• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کلوپ هواداران پرسپولیس

ali.m

کاربر فعال
پاسخ : کلوپ هواداران پرسپولیس

البته فراموش نکنید که این همون پرسپولیسیه که مهدوی کیا و علی کریمی و در آینده انصاری فرد رو ان شاء الله ترنسفر خواهد کرد اروپا. البته این حاشیه برای تمام تیم های پایتخت هم هست که چون پول زیاد می گیرن دیگه مث قدیم بازی نمی کنن.
سهمیه های لیگ برتری ش تموم شده. ولی معدنچی و یه دروازه بان خارجی و کلاً بازیکن خارجی می تونه بخره. زمان خرید بازیکن خارجی هم تا آخر این هفته ست.
معدنچی رو برای پست دفاع چپ می خواد. که پولادی از دفاع چپ ازاد بشه و بیاد هافبک دفاعی(یه خط جلوتر) بازی کنه. همون کاری دنیزلی تو چند بازی جواب داد و خیلی مفید بود و سرعت بازی در میانه ی میدان بیشتر شده بود.
البته معدنچی یه مدت خیلی کوتاهی در پست "دفاع" چپ بازی کرده و بیشتر در خطوط جلوتر و چپ بازی کرده که البته داره توسط کادر فنی تست می شه و به دقت هم توسط گروه پزشگی تست شده که مصدومیت نداشته باشه. به هر حال امیدوارم با دفاع چپ کنار بیاد. کلاً پر کردن دفاع چپ خیلی مفیده و سردار یا معدنچی یا یه خارجی رو برای دفاع چاپ «باید» بیاره . چون لازمه. یه دروازه خارجی در حدِّ همین گردان هم داره دنبال می گرده که پیدا کنه و کلاً ما سردارو قبول داریم.

nbalinparast

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران

به نقل از آیدا-ق :
الان پرسپولیس تموم شد سهمیه هاش؟
بابا آیدا چند بار میپرسی تموم شد دیگه ~X(

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از Breeze :
بابا آیدا چند بار میپرسی تموم شد دیگه ~X(
اِه! کِی پرسیدم؟ اولین بارم بود :-<
تکلیف چیشد؟ تو ماه رمضون بازی میکنن یا نه؟

nbalinparast

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران

به نقل از آیدا-ق :
اِه! کِی پرسیدم؟ اولین بارم بود :-<
تکلیف چیشد؟ تو ماه رمضون بازی میکنن یا نه؟
اِ تو نبودی؟ببخشید اشتباه شد :)
+رویانیان گفته اگه اَزَمون امتیازم کم کنن تو ماه رمضون بازی نمی کنیم ولی مراجع تقلید گفتن عیبی نداره. :|

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از Breeze :
+رویانیان گفته اگه اَزَمون امتیازم کم کنن تو ماه رمضون بازی نمی کنیم ولی مراجع تقلید گفتن عیبی نداره. :|
بعله،احتمالا آقای رویانیان از مراجع تقلید تخصص بیشتری دارن تو این گونه مسائل

smart girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اسفراین
مدال المپیاد
المپیاد ادبی
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از Breeze :
ببخشید؟ بد میخوان چی کار کنن؟ چار تا بازیُ از دست میدن که!

ali.m

کاربر فعال

نقل:
«به نقل از سايت رسمي باشگاه پرسپوليس، محمد رويانيان با اشاره به آغاز مسابقات ليگ در ايام ماه شعبان خاطرنشان کرد: بدليل اينکه بازي اول پرسپوليس روز پنجشنبه قبل از آغاز ماه مبارک رمضان برگزار مي شود، بنابر اين آمادگي کامل داريم تا در اين مسابقه با تمام توان به ميدان برويم.

وي در پاسخ به اين پرسش که وضعيت حضور پرسپوليس در مسابقات ليگ در ماه مبارک رمضان به چه صورت خواهد بود، گفت: همانطور که قبلا نيز گفتم بعد از رفع ابهامات ديني در اين خصوص تصميم گيري خواهد شد.»

