• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

وضعیت فاجعه اینترنت در ایران

• شروع کننده موضوع

koorosh.m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
سال فارغ التحصیلی
90
دانشگاه
امیر کبیر (پلی تکنیک)
دوستان من دیگه دارم دیوونه میشم . دیگه به آپلود سنتر ها هم رحم نمی کنند.
kwxre306cm6hzgg4db4.gif

نمی دونید این چند هفته اخیر و خصوصا این روزهای آخرم من چه زجری کشیدم ... امروز صبح من 3 تا فایل 100 مگی داشتم با اینترنت فاجعه ایران دانلود می کردم ، Mediafire که فیـــلتر شده و من بدبخت مجبور شدم از Hotfiles و Rapidshare لعنتی دانلود کنم. نمی دونم چه مرگشون شده ولی همه شون تو 80-90 درصد ارر میدن و میگن Connection time out و یا اینکه فِیل شد و امثالهم. واقعا دیگه گندش رو در آوردند. همین Mediafire جزو تنها جاهایی بود که میشد بدون مشکلاتی مثل رپیدشیر و ... ازش دانلود کرد که بی پدر مادرا این رو هم فیـــلتر کردن. :(( :((
بعد در کمال پر رویی میان میگن هیچ خبری نیست ، مگه ما چه گناهی کردیم که گیر این قوم الظالمین افتادیم ؟ تو فضای اینترنت هم باید از دست اینا ما زجر بکشیم.
9k7fsjr03q5kwqmd5h1.gif

بابا به خدا فهمیدیم از هیتلر و استالین هم دیکتاتور ترید ، فهمیدیم از چنگیز خان هم ظالم ترید ، فهمیدیم از تمام دنیا بیشتر بلدید مردمتون رو زجر بدید ، همه رکورد ها رو شکوندید. تو رو بخدا اینترنت رو دیگه انقدر انگولک نکنید. :(( X-(
- - - - - - - - - - - -
اینا رو گفتم تخلیه بشم چون الان انقدر عصبانی بودم که پتانسیل یک عمل تروریستی رو داشتم چون تو این یک ماهه اخیر نزدیک 2گیگ دانلود من fail شد، ولی اصل موضوع اینه که یه راهکاری ارائه بدید من بدبخت بدون این همه مشکلات و فجایع بتونم از تنها سرور های باقی مونده اینترنت دانلود کنم. بعضی از این سایت ها هستند که میگن دانلود از رپیدشیر با لینک مستقیم و قابلیت Resume ولی با اونها هم کارم راه نیوفتاد ، بعضی ها محدودیت حجم دارند و ...
هم اکنون نیازمند کمک های شما هستیم.
c3iobppub9su9z6q7rx.gif

AmorE

Meyo
نام مرکز سمپاد
راهنمایی حلی 2- دبیرستان حلی 3
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
اینستاگرام
پاسخ : وضعیت فاجعه اینترنت در ایران

چی چیزی میخوای دانلود کنی؟
ایرانی یا خارجی؟

Ehsan.IN$PIRE

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
مدال المپیاد
زیست میخونم!؟ نه بابا مارو چه به مدال المپیاد
پاسخ : وضعیت فاجعه اینترنت در ایران

از اینم فاجعه تره. من دیروز میخواستم برم از مخابرات اینترنت بگیرم. (فیبر نوری) یه یارو اومده بود میگفت اینترنتم یک هفته است که قطع شده هیچ کس بهش جواب نمیداد. اگه بخوای بالاتر از 128 بگیری که دهنت سرویس میشه. فکر میکنن 512 ( حداکثر سرعتش 90kb) یک سرعت فضاییه.

بالا