• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کلوپ هواداران پرسپولیس

پاسخ : کلوپ هواداران پرسپولیس

من کاری ندارما ولی به عنوان یه تیم ایرانی کلا آبرو ایرانو برد پرسپولیس :rolleyes:
گل اول که اشتباه داور بود
گل دوم که پولادی آفساید رو پر کرده بود بع دستشو برده بود بالا میگف آفسایده :-"
گل سوم هم دفاع از گل دوم بدتر بودینی اصلا تو هپروت بود یک نفر برنگشت ببینه عاقبت اون توپ چیشد همه ماتشون برده بود
کلا اگه معمار زاده بود 3تا دیگه پرسپولیس میخورد...بهتر این آودوکیچ رو حفظ کنن اگه بتونن البته :rolleyes:
به نقل از خروس زری :
اصن نه بازی بد پرسپولیس نه بازی خوب الاتحاد، نه تماشاگراشون که حیبی حبیبی میخوندن،
فقط داور لـامصـب!
دلم میخواد بدونم چقد گرفته از این عربا که انقد به سودشون کار کرد دیشب....
والــــــا...
هیچی!
میشه داور رو بیخیال شین؟؟؟ینی اون پنالتی نبود پرسپولیس میبرد؟؟؟آیا مشکل "فقط" داور بود؟؟؟آیا مشکلات ریشه ای تری وجود نداشت؟؟؟

آبرو ایرانو برد پرسپولیس
شایعه نکن . اصنم آبرو نبرد :] .
کلا اگه معمار زاده بود 3تا دیگه پرسپولیس میخورد
بالایِ شیش تا حساب کن ! همون تو نیمه اول آسمیر چندتا موقعیتُ گرفت ؟ اگه معمارزاده بود چندتاشو ميتونست بگيره واقعا ؟ تو همه​ي اون صحنه​هام مدافع​ا کلا تعطيل بودن ، آسمير بود که دروازه رو نجات داد .
هیچی!
میشه داور رو بیخیال شین؟؟؟ینی اون پنالتی نبود پرسپولیس میبرد؟؟؟آیا مشکل "فقط" داور بود؟؟؟آیا مشکلات ریشه ای تری وجود نداشت؟؟؟
پرسپوليس خيلي سعي کرد که تو اون جو تمرکزشُ حفظ کنه و يکم به بازي مسلط شه تا بتونه گل بزنه . ولي همه مي​دونستن تو اون شرايط حتي يه گل هم مي​تونه برنده بازيُ مشخص کنه ! بعد يهو داور زد پنالتي گرفت و گل و همه​چيز بهم ريخت ! من نمي​گم پرسپوليس خوب بود يا هرچيزي ولي اون پنالتي اشتباه اوضاعُ بد کرد !
و بعدشم مثلا وقت​هاي اضافه​اي که داور گرفت درست بود آيا ؟ تو همون نيمه اول اون حزازي​شون فقد دو سه ديقه وقت تلف کرد که تهش ديديم يه ديقه وقت گرفت! يا خطا پشت محوطه رو نگرفت واسمون !
خود پرسپوليس خوب نبود که بخوايم بگيم مقصر داور بود اما ... :]

به نقل از مهسا² :
شایعه نکن . اصنم آبرو نبرد :] .بالایِ شیش تا حساب کن ! همون تو نیمه اول آسمیر چندتا موقعیتُ گرفت ؟ اگه معمارزاده بود چندتاشو ميتونست بگيره واقعا ؟ تو همه​ي اون صحنه​هام مدافع​ا کلا تعطيل بودن ، آسمير بود که دروازه رو نجات داد .پرسپوليس خيلي سعي کرد که تو اون جو تمرکزشُ حفظ کنه و يکم به بازي مسلط شه تا بتونه گل بزنه . ولي همه مي​دونستن تو اون شرايط حتي يه گل هم مي​تونه برنده بازيُ مشخص کنه ! بعد يهو داور زد پنالتي گرفت و گل و همه​چيز بهم ريخت ! من نمي​گم پرسپوليس خوب بود يا هرچيزي ولي اون پنالتي اشتباه اوضاعُ بد کرد !
و بعدشم مثلا وقت​هاي اضافه​اي که داور گرفت درست بود آيا ؟ تو همون نيمه اول اون حزازي​شون فقد دو سه ديقه وقت تلف کرد که تهش ديديم يه ديقه وقت گرفت! يا خطا پشت محوطه رو نگرفت واسمون !
خود پرسپوليس خوب نبود که بخوايم بگيم مقصر داور بود اما ... :]
نه ملت! پرسپولیس عالی بود!کلللللی آبروداری کرد اصن! :-"
معمار زاده به هیچ توپی نه نمیگه!
اون وقتای اضافه که خیلی عجیب بودن :-? واقعا به چه حسابی شد یه دیقه نمیدونم :-??
ولی به طور کلی داور اشتباه میکنه همیشه! تیما باید عاقل باشن!

کلا اگه معمارزاده تو دروازه باشه،فقط باید دعا کنی توپی سمت چارچوب نره!!!
بردن الاتحاد اونم تو زمین خودشون با اون همه تماشاچی واقعا کار سختیه.فک می کنم پرسپولیس این دفعه سزاوار انتقاد نیست.به غیر از دفاع(البته اگه دفاعی باشه!)

خدایی پرسپولیس نسبت به بازیای قبلیش خیلی بهتر بود :د
کسایی که میگن اگه داور پنالتُ نمیگرفت پرسپولیس بازم نمیبرد، اولا که تو همه بازیا اصل روحیستُ عربا با زدن یه گل ناحق روحیه گرفتن، دوما کی گفته اشتباش فقط همون یه پنالتی بود؟
به غلامرضا الکی کارت زرد داد،نصف خطاهای اونا رو پرسپولیسُ نگرف، هرچی خطا پرسپولیسیا انجام نداده بودنم براشون گرف، یه پنالتیم برا پرسپولیس نگرف.
قضیه جوریه که وقتی علی کریمی که همیشه بقیه بازیکنا رو اروم میکنه خودش میاد سر داور داد میزنه، ما پَ باید چی بگیم؟ مخصوصا با شرایط ورزشگاهُ حبیبی حبیبای مسخره.
اصن همه ی این داور ازبکا اینجورین، نمیدونم چیه میان بهترین داور اسیا میشن. این از اون ایماتوف، اینم از این. اسمش چی بود؟

به نقل از خروس زری :
خدایی پرسپولیس نسبت به بازیای قبلیش خیلی بهتر بود :د
کسایی که میگن اگه داور پنالتُ نمیگرفت پرسپولیس بازم نمیبرد، اولا که تو همه بازیا اصل روحیستُ عربا با زدن یه گل ناحق روحیه گرفتن، دوما کی گفته اشتباش فقط همون یه پنالتی بود؟
به غلامرضا الکی کارت زرد داد،نصف خطاهای اونا رو پرسپولیسُ نگرف، هرچی خطا پرسپولیسیا انجام نداده بودنم براشون گرف، یه پنالتیم برا پرسپولیس نگرف.
قضیه جوریه که وقتی علی کریمی که همیشه بقیه بازیکنا رو اروم میکنه خودش میاد سر داور داد میزنه، ما پَ باید چی بگیم؟ مخصوصا با شرایط ورزشگاهُ حبیبی حبیبای مسخره.
اصن همه ی این داور ازبکا اینجورین، نمیدونم چیه میان بهترین داور اسیا میشن. این از اون ایماتوف، اینم از این. اسمش چی بود؟
وقتی تو هر دو تا گل بعدی دفاع ها صرفا تماشاچین،لطفا دس از سر عوامل پست صحنه(داور،تماشاچی عرب و...)بردارین،بهتره واقع بین باشیم
پرسپولیس هیچ حرفی واسه گفتن نداش تو اون بازی

به نقل از یلدا-ق :
وقتی تو هر دو تا گل بعدی دفاع ها صرفا تماشاچین،لطفا دس از سر عوامل پست صحنه(داور،تماشاچی عرب و...)بردارین،بهتره واقع بین باشیم
پرسپولیس هیچ حرفی واسه گفتن نداش تو اون بازی
یلدای عزیز،من احساس میکنم که اینجا،نباید این بحث ها زیاد ادامه پیدا کنه،اما یه نکته:ما همه میدونیم که امسال پرسپولیس نه در حد واقعی،بلکه بسیار پایین تر از اون چیزی بود که همه ما فکر میکردیم.همه ما باخت های متوالی پرسپولیس توی داربی و بازی های دیگه با 3 4 تا گل رو دیدیم.حتی تو آزادی!!فکر میکنم اون زمان همه طرفدارا حق داشتن که اعتراض کنن.شاید اون زمان پرسپولیس،آبروی تیمی رو که مثلن تیم پایتخته برده باشه،اما توی بازی قبلی شرایط کاملا فرق میکرد.تو انتظار داشتی پرسپولیس با وضع امسالش که از همه تیم های ته جدولی میباخت ناگهان بیان با الاتحاد اونم تو زمین اونا یه بازی جذاب حیرت انگیز انجام بده و 2،3 تا گلم بزنه!؟قطعا چنین انتظاری نداشتیم.حرف من اینه درسته پرسپولیس تو این بازی هم خوب بازی نکرد اما شایسته این انتقادات نیست.
عذر میخوام اگه جای این حرفا این جا نیست.البته من به عقاید و سلایق همه احترام میذارم.

به نقل از Shaghayegh11 :
یلدای عزیز،من احساس میکنم که اینجا،نباید این بحث ها زیاد ادامه پیدا کنه،اما یه نکته:ما همه میدونیم که امسال پرسپولیس نه در حد واقعی،بلکه بسیار پایین تر از اون چیزی بود که همه ما فکر میکردیم.همه ما باخت های متوالی پرسپولیس توی داربی و بازی های دیگه با 3 4 تا گل رو دیدیم.حتی تو آزادی!!فکر میکنم اون زمان همه طرفدارا حق داشتن که اعتراض کنن.شاید اون زمان پرسپولیس،آبروی تیمی رو که مثلن تیم پایتخته برده باشه،اما توی بازی قبلی شرایط کاملا فرق میکرد.تو انتظار داشتی پرسپولیس با وضع امسالش که از همه تیم های ته جدولی میباخت ناگهان بیان با الاتحاد اونم تو زمین اونا یه بازی جذاب حیرت انگیز انجام بده و 2،3 تا گلم بزنه!؟قطعا چنین انتظاری نداشتیم.حرف من اینه درسته پرسپولیس تو این بازی هم خوب بازی نکرد اما شایسته این انتقادات نیست.
عذر میخوام اگه جای این حرفا این جا نیست.البته من به عقاید و سلایق همه احترام میذارم.
آخه پرسپولیس "میتونست" خوب باشه ولی نبود،کل کاری که الاتحاد کرد این بود که یه مهاجمش رو گذاشته بود پشت دفاع پرسپولیس،یارو تکونم نمیخورد! دوتا گل زد،اگه با این مقابله میکردن خیلی خوب میشد حتی...

به نقل از یلدا-ق :
آخه پرسپولیس "میتونست" خوب باشه ولی نبود،کل کاری که الاتحاد کرد این بود که یه مهاجمش رو گذاشته بود پشت دفاع پرسپولیس،یارو تکونم نمیخورد! دوتا گل زد،اگه با این مقابله میکردن خیلی خوب میشد حتی...
خدا خیرت بده بابا! کل کار؟ پرسپولیسیا میخواستن گل بزننم نمی تونستن! برا ایمون زایدُ علی کریمی شیرین دو تا بپا گذاشته بودن! طرف دروازه میرفتن بازیکنای ما همچین به پاشون کنه میشدن که توپ از دستشون در میرف اخر! قبول دارم که دفاع پرسپولیسی یکم بد پیش میره، ولی اونام خردفاع بودن دیگه!

به نقل از خروس زری :
خدا خیرت بده بابا! کل کار؟ پرسپولیسیا میخواستن گل بزننم نمی تونستن! برا ایمون زایدُ علی کریمی شیرین دو تا بپا گذاشته بودن! طرف دروازه میرفتن بازیکنای ما همچین به پاشون کنه میشدن که توپ از دستشون در میرف اخر! قبول دارم که دفاع پرسپولیسی یکم بد پیش میره، ولی اونام خردفاع بودن دیگه!
ولی اون یه نفر رو گرفته بودن حداقل گل نمیخوردن اگه گلم نمیزدن

ولی اون یه نفر رو گرفته بودن حداقل گل نمیخوردن اگه گلم نمیزدن
بکش بیرون دیه

+فلا اول باید تکلیف این شایعات روشن شه ورزش سه هی فرت فرت خبر میده بیرون که دنیزلی میره و از این چرت و پرت​ا ، بعدشم يه تيم خوب ببندن !
اين فصل ديگه تموم شد بايد واسه فصل بعد با بازيکنايِ خوب يه تيمِ خوب ببندن و قهرمان شن 8-> دنيزلي هم فقد شيش ماه از قرادادش رفته، پس جايي نميره و شايعَ​ست

به نقل از مهسا¹ :
بکش بیرون دیه

+فلا اول باید تکلیف این شایعات روشن شه ورزش سه هی فرت فرت خبر میده بیرون که دنیزلی میره و از این چرت و پرت​ا ، بعدشم يه تيم خوب ببندن !
اين فصل ديگه تموم شد بايد واسه فصل بعد با بازيکنايِ خوب يه تيمِ خوب ببندن و قهرمان شن 8-> دنيزلي هم فقد شيش ماه از قرادادش رفته، پس جايي نميره و شايعَ​ست
این یه حقیقت تلخه ، پرسپلیس وقتی پروین رفت دیگه اون پرسپلیس نشد که نشد

تو ورزش3 نوشته بود که رویانیان با دایی مذاکره کرده بعد خود رویانیان تکذیب کرده!واقعا آدم نمیدونه باید کدومو باور کنه؟ :-??

