر بدهند همراهی می‌کنند!() بعدش ملت باور می‌کنند واقعا اتفاقی افتاده. «اوضاع به هم ریخته‌س» «همه ازين اوضاع خسته شدن»«این اوضاع»«اون اوضاع»«این اوضاع»و...
The Creative Art of Modern Political Propaganda
die kreative Kunst des modernen politischen Propaganda

زورو

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان شهسوار
شهر
شهسوار
مدال المپیاد
اهلش نیستم
دانشگاه
ایشاا... تهران - شریف
رشته دانشگاه
فرقی نمی کنه ... مهم شریفه
پاسخ : اعتراض نظام‌مند تحریم پارتی بازان

ای بابا ... این جا که دیگه فرق زیادی بین منو تو و اون نمی کنه ! نه بحث پولی هست نه مقام رسمی و نه چیز دیگه ای ... این جا یه مکان مجازی واسه بچه های سمپاد ... خرابش نکنید ... این مقاما ... مدیر ... مدیر کل ... ناظم ... همه سمبلیک .... اتفاق خاصی نمی یفته اگه مثل من کاربر عادی باشین ... بی خیال بابا . جو رو خراب نکنید

arashbm

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
دانشگاه
دانشگاه شهید بهشتی
رشته دانشگاه
فیزیک

به نقل از زورو :
ای بابا ... این جا که دیگه فرق زیادی بین منو تو و اون نمی کنه ! نه بحث پولی هست نه مقام رسمی و نه چیز دیگه ای ... این جا یه مکان مجازی واسه بچه های سمپاد ... خرابش نکنید ... این مقاما ... مدیر ... مدیر کل ... ناظم ... همه سمبلیک .... اتفاق خاصی نمی یفته اگه مثل من کاربر عادی باشین ... بی خیال بابا . جو رو خراب نکنید
فعلا این شمایی که با رو اوردن این زباله ها از اون ته سایت داری جو رو خراب می‌کنی. تاپیک قفل شود لطفا تا بحث دوباره بالا نگرفته.

زورو

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان شهسوار
شهر
شهسوار
مدال المپیاد
اهلش نیستم
دانشگاه
ایشاا... تهران - شریف
رشته دانشگاه
فرقی نمی کنه ... مهم شریفه

به نقل از Arash Badie Modiri :
فعلا این شمایی که با رو اوردن این زباله ها از اون ته سایت داری جو رو خراب می‌کنی. تاپیک قفل شود لطفا تا بحث دوباره بالا نگرفته.
:O حالت خوبه ؟

arashbm

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
دانشگاه
دانشگاه شهید بهشتی
رشته دانشگاه
فیزیک

به نقل از زورو :
ممنون شما چطوری؟! چه خبر از اینورا؟!
منظورم این بود که این تاپیک تموم شده و چن وقتیه کسی توش پست نداده. شما دوباره با این کارتون تاپیک رو بالا کشیدی! برای اینکه جو سایت خوب شه باید تاپیک های امثال این برن پایین و تاپیک های درست حسابی بیان رو.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا