• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مراکز سمپاد تازه تاسیس، سمپاد روبه نابودی ؟

• شروع کننده موضوع Nz
  • تاریخ شروع

Samane.M

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6
شهر
تهران
پاسخ : مراکز سمپاد تازه تاسیس، سمپاد روبه نابودی ؟

اینکه افراد بیشتری تو شرایط بهتر درس بخونن اتفاق بدی نیست اما این کار نباید تو سمپاد انجام می شد چون واقعا کیفیت سمپاد خیلی داره پایین میاد. این کار شاید باید تحت عنوان جدیدی انجام می شد.
اما دوستان مخصوصا شماهایی که خیلی از بچه های مراکز جدید شاکی هستین مقصر ماهایی نیستیم که داریم تو این مدارس درس می خونیم، مقصر مسئولان بالایی هستن.

PinkPanther

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
H3lli 3
شهر
طحران عانجلص

به نقل از پوریا عاشقی :
باز شما فکر کنم وضعتون خوب باشه...حلی رو رسما دارن نابود میکنن :|
تصویب کردن X-(که از سال بعد بچه های سوم و پیش برن واحد شهید همت(حلی6)...
به خدا قصد توهین ندارم...اما یکی نیست بیاد به این الاغا بگه د آخه مردک(یا زنیکه X-()انقدر شعور نداری که بفهمی ماعاشق مدرسمونیم؟؟؟؟؟؟
بعد من بچه های حلی6 رو دیدم...واقعا قصد توهین ندارم...اما برای سمینار ما یه دفعه گله ای(120 نفر)ریختن تو مدرسه و تا یه دختری رد میشد اینا متفرق میشدن :-" X-( :-&
واقعا اختلاف سطح حلی ما با حتی حلی3 خیلی خیلی زیاده...یعنی در این حد که توی سیمنار دو طرف این اختلاف کاملا مشهود بود...و توی کادر آموزشی هم فکر کنم فقط زیستشون باشه که در حد ما هست(چون کادرشون رو آقایان امیدمعظم و لاری و غفورزاده تشکیل میدن که دقیقا بچه های :-"زیست ما هستن)
از طرفی این اعصاب آدم رو خرد میکنه که این اختلاف سطح رو نمیپذیرن...
بابا به خدا ما نمیگیم سیستم یه امتحان سیستم خوبیه برای سنجش...اما راحتترین سیستم بوده و آقایان بالا این سیستم رو انتخاب کردن...
بعد سال ما برای راهنمایی کلا فکر کنم200 نفر رو گرفتن...بعد ما اومدیم تو این مدرسه"تیزهوشان واقعی وقتی انتخاب شدند که 200نفر ورودی راهنمایی وجود داشت
بعد سال بعد از ما بود که فکر کنم اون فضاحت"اشتباهات فاحش در سوالات و فساد :-""اتفاق افتاد...بعد از اون سال دیگه هر ننه قمری رو راه دادن تو حلی X-( X-(
و الان به جایی رسیدیم که دارن خود"حلی"(دبیرستان ما)رو هم با این ورودی های صرفا"خرخون"خراب میکنن...

وقتی دارن سمپاد رو میکنن"ممپاد دپج"دیگه به این کاراشون نمیشه انتقادی وارد کرد [-(...
کاش دکتر اژه ای بود 8-> :-<

آقا اگه تیزهوش بودن به مدرسه خوب داشتنه، باشه، شما شاخ، خفن! اما اگه حرفت اینکه حلی یک همه تیزهوشن و حلی 3 خرخون به عرضت برسونم سخت در اشتباهی کما اینکه با یه استدلال ساده حل میشه و اونم اینکه آزمون سمپادی که بکس دارن میدن رتبه بندیش مدرسه رو مشخص نمیکنه! محل سکونت مدرسه رو مشخص میکنه پس پراکندگی استعداد ها تو کل تهران یکسانه

حالا خدا به شما لطف کرد و مدرسه خوب داد اونم به اعتبار فضا و امکانات و سابقه!اما اینکه بخوای بگی بچه های ما شاخن و بچه های شما شاشن یه حرف چرته!

پیشامونم که یه نگا به سنجش و گزینه دو بندازی میبینی که فرزانگان و حلی 1 خیلی راه دارن تا برسن

سمینار ما هم با عرض تاسف بخش محدودیش دست بچه هاست اگه راه میدادن بچه ها گل میکاشتن و قبول داریم تو سمینار حرفی نیست

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از پلنگ صورتی :
آقا اگه تیزهوش بودن به مدرسه خوب داشتنه، باشه، شما شاخ، خفن! اما اگه حرفت اینکه حلی یک همه تیزهوشن و حلی 3 خرخون به عرضت برسونم سخت در اشتباهی کما اینکه با یه استدلال ساده حل میشه و اونم اینکه آزمون سمپادی که بکس دارن میدن رتبه بندیش مدرسه رو مشخص نمیکنه! محل سکونت مدرسه رو مشخص میکنه پس پراکندگی استعداد ها تو کل تهران یکسانه

حالا خدا به شما لطف کرد و مدرسه خوب داد اونم به اعتبار فضا و امکانات و سابقه!اما اینکه بخوای بگی بچه های ما شاخن و بچه های شما شاشن یه حرف چرته!

پیشامونم که یه نگا به سنجش و گزینه دو بندازی میبینی که فرزانگان و حلی 1 خیلی راه دارن تا برسن

سمینار ما هم با عرض تاسف بخش محدودیش دست بچه هاست اگه راه میدادن بچه ها گل میکاشتن و قبول داریم تو سمینار حرفی نیست
بابا شاشن دیگه چیه؟؟ :O...من کی همچین حرفی زدم؟...نصف رفیقای حلی2(راهنمایی)من توی مدرسه ی شماست...
پیش رو که یکی دیگه از بچه ها هم گفت و من میگم چون هیچ اطلاعی راجع بهش ندارم حق حرف زدن هم ندارم...
اما مثلا در رابطه با سمینار...جدا از دست خودتون بودن یا نبودن سطح پروژه ها هم به طرز چشمگیری اختلاف داشت(یه چیزی ورای امکانات بیشتر)...
ببین...حرف من اینه که من با دوستام توی 3 هم که صحبت میکردم اولای سال اول(که تازه جو و اینا داشت شکل میگرفت)میگفتن بچه هایی که از راهنمایی حلی اومدن واقعا درسی نمیخونن اما بازم سطحشون بالاتره(همون قضیه ی کور و یه چشم و اینا دیگه)...
یعنی انتقالی ها از بیرون صرفا خرخونن...
در مورد مدرسه ی شما اطلاعات مال خودم نیست...مال 3 4 تا از دوستامه...اما توی مد خود ما هم اینجوریه...یعنی انتقالی ها صرفا خرخونن...

من نگفتم سطح یه حلی از یه حلی3بالاتره...من میگم بچه های راهنمایی حلی با هم هیچ فرقی ندارن...حالا چون توی حلی3 به قول تو امکانات کمتره مثلا بچه های ما توی سمینار و المپ و غیره موفق ترند...
من میگم بچه های بیرونی همینجور دارن وارد میشن...و چون مدیر ما خیلی مشکل داره با وارد کردن اضافی دانش آموز(این دانش آموزان اضافی به حلی6منتقل میشن)بیشترشون میان مد شما...و این سطح حلی3 رو واقعا پایین میاره...

نمیدونم گرفتی منظورم رو یا نه...ولی قصد توهین نبود...بازم معذرت :)
@خواهران:درسته تاپیک فرز هست...اما شباهت های بحثمون به مسئله ی شما به نظرم انقدر هم سخت نیست دیدنش :-?

PinkPanther

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
H3lli 3
شهر
طحران عانجلص

به نقل از پوریا عاشقی :
بابا شاشن دیگه چیه؟؟ :O...من کی همچین حرفی زدم؟...نصف رفیقای حلی2(راهنمایی)من توی مدرسه ی شماست...
پیش رو که یکی دیگه از بچه ها هم گفت و من میگم چون هیچ اطلاعی راجع بهش ندارم حق حرف زدن هم ندارم...
اما مثلا در رابطه با سمینار...جدا از دست خودتون بودن یا نبودن سطح پروژه ها هم به طرز چشمگیری اختلاف داشت(یه چیزی ورای امکانات بیشتر)...
ببین...حرف من اینه که من با دوستام توی 3 هم که صحبت میکردم اولای سال اول(که تازه جو و اینا داشت شکل میگرفت)میگفتن بچه هایی که از راهنمایی حلی اومدن واقعا درسی نمیخونن اما بازم سطحشون بالاتره(همون قضیه ی کور و یه چشم و اینا دیگه)...
یعنی انتقالی ها از بیرون صرفا خرخونن...
در مورد مدرسه ی شما اطلاعات مال خودم نیست...مال 3 4 تا از دوستامه...اما توی مد خود ما هم اینجوریه...یعنی انتقالی ها صرفا خرخونن...

من نگفتم سطح یه حلی از یه حلی3بالاتره...من میگم بچه های راهنمایی حلی با هم هیچ فرقی ندارن...حالا چون توی حلی3 به قول تو امکانات کمتره مثلا بچه های ما توی سمینار و المپ و غیره موفق ترند...
من میگم بچه های بیرونی همینجور دارن وارد میشن...و چون مدیر ما خیلی مشکل داره با وارد کردن اضافی دانش آموز(این دانش آموزان اضافی به حلی6منتقل میشن)بیشترشون میان مد شما...و این سطح حلی3 رو واقعا پایین میاره...

نمیدونم گرفتی منظورم رو یا نه...ولی قصد توهین نبود...بازم معذرت :)
@خواهران:درسته تاپیک فرز هست...اما شباهت های بحثمون به مسئله ی شما به نظرم انقدر هم سخت نیست دیدنش :-?
از دید سال بالایی ها همیشه سال پایینی ها داغونن

با این نوشتت موافقم

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از پلنگ صورتی :
از دید سال بالایی ها همیشه سال پایینی ها داغونن

با این نوشتت موافقم
یه لحظه...این سال بالایی و سال پایینی رو از تو حرفای من برداشت کردی؟؟ :O
اینم اضافه کنم...به خدا من با بچه های غیرسمپادی مشکلی ندارم...
فقط دارم میگم مثلا الان توی حلی خودمون...دارن والدین اعتراض میکنن که چرا با بچه های ما تازه از سوم شروع میشه به کار برای کنکور...
یعنی همین جوریش هم داریم سمپاد رو له میکنیم مثلا وا3 کنکور L-:...حالا فرض کنین همین جور هم از بیرون دانش آموزانی اضافه بشن که ذهنشون صرفا برای کنکور تربیت شده(فکر نکنم در این بحثی باشه که بچه های سمپاد کمتر از سایر مدارس ممتاز به کنکور میپردازن...)

pucy cat

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 4
شهر
تهــران

به نقل از Samane.M :
اینکه افراد بیشتری تو شرایط بهتر درس بخونن اتفاق بدی نیست اما این کار نباید تو سمپاد انجام می شد چون واقعا کیفیت سمپاد خیلی داره پایین میاد. این کار شاید باید تحت عنوان جدیدی انجام می شد.
اما دوستان مخصوصا شماهایی که خیلی از بچه های مراکز جدید شاکی هستین مقصر ماهایی نیستیم که داریم تو این مدارس درس می خونیم، مقصر مسئولان بالایی هستن.
من باحرفت موافقم این تقصیر ما نیست که اضافه کردن تقصیر مسئولاست
شما خیلی باما بد برخورد میکنین
ماهیچی از شما کم نداریم که هیچ شاید بهترم باشیم <D=
شما اینقدر از روی لج حسادت یا هرچی دیگه در مورد ما بد حرف زدیدکه
تمام بچه های ما به خون فرزانگان یکیا تشنن
به جای اینکه تو سمپاد اتحاد باشه بد تر دارید تفرقه مندازید
فعلا که ما استوار سر جامون هستیم بااین حرفای ماوشما
نه مدارس مارو منحل میکنند نه ....

Crixalis

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تهران
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نظر من بچه های حلی خیلی با استعداد و خوبن ولی دیگه دارن زیاده روی میکنن
باو حلی 1 با 2 با 3 با 4 و... اونقدرا تفاوت نداره که شما فکر میکنین
کلا فکر میکنین شما یه سری نخبه این و بقیه یه مشت بچه خرخون که هیچ استعدادی ندارن
اولین کسایی که باید درست بشن خود بچه های سمپاد هستن مخصوصا اونایی که تو حلی 1 یا فرز1 درس میخونن
وقتی خودتون دارین اینجوری رفتار میکنین پس دیگه چرا به مسولا انتقاد میکنین؟؟؟؟
بیشترین ضربه رو شما ها به سمپاد میزنین نه مسولین!
من واقعا شرمنده ام منظورم همه ی بچه های حلی1 و فرز1 نبود فقط بعضی هاشون یه کم...
[-(

This is me

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان٢ :x
شهر
تهرانْ
مدال المپیاد
برنز زیست

زنگ بزنيم ٢٠:٣٠. اونابه نظرم پى گيرى ميكنن مخاطباشونم زيادن

Fireball.II

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد II
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی زاهدان
رشته دانشگاه
پزشکی

نهایت میشه عین اعتراض دو سه سال پیش دیه
که میخواستن بخورن سمپادو سر یه اعتراض کوچولو

Intellectuel

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان3
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
l

این بحث به هبچ جا نمیرسه چون سمپاد قراره منحل بشه 1000 تا ازما هم که تلاش کنیم به تنیجه نمیرسیم چون کسایی که نمیخوان سمپا باشه زورشون از ما خیلی بیشتره اگرم بخوایم واقعا یه کاری براش بکنیم باید سطح خودمونو ببریم که سمپاد بمونه اما سمپاد هیچ وقت مثل قبل نمیشه

yeeganeh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
دانشگاه
دانشگاه صنعتی شاهرود
رشته دانشگاه
مدیریت صنعتی

اینکه سمپاد داره منحل میشه واسه همه ی ما که توی سمپاد بزرگ شدیم سخته اما اگه عملی بشه کاری از ما ساخته نی برای جلوگیری اما .....
میتونیم اسمشو زنده نگه داریم این کمترین کاریه که میتونیم انجام بدیم اگه میخوایید کاری واسه سمپاد انجام بدید فقط بهترین باشید .... اینطوری وقتی در اینده توی مسائل مختلف مطرح شدید میتونید با افتخار اعلام کنید که سمپادی بودید ....

• لایک
امتیازات: Zr74

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

با این کارا (SMS و روزنامه و ...) کار به جایی نمیره و بدتر بهونه دستشون میده!
واقعاَ فکر می کنید عاشق چشم ابروی ما هستن؟ اینا خوب می دونن که سمپاد داره نابود میشه و قصد و غرضشون هم همینه. به نظر من در شرایط فعلی هیچ راه حلی وجود نداره.

نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی
شهر
البرز-کرج
سال فارغ التحصیلی
89
دانشگاه
خوارزمی (کرج)
رشته دانشگاه
زبان و ادبیات انگلیسی

چه چیزی در این سمپاد دیدین که الان نگران خراب شدنشین؟
سمپاد قبلا چی داشته که الان نداره؟

Intellectuel

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان3
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
l

به نقل از اخوی! :
چه چیزی در این سمپاد دیدین که الان نگران خراب شدنشین؟
سمپاد قبلا چی داشته که الان نداره؟
اگر سمپاد هیچی نبوده چرا همه می شناسنش ؟

نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی
شهر
البرز-کرج
سال فارغ التحصیلی
89
دانشگاه
خوارزمی (کرج)
رشته دانشگاه
زبان و ادبیات انگلیسی

نگرفتی
خوب دقت کن
ارزشی که دنبال حفظش هستین چیه؟
چه چیز سمپاد با ارزشه؟

Intellectuel

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان3
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
l

به نقل از اخوی! :
نگرفتی
خوب دقت کن
ارزشی که دنبال حفظش هستین چیه؟
چه چیز سمپاد با ارزشه؟
ارزشش بچه هاشن اگه خودمون خرابش نکنیم
و ارزشش اسمشه

اردلان

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد2
شهر
مشهد
مدال المپیاد
زیادن حال ندارم بگم
دانشگاه
عباسقلی خان
رشته دانشگاه
نرفتم ک هنوز

منم موافقم
دست در دست هم دهیم ب مهر
سمپاد خویش نذاریم شود بی مهر

hinah

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرمون
شهر
دیارمون
دانشگاه
هر جا قسمتم باشه
رشته دانشگاه
ژنتیک یا زنان

ما پارسال روز تولد سمپاد تو حیاط مدرسه تحصن کردیم و کلاس نرفتیم که نباید سمپاد منحل شه! بعدشم فیلم گرفتیم و تومار نوشتیم و زیرش رو امضا کردیم فرستادیم تهران ولی اخرش چی ؟؟ کسی توجه ای نکرد!

ما سمپادیا توی همه شهرها اگه با هم دست به کار شیم وجلوشون واستیم و ازشون بخواهیم دلیل منطقی برامون بیارن چرا سمپاد باید منحل حتما میتونیم از این فاجعه جلوگیری کنیم!

دلیلی واسه منحل شدن سمپاد وجود نداره؟؟؟اگه هست چه دلیلی؟؟؟؟

1دست صدا نداره...
به یاری سبزتان نیازمندیم

Intellectuel

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان3
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
l

به نقل از hinah :
ما پارسال روز تولد سمپاد تو حیاط مدرسه تحصن کردیم و کلاس نرفتیم که نباید سمپاد منحل شه! بعدشم فیلم گرفتیم و تومار نوشتیم و زیرش رو امضا کردیم فرستادیم تهران ولی اخرش چی ؟؟ کسی توجه ای نکرد!

ما سمپادیا توی همه شهرها اگه با هم دست به کار شیم وجلوشون واستیم و ازشون بخواهیم دلیل منطقی برامون بیارن چرا سمپاد باید منحل حتما میتونیم از این فاجعه جلوگیری کنیم!

دلیلی واسه منحل شدن سمپاد وجود نداره؟؟؟اگه هست چه دلیلی؟؟؟؟

1دست صدا نداره...
به یاری سبزتان نیازمندیم
اگر همه باشن میشه ولی مشکل اینه که یه سری آدم هستن که همیشه ساز مخالف میزنن و از سمپاد فقط خر خونیشو فهمیدن

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

فایده نداره! کل مملکت کمر همت بستن سمپاد و از ریشه بکنن!

خو برادر من چی از این بهتر که بچه ها تلاششون رو بیشتر کردن کلی تو کنکور المپیاد روبوکاپ جهانی و... ترکوندن ولی آخرش که چی؟ بازم می ترکونن!

حالا کلا منحل نکنن که هیچ با زیاد کردن شعبه ها میخوان مث مدارس عادی کننش یعنی هر منطقه یه دونه! چقدر بیشعورند؟ :-" [-(

بالا