• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادیا سمپادی باشید (بیانیه ی گرگ)

negar73

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان3 مشهد
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی (تخصص :قانونی)
پاسخ : سمپادیا سمپادی باشید (بیانیه ی گرگ)

ایول...به این بیانیه قاطع .....

emperatoor

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور
دانشگاه
اگه خدا بخواد شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی

شرمم باد...

clever

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Kerman's Farzanegan high school
شهر
Kerman

منم موافقم...توی تاپیکایه نجوم که هیچکس سر نمی زنه...چرا اخه؟

ناشناسی

مهمان

آقایون و خانوم های محترم. خیلی صاقانه بهتون میگم.

همتون فقط ادعاتون میشه. فکر می کنید تیزهوشان قبول شدید نخبه هستید و در آینده قراره شما مملکت رو بسازید. اما واقعا باید بگم هیچی بارتون نیست. نه از علم نه از دین نه از سیاست و نه از اخلاق و انسانیت و ... . هیچی هیچی بارتون نیست.

آقای آرمان ، شما میای اینجا تاپیک میزنی بعدش میری توی گفت و گوی آزاد یک تاپیک میزنی به اسم مبارزه با بی فرهنگی ها که توش اطلاعیه زدی که توی انجمن ناگفته ها فلان تاپیک هست. تو حتی یک شعور ساده نداری که هر تاپیکی باشه دیده میشه برای همه و نیازی نیست تبلیغات کنی دوباره. ببین یک شعور ساده گفتم. خیلی سخت نیست. جالب اینجاست که میای خودت تاپیک میزنی در مورد فرهنگ !
راستی دقت کردی تعداد متوسط ارسال هات در روز چقدره؟ 9.829 به نسبت روز ! میدونی مال بذرکار و مطهری چقدره؟ مطهری : 4.746 به نسبت روز و بذرکار : 6.207 به نسبت روز

این آقای amir.love
آخه اینقدر عقده زده بالا که اسمت رو امیر.عشق گذاشتی؟ بابا آدم خودش رو جلوی بقیه ضایع نمی کنه. کمی شعور لطفا ! یک شخصیتی ، یک مردانگی چیزی !

این محمد حسین !
سعی میکنه متفاوت باشه. سعی می کنه جلوه داشته باشه. سعی می کنه همه ببیننش. ولی شاید زیاد تو دید باشه و خیلی ها از چرت گویی هاش خوششون بیاد اما بیشتر شبیه کم عقل هائیه که توی خیابون این ور اون میرن و ملت بهش میخندن ! الان در جواب این هم یک علامت خنده یا چیزی میزاره و تمام. روز از نو روزی از نو !

یا آقاسینا
توی پروفایلش سال فارغ التحصیلی رو نوشته : به حول وقوه الهی 1390
خوب آقا دیگه این حول و قوه الهی چیه؟ دقت کردی چقدر مزخرف میگی توی فروم؟ این حول و قوه همه نشانه استعداد تو در مزخرف گفتنه.

خیلی هاتون مسخره کردن و مسخره بودن و به سخره گرفتن همه چیز تو ذاتتونه. کاریش هم نمیشه کرد.

در ضمن این رو بگم که خداییش خیلی هاتون خیلی تابلو هستین. هم پسرها و هم دخترها. پسرها سعی دارن دختر ها رو جذب کنند و دخترها هم به شیوه خودشون میخوان پسر ها رو جذب کنند. حالا بماند که برخی چقدر پیغام دوستی به این و اون میفرستند. معمولا دخترها عادت دارن که اینجور موارد رو بین خودشون مطرح می کنند و آقایون محترم هم خبر داشته باشن که همزمان پیشنهاد نفرستند. ای خاک بر سرتون که این قدر حقیر شدید که توی جمع کار رو به عشوه گری و حرف های منظور دار رسوندین.

خیلی ها هم سعی می کنند منظورهاشون رو توی شوخی هاشون برسونند ! جالبه واقعا. خر که نیستیم. میفهمیم. همه میفهمند.

یکی میره فیزیک اقتصاد میخونه سعی میکنه بیاد اینجا بحث کنه و دونسته هاش رو به اشتراک بگذاره. یکی دیگه هم میاد سوال میکنه چندبار عاشق شدی !

تاحالا چند نفرتون یک کار مفید کردین؟ تاحالا بغیر از کتاب رمان و کتاب هری پاتر ، چی خوندین؟ تاحالا بغیر از لاس زدن با دختر ها ، چند تا کار مفید کردین با با مشارکت دختر ها و هدف واقعی؟

نخبه کیه؟ نخبه کسیه که فایده ش به جامعه ش برسه. نخبه کسی هست که حداقل وظیفه خودش رو انجام بده. نخبه کسی هست که پشت چراغ قرمز وایسته و مثل خر و مثل بقیه سرش رو بالا نگیره و از خیابون رد نشه. نخبه کسیه که شیر اضافی آب رو ببنده. نخبه کسیه که فکر بکنه دیوار مدرسه عین دیوار خونشونه و روش هنر خودش رو به کار نگیره. نخبه کسیه ...

بیخود دل خوش نکنید نخبه هستید و خیلی بارتونه. شما هیچی نیستین. هیچی. مثل هزاران احمقی هستین که سال ها توی ایران زندگی کردند و هرکاری خواستند کردند و گند زدند به مملکت.

یکی میاد میگه جنبش سبز دختراش بی حجابن. اون یکی میاد عکس طرفدار بی حجاب احمدی نژاد رو میزاره. ای خاک بر سرتون. شمایی که رئیس جمهور محببوبتون رو با حجاب تبلیغ می کنید.

saeid01

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی کاشان
شهر
کاشان

خیلی جالب حرف زدی ! جدی میگم روحرفات کار کرده بودی .مشخص بود .

ولی یکم تند روی کردی ! شاید خیلی کارایی که خیلی ها میکنن , به نظر تو یه چیزه گند یا مسخره بیاد یا یه هدف پلید (!) توی ذهن شما بیاد , اما اون یارو هدفش این نبوده , اینو قبول داری ؟

و اما نخبه , نمیشه همرو با یه چوب زد !
وسّلام (!)

امید بخشنده

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان
دانشگاه
آزاد
رشته دانشگاه
نرم افزار

کمی درسته ... و کمی هم اشتباه .. چیزای زیادیش درسته .. اما این اشتباهه که معرفی نکردی خودتونو... و اهانت کردی به تحقیقا کل آدما .. روش نقد این نیست ...

امید بخشنده

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان
دانشگاه
آزاد
رشته دانشگاه
نرم افزار

نگاه کنيد .. شما نميتونيد بگيد که چرا چی چگونه است .... ؟ و يا چرا به اين فرم داره تاپيک ميزاره .... مثل الان ميشه که تا يه نفر متفاوته روزنامش رو ببندن .. ما بايد بتونيم همه رو تحمل کنيم .. ولی بله شما ميتونيد پيشنهاد داشته باشيد واسه بيشتر شدن مسال علمی ... يعنی بگيد بياين زياد کنيد ... يا انتقاد کنيد که بی ادبی زياد شده ... من خودم دانشجو ام ...دليلی ام که اومدم اينجا اين بود که بتونم کمک کنم .. الان هم مدير برنامه نويسی رباتيکم .. ولی هر چه ميخوام اين تاپيک مثلاً پردازش تصوير رو پيش ببرم ميبينم علاقه کمه ... اينا هم دليل داره .. چون که در جامعه واسه بچه های ما راهی نيست که بتونن تمام مراحل زندگی مثل تفريح و ... رو پوشش بدن ... و اين باعث اين نآهنجاری ها ميشه .. بياين کارا رو جوری انجام بديم که ياد بگيريم برنامه ريزی چيه ... اونايی که مسئولن بايد کمی تلاششون بيشتر شه .. آدم هايی هم که لودگی ميکنن همه ميشناسن .. دختر ها و پسر هايی هم که جذب لودگی ميشن بگزاريد بشن .... ولی روش انتقاد هم ياد بگيريم ...
در کل منطقی باشيم ... يادتون نره سمپاد جای خوبی ميتونه باشه .. ولی آدميی که از ايرانی ها موفقن سمپادی نيستن اکثراً ... دليل هاش هم واضحه که نميبينيم و نيميبينند ...

باقالی

مهمان

حال کردم با این مهمون! خداییش دیگه خودمون که بهتر میدونیم، چه کارا کردیم و چه کارا نکردیم؟! چقدر با این و اون لاس زدیم، چقدر کار مفید کردیم، چقدر خلاقیتمون رو به کار گرفتیم!نشستیم اینجا تو سمپادیابعد میایم میگیم:"اوهوم...بنده تو سمپادیا هستم، از مدرسه تیزهوشانم، فلان پایه" قب قبمون رو هم باد میکنیم! خداییش اونایی که باید بدونن میدونن که هیچ غلطی نکردیم، نه برای سمپاد، نه برای خودمون! هی امروز فردا، فردا هم میشه همون لاس زدنی که مهمون گفت! من یکی که شاید تو این فروم زیاد بچه ها رو بشناسم خداییش میدون کیا چی کارن، کیا منظورشون چیه، هدفشون چیه یا نه..! ما نباید احمق باشیم و زیر پرچم سمپاد صدامونو کلفت کنیم، اگر عرضشو دارید، بیاید خداییش یه سری کارای مشترک کنید، بیاید همکاری کنید با هم دیگه همت کنید خیلی کارا میتونیم بکنیم. اما حیف که ...!
کاربر فعالای سایت که ماها باشیم میایم وقتی میبینتیم یه تاپیک علمیه در سطحمونم هست، حسشو نداریم دو تا اظهار نظر و صحبت کنیم، بعد اونوقت تا میبینیم تایپیکی ملت دارن کل گل میکنن مخصوصا دختر پسر!کلمون رو عین ... میندازیم پایین میریم توش هی مثبت بده، منفی بده،کوفت بده، زهر مار بده، آخرش که چی؟!!! مثلا جامعه پسرا نابود شد؟!آقاجان عقلمون رو به کار بندازیم!آخه چیه این همه شر و ور تو فروم! این مدیرای بدبختم که له شدن این وسط!نمیدونن تاپیک شر و ور رو چیکار کنند؟حذف کنند باز بزارند؟! کلا همه چی دست خودمونه اگه همت کنیم کار رو میشه انجام داد، اگه نکنیم که همین آشو و همین کاسه!ولی در انتها خاک بر سرمون!

ناشناسی

مهمان

تند روی نیست. آروم که میگی فایده نداره. باید داد بزنی تا صدات رو بشنون. در ضمن هدف این نبود که کسی نقد بشه. هدف این بود که بی رو در واسی خیلی چیزها گفته بشه تا آقایون/خانوما متوجه بشن خیلی چیز ها رو. ناشناس بودن هم این امکان رو میده که به دور از روابط فرومی و به دور از هرگونه مصلحت اندیشی حرف زد.

به نظر تو یه چیزه گند یا مسخره بیاد یا یه هدف پلید (!) توی ذهن شما بیاد , اما اون یارو هدفش این نبوده , اینو قبول داری ؟
قبوله . اما تقریبا تا حدود زیادی میشه قضاوت کرد. ما که خودمون رو میشناسیم دیگه. البته هیچ چیز قطعی نیست.

و اما نخبه , نمیشه همرو با یه چوب زد !
صرفا داشتم کمی توضیح می دادم تا توهم نخبگی رو از ذهن خیلی ها بیرون بیارم. اینها فکر میکنن نخبگی فقط سمپادی بودنه.

من کاری ندارم که کی چرا چگونه هست. من داشتم میگفتم که فلان طور اشتباهه. بر اساس یک ایده آل عمومی حرف میزدم نه ایده آل فردی. ایده آل عمومی یعنی چیزی که خود آرمان قبولش داره اما بهش عمل نمیکنه !

IVERSON

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
محیط زیست

دست رو دلم نذار که خونه آرمان جون!!!!!!!!!!

وقت داشتید یه سری به موسیقی بزنید!طرفدار که کلا کمه!در ضمن اون چند نفری هم که میان تو تاپیک های امروزی تر پست می دن منظور این که مثلا چرا تاپیکی که واسه فوت استاد پایور زده شد فقط باید 7.8 تا پست داشته باشه؟!؟!؟!؟!یا فوت مشکاتیان هم همینطور؟!یا اصلا کلوپ سنتور!

clever

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Kerman's Farzanegan high school
شهر
Kerman

به نقل از ناشناسی :
تند روی نیست. آروم که میگی فایده نداره. باید داد بزنی تا صدات رو بشنون. در ضمن هدف این نبود که کسی نقد بشه. هدف این بود که بی رو در واسی خیلی چیزها گفته بشه تا آقایون/خانوما متوجه بشن خیلی چیز ها رو. ناشناس بودن هم این امکان رو میده که به دور از روابط فرومی و به دور از هرگونه مصلحت اندیشی حرف زد.
قبوله . اما تقریبا تا حدود زیادی میشه قضاوت کرد. ما که خودمون رو میشناسیم دیگه. البته هیچ چیز قطعی نیست.
صرفا داشتم کمی توضیح می دادم تا توهم نخبگی رو از ذهن خیلی ها بیرون بیارم. اینها فکر میکنن نخبگی فقط سمپادی بودنه.

من کاری ندارم که کی چرا چگونه هست. من داشتم میگفتم که فلان طور اشتباهه. بر اساس یک ایده آل عمومی حرف میزدم نه ایده آل فردی. ایده آل عمومی یعنی چیزی که خود آرمان قبولش داره اما بهش عمل نمیکنه !
در مواردی حق با شماست....اما تا این حد تند روی اصلا لازم نیست....من دوست ندارم شما به سمپادی ها توهین کنین....حالا هر کاری هم کرده باشن....شما باید نقد سازنده کنین نه این که بیاین لج رو لج بقیه بزرارین...تا اوضاع از این هم بدتر شه....
من خودمم موافقم...و شاکی...میدونین در روز ممکنه یه دونه نظر به تاپیکایه نجوم ارسال هم نشه....یا تاپیک شعر(البته مفید)...فلسفه که اصلا...فیزیک هم که هیچی....
ما همه ناراحتیم....اما این لحنی رو که شما دارین رو به خودمون اجازه نمیدیم که داشته باشیم....هر ادمی برای خودش ارزش داره....و ما حق توهین رو نداریم....ملایم تر لطفا....

p.sh

کاربر حرفه‌ای
شهر
كرمان
رشته دانشگاه
پزشكي

به نقل از ناشناسی :

همتون فقط ادعاتون میشه. فکر می کنید تیزهوشان قبول شدید نخبه هستید و در آینده قراره شما مملکت رو بسازید. اما واقعا باید بگم هیچی بارتون نیست. نه از علم نه از دین نه از سیاست و نه از اخلاق و انسانیت و ... . هیچی هیچی بارتون نیست.

آقای آرمان ، شما میای اینجا تاپیک میزنی بعدش میری توی گفت و گوی آزاد یک تاپیک میزنی به اسم مبارزه با بی فرهنگی ها که توش اطلاعیه زدی که توی انجمن ناگفته ها فلان تاپیک هست. تو حتی یک شعور ساده نداری که هر تاپیکی باشه دیده میشه برای همه و نیازی نیست تبلیغات کنی دوباره. ببین یک شعور ساده گفتم. خیلی سخت نیست. جالب اینجاست که میای خودت تاپیک میزنی در مورد فرهنگ !
راستی دقت کردی تعداد متوسط ارسال هات در روز چقدره؟ 9.829 به نسبت روز ! میدونی مال بذرکار و مطهری چقدره؟ مطهری : 4.746 به نسبت روز و بذرکار : 6.207 به نسبت روز

این آقای amir.love
آخه اینقدر عقده زده بالا که اسمت رو امیر.عشق گذاشتی؟ بابا آدم خودش رو جلوی بقیه ضایع نمی کنه. کمی شعور لطفا ! یک شخصیتی ، یک مردانگی چیزی !

این محمد حسین !
سعی میکنه متفاوت باشه. سعی می کنه جلوه داشته باشه. سعی می کنه همه ببیننش. ولی شاید زیاد تو دید باشه و خیلی ها از چرت گویی هاش خوششون بیاد اما بیشتر شبیه کم عقل هائیه که توی خیابون این ور اون میرن و ملت بهش میخندن ! الان در جواب این هم یک علامت خنده یا چیزی میزاره و تمام. روز از نو روزی از نو !

یا آقاسینا
خوب آقا دیگه این حول و قوه الهی چیه؟ دقت کردی چقدر مزخرف میگی توی فروم؟ این حول و قوه همه نشانه استعداد تو در مزخرف گفتنه.