به نقل از clever child :
این یه حقیقت تلخه ، پرسپلیس وقتی پروین رفت دیگه اون پرسپلیس نشد که نشد
پروینم یکی بود مث قلعه نویی که با هارتُ پورت کردنُ داور خریدنُ لیدر گرفتن پرسپولیسُ جلو میبرد.
وگرنه الان تو فوتبال امروز پروینُ کشکم حساب نمیکنن.
(البته تراکتوریا بر نخوره بهشون)

به نقل از خروس زری :
پروینم یکی بود مث قلعه نویی که با هارتُ پورت کردنُ داور خریدنُ لیدر گرفتن پرسپولیسُ جلو میبرد.
وگرنه الان تو فوتبال امروز پروینُ کشکم حساب نمیکنن.
(البته تراکتوریا بر نخوره بهشون)
به هر حال ، فعلا که نتونستن برسن به اونجا

به نقل از یه کاسه شیر :
تو ورزش3 نوشته بود که رویانیان با دایی مذاکره کرده بعد خود رویانیان تکذیب کرده!واقعا آدم نمیدونه باید کدومو باور کنه؟ :-??
ورزش سه خیلی چرت گفت دیروز و امروز !!

مثلا گفت دنیزلی میخواد بره بشیكتاش و ازشون یه هفته مهلت خواسته در صورتی که اصن بشیكتاش ( :-") تکذیب کرد گفت ما اصلا با دنیزلی مذاکره نکردیم !!
دنیزلی الان قراداد داره ،و یه مربی حرفه​ايِ پس جايي نميره ! دليلي هم نداره بره

تقصیرِ دنیزلی نیس واقعا" ! با اینکه ارنجِ تیم تو بازی با الاتحاد لِه بود ، امّا واقعا" همه ـش تقصیرِ دنیزلی نیس.
وقتی بازیکن نداره ، چه کار کنه دیگه ! مربی که تو لیگِ حرفه ای ، نباید بازی یادِ بازیکن ـا بده. باید ببینه این بازیکن ـایی که داره رو ، چجوری بچینه کنارِ هم ،بهتره ُ جواب می ده. بعد خیرِ سرشون اینا وقتی هیچ کودوم تو پستشون دُرُس بازی نمی کنن ُ دیگه نداره که جاشون بذاره ، خُ تکلیفِ بیچاره چیه ! تیم ُ بد بستن ، دادن دستش ، اینم نتونس به جایی برسوندشون. تا همین جاشم باز ازشون خوب کار کشید...
کلا" تیمی که بستن ، مفت بود ! مفت تر ـم شد ، وقتی که زارع ُ بادامکی ، فیکس ـش وایسادن !!!!
باید چند تا مدافعِ دُرُس بگیرن. چند تا فوروارد نیز ! دروازه بان خارجی ـیه هم خوبه ! :-?
تیمُ ببندن قشنگ ، بدن دستِ افندی ، اونوقت ببینن مرّبی گریش ُ ...!

زاید تمدید کرد
دنیزم که میمونه

به نقل از melika.m.r :
کلا" تیمی که بستن ، مفت بود ! مفت تر ـم شد ، وقتی که زارع ُ بادامکی ، فیکس ـش وایسادن !!!!
باید چند تا مدافعِ دُرُس بگیرن. چند تا فوروارد نیز ! دروازه بان خارجی ـیه هم خوبه ! :-?
تیمُ ببندن قشنگ ، بدن دستِ افندی ، اونوقت ببینن مرّبی گریش ُ ...!
من باهات خیلیییییی موافقم،اصلا مثل اینکه بازیکنای پرسپولیس نمیخوان برنده شن
4 نفر هم که مثل کریمی و آودوکیچ پیدا میشن که از بقیه بهترن 4 تا مهاجم ماست و 4 تا مدافع ماست تر زحمتای اونا روهم خراب میکنن
اولین اقدام :D باید خریدن 4 تا مدافع باشه که توی محوطه ی جریمه راه نرن و نذارن پرسپولیس اونجوری گل بخوره
کافیه مدافع های پرسپولیس و میثاق با هم تو یه بازی باشن،بازی رو باید 4-0 بدونی به طور طبیعی :D

این خبر خیلی خوبه و خبر جدیدیه:

"مديرعامل باشگاه پرسپوليس در خصوص بازيکناني که تا اين لحظه حضور آنها در تيم پرسپوليس براي فصل آينده قطعي شده است، گفت: تا اين لحظه ايمون زايد قرارداد خود را تمديد کرده و محمد قاضي نيز با ما قرارداد امضا کرده است، ضمن اينکه با محسن بنگر نيز به توافق نهايي رسيده ايم و او را به طور قطعي پرسپوليسي بدانيد."

Back
بالا