• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مراکز سمپاد تازه تاسیس، سمپاد روبه نابودی ؟

• شروع کننده موضوع Nz
  • تاریخ شروع
پاسخ : مراکز سمپاد تازه تاسیس، سمپاد روبه نابودی ؟

همه جا که یکجور نیست h-:

دلم گرفته از این نامردی هایی که دارن به سمپاد و سمپادی ها میکنن اونی که نشستی اون بالا داری هی واسه خودت میبری و میدوزی داری واسه مدرسه من و امثال من تصمیم میگیری کی از من نظر پرسیدی کی از فارغ التحصیل های ما نظر پرسیدی چرا داری ریشه به تیشه ما ها میزنی دلم گرفته از این برنامه هایی که اندازه یه دونه خردل پشتش فکری نخوابیده آخه چرا اینجوری شده ؟ آره از دست من کاری برنمیاد درسته تشویقت میکنم اصن بیا اینم کف <D=
خیلی ها به من میگن زیاد فکرشون نکن تو دو سالت مونده تو دو سالم هیچ کاری نمیتونن بکنن هی خانوم آقا یا تو هستم ها گوش کن من میرم ولی بقیه بچه ها که هستن جونای ملت که هستن نخبه ها کشورم که هستن پس اونا چی باید به فکر اونا بود اون گردن جامعه حق دارن جامعه باید حفظشون کنه مگه نه اینه که اینا قراره آینده جامعه رو به هر نحوی بسازن هی با تو هستم بفهم چی میگی بفهم چی کار میکنی بفهم داری به همه چیز گند میزنی واقعا از خودم بدم میاد واسه اینکه داره کسی جلوم جون میده که منو پرورونده من نمیتونم کاری براش بکنم نمیتونم حتی فریادی هم بزنم نمیتونم دستمو بالا ببرم و بگم من نمیذارم شاید دستای دیگه هم به کمکم بیان نمیدونم چیکار میتونم بکنم یعنی خدایا میشه حفظش کرد میشه دوباره به زندگی برش گردوند آره میشه فقط باید دست به دست هم بدیم دیره ولی هنوز میشه براش کاری کردم میشه هنوز دویاره برش گردوند و بهش بالید میشه دوباره .....

نميدونم شنيديد يانه....اينطور كه ميگن قراره ساله ديگه آزمونه تيزهوشان ونمونه دولتي يكي بشه
من آزمونه نمونه دولتيو دادم خيــــــــــلي آسون بود
بين 200 تا سوال 4 تاشو نزدم بقيشم درست بود :-<
به قول يكي ميگفت: تا زماني كه بچه هاي خودشون سمپاد بودن سمپاد معني داشت
حالا بچه هاشون شدن دانشگاهي... منتظر باشين تا نوه هاشون بخوان برن مدرسه :-w

به نظرم همه ي اين كارارو دارن واسه اين انجام ميدن كه قراره كنكورو بردارن!
ميخوان مثلن يه كاري بكنن كه همه ي بچه ها توي يه سطح درس بخونن!
امتحاناي دبيرستان هم كه به سلامتي قراره همه هماهنگ بشن!
دقيقن داريم بر ميگرديم به دهه ي چهل اون زمان هم كنكور نبود به جاش هر دانشگاه آزمون ورودي خودشو مي گرفت!!
مردم پيشرفت مي كنن اون وقت مملكت ما... :|
چه كنيم ديگه؟بايد سوخت و ساخت!! :-??
اينا هر كاري هم كه كنن بچه هايي كه موفقن چه با سمپاد چه بي سمپاد هميشه موفقن!