خیلی هاتون مسخره کردن و مسخره بودن و به سخره گرفتن همه چیز تو ذاتتونه. کاریش هم نمیشه کرد.

در ضمن این رو بگم که خداییش خیلی هاتون خیلی تابلو هستین. هم پسرها و هم دخترها. پسرها سعی دارن دختر ها رو جذب کنند و دخترها هم به شیوه خودشون میخوان پسر ها رو جذب کنند. حالا بماند که برخی چقدر پیغام دوستی به این و اون میفرستند. معمولا دخترها عادت دارن که اینجور موارد رو بین خودشون مطرح می کنند و آقایون محترم هم خبر داشته باشن که همزمان پیشنهاد نفرستند. ای خاک بر سرتون که این قدر حقیر شدید که توی جمع کار رو به عشوه گری و حرف های منظور دار رسوندین.

خیلی ها هم سعی می کنند منظورهاشون رو توی شوخی هاشون برسونند ! جالبه واقعا. خر که نیستیم. میفهمیم. همه میفهمند.

یکی میره فیزیک اقتصاد میخونه سعی میکنه بیاد اینجا بحث کنه و دونسته هاش رو به اشتراک بگذاره. یکی دیگه هم میاد سوال میکنه چندبار عاشق شدی !

تاحالا چند نفرتون یک کار مفید کردین؟ تاحالا بغیر از کتاب رمان و کتاب هری پاتر ، چی خوندین؟ تاحالا بغیر از لاس زدن با دختر ها ، چند تا کار مفید کردین با با مشارکت دختر ها و هدف واقعی؟

نخبه کیه؟ نخبه کسیه که فایده ش به جامعه ش برسه. نخبه کسی هست که حداقل وظیفه خودش رو انجام بده. نخبه کسی هست که پشت چراغ قرمز وایسته و مثل خر و مثل بقیه سرش رو بالا نگیره و از خیابون رد نشه. نخبه کسیه که شیر اضافی آب رو ببنده. نخبه کسیه که فکر بکنه دیوار مدرسه عین دیوار خونشونه و روش هنر خودش رو به کار نگیره. نخبه کسیه ...

بیخود دل خوش نکنید نخبه هستید و خیلی بارتونه. شما هیچی نیستین. هیچی. مثل هزاران احمقی هستین که سال ها توی ایران زندگی کردند و هرکاری خواستند کردند و گند زدند به مملکت.

یکی میاد میگه جنبش سبز دختراش بی حجابن. اون یکی میاد عکس طرفدار بی حجاب احمدی نژاد رو میزاره. ای خاک بر سرتون. شمایی که رئیس جمهور محببوبتون رو با حجاب تبلیغ می کنید.
خیلی جالب گفتی .اما یه کم زیاده روی کردی

koorosh.m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
سال فارغ التحصیلی
90
دانشگاه
امیر کبیر (پلی تکنیک)

این آقای ناشناسی خیلی لطف کردن انتقاد کردن ولی خیلی خوب بود اگر در گفتار دقت بیشتری می کردن ... با تعاریفی که شما کردید نخبه های کشور تعدادشون به 100 هم نمیرسه .
خوب سمپادی ها میانگین سنیشون فکر کنم 15-16 سال باشه و نمیشه از یک نوجوان 16 ساله انتظار داشت که عین یک فرد بزرگسال باشه ، بیاد در مورد آزمایش سرن بگه و نیمی از شاهنمایه رو از بـَـر کنه ... ببینید ؛ این مسائلی که شما گفتید و انتقاد کردید که خیلی مسخره هست و از یک نخبه بعیده ، مشکلات و دغدغه ها و نیاز هایی هست که هر فردی داره و به نظر من کسی که بخواد فوق العاده جدی درهمه امور باشه بیماری داره .
مشخصا زیاده روی در هر سمتی خوب نیست و باید به همه موضوعات رسیدگی بشه ؛ ولی شما در تلاشین برای نابود کردن بخش هایی از تفکر ... می گید چرا اینجوری بحث می کنید ؟
خوب بالاخره بحث کردن از یه جایی شروع میشه ، بحث کردن رو کم کم افراد یاد می گیرن ، شما تا تو موضوعات شرکت نکنی و با مخالفانت حرف نزنی - هرچند که شاید بعضی موارد بحث به جاهای باریک بکشه ، که در اون صورت هم مدیریت رسیدگی می کنه بهش ، ولی اگر اینها نباشه افراد یاد نمی گیرند - با تحقیر کردن چیزی درست نمیشه ... این از عادات بدی هست که در جامعه رواج یافته... ما ایرانی ها فلانیم ؛ ایرانی جماعت حقشه که فلان بشه و امثالهم . شما به افراد بگید احمق هستید و نخبه نیستید مطمئن باشید آمار نخبه های کشور بالا نمیره .
در ضمن شما واقعا فکر می کنید که ما فایده ای برای جامعه نداریم ؟ در مورد این نیازی به توضیح نمی بینم ...
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
شما الان به تک تک کاربرایی که نام بردید توهین کردید ، من تعجب می کنم که چطور این افراد برای دفاع از حق خودشون به این تاپیک نیومدن ؟
من 1 ماهی هست که با این افراد آشنا شدم ولی این چیزهایی که شما گفتید رو بنده نمی بینم در این افراد . حالا یکی نوشته به حول و قوه الهی ؛ من هرکاری می کنم از هر جهتی به مساله نگاه می کنم متوجه نمی شم شما به چی این قضیه اعتراض دارید ؟