در ضمن! یک خبرِ شاید خوب:
« امیر عابدزاده با قراردادی 3 ساله به پرسپولیس پیوست!»
پسرِ عقاب آسیا از فردا در تمرینات شرکت می کند! قبل از این هم سابقه بازی در لیگ امریکا رو هم داره.
حداقل یادِ پدرش را در تیم زنده خواهد کرد!
نقل:
«امير عابد‌زاده پس از عقد قرارداد سه ساله با پرسپوليس گفت: امروز روز خوبي در زندگي فوتبالي من بود. در جلسه‌اي با مديرعامل باشگاه پرسپوليس شرکت کردم و به او گفتم دلم مي‌خواهد به خانه خودم برگردم.

اين دروازه‌بان افزود: رويانيان نيز با حسن نيت صحبت‌هاي من را گوش کرد و خوشبختانه روي من نظر مثبتي داشت. اگر هر جاي دنيا مي‌رفتم آرزو و هدفم اين بود که در بهترين و بزرگترين تيم ايران يعني پرسپوليس بازي و پيشرفت کنم. خدا را شکر مي‌کنم که امروز اين اتفاق افتاد. قطعا پدرم از شانسي که به من داده شده بسيار خوشحال است.

عابدزاده خاطرنشان کرد: به پرسپوليس آمدم تا انشاءالله جايگاه پدرم را پس بگيرم. احمد رضا عابدزاده هميشه افتخار مي‌کند که در پرسپوليس بوده و با شادي‌هاي اين تيم خوشحال و با اتفاقات ناخوشايند اين تيم ناراحت شده و امروز که من را در پرسپوليس مي‌بيند بسيار خوشحال است.

وي عنوان کرد: از حسن نيت رويانيان و نگاه او به جوانان و از لطف بزرگي که به من کرد تشکر مي‌کنم. حالا وظيفه‌ام سنگين است و انشاءالله بتوانم با تلاش و کوشش نظر ژوزه را جلب کنم.»

من که شخصاً خیلی خوشحال شدم. و خیلی خوشحال تر می شم اگه مث پدرش غیرتی و با تعصب بازی کنه. هنوز پشتک زدن ها عقاب تو بازی های ملی تو ذهنمه ...

no one

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اورمیه
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از asd.dsa :
نقل:
«به نقل از سايت رسمي باشگاه پرسپوليس، محمد رويانيان با اشاره به آغاز مسابقات ليگ در ايام ماه شعبان خاطرنشان کرد: بدليل اينکه بازي اول پرسپوليس روز پنجشنبه قبل از آغاز ماه مبارک رمضان برگزار مي شود، بنابر اين آمادگي کامل داريم تا در اين مسابقه با تمام توان به ميدان برويم.

وي در پاسخ به اين پرسش که وضعيت حضور پرسپوليس در مسابقات ليگ در ماه مبارک رمضان به چه صورت خواهد بود، گفت: همانطور که قبلا نيز گفتم بعد از رفع ابهامات ديني در اين خصوص تصميم گيري خواهد شد.»

در ضمن! یک خبرِ شاید خوب:
« امیر عابدزاده با قراردادی 3 ساله به پرسپولیس پیوست!»
پسرِ عقاب آسیا از فردا در تمرینات شرکت می کند! قبل از این هم سابقه بازی در لیگ امریکا رو هم داره.
حداقل یادِ پدرش را در تیم زنده خواهد کرد!
نقل:
«امير عابد‌زاده پس از عقد قرارداد سه ساله با پرسپوليس گفت: امروز روز خوبي در زندگي فوتبالي من بود. در جلسه‌اي با مديرعامل باشگاه پرسپوليس شرکت کردم و به او گفتم دلم مي‌خواهد به خانه خودم برگردم.

اين دروازه‌بان افزود: رويانيان نيز با حسن نيت صحبت‌هاي من را گوش کرد و خوشبختانه روي من نظر مثبتي داشت. اگر هر جاي دنيا مي‌رفتم آرزو و هدفم اين بود که در بهترين و بزرگترين تيم ايران يعني پرسپوليس بازي و پيشرفت کنم. خدا را شکر مي‌کنم که امروز اين اتفاق افتاد. قطعا پدرم از شانسي که به من داده شده بسيار خوشحال است.

عابدزاده خاطرنشان کرد: به پرسپوليس آمدم تا انشاءالله جايگاه پدرم را پس بگيرم. احمد رضا عابدزاده هميشه افتخار مي‌کند که در پرسپوليس بوده و با شادي‌هاي اين تيم خوشحال و با اتفاقات ناخوشايند اين تيم ناراحت شده و امروز که من را در پرسپوليس مي‌بيند بسيار خوشحال است.

وي عنوان کرد: از حسن نيت رويانيان و نگاه او به جوانان و از لطف بزرگي که به من کرد تشکر مي‌کنم. حالا وظيفه‌ام سنگين است و انشاءالله بتوانم با تلاش و کوشش نظر ژوزه را جلب کنم.»

آره ! منم الان خوندم! میگن یه دوره ای هم تو منچستر یونایتد بوده! البته تو تیم نوجوانان!

• لایک
امتیازات: ali.m

poorya.kh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهیـد بهشتی
شهر
نیشابـور
دانشگاه
علم‌وصنعت‌ ایران
رشته دانشگاه
مهندسی‌کامپیوتر

معدنچی هم که داخلی بست، یه نیلسون هم که آومده تو لیست

چه خبره؟ :D

+ البته اینجوری واسه تیم ملی هم خیلی بهتره، هم استقلال هم پرسپولیس مهر های خوبی گرفتن...

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

مانوئل خوزه اعلام کرد تا وقتی نصف پولش را نگیرد امضا نمیکند :O
دیروز تو رادیو شنیدم...تازه انگار کلا هم شدیدا عصبانیه این مربیتون...

ali.m

کاربر فعال

به نقل از پوریا.ع :
مشکلی نیست. داره تمرین می کنه.
«مرجع خبری پرسپولیس : محمد رويانيان اظهار داشت: تمام مواردی که در رسانه ها درج شده است کذب محض است و به زودی قرارداد رسمی مانوئل ژوزه ثبت می شود.

محمد رویانیان پس از جلسه امروز با مانوئل ژوزه پرتغالی گفت:

قرار داد ژوزه مانوئل به زودی در هیئت فوتبال تهران ثبت می شود و ما با این مربی اختلاف نداریم و ژوزه از امکانات باشگاه پرسپولیس راضی است و در این مدت مربي اين فصل پرسپوليس از عملکرد بازیکنان نیز رضایت کامل دارد.»

یه آپارتمان پنج واحده رو هم براش گرفتن تو یه جای خوب تو تهران که با تمام دستیاراش بره اونجا.

nbalinparast

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران

به نقل از پوریا.ع :
آره تازه قرار بوده از دست رویانیان شکایتم کنه ولی یه پولی چیزی بهش دادن فعلا آروم شده. :|
--------------
ترکیب 18 نفره ی پرسپولیس در هفته ی اول لیگ:

مهدوي‌کيا، کريمي، گردان، داستاني، ماهيني، حسيني، بنگر، پولادي، فشنگچي، آقازماني، سوسا، نوري، قاضي، انصاري فرد، کاظميان، اسماعيل زاده، علي عسگري و نورمحمدي 18 بازيکني هستند که در فهرست بازي با نفت آبادان قرار گرفته‌اند.

poorya.kh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهیـد بهشتی
شهر
نیشابـور
دانشگاه
علم‌وصنعت‌ ایران
رشته دانشگاه
مهندسی‌کامپیوتر

معدنچی هم اومد

اعضای مکیته فنی هم انتخاب شدن :

ابراهيم آشتياني، حميد درخشان، افشين پيرواني و رضا وطنخواه ؛ اعضای کمیته ی فنی.

