• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بایرن مونیخ

آیا طرفدار بایرن مونیخ هستید؟

• بله

رای‌ها: 82 55.8%
  • خیر

رای‌ها: 65 44.2%

• رای‌دهندگان
    147

فرزان فرزادی

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد
شهر
مشهد
پاسخ : بایرن مونیخ

ما که تا الان هیچی جز ضرر به بایرن توی آوردن گواردیولا ندیدیم

آخه تیاگو دیگه کیه که آوردنش ؟ ~X( می دونستین که برادر گواردیولا مدیر برنامه های تیاگو هستش ؟
شواین اشتایگر که نماد بایرنه باید ذخیره باشه تا اون بازی کنه [-( [-(
تازه مارتینز هم خیلی از تیاگو بهتره

germangirl13

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
گنبدکاووس
شهر
گنبد کاووس

هر کسی که میگه بارسا یا رئال بهترین تیمای جهانن الان...
بهتره بگم یکم خواب تشریف دارن!!!
الان امار بایرن اوله...جناب رئال دوم...بارسا سوم...
طرفدارای بارسلونا محترمن...اما لطفا توهین ممنوع!!!!
در مورد پپ هم باید یکم بش وقت بدیم...
مربی خوبیه...
در اخر میفهمه شواینی عالیه...مولر بیسته...کروس چیسته!!

+شما اول خودت توهین نکن!
+ من توهین کردم!؟؟!

فرزان فرزادی

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد
شهر
مشهد

منچستر به اشتایگر پیشنهاد داده
ولی فکر نکنم بره
اگه بره من گواردیولا رو می کشم چون شواینی نماد باشگاهه و بودنش لازمه

نظر شما چیه ؟ به نظرتون میره ؟

germangirl13

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
گنبدکاووس
شهر
گنبد کاووس

به نقل از Allegro :
منچستر به اشتایگر پیشنهاد داده
ولی فکر نکنم بره
اگه بره من گواردیولا رو می کشم چون شواینی نماد باشگاهه و بودنش لازمه

نظر شما چیه ؟ به نظرتون میره ؟
شواین محصول بایرنه...هیچ جا نمیره...حیالت راحت!!!

فرزان فرزادی

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد
شهر
مشهد

اولین هفته بوندس لیگا
بایرن 3 - 1 مونشن گلادباخ
گل های بایرن :
آلابا
روبن
مانروکیچ

تبریک به همه ی هواداران بایرن

Fallen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

هفته دوم‌: :::::::::::::

بایرن 1 - 0 فزانکفورت

گل => مانژوکیچ

من که ندیدم ولی مثکه بازی زیاد جالب نبوده هنوز تیم کامل آماده نیست ایشالا بهتر میشه.

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از King Dain II :
من که ندیدم ولی مثکه بازی زیاد جالب نبوده هنوز تیم کامل آماده نیست ایشالا بهتر میشه.
نه جالب نبود. البته بایرن کل بازی سر بود،فرانکفورت فقط رو چن تا ضد حمله خطرناک بود، اگه بازیکنای بایرن بیشتر دقت میکردن رو ضربات آخر حداقل باید 3 تا گل میزد بایرن. دروزاه بان فرانکفورت خیلی خوبه،فصل قبلم بایرن رو به دردسر انداخت.
+گل مانژو خیلی قشنگ بود.
+به نظرم گلی که فرانکفورت زد آفساید نبود،اون صحنه آخرم به نظرم باید پنالتی میگرفت.

فرزان فرزادی

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد
شهر
مشهد

این هفته خیلی رو فروم نبودن
ولی مطمئنا بهتر می شن
نبود روبن هم روی تیم تاثیر گذاشته بود

بازی بعدی بایرن شنبه 2 شهریور هستش با نورنبرگ
ساعت 18

Fallen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

هفته سوم :

بایرن 2 - 0 نورنبرگ

بازم نیمه اول ندیدم ولی نیمه دوم به نسبه بد نبود گل روبنم که فوق العاده بود تنها عددیم که گواردیولا از زمان اومدنش بالا برده درصد مالکیت بوده :-w :-w

mobina7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بهشهر
دانشگاه
دانشگاه مازندران
رشته دانشگاه
حسابداری

به نقل از King Dain II :
هفته سوم :

بایرن 2 - 0 نورنبرگ

بازم نیمه اول ندیدم ولی نیمه دوم به نسبه بد نبود گل روبنم که فوق العاده بود تنها عددیم که گواردیولا از زمان اومدنش بالا برده درصد مالکیت بوده :-w :-w
یه سوال:بازی بایرنو ایران پخش کرد؟
کیا گل زدن؟

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---

فکر کنم باید به فکر یه مربی دیگه باشین یا اینکه گواردیولا سبک بازیشو عوض کنه! :D

با این تاکتیک بایرن به جایی نمیرسه...زور میزنن که تیکی تاکا بازی کنن که اونم نمیشه!

ریبری و روبن گل زدن

بازیارو دبی اسپورت نشون میده میتونین اونجا نگاه کنین

ali_f

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Хелли 2 Средняя школа
شهر
Тегеран

شبکه ورزش خودمون هم بازی بایرن - نورنبرگ رو نشون داد ............. ولی راس میگی بایرن خوب join نشده به گواردیولا ................

Luna H.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
گنبدکاووس
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علوم پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
داروسازی

بایرن مونیخ 1-1 فرایبورگ
بایرن کلا سبک بازیش با فصل قبل عوض شده! دیشب فقط پاسکاری میکردن و گزارشگر هم که ماشالا هر جا بایرن میگفت یه بارسا هم کنارش میذاشت :-w
زیاد خوشم نیومد از طرز بازی کردنشون انقدر پاس میدادن اصن یادشون رفته بود گل بزنن X-(
بهرحال این بازی هرچی که بود تموم شد وامیدوارم جمعه از چلسی که انتقام بگیریم... B-)
این بازی با چلسی خیلی حیثیته و گواردیولا باید نشون بده بازم میتونه مورینیو رو ببره :-"
به امید قهرمانی در سوپرکاپ P:>

• لایک
امتیازات: Frost

Fallen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

دقیقا از همون سبک فوتبالی که بدم میاد داره استفاده میشه پاسای بی هدف و افتضاح :-& [-(

کاشکی هاینکس مونده بود از این یارو کچل خلاص بودیم جلو چلسیم خدا به خیر بگذره البته تیم تو این بازی کامل نبود اگه نصف بایرن پارسالم باشه باید به چلسی 3-4 تا بزنه.

Fallen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

خب جایزه ی بهترین بازیکن سال اروپا رم عمو فرانکی با 35 رای برد. :لایک دیگه یوفا خداییش نتونست حق خوری کنه گروه بایرنم که یه گزوه به نسبه سادس ولی گزوه دورتمند و لورکزن سخته دورتمند که راحت میاد بالا ولی لورکزن معلوم نیس چیکار میکنه ایشالا هر 4 تا تیم بیان بالا از گروهاشون.

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از King Dain II :
خب جایزه ی بهترین بازیکن سال اروپا رم عمو فرانکی با 35 رای برد. :لایک دیگه یوفا خداییش نتونست حق خوری کنه گروه بایرنم که یه گزوه به نسبه سادس ولی گزوه دورتمند و لورکزن سخته دورتمند که راحت میاد بالا ولی لورکزن معلوم نیس چیکار میکنه ایشالا هر 4 تا تیم بیان بالا از گروهاشون.
جایزه بازیکن سال یوفا از وقتی داره داده میشه کاملا عاقلانه و منطقی داده شده. سال اول مسی(سال 2010-2011 که بارسا چمپیونز لیگ و لالیگا رو برد)، سال دوم اینیستا(پارسال که اسپانیا قهرمان یورو شد) و امسال هم ریبری. هر سال هم واقعا محق بودن این بازیکنا. دلیلشم اینه که یه تعداد آدم محدود تر ولی معتبر تر رای میدن، نه مثه توپ طلا که کاپیتان مالدیو هم رای میده توش. بعد به نظر میرسه بیشتر هم ملاکشون عملکرد تیمی ه. برعکس توپ طلا که به نظر میاد 90 درصد عملکرد فردی رو ملاک قرار میدن.

به نقل از King Dain II :
دقیقا از همون سبک فوتبالی که بدم میاد داره استفاده میشه پاسای بی هدف و افتضاح :-& [-(

کاشکی هاینکس مونده بود از این یارو کچل خلاص بودیم جلو چلسیم خدا به خیر بگذره البته تیم تو این بازی کامل نبود اگه نصف بایرن پارسالم باشه باید به چلسی 3-4 تا بزنه.
من تو کل بازیای بایرن این فصل یه بار هم چنین چیزی ندیدم. چیزی که من دیدم پاسای عالی و پر سرعتی بودن که کاملا هم هدفدار بودن. و یه بازی عالی و روون که فقط به خاطر بی دقتی در ضربات آخر اونقد که باید به گل منتهی نمیشه.
همین "یارو کچل" تنها جامی رو که بایرن کم داشت تو ویترین افتخاراتش گرفت. الان بایرن تنها تیم آلمانیه که تمام افتخارات ممکن رو داره.
مشکل اینه که هوادارای بایرن خیلی خیلی نتیجه گرا شدن. دیشب بایرن فوق العاده بازی میکرد.چن تا مشکل داشت فقط، یکی توپ لو دادن تو موقعیتای خطرناک که باعث ضد حمله میشد، یکی دیگه بی دقتی فاجعه بار در ضربات آخر، و جا موندن مدافعا و پوشش بد.(که هر دو گل رو به خاطر همین خورد بایرن) اگه ریبری یه کم بهتر میزد ضربات آخرش رو بایرن نیمه اول رو بازنده تموم نمیکرد و بعد هم تو 90 دیقه میبرد بازی رو چون کاملا سر بود. فقط مشکل این بود که ضربه آخرای بازیکنای بایرن تو چارچوب نبود. کلا چلسی رو سوتی دانته موقعیت داشت که نویر با یه سوپر واکنش دفع کرد، یه دونه هم رو ضربه سر لوئیز که بازم نویر دفع کرد اونم با یه دست.گل دوم چلسی هم که آفساید بود.
ولی تو اون 15 دیقه دوم، ضربه ها تو چارچوب بود ولی چک فوق العاده بود واقعا. ینی کم کم ش دو بار چلسی رو نجات داد. بایرن هم که سراسر حمله بود. مارتنیس عملا اومده بود خط حمله ، نویر م که کلا وسط زمین بود.(اون هدش هم واقعا استثنائی بود)
ینی واقعا اگه بایرن تو پنالتی ا نمیبرد خیلی خیلی حیف بود. بهترین بازیکن بایرن هم به نظر من نویر بود. چون حداقل 4 بار بایرن رو نجات داد. کلا بقیه هم خیلی خوب بودن. مارتینز ،ریبری. فقط دانته بد بود. آلابا هم خوب بود. به طور کلی هم بازی ی بود که خیلی چسبید. تبریک.
+ الان تازه هفته 5 ام بوندس لیگا س. تازه اول راهه. بایرن خیلی روون و عالی بازی میکنه و واقعا اگه دیشب حتی میباخت تو پنالتیا یا اون گل دیقه 121 رو نمیزد، بازم به نظر من خیلی از چلسی سر بود و خیلی هم عالی بازی کرده بود. اگه بایرنی ها یه مقدار صبور تر باشن 2 ماه دیگه تیمی رو میبینن که خیلی خیلی از تیم هاینکس بهتره.

Luna H.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
گنبدکاووس
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علوم پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
داروسازی

پرهیجان ترین بازی که تو عمرم دیدم...!
تبریک میگم به همه طرفداران صبور بایرن،مخصوصا اونایی که تو ورزشگاه بودن وتا ثانیه آخر بایرنو تشویق میکردن که آخرش دیگه مورینیو حسودیش شد وبه طرفدارای چلسی گفت: شمام یه ذره تشویق کنین دیگه!
در طول بازی بسیار پرتنش وفیزیکی هم انقدر حرص خوردم که آخر یه دفتر آوردم و هروقت از چیزی عصبانی میشدم توش مینوشتم و خودمو خالی میکردم!
مردم وزنده شدم تا آخربازی،دقیقه های آخر با خودم فکر میکردم نکنه بایرن میخواد همون بلایی رو سر چلسی بیاره که سرش اومد ؟! و همین اتفاقم افتاد و مارتینز ثانیه آخر گل زد... دیگه بهتر از این نمیشد برد!
حتی لوکاکا که پنالتی آخرو زد خیلی شبیه دروگبا بود پنالتیشو خراب کرد وچلسی قهرمان نشد...!
حتی جالبه که خواب من هم برعکس شد چون خواب دیده بود بایرن6-5 البته به من یونایتد میباره ولی خدا روشکر چیزی نشد...امیدوارم به دنبال این جام،جامهای دیگه رو هم بگیریم!
حالا خالی شدم...!

• لایک
امتیازات: Frost

reza7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طباطبایی
شهر
Bonab
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

من بایرنی نیستم اما به همه بایرنیا تبریک میگم...واقعا لیاقت قهرمانی رو دارن...به افتخار بایرن... <D=
اما یکم متزلزل نشون میدن قبل گواردیولا اقتدار بیشتری داشتن...امیدوارم به مرور زمان بهتر شه بازیشون...

mobina7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بهشهر
دانشگاه
دانشگاه مازندران
رشته دانشگاه
حسابداری

1:بایرن
2:رئال
3:بارسا :D
3 تیم برتر دنیا طبق آخرین رده بندی! :-" :-"
به افتخار همه ی بایرنی های عزیز <D= <D=

Luna H.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
گنبدکاووس
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علوم پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از mobina7 :
وای خدا!
من اصلا نمیدونستم دیشب بازی دارن خونه هم نبودم :(
شب که داشتیم میرفتیم خونه بابام رادیو ماشینو روشن کرد من که فهمیدم :O شدم!
دوباره که فهمیدم 5 مین دیگه بازی تمومه :(شدم!
موقعی که بایرن گل مساوی زد P:> <D= P:> <D= :-" <D=شدم!
واسه پنالتی دوم رسیدم خونه! :)
وقتی لو کاکو پنالتیو خراب کرد دیگه دست و جیغ و هورا!
مامانم: L-: X-(
من: <D= :-[
ولی در کل پپ گواردیولا داره ضعیف کار میکنه! [-(
یه سوال:Dشب پپ به شواینی بازی داد :-/ اگه نداد که خیلی... X-(
بیخیال B-)
تبریک به همه ی بایرنی های عزیز! P:>

خب باستین مصدوم بود دیگه... :)

بالا