یا محمد حسین ، شخصیت طنزپردازی داره و شما از این قضیه ناراحتید ... درسته بعضی جاها زیاده روی می کنه و اسپم زیاد میده ولی شما خیلی بد صحبت می کنی ...

خوب یک فردی نام کاربریش رو گذاشته X خوب شما دوست ندارید این نام کاربری رو نگذارید ، ببینید بر خلاف قوانین سایت که انتخاب نکرده نام رو ، کلمات رکیک هم که نداره ... بخاطر نام کاربری هم که در مورد افراد نمیشه اظهار نظر کرد که بگی ادم ضایعی هست و فلان و بهمان.

- - - - - - - - - - - - -
آقا آرمان هم به نظرش اومد که بهتره تاپیکی که زده مورد توجه قرار بگیره برای فرهنگ سازی ، درسته تاپیک های دیگه جای تبلیغ نیست ولی از نظر من روشش بهتر از شما بود .

× × × × × × × × × × × × × × × × × × × × ×
در آخر قبول دارم که از یک سمپاد ایده آل اندکی دور شدیم و شاید لازم بشه که یه نگاهی به گذشته بکنیم و تصمیمی بری آینده بگیریم ؛ ولی منطقی باشید ، نه افراط نه تفریط
ببخشید زیاد حرف زدم ، با اینکه بیشتر افراد با ایشون موافق بودند ولی از نظر من لازم بود که اشکالات صحبت ایشون گفته بشه . با تشکر از توجه شما .

sara jo0on

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بندرعباس
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
اگه خدا بخوادoxford

کورش خوب گفتی
یه + جایزت

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

arman aria

Arman Aria
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
Mshhd
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
OLC
رشته دانشگاه
Architecture
تلگرام
اینستاگرام

از بحث دور نشید
حرف خیلی ها این بود که هر کسی یه سلیقه ای داره ...
نه دوستان یه سمپادی نباید سلیقه اش اینجوری باشه
ماییم که اجازه میدیم اون ناشناس اینجوری باهامون صحبت کنه و بی غیرتانه قبول کنیم
صورتو حداقل با سیلی سرخ کن
من به شخصه اگه تعهد نداده بودم با اون ناشناس برخورد میکردم
سمپادیا بی شک نخبه تر های این مملکت اند
بی شک مملکت دست ماست
بی شک ما بیشتر می دونیم
بی شک ما بیشتر می فهمیم
بی شک ما باید بهترین باشیم
بی شک ما بیش از این هستیم که نشون دادیم
کسی هم حق اهانت به ما رو نداره
یعنی ما نباید با این رفتار فاسدمون اجازه بدیم احدی از جوجه های غیر سمپادی واسمون نفس بکشه
چون ما یه چکش بزرگ داریم که روش نوشته nodet 4 ever
ما مجهز به صلاحی هستیم که بشریت در پی اونه

سمپادی بودن ارزش می خواد
با ارزش باش و از ارزشت دفاع کن
سمپادی نخبه است سمپادی شخصیت دارد سمپادی همیشه فکر می کند
به خودت فکر کن و خودتو بساز
از لحن صحبت کردن تