• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کمبود مدیر

parsa_spy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
مدال طلای المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار
پاسخ : کمبود مدیر

به نقل از GCD :
آره!
آقای مطهری اصولا یه جورایی متفاوت بود، باعث تنوع میشد!
جواب قاطع دادن به تاپیکا هم یکی از نمونه هاشه
آره خوب ! مطهری خیلی خوب بود ! ولی نمی تونه که از کنکورش بزنه بیاد سایت ! می تونه ؟ پس تا بعد از کنکور ایشون صبر و تحمل داشته باشید ! :D

به نقل از (فرزند) کورش بزرگ :
آره من دقیقا همینو میگم
کی گفته حداقل یکی از مسولا هستن؟من خیلی وقتا سایت رو بدون مدیر و معاون و ناظم دیدم

همچین خیلی هم نیست ! خیلی کمتر از این حرفاست که شما می گی ! مثال بزن اون زمان ها رو ، ببینیم چند درصد از روز می شه !

• شروع کننده موضوع

amir.love

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد1
شهر
مشهد

به نقل از پارسا :
آره خوب ! مطهری خیلی خوب بود ! ولی نمی تونه که از کنکورش بزنه بیاد سایت ! می تونه ؟ پس تا بعد از کنکور ایشون صبر و تحمل داشته باشید ! :D

همچین خیلی هم نیست ! خیلی کمتر از این حرفاست که شما می گی ! مثال بزن اون زمان ها رو ، ببینیم چند درصد از روز می شه !
مطمئنا منظورم ساعت 1-2 شب نیست!
فکر کنم(فکر کنم ها)!دیروز ظهر بود که هیچکدوم از مسولا نبودن
ولی فعلا نتیجه این تاپیک اینه که کسی به مدیرا اضافه نیمشه!چون هیچکس از حرفش کوتاه نمیاد
و شما هم زورتون کلا بیشتره!!!!!

parsa_spy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

خوب من که نگفتم هیچ وقت پیدا نمی کنید که کسی نباشه ! تازه خیلی از مواقعی که شما فکر می کنید کسی نیست ، شاید باشن و شما ندونید ! یعنی ممکنه که مخفی باشن ، یا مثل من که صبح ها و ظهر ها از توی مدرسه سایت رو چک می کنم ، با اکانت مهمان چک کنند ( به دلیل مسائلی که قبلا توی مدرسه برام بعضی دوستان به وجود آوردند ، سعی می کنم حدالمقدور از مدرسه لاگین نکنم :D ) ولی با این حال فکر نمی کنم این زمان بی مسول بودن سایت اون قدر زیاد باشه ! تازه اصلا اگه هم باشه ، چه ربطی به افزایش مدیر داره ؟ می شه مثلا ناظم ها رو زیاد کرد !

ما دعوا نداریم که زور حرف اول و آخر رو بزنه ! :D شما دلیل افزایش مدیرها رو توجیه بکنید ، مطمئن باشید حرف شما انجام می شه ! ولی خوب مطمئنا باید دلیل قانع کننده ای داشته باشید !

• شروع کننده موضوع

amir.love

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد1
شهر
مشهد

به نقل از پارسا :
خوب من که نگفتم هیچ وقت پیدا نمی کنید که کسی نباشه ! تازه خیلی از مواقعی که شما فکر می کنید کسی نیست ، شاید باشن و شما ندونید ! یعنی ممکنه که مخفی باشن ، یا مثل من که صبح ها و ظهر ها از توی مدرسه سایت رو چک می کنم ، با اکانت مهمان چک کنند ( به دلیل مسائلی که قبلا توی مدرسه برام بعضی دوستان به وجود آوردند ، سعی می کنم حدالمقدور از مدرسه لاگین نکنم :D ) ولی با این حال فکر نمی کنم این زمان بی مسول بودن سایت اون قدر زیاد باشه ! تازه اصلا اگه هم باشه ، چه ربطی به افزایش مدیر داره ؟ می شه مثلا ناظم ها رو زیاد کرد !

ما دعوا نداریم که زور حرف اول و آخر رو بزنه ! :D شما دلیل افزایش مدیرها رو توجیه بکنید ، مطمئن باشید حرف شما انجام می شه ! ولی خوب مطمئنا باید دلیل قانع کننده ای داشته باشید !
آره خوب.افزایش ناظم ها هم میتونه خیلی کمک کنه
به نظرم این فکر خیلی خوبیه

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از پارسا :
الان بحث سر افزایش ناظم نیست، مشکل مدیره!
ببین یه حساب ساده بکنی، توی این سایت بطور میانگین روزی 400 تاپیک زده میشه، 400/4 میشه 100
یعنی هر مدیری 100 تا تاپیک داره که چک کنه و نظر بده و تصمیم گیری کنه
ولی 400/3 میشه 133 تاپیک
حالا، اگه ساعات شبانه روز رو برای سایت 12 فرض کنیم، 12/4 میشه 3 یعنی هر مدیری روزانه 3 ساعت آن باشه کل روز ساپورت میشه، اما 12/3 میشه 4 یعنی مدیری 4 ساعت
این دوتا مثال کوچیک بود، آمارا رو ببین بقیه اشو حساب کن

parsa_spy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

خوب مگه مدیر باید همه چیز رو چک کنه ؟ پس وظیفه مدیر انجمن چیه ؟ مدیر باید در مورد سیاست های کلان سایت ( :D ) تصمیم بگیره ! نه در مورد تاپیک های اسپم و چرت و پرت !

مثل اینه که من بگم ایران 70 میلیون جمعیت داره ، یک نفر بتونه روزانه حداکثر مشکلات 70 نفر رو بررسی و رفع کنه ! پس ما به 1 میلیون رئیس جمهور نیاز داریم ! :))

• شروع کننده موضوع

amir.love

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد1
شهر
مشهد

به نقل از GCD :
الان بحث سر افزایش ناظم نیست، مشکل مدیره!
ببین یه حساب ساده بکنی، توی این سایت بطور میانگین روزی 400 تاپیک زده میشه، 400/4 میشه 100
یعنی هر مدیری 100 تا تاپیک داره که چک کنه و نظر بده و تصمیم گیری کنه
ولی 400/3 میشه 133 تاپیک
حالا، اگه ساعات شبانه روز رو برای سایت 12 فرض کنیم، 12/4 میشه 3 یعنی هر مدیری روزانه 3 ساعت آن باشه کل روز ساپورت میشه، اما 12/3 میشه 4 یعنی مدیری 4 ساعت
این دوتا مثال کوچیک بود، آمارا رو ببین بقیه اشو حساب کن
اینم حرفیه!خوب الان بنظرم فرشید منطقی تر داره صحبت میکنه
چرا باید 3تا مدیر به خودشون فشار بیارن.کارشونو بیشتر کنن که بگن کمبود مدیر نداریم؟!

neda.m

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
شهید رجائی تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران - ژئوتکنیک

مطمئنا منظورم ساعت 1-2 شب نیست!
فکر کنم(فکر کنم ها)!دیروز ظهر بود که هیچکدوم از مسولا نبودن
ولی فعلا نتیجه این تاپیک اینه که کسی به مدیرا اضافه نیمشه!چون هیچکس از حرفش کوتاه نمیاد
و شما هم زورتون کلا بیشتره!!!!!
ظهر که خب طبیعتاً همه مدرسه هستن! :D من و آرمیتا حدوداً 3 می رسیم خونه. این هفته هم به خاطر کارگاه دوم ها کمتر وقت شد.
اگه دیده باشین هم خیلی وقتا زنگ تفریح ها هم میایم! یعنی با زیاد کردن مدیر و ناظم این مشکلی که می گین حل نمی شه!

GCD، پارسا هم گفت، پس مدیران انجمن چی کار قراره بکنن اگه قراره هر 400 تا تاپیک رو در روز ما چک کنیم؟ واسه چی اومدیم "مدیرگزینی برای انجمن های مختلف " گذاشتیم پس؟ یه شرکت بزرگ رو در نظر بگیر. مگه هیئت مدیره ش به تک تک کارایی که میشه نظارت دارن؟ چرا هر بخش یه مدیر داره واسه خودش؟
مدیران انجمن هم همه ی اختیاراتی که مدیران کل و ناظم ها دارن رو تو حیطه ی انجمن خودشون دارن. پس از این نظر هم مشکلی نیست...

چرا باید 3تا مدیر به خودشون فشار بیارن.کارشونو بیشتر کنن که بگن کمبود مدیر نداریم؟!
قرار نیست همچین کاری بکنیم :D

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از پارسا :
خوب مگه مدیر باید همه چیز رو چک کنه ؟ پس وظیفه مدیر انجمن چیه ؟ مدیر باید در مورد سیاست های کلان سایت ( :D ) تصمیم بگیره ! نه در مورد تاپیک های اسپم و چرت و پرت !

مثل اینه که من بگم ایران 70 میلیون جمعیت داره ، یک نفر بتونه روزانه حداکثر مشکلات 70 نفر رو بررسی و رفع کنه ! پس ما به 1 میلیون رئیس جمهور نیاز داریم ! :))
اول کلی نوشتم پاک شد
*-*-*
ببینید زمان مطهری خیلی از تغییرات سایت از دل همین اسپمها و چرت و پرتا میومد بیرون، یکی یه جای بیربط انتقادی میکرد مطهری میخوند و رسیدگی میکرد، ولی الان توی خود تاپبک مسائل مربوط به سایت هم رسیدگی نمیشه!

& مثالت خوب بود، اما انتجاب 1 میلیون رییس جمهور امکان پذیر نیست، وقتی انتخاب یه مدیر دیگه امکان پذیر هست چرا انجام نشه که سایت بهتر بشه؟

E.pisces

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان مشهد
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
مهندسي پزشكي

به نظر من اقاي مطهري خيلي كار درستي انجام دادند كه رفتند چون كنكور دارن و كنكور كه بچه بازي نيست كه بيان وقت با ارزششونو الكي به خوندن و رسيدگي به اسپم هاي چرت و پرت بچه ها بگذرونند اين كار مدير هر انجمن هست.من براي خودم اين سوال پيش اومده بود كه با وجود كنكورشون چه جوري تو اين سايت هم ميومدند
ما هم براشون ارزوي موفقيت داريم

• شروع کننده موضوع

amir.love

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد1
شهر
مشهد

به نقل از ELNAZ.E :
به نظر من اقاي مطهري خيلي كار درستي انجام دادند كه رفتند چون كنكور دارن و كنكور كه بچه بازي نيست كه بيان وقت با ارزششونو الكي به خوندن و رسيدگي به اسپم هاي چرت و پرت بچه ها بگذرونند اين كار مدير هر انجمن هست.من براي خودم اين سوال پيش اومده بود كه با وجود كنكورشون چه جوري تو اين سايت هم ميومدند
ما هم براشون ارزوي موفقيت داريم
خوب یعنی نظر شما اینه که سایت با 3 تا مدیر خوبه و کمبودی نداره؟

star95

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
كرج
رشته دانشگاه
دارو سازي

الان دقيقا چند تا مدير هست؟

armita

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
‫علوم کامپیوتر‬‎

3 مدیر کل

E.pisces

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان مشهد
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
مهندسي پزشكي

خوب یعنی نظر شما اینه که سایت با 3 تا مدیر خوبه و کمبودی نداره؟
مگه اداره يك همچين سايتي اينقدر سخته كه بايد 200 تا مدير داشته باشه؟وظايفي كه مدير بايد انجام بده رو 3 مدير ديگه هم از عهدش بر ميان .جدا از اينكه تقريبا هر انجمني يه مدير داره

nodet.girl

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
تا دلتون بخواد شركت كردم!
دانشگاه
علي آباد كتول- کلیبر
رشته دانشگاه
آبياري گياهان دريايي با فرمولهاي متافيزيك! تودوزي تانك

اما من میگم چرا یک فرد کارآمد تر رو انتخاب نکنن؟
به جای اینکه مطهری بیچاره رو هم از کنکور بندازیم!تازه اگه قبول کنه
نه.منم با GCD موافقم.هيشكي خود آقاي مطهري نميشه.اصولاً هم نبايد چيزي بجز اين باشه.هرچي باشه مث اينكه خودشون اين سايتو درست كردنو از همه بيشتر واسش دلسوزي ميكنن.
ولي شايد بشه تو اين 4 ماه (تا كنكور كنكوريان بيچاره(!!!) تموم شه) اين مسئوليت به يكي ديگه واگذار شه.به شرط اينكه راس ساعت 1 روز كنكور ديگه خود آقاي مطهري اين تو باشن(!!) :D

armita

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
‫علوم کامپیوتر‬‎

میشه لطفا بگین از وقتی آقای مطهری رفته چه مشکلاتی پیش اومده ؟!
دقیق بگین !

nodet.girl

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
دانشگاه
علي آباد كتول- کلیبر
رشته دانشگاه

من يكي شخصاً به نظرم اينا به وجود اومده:
فروم سوتو كوره
بحثاي بيخود داره زياد ميشه بدون نظارتو جلوگيري مديرا
بي نظمي تو فروم زياد شده
همه چيز خر تو خره
و...

armita

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
‫علوم کامپیوتر‬‎

غیر از مورد اول که من نفهمیدم یعنی چی :D سه تای دیگه عین هم بودن !!
برای جلوگیری از بی نظمی داریم برای همه ی انجمن ها تقریبا مدیر انتخاب می کنیم .
هفته ی گذشته به دلیل کارگاه من درست و حسابی نتونستم بیام فروم اما از دیروز تا حالا دارم این یه هفته رو جبران می کنم !
مشکل این بود که رفتن آقای مطهری با کارگاه ما و فکرسوق همزمان شد ! اما فکر کنم از این هفته دوباره همه چیز به حالت عادی برگرده !

nodet.girl

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
دانشگاه
علي آباد كتول- کلیبر
رشته دانشگاه

اما فکر کنم از این هفته دوباره همه چیز به حالت عادی برگرده !
اميدوارم!

• شروع کننده موضوع

amir.love

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد1
شهر
مشهد

به نقل از آرمیتا ثابتی اشرف :
غیر از مورد اول که من نفهمیدم یعنی چی :D سه تای دیگه عین هم بودن !!
برای جلوگیری از بی نظمی داریم برای همه ی انجمن ها تقریبا مدیر انتخاب می کنیم .
هفته ی گذشته به دلیل کارگاه من درست و حسابی نتونستم بیام فروم اما از دیروز تا حالا دارم این یه هفته رو جبران می کنم !
مشکل این بود که رفتن آقای مطهری با کارگاه ما و فکرسوق همزمان شد ! اما فکر کنم از این هفته دوباره همه چیز به حالت عادی برگرده !
کی مدیرا رو بر میگزینید؟فکر کنم تو این شرایط بهتر باشه زودتر اعلام کنید

بالا