علي پروين هم رئیس کمیته ی فنی.

;;)

nbalinparast

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران

خوزه هم بالاخره قراردادش ثبت شد. :D

ali.m

کاربر فعال

به نقل از Breeze :
خوزه هم بالاخره قراردادش ثبت شد. :D
خیر. هنوز ثبت نشده و فردا هم دیگر وقتی برای ثبت نیست. به همین دلیل:
ژوزه نمی تواند فردا شب در بازی مقابل نفت آبادان روی نیمکت پرسپولیس بنشیند.
به دلیل ثبت نکردن قرار داد ژوزه.
ژوزه فردا روی سکو ها. عاشوری رو نیمکت.
http://www.perspolisnews.com/index.php?option=com_content&view=article&id=31437:2012-07-18-15-28-15&catid=35:morabian&Itemid=55
ترکیب زیر، ترکیبی هستش که حدس می زنم فردا ترکیب پرسپولیس باشه. همونطور که می دونید، تمرین تاکتیکی امروز پشت درهای بسته انجام شد که ترکیب پرسپولیس در بازی فردا لو نرود! ترکیب زیر هم حدس و نظر شخصی بنده ست. دوستان نظر دیگه ای دارند، بفرمایند.
4-2-3-1

انصاری فرد​

نوری کریمی کاظمیان​

سوسا پولادی**​
ماهینی فشنگچی*​
جلال حسینی بنگر​

گردان​

*ژوزه در مصاحبه ای اعلام کرده بود که دوندگی و قدرت پولادی بیشتر از حدِّ یک دفاع چپ است و در پست دفاع چپ نمی تواند بهترین وضعیت را از خودش نشان دهد(منبع سایت پرسپولیس). به همین دلیل احتمالاً تنها گزینه دفاع چپ هم فشنگچی باشه.
** برخی احتمال می دادند که ترکیب پرسپولیس 4-1-4-1 باشد که در آنصورت به نظرم پولادی یک خط می رود جلوتر ولی کماکان رو به عقب بازی خواهد کرد.

به امیدِ پیروزی در بازی فردا!

مهسا 1376

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمانشاه

سوالی که پیش اومد ، این ِ که آیا بالاخره بازی ِ امشب ( و کلاً بازی‌ها ) رُ پخش می‌کنن یا نه ؟

MePeR

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

میکنن ، میکنن ، جرئت ندارن نکنن !

سومپاد

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میاندوآب
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی ابتدایی که اول شدم :دی اول مسابقات احکام شهرستان اول مسابقات نمایش در شهرستان
دانشگاه
علوم پزشکی اردبیل
رشته دانشگاه
رادیولوژی

به نقل از مهسا¹ :
سوالی که پیش اومد ، این ِ که آیا بالاخره بازی ِ امشب ( و کلاً بازی‌ها ) رُ پخش می‌کنن یا نه ؟
دقیقا سوال منم هس!!
بعد سوال دیگه: این شبکه ورزش قراره بازیارو پخش کنه؟؟؟!!!!

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از مهسا¹ :
بعله بالاخره فدارسیون و شبکه 3 از مرکب شیطان( :-") پیاده شدن و به سلامتی و میمنت بازیا رو پخش میکنن

MePeR

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

9 تا تغییر نسبت به فصل قبل ، تا جایی که جلال حسینی با یِ بازی میشه کاپیتان :))
نیمه دوم علی کریمی بیاد تیم راه میفته ، نیمه اول که عملا هیچ برنامه ای نداشتن دو تیم :D

+ من نمیدونم چجوریه که هر مربی میاد پرسپولیس عاشقِ آقازمانی میشه ، آخه چی دیدین تو این مردک :-<

بالا