• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی های کرج

HHH

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
مدرسه
شهر
کرج
پاسخ : سمپادی های کرج

آخه شما کلا با موجودیته سمپاد مخالفی!
این دیگه مدرسه ی ما و اونا و اینا و اوشون و ایشون نداره!!!!

Parham MLK

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی
شهر
کرج

به نظر من این درست نیست که بگیم اونا اصلاً سمپادی نیستن! یا اینکه آدم حسابشون نکنیم!
خیلی ها تو طلایه داران هستن که لیاقتشون از خیلی ها که تو شهید سلطانی اند، بیشتره!

شما تو مدرسه تون از اینجور دانش آموزا ندارید خانم ها؟؟؟!!؟

یه سوال:
چند تا فرزانگان داریم تو کرج؟؟ :-?

Dizzy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
کرج
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
شهرسازی

به نقل از independentwise :
من خودتون و خودمون رو هم چیز درخشانی نمی دونم وای به خودشون!
جز افرادی مثل خانم زارعیان و برادرشون و چند نفر المپیادیه دیگه اکثرا ول معطلن و فقط سال آخر میشینن مثل موجودی عزیز درس می خونن کنکور رتبه میارن و گرنه خروجی خاصی ندارن!
شما می تونین یک سری به فیس بوک بزنین و کامنت های این دوستان رو ارزیابی کنید ببینید در چه حد و اندازه ایه متوجه میشید چقدر این تیزهوشی خروجی داشته!
به خاطر همین خودمون و خودتون آش دهن سوزی نبودیم که دیگران رو به حساب بیاریم یا نیاریم.
من اصلا برای چند نفر که میرن موفقیت های خاص کسب می کنن برام ملاک نیست مهم کلیته که به درد نمی خوره

ینی چی کامنتای فیسبوکو ببین؟؟!!
من به شخصه علاقه ای به المپیاد خوندن ندارم، اصن دوستم ندارم درس بخونم، ولی سمانه از نجوم خوندن لذت می بره، هر کی یه جوره!هر کی در یه زمینه استعداد داره ولی همه ما باهوش و با استعدادیم

s.h

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی کرج
شهر
کرج

به نقل از تـــــــــــــــارا :
ینی چی کامنتای فیسبوکو ببین؟؟!!
من به شخصه علاقه ای به المپیاد خوندن ندارم، اصن دوستم ندارم درس بخونم، ولی سمانه از نجوم خوندن لذت می بره، هر کی یه جوره!هر کی در یه زمینه استعداد داره ولی همه ما باهوش و با استعدادیم
تو شهید سلطانی هستن افرادی که اصلا خوب نیستن و علت قبول شدنشون هم این بوده که صد تا کلاس اینور اونور رفتن خوب بدیهی است که قبول بشند .حالا بچه های شما را نمیدونم!!!!
بعدش تارا خانوم هر کسی که میگید یه استعدادی داره خوب بلاخره باید نمایانش بکنه اگر نتونست جاش تو این مدرسه نیست اقای مرتضی پور راست میگن واقعا خروجی خوب نداریم
حرف پرهام هم تایید میشه خودم شخصا خیلی ها را دیدم که واقعا لیاقتشون بیشتر از اون چیزی است که ما تصور میکنیم
اصلا کلی گویی و مطلق حرف زدن بد است نباید بگیم اونا اصلا باهوش نیستن میتونیم بگیم تعداد باهوش های ان ها نسبت به ما کمتره که اینم نمیشه به صورت قطع گفت چون ما 3 ساله راهنمایی را تو این مدارس بودیم و تحت تاثیر جووش و ... بودیم شاید اگر اونا هم بودن تعداد افراد باهوششون خیلی میشد!!!
مسئله ای که مطرح است تعداد است نه سطح

Dizzy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
کرج
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
شهرسازی

به نقل از 50%&50% :
تو شهید سلطانی هستن افرادی که اصلا خوب نیستن و علت قبول شدنشون هم این بوده که صد تا کلاس اینور اونور رفتن خوب بدیهی است که قبول بشند .حالا بچه های شما را نمیدونم!!!!
بعدش تارا خانوم هر کسی که میگید یه استعدادی داره خوب بلاخره باید نمایانش بکنه اگر نتونست جاش تو این مدرسه نیست اقای مرتضی پور راست میگن واقعا خروجی خوب نداریم
حرف پرهام هم تایید میشه خودم شخصا خیلی ها را دیدم که واقعا لیاقتشون بیشتر از اون چیزی است که ما تصور میکنیم
اصلا کلی گویی و مطلق حرف زدن بد است نباید بگیم اونا اصلا باهوش نیستن میتونیم بگیم تعداد باهوش های ان ها نسبت به ما کمتره که اینم نمیشه به صورت قطع گفت چون ما 3 ساله راهنمایی را تو این مدارس بودیم و تحت تاثیر جووش و ... بودیم شاید اگر اونا هم بودن تعداد افراد باهوششون خیلی میشد!!!
مسئله ای که مطرح است تعداد است نه سطح

آدم باهوش تو هنرستان بقل مدرسه ما هم هست!
به نظر من مشکل بی انگیزگی بچه هاست
بعدشم خب یکی که می تونه سال آخر بکوب بخونه قبول شه و تواناییشو داره واسه چی این کارو نکنه؟!
جز درصد خیلی کم از بچه ها، به نظر من بقیه حق این مدارس رو دارن.ضمن این که اصلا تیزهوشان چیز خاصی نیست فقط یک سری دانش آموز با یکسری خصوصیات نزدیک به هم کنار هم جمع شدند و تو یه مدرسه درس می خونن.همین!

Parham MLK

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی
شهر
کرج

به نظر من مشکل بی انگیزگی بچه هاست

جز درصد خیلی کم از بچه ها، به نظر من بقیه حق این مدارس رو دارن.
منم کاملاً موافقم با حرفتون!
بعضی ها فکر میکنن چون تیزهوشان قبول شدن، دیگه باید درس خوندن رو بذارن کنار! [-(
یعنی همین قبول شدنشون تو تیزهوشان باعث بی انگیزگی شده!

درصد کم رو هم نمیدونم! :-? من فکر کنم تو مدرسه ی ما تقریباً 10 نفر هستن که واقعاً به درد این مدرسه نمیخورن!
یعنی کمی بیشتر از 11% !

در ضمن من گفتم:
به نقل از پرهام :
خیلی ها تو طلایه داران هستن که لیاقتشون از خیلی ها که تو شهید سلطانی اند، بیشتره!
شما با این حرف مخالفید؟؟؟

HHH

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
مدرسه
شهر
کرج

آقایون تند نرید!

حرف مام همینه که تعداده معدودی هستن که نباید اینجاها باشن

مام که اینجاییم نمی گم خیلی شاخ و گنده ایم ولی حداقل تو یه مرحله ای شانس اینو داشتیم که تو این مدارس درس بخونیم و حتی اگر خودمون به فکر خودمون نبودیم کسایی باشن که نذارن استعداد ها به باد برن

اگر یه وقت ما درس نمی خونیم یا کم کاری می کنیم اینجارم داشته باشید که خیلیای دیگه هم که مدارسه دیگه ان نمی خونن
مشکل از سمپاد و غیره بودنش نیست!!!

این اولندش بود :D

دومندش که حالا که همچین جاهایی جور کردن جای اینکه بیایم بگیم سمپاده فلانه و بهمانه و ورودیش اینه خروجیش اونه لطف کنیم یکم خودمونو سر و سامون بدیم!!!

اونایی که همین تاپیک ادعا می کنن خروجی سمپاد بد شده خودشون چه گلی زدن سره سمپاد؟ :D خیلی اگر بد بود این مدارس پا شین برین مدرسه دولتی شاید خروجیتون بهتر از این شد!!!!

Dizzy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
کرج
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
شهرسازی

حاجی لایک به شدت

آقا پرهام بنده هم گفتم تو مدرسه بقلیه ما هم آدم باهوش هست!

s.h

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی کرج
شهر
کرج

حاجی لایک به شدت

آقا پرهام بنده هم گفتم تو مدرسه بقلیه ما هم آدم باهوش هست!
الان این حاجی را با پرهام بودید یا خانم پیسکو؟؟!!؟؟؟

HHH

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
مدرسه
شهر
کرج

با بنده بود جناب :D

Parham MLK

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی
شهر
کرج

خب دیگه... الان بحث سر چیه؟؟؟؟ :-??
فکر کنم هممون تقریباً هم عقیده ایم... به جز آقای مرتضی پور البتّه! :-"

یکی جواب سوال منو بده لطفاً!!! :D
چند تا فرزانگان داریم تو کرج؟

HHH

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
مدرسه
شهر
کرج

2 تا فکر کنم

به نقل از پرهام :
فکر کنم هممون تقریباً هم عقیده ایم... به جز آقای مرتضی پور البتّه! :-"

یک لحظه فکر کردم داری میگی هممون تقریبا هم عقده ای ایم غیر از آقای مرتضی پور !!!!!!!!!!!

Parham MLK

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی
شهر
کرج

به نقل از Captain. Pisko :
یک لحظه فکر کردم داری میگی هممون تقریبا هم عقده ای ایم غیر از آقای مرتضی پور !!!!!!!!!!!
:)) =))

یه سوال دیگه (;D) :
به نظرتون مدیریت مدرسه تون چه جوریه؟؟ شما راضی هستید؟؟؟
من که اصلاً راضی نیستم... :rolleyes:
مدرسه ی ما اصلاً خوب اداره نمیشه! [-(

HHH

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
مدرسه
شهر
کرج

با همین وضعی که شما ازش گله می کنی روزی سه بار می کوبن تو سره ما شرایطتونو :))

خانم رهبر سعیشو می کنه با اینکه از ترس قالب شدن بچه ها به شرایط گاهی محدودیت می ذاره :D

مشکل اصلی اینطرف بودجست!!! واسه اکثر کارا رضایت کامل کادرو داریم ولی بودجه کم داریم

اونم دلیل زیاد داره

نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی
شهر
البرز-کرج
سال فارغ التحصیلی
89
دانشگاه
خوارزمی (کرج)
رشته دانشگاه
زبان و ادبیات انگلیسی

به نقل از Captain. Pisko :
اونایی که همین تاپیک ادعا می کنن خروجی سمپاد بد شده خودشون چه گلی زدن سره سمپاد؟ :D خیلی اگر بد بود این مدارس پا شین برین مدرسه دولتی شاید خروجیتون بهتر از این شد!!!!
این جمله شما یعنی منظور من رو نگرفتی!
میگم اکثرا گلی به سر سمپاد نزدن که انقدر خودشون رو دست بالا میگیرن.
و کلا سر شرایط خوب یا بد مدرسه صحبت نکردم!
شما چجور به اینجا رسیدی نمی دونم!

به نقل از پرهام :
:)) =))

یه سوال دیگه (;D) :
به نظرتون مدیریت مدرسه تون چه جوریه؟؟ شما راضی هستید؟؟؟
من که اصلاً راضی نیستم... :rolleyes:
مدرسه ی ما اصلاً خوب اداره نمیشه! [-(
در مورد کمبود بودجه هاتونم بگم شما از کجا می دونین بودجه های مدرسه کمه یا زیاده؟
اصلا می دونین کجا خرج میشه؟
آیا می دونین سال تموم میشه بخشی از بودجه می مونه که خرج هیچ کاری نشده؟بعضی مواقع این اتفاق میافته.

