• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

هواداران استقلال بشتابید

Spammer

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران
پاسخ : هواداران استقلال بشتابید

نکته ی مهم این رده بندی این که تیما بیشتر بر اساس پیشرفت رتبه بندی میشن،مسلما تیم یونیورساد شیلی رنک دو و لیورپول صدم(!) نیست. :-"

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

آقا قضیه ی جباری چی شد؟...بازم میگن دعواش شده سر پول نگرفتن و برای همین و چون شدیدا هم قده(املا؟)حاضر نیست بازی کنه و قلعه نویی هم وا3 همین بش بازی نمیده ...
ب قرآن باید آقا فرهاد میومد :-<
این منوچهری بازیش خوبه؟ 8->...

DaMoN SaLvAtOrE

مهدی صفری
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم - تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
Health IT

منوچهری بازیش بد نیست......
فرهاد؟!اومدنش چیزی جز حاشیه برای تیم نبود.....البته الان نیومدنش هم تبدیل به حاشیه شده :|

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از مهدی صفری :
منوچهری بازیش بد نیست......
فرهاد؟!اومدنش چیزی جز حاشیه برای تیم نبود.....البته الان نیومدنش هم تبدیل به حاشیه شده :|
فرهاد اگه غر میزد و اعتراض میکرد لااقل بازیشو میکرد...مثل جباری نبود ک بازی نکنه تا تقی ب توقی میخوره :|

DaMoN SaLvAtOrE

مهدی صفری
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم - تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
Health IT

به نقل از پوریا.ع :
فرهاد اگه غر میزد و اعتراض میکرد لااقل بازیشو میکرد...مثل جباری نبود ک بازی نکنه تا تقی ب توقی میخوره :|
خب الان قلعه نوعی جباری رو میشونه رو سکو ها!هیچ هواداری هم اعتراض نمیکنه تقریبا....یکی از دلایلش هم نداشتن محبوبیت کافیه...اما اگه فرهاد میومد و به خاطر غر زدن میشست روی سکو وضع این نبود....هوادار ها جو رو به هم میریختن

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از مهدی صفری :
خب الان قلعه نوعی جباری رو میشونه رو سکو ها!هیچ هواداری هم اعتراض نمیکنه تقریبا....یکی از دلایلش هم نداشتن محبوبیت کافیه...اما اگه فرهاد میومد و به خاطر غر زدن میشست روی سکو وضع این نبود....هوادار ها جو رو به هم میریختن
شما مطمئنی طرفدار استقلالی و میدونی مجتبی کدومه؟ :-?
مجتبی خودش بازی نمیکنه...وگرنه جالبه بدونی بر خلاف آقا فرهاد ک فتل میخواستش و قلعه نویی نمخواستش...مجتبی رو اتفاقا فتل نمیخواست و امیرخان میخواست...
و حالا ک امیرخان میخواد بازی کنه مجتبی براش...ب دلیل مشکلات مجتبی با استقلال بازی نمیکنه :|...الان اگه فرهاد بود لااقل بازیشو میکرد و برای تیم مفید بود :|

DaMoN SaLvAtOrE

مهدی صفری
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم - تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
Health IT

مگه میتونه بازی نکنه؟!

تازه فهمیدم دلایل مخالفت با سیستم دیسلایک توی اون طرف چی بوده،انگار اینجا به عقاید مخالف دیس میدن.....امیدوارم فقط شما این شکلی باشید.

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از مهدی صفری :
مگه میتونه بازی نکنه؟!

تازه فهمیدم دلایل مخالفت با سیستم دیسلایک توی اون طرف چی بوده،انگار اینجا به عقاید مخالف دیس میدن.....امیدوارم فقط شما این شکلی باشید.
امیدوار باش :)...کاش میفهمیدیم ب اشتباه بودن پست دیس داده میشود نه ب شخص و نه ب مخالف بودن عقیده...
دقیقا بحث سر همینه...میتونه بازی نکنه...چجوری؟...میگه آقا ب من پول ندادین...منم اگه برم تو زمین بازی واقعیمو نمیکنم...اصلا میاد میگه من ی نمه هایی از مصدومیت رو دارم هنوز و نباید ریسک کنم...
میبینی ک تو بازی آخر با ذوب آهن توی لیست 18 نفره هم نبود :|یعنی روی نیمکت هم نبود :|...ب نظرت این تصمیم امیرخانه؟ :|

DaMoN SaLvAtOrE

مهدی صفری
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم - تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
Health IT

به نقل از پوریا.ع :
امیدوار باش :)...کاش میفهمیدیم ب اشتباه بودن پست دیس داده میشود نه ب شخص و نه ب مخالف بودن عقیده...
دقیقا بحث سر همینه...میتونه بازی نکنه...چجوری؟...میگه آقا ب من پول ندادین...منم اگه برم تو زمین بازی واقعیمو نمیکنم...اصلا میاد میگه من ی نمه هایی از مصدومیت رو دارم هنوز و نباید ریسک کنم...
میبینی ک تو بازی آخر با ذوب آهن توی لیست 18 نفره هم نبود :|یعنی روی نیمکت هم نبود :|...ب نظرت این تصمیم امیرخانه؟ :|
کاش میفهمیدیم به پست اشتباه نباید دیس داد!اکثر چیز ها مطلق نیستن....ما بین درست و غلطن!ولش کن حال ندارم توضیح بدم!

قلعه نوعی تنها مربی ای هستش که به بازیکن باج نمیده......کار اضافه بکنه یا از تیم پرتش میکنه بیرون.....یه نیم فصل روی سکو ها بشینه به باد میره!دیگه هیچ جا نمیخوانش!به نظرت اینجوری اعتراض میکنن؟!

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از مهدی صفری :
کاش میفهمیدیم به پست اشتباه نباید دیس داد!اکثر چیز ها مطلق نیستن....ما بین درست و غلطن!ولش کن حال ندارم توضیح بدم!

قلعه نوعی تنها مربی ای هستش که به بازیکن باج نمیده......کار اضافه بکنه یا از تیم پرتش میکنه بیرون.....یه نیم فصل روی سکو ها بشینه به باد میره!دیگه هیچ جا نمیخوانش!به نظرت اینجوری اعتراض میکنن؟!
هیچ جا نمیخوانش؟ :))...مطمئنی؟...یادمون نرفته بازیکنایی ک مربی دیپورتشون میکنه و تو نیم فصل میرن و خیلی هم خوب بازی میکنن...
مطمئن باش همون پروسه ای ک میگی الان داره تکرار میشه...جباری توی لیست 18نفره هم نبود...
بازم لازمه توضحیه بدم پس ک چرا آقا فرهاد برتری داره بر مجتبی؟ :-?

MePeR

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

مجتبی جباری تو یک جلسه ی آمادگی ِ پیش از فصل ِ استقلال حضور نداشته !
به علاوه اینکه بدن ِ فوق العاده ضعیفی داره ! اگه خوب خودشُ آماده نکنه و ی ِ دفعه 90 دقیقه تحت فشار باشه مطمئنا" مصدوم خواهد شد !
ایشون همینجوریش که سالم بود ی ِ بازی درمیون مصدوم بود حالا که آماده نیس هیچی دیگه :-"
اگه عربا نخرنش 3-4 هفته ی دیگه برمیگرده ترکیب اصلی !

+ ایشون در حدی نیست که بخواد برای ِ ی ِ باشگاه بزرگی مثل استقلال شرط بذاره

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از مـهـدی :
مجتبی جباری تو یک جلسه ی آمادگی ِ پیش از فصل ِ استقلال حضور نداشته !
به علاوه اینکه بدن ِ فوق العاده ضعیفی داره ! اگه خوب خودشُ آماده نکنه و ی ِ دفعه 90 دقیقه تحت فشار باشه مطمئنا" مصدوم خواهد شد !
ایشون همینجوریش که سالم بود ی ِ بازی درمیون مصدوم بود حالا که آماده نیس هیچی دیگه :-"
اگه عربا نخرنش 3-4 هفته ی دیگه برمیگرده ترکیب اصلی !

از جواد نکونام ناآماده تر بود آیا؟ :))
میبینی ک داره میذاره :-< :rolleyes:

MePeR

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

جواد نکونام خودش تو مصاحبش گفت که تمریانت ِ اختصاصی داشته خودش ، یعنی بدنش تعطیل نبوده ، ولی جباری نه !

+ خود ِ نکونام هم از قلعه نویی خواسته بود که بازیش نده یا حداکثر یک نیمه بازیش بده ، چون با تیم زیاد تمیرین نکرده بود
ولی قلعه نویی قبول نکرده

Hamid.s

‌Bug
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

لایک.

متاسفانه بعضی از دوستان یک سری بازیکن رو از خود استقلال هم بزرگتر کردن. به شدت از جباری بدم اومده این یکی دو فصله. فرهادم که اسطوره غیرته, این مسخره بازیاش برای چیه؟ با قلعه نویی مشکل داره بگه مشکل دارم نمیام. واقعا سر یک بازوبند نیومدن یعنی چی؟ به نظرم طرفدارا یک جوری برخورد کردن با این دو بازیکن که فکر کردن استقلال به خاطر اونا استقلاله نه اینکه اونا به خاطر استقلال به یک جایی رسیدن. به نظر من مثلا آرش برهانی غیرتش به تیم خیلی بیشتر از این دوتاست.

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از BUG :
لایک.

متاسفانه بعضی از دوستان یک سری بازیکن رو از خود استقلال هم بزرگتر کردن. به شدت از جباری بدم اومده این یکی دو فصله. فرهادم که اسطوره غیرته, این مسخره بازیاش برای چیه؟ با قلعه نویی مشکل داره بگه مشکل دارم نمیام. واقعا سر یک بازوبند نیومدن یعنی چی؟ به نظرم طرفدارا یک جوری برخورد کردن با این دو بازیکن که فکر کردن استقلال به خاطر اونا استقلاله نه اینکه اونا به خاطر استقلال به یک جایی رسیدن. به نظر من مثلا آرش برهانی غیرتش به تیم خیلی بیشتر از این دوتاست.
حمید رفیق تو دیگه چرا؟...من از حرکت فرهاد حمایت نمیکنم ولی میدونم بین اینا کسی ک دروغ میگه فرهاد نیست :|...فرهاد"ب بهانه"ی کاپیتانی نیومد...اصل قضیه این بود ک فرهاد حاضر شد خودشو و وجهیش پیش طرفدارا رو خراب کنه"اما با گفتن اینکه با قلعه نویی شدیدا مشکل داره بیشتر از این ب حواشی تیم و فشار روی امیرخان بیشتر نشه"
میدونستی ی زمانی تیتر روزنامه ها این بود؟"فرهاد:من شاگرد حجازی هستم...با آدمای بی اخلاق کار نمیکنم امیر:در شان خودم نمیدانم جواب مجیدی را بدهم"
حالا فرض کن بیاد و همه چیز بدتر بشه...
یا بگه برای امیرخان نمیاد...همین روزنامه ها فکر میکنی ب کسی رحم میکنن؟؟

Hamid.s

‌Bug
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

پوریا به نظرم داری ماستمالی میکنی :D
خیلی زشته که یک بازیکن که مثلا اسطوره تیمه به خاطر بازوبند بگه نیاد. میتونست فقط بگه نمیاد! میتونست خیلی بهانه های بهتر از این بیاره اگه میخواست حاشیه درست نکنه.

من الان هی میخوام حرف بزنم بعد این دوستان لنگی پررو میشن خوب :)) ولی خوب دوستان لنگی با جنبه باشین این بحث درون تیمیه ;;) همین مهدی به فرهاد میگه فرناز! خداییش راست میگه :-" جباری هم فرنازیه برا خودش. یک عکسی یکی از دوستان لنگی بهم نشون داد که مجیدی چند سال پیشا دقیقا از همین حرفای جباری میزده که من میرم پیروزی و تو استقلال قدر منو نمیدونن و این حرفا!
مجیدی واقعا بازیکن خوبیه. منم دوسش دارم. اما اصن دیگه برام اون اسطوره ای که بود نیست.
همیشه تو کل کل با لنگیا تو یک مورد کم میارم, اونم بازیکن متعصب به تیمه.

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از BUG :
پوریا به نظرم داری ماستمالی میکنی :D
خیلی زشته که یک بازیکن که مثلا اسطوره تیمه به خاطر بازوبند بگه نیاد. میتونست فقط بگه نمیاد! میتونست خیلی بهانه های بهتر از این بیاره اگه میخواست حاشیه درست نکنه.

من الان هی میخوام حرف بزنم بعد این دوستان لنگی پررو میشن خوب :)) ولی خوب دوستان لنگی با جنبه باشین این بحث درون تیمیه ;;) همین مهدی به فرهاد میگه فرناز! خداییش راست میگه :-" جباری هم فرنازیه برا خودش. یک عکسی یکی از دوستان لنگی بهم نشون داد که مجیدی چند سال پیشا دقیقا از همین حرفای جباری میزده که من میرم پیروزی و تو استقلال قدر منو نمیدونن و این حرفا!
مجیدی واقعا بازیکن خوبیه. منم دوسش دارم. اما اصن دیگه برام اون اسطوره ای که بود نیست.
همیشه تو کل کل با لنگیا تو یک مورد کم میارم, اونم بازیکن متعصب به تیمه.
یک آه و یک همدردی عمیق :-<
مدت هاست امثال محمود فکری را ندیده ایم X_X :-<
کسی ک رو ضربه ایستگاهی گل پرسپولیس براش اصلا دور از دسترس نبود(بر خلاف کریم ساعت =)) =)))
ب جاش اونا مهدی سولاخی دارن حمید ;;)شاد باش :-"
ولی در کل :-<

Hamid.s

‌Bug
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

منصوریان حتی x:

m.kamali

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی4
شهر
تهران

فرهاد بازیکن بسیار خوبی بود و برای استقلال خیلی کار ها کرد .این طوری که بعضی دوستان دربارش صحبت میکنند صحیح نیست.
این موضوع هم هست که نکونام که تازه اومده بود استقلال باید بازوبند رو میبست نه فرهاد که سال ها تو استقلال بود.
البته این موضوع هم هست که مهدوی کیا روی نیمکت میشینه و صداش در نمیاد اما فرهاد بازو بند میخواد.

DaMoN SaLvAtOrE

مهدی صفری
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم - تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
Health IT

به نقل از sampadi7 :
یعنی اومدنش هیچ نفعی برای تیم نداشت؟فقط حاشیه؟! :|
فصل پیش مجیدی 9 گل توی اوایل نیم فصل زد که مهاجمای خودمون تونستن همون تعداد رو توی کل فصل بزنن!!
خب زده باشه!مگه من گفتم مهاجم بدیه؟!مگه من گفتم گل نزده؟!من گفتم اومدنش حاشیه داشت!در ضمن وقتی مربی نمیخوادش اصلا نباید بیاد!من نمیفهمم سر چیش دارید بحث میکنید!مربی حق داره بازیکت هاشو خودش انتخاب کنه!حالا به فرض بهترین بازکن جهان باشه!وقتی مربی تیم نمیخوادش نباید توی تیم باشه!
به نقل از sampadi7 :
الان بفرض که منوچهری خوب باشه،بقیه رو چیکار کنیم؟!
چیشو چی کار کنیم؟مربی تیم نشسته فکر کرده و باتوجه به نیازاش بازیکن گرفته!توی خط حمله هم انصاری فرد رو میخواست که نشد!
به نقل از sampadi7 :
آخه واقعا انصاف بود مجیدی بشینه روی سکو؟!
وقتی مربی نخوادش و جایی توی سیستمش نداشتته باشه پس جاش کجاست؟!
به نقل از sampadi7 :
جباری هم که همیشه مصدومهآخه اگه مشکل بازوبند داشت چرا بازوبندش رو داد به شریفات؟!
فکر نکنم این چیزا مهم باشه اصلا براش!
از اول هم گفته بود که نمیام!
اگه بازوبند واقعا براش مهم نبوده باشه(که نیست) پس نشون دهنده اینه که لج کرده بوده!

همه جای دنیا میگن تیم باید با تفکر مربی بسته بشه.....من واقعا نمیفهمم چرا حالا که تقریبا این اتفاق توی استقلال افتاده دارید انقدر حاشیه سازی میکنید و میخواید بازیکن به تیم تحمیل کنید؟!

بالا