اينطورى كه منطقه بندى كردن سخت ميشه قضاوت
من به شخصه ورودى هاى زمان دكتر اژه اى روقبول دارم تنها ولى عقيده شخصى مه فقط(بازم ميگم در هر جامعه اى استثناهس)
ميدونم خيليا هم باهام موافق اند B-)
به ورودى هاى جديد احترام ميزارم ولى نه به عنوان يه سمپادى زمان اقاى اژه اى(بازم استثنا واينا)
اونايه چيز ديگه اند وتومدرسه كاملا مشخص اند ورودى هاى جديد وقديمى.
حالابااين حرفا چيزى درست نميشه ولى واقعا اميدوارم مدرسه هاى تازه اضافه شده واقعاخودى نشون بدن تاحداقل سمپادمون ... :(
آخه واقعا سطح اين آزمونه با آزمون ما قابل مقايسه نيسسسسسسسسسسسست. L-:(بازم به اوناكه شب آزمون تب كردن ودلشون درد گرفته وكلااستثناها كارندارم)
لطفا بهونه نكنين كه سوالااشتباه بود دوره ما واينا. اكثرا اونايى كه درشرايط. عادى آزمون زمان دكتراژه اى روقبول نشدن واين آزمون آبكى آموزش وپرورش رو قبول شدن هم ميدونن كه يه فرقايى با بقيه سمپاديا دارن.
ولى بچه هاى جديد حالا اينا ديگه دست مانيس وحالا شما عضو سمپاد حساب ميشيد(چه مابخوايم چه نه)
پس لطفا نگذاريد سمپاد ضعيف شه...

به پایان امد این دفتر حکایت هم چنان باقیست (:|
بابا به خدا مام داریم تلاش میکنیم
چرا فکر میکنید حالا که ما اومدیم سطح سمپاد افت کرده؟؟
تورو خدا این بحثو تموم کنید یک سال گذشت دیگه هنوز میخواید دشمنی کنید؟؟

من از یکی شنیدم که چون سلام وانرزی و اینا زیاد شدن امکان داره بخوان بگن ما با فلان سیستم اموزشی کار میکنیم ..بعد اون موقع بچه های تاپ سمپادی تعدادشون کمتر از اونا بشه و خلاصه این که خواستن جلو تسلیم شدنو بگیرن و نزارن اینجور مدارس تایین کننده باشن...

به نقل از M.Y.B.Q :
من از یکی شنیدم که چون سلام وانرزی و اینا زیاد شدن امکان داره بخوان بگن ما با فلان سیستم اموزشی کار میکنیم ..بعد اون موقع بچه های تاپ سمپادی تعدادشون کمتر از اونا بشه و خلاصه این که خواستن جلو تسلیم شدنو بگیرن و نزارن اینجور مدارس تایین کننده باشن...

رئيس انرژي اتمي خيليا چيزاي ... به سمپاد ميگه X-( :-&

اقا انرژی اتمیو ول کن من اون اولا قرار بود برم سلام هرچی از دهنش دراومد
هر دروغی خواست گفت درباره ی سمپاد L-:
من پست دوم که مال ملی بودو خوندم خییییییییللللللللللللییییییییییییییییییییی ناراحت شدم
دیروز میخواستم جواب ایشون و پوریا رو بدم که یه مشکلی پش اومد موبایلم خاموش کرد بعد یه ساعت تایپ
فقط بگم خانوم ملی اون موقع مدما هنوز تاسیس نشده بود شما گفتی به درده لای جرز دیوار نمیخوره
در صورتی که هنوز کارشو شروع نکرده بود شما زود قضاوت کردی حداقل من از مدم راضیم و میدونم از خیلی فرزای دیگه بهتره
کاری ندارم چرا نمیخوامم دعوا کنم ولی خواستم بگم که وقتی شما مد مارو هنوز ندیدی حق نداری خرابش کنی با حرفات
من از دست هیشکی ناراحت نیستم بهتونم حق میدم ولی واقعا ادم بعضی پستای اینجارو میخونه... [-(

به نقل از انرژی+ :
برای دوم دبیرستان انسانی قراره 30 تا ورودی با معدل بالای 17 رو قبول کنید؟
منبع؟؟؟
:O