در مورد مدارس سمپاد هم
چند نفر از شما اساسنامه سمپاد رو خوندین؟
شما می دونین معنی سازمان چیه؟ واین که شما زیر نظر آموزش پرورشید بر خلاف بنیادی ترین مفهوم سمپاد یعنی سازمان بودنشه؟
یک وزارتخونه همیشه به مجلس جواب پس میده و لی سازمان های دولتی معمولا مجلس نمی تونه روشون زیاد نظارت کنه
سازمان یک تشکیلات مجزا از وزارت خونه است و سمپاد تحت نظرر یک هیئت امنا تشکیل شده و نه یک وزیر
الان تیزهوشانشده گوشت قربونی برای ناحیه های آموزش پرورش هرکدوم یکی می زنن پول در بیارن
بر اساس قانون اساسی آموزش تا دیپلم رایگانه
سمپاد هم یک نهاد دولتیه
و برای حمایت از قشر ضعیف نه سرمایه دار جامعه تاسیس شده تا افراد با استعدادی که توانایی مالی و تجهیزاتی رشد رو ندارن بتونن رشد کنن
چرا که افراد مرفه خودشون امکانات رشد و شکوفایی فرزندانشون رو فراهم می کنند پس نیازی به حمایت ندارند
حالا من از شما می پرم یک میلیون تومان شهریه که سمپاد از دانش آموزان میگیره برخلاف هدف اصلی این سازمان هست یانه؟
آیا این کار بر خلاف اساسنامه و قانون آن نیست؟
آیا این هدف مهم با رای چند نفر از هیوت امنا باید تغییر کند؟
آیا این عدالت است؟

چرا در مورد مسئله ای به این مهمی بحث نمیکنید؟
چرا نهایت بحث های ما باید مدیران مدارس ما باشه؟

HHH

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
مدرسه
شهر
کرج

1- بودجه ی ما از شما کمتر می مونه به دلایلی که اگر خواستید می گم
2- اینایی که گفتید درست ولی چرا شما کل سمپاد رو زیر سوال می برین؟!!!

بند الف) سمپاد واسه قشر محروم با استعداد نبوده! برای قشر با استعداد بوده
تبصره 1: چون قشر محروم با استعداد هم جزوشن باید یا رایگان باشه و شهریه فرت یا متعادل

تبصره 2: اینجا ایران است...! واقعا انتظار دارید شهریه فرت؟ :D همین الان فرهنگیان شهریه ندادن وزارت خونه ایا گلو درد گرفتن :)) (توی گلوی مبارک مونده)

بند ب) ما در مورد مسائل کرج صحبت می کنیم و مسائل عمومی تر از قبیل شهریه خود سمپاد ، نابودی سمپاد ، اینکه زیر نظر کیه و غیره توی انجمن نودت صحبت می شه!!! :D آشنایی با قسمتای مختلف سایت نعمتیه :-"

بند پ) سمپادیا یک نموره مغرور می زنن ! اینو قبول دارم :D

نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی
شهر
البرز-کرج
سال فارغ التحصیلی
89
دانشگاه
خوارزمی (کرج)
رشته دانشگاه
زبان و ادبیات انگلیسی

شما در مورد تیزهوش بودن و نبودن صحبت می کنید
از آمار تیزهوش ها صحبت می کنید
شما تنبلی و افت و خیز رو مطرح می کنید
خیلی چیزهارو مطرح می کنید که به کرج محدود نمیشه
پس نگید ما در مورد کرج صحبت می کنیم
دلایل گزینه اول رو خواستید بگید
در مورد بند 2
برید اساسنامه رو بخونید
دقیقا برای حمایت بوده و دلیلشم ذکر کردم اونی که پول داره امکانات داره حمایت لازم نداره

بعدشممیگید اینجا ایرانه فلانه چرا اینطوری باید باشه؟چرا من و شمای سمپادی باید کشورمون رو اینجوری بپذیریم؟مگه ما برچسب تیزهوش و نخبه رومون نیست؟
این برچسب یعنی اینکه هرچی رو همونطور که هست بپذیر و ساکت باش؟
یا معنیش اینه که تغییرش بده؟

اینهایی که گفتم غیر قانون بودن و غیر انسانی بودن شرایط رو نشون میده و نباید از کنارش به سادگی گذشت

HHH

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
مدرسه
شهر
کرج

1- به عنوان حاشیه این بحث همیشه میاد و میره ولی شما میگی تاپیک اصلی رو بذاریم رو مسائل کل قشر سمپاد :D که اونم میره تو انجمن نودت!

2- شما که دیدتون به روزه بگید!!!! الان جز دو سه تا مدرسه سمپاد و چهار پنج تا مدرسه تو مایه ها نمونه دولتی با اون شهریه فجیع (!) جای خوب دیگه هست؟

حمایت مالی که مدرسرو خوب نمی کنه
پس الان نمی تونید فقط به قشر محروم با استعداد بسنده کنید :-" تازه منم با اینکه شهریه ها زیاده مخالفت نکردم که :D گفتم زیاده ولی اینجا ایرانه!!!! قانع کننده ترین جواب ممکنه

3- کی گفته تلاش نمی کنیم کشور خوبی داشته باشیم ؟ :-? شما یک دستی در اقتصاد و سیاست امروز داشته باشید کاملا ملتفت می شید چرا سنگ رو سنگ تو این ایران آباد بند نمی شه :-< (ضمیمه : ایران = سرزمین نخبه کش!!! )

4- مدرسه ی ما چون یک مدرسه ی دخترونست و برای بعضی از کلاسا فقط دانش آموزا با معلم مرد راه میان بالاجبار یک قسمت گنده ای از بودجه میره واسه حقوق معلم های مرد که باید مستقیم از جیب مدرسه بره!!! وگرنه داشتن معلم مرد تو مدرسه دخترونه غیر قانونیه تقریبا (اینم فرهنگ آموزشیمون! باز بگم ایران گله؟)

نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی
شهر
البرز-کرج
سال فارغ التحصیلی
89
دانشگاه
خوارزمی (کرج)
رشته دانشگاه
زبان و ادبیات انگلیسی

خوشم نمیاد بحث های حاشیه ای بکنم پس جواب یک سری مطالبتون رو نمی دم
شما می خوای یک مدرسه خوب داشته باشی با شرایط خوب
خب این نمیشه چون این مدرسه به یک جای دیگه وصله
مگر اینکه بخواین فقط قصه های مدرستون رو تعریف کنین که اون یک بحث دیگه است
منم میان براتون کلی داستان تعریف میکنم سرگرم شین
در مورد مدارس هم بگم تو همین کرج شما چقدر تفاوت بین مدارس غیرانتفاعی و فرزانگان می بینید؟
الان همسطح شدن!همسطح!چند وقت دیگه المپیادیاشونم بیرون میاد جلوی مدرسه های ما!

HHH

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
مدرسه
شهر
کرج

خوب شد بیخیال جواب بعضیاش شدین :D ما هم حاله بحث بی خود نداریم!!!

الان تلاش اونایی که می گن کوتاه نمیان همون زمینه های المپیادی و ایناس دیگه :D

وقتی می گم چه گلی زدیم سر سمپاد دقیقا منظور همینه که اگر می تونیم بریم المپیاد یا رتبه ها کنکور رو بگیریم دستمون

یا حتی مقام های مسابقات ورزشی!!! فرقش چیه؟

شما میگی انسانی دوست داری؟ خب یکی از دوستای ما هم دوست داشت، رفت المپیاد ادبیات داد رتبه اول یا دوم (یادم نیست) رو گرفت!

الانم که رشته انسانی داره به این مراکز اضافه میشه

شما می گی چرا تلاشی برای تغییر نمی کنی بعد اعتراض خودتونم به زیر نظر وزارتخونه بودنه :D شما بگو من چه تغییری می تونم توش ایجاد کنم ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

ما الان فقط می تونیم رتبه هارو بگیریم دستمون

همه ی اون غیر انتفاعی ها هم که میگین اینجوری نیست!

داستان هم بخواین بگین ما میشنویم :-" بفرمایین

بالا