امروز مامانم رفته بود اداره کل میگفت اینقد شلوغ بوده که نمی دونی مثل اینکه از یه مسئول سوال کرده اینا واسه چی اینجان اونم گفته که اونایی که تو فرزانگان4و5و6و.. قبول نشدن دارن میفرستن فرزانگان8 :O
حلا نمیدونم یارو راس گفته یا دروغ اما اگه اینا دارن کسایی رو که قبول نشدن میفرستن فرزانگان8 پس نمونه دولتی ها چی؟

به نقل از MILEY :
امروز مامانم رفته بود اداره کل میگفت اینقد شلوغ بوده که نمی دونی مثل اینکه از یه مسئول سوال کرده اینا واسه چی اینجان اونم گفته که اونایی که تو فرزانگان4و5و6و.. قبول نشدن دارن میفرستن فرزانگان8 :O
حلا نمیدونم یارو راس گفته یا دروغ اما اگه اینا دارن کسایی رو که قبول نشدن میفرستن فرزانگان8 پس نمونه دولتی ها چی؟
مشاور ما کلا خیلی نفوذ داره و تو سازمان و اینا...
میگه برخی از مناطق مانند منطقه ی 6 دارن برای منطقشون چند حلی میزنن X-( :-&

من حلی ٨ هم شنیدم تأسیس شده حالا نمی دونم راست باشه یا نه.

بودن ما یه جور نگهداری بمب اتم تو دستت است
چون سمپادیا اگه کنترل نشن میتونن بهترین اغتشاش گر ها بشن
و چون نمیتونن کنترلمون کنن می خوان از بینمون ببرن
ما نمیزاریم :O :(

ميدونين امسال هم چندتا مد جديد زدن؟؟
کسي ميدونه چندتا؟؟؟

به نقل از mah sa :
چرا بعضی جاها فرزا بیشتر از پسرونه ها هس؟؟؟
یکمم بیشتر نیست اینجا سه تا هاشمی نژآد هست (پسرونه)5 تا فرزانگان که هاشمی نژاد 3 رو هم کسی زیاد تحویل نمیگیره من موندم که این 5 تا فرزانگان برای چین الان ؟

به نقل از ســـایـــه :
من حلی ٨ هم شنیدم تأسیس شده حالا نمی دونم راست باشه یا نه.

آره. درسته :-<

به نقل از MALICE :
ميدونين امسال هم چندتا مد جديد زدن؟؟
کسي ميدونه چندتا؟؟؟

والا تو بخش نامه آزمون وروردی امسال فقط تا فرزانگان 7 و حلی 6 بوده !!!

به نقل از Stewie Griffin :

تو بخشنامه که نبود حالا نمیدونم حلی 7 و 8 و شاید ادامه ش کجاست! L-:

سلام

حلى ها تا ١٠و فرز ها تا٩تا مجوز گرفتن و حالا دارن دنبال مدرسه ميگردن!
مديرهاشون هم معلوم شدن.

فرز ٢هم مثه يك شعبه دار ميشه.چون ١١٠نفر از فرز٩تو منطقه يك هستن و وزير اموزش و پرورش :-& به مدير ما دستور داده كه بايد اين ١١٠نفر رو ثبت نام كنيد.اگرم جانداريد يه شعبه ميزنيم براتون...(اون دبيرستان پسرونه هه بود،شهيد مدنى،اون ميشه شعبه فرز٢.

فرز٩:جنب بازار گل/منطقه١٤/.

حلى ١٠:تومنطقه ٤.هنوز جاش قطعى نيست ولى باز تو منطقه چهاره

[بابام معاون اجرايى نوسازيه،يعنى هر جا هر مدرسه اى بخوان بزنن تو تهران بايد هماهنگ كنن.اخبار موسق(املا؟)است]

تسليت ميگم واي كاش الكى باشه...

+به شخصه دلم ميخواد بدونم اوناكه تو اين مد هاى جديدن روشون ميشه بيان سمپاديا عضو شن؟؟

بین سمپادی ها خصومت وجود نداره .

مشکلی هم با ورودی های جدید نداره کسی .

به اونا ربطی داره این موضوع ؟!

ما و اونا داریم قربانی ، شعار های این مردم به ظاهر اصلاح طلب میشیم !

Back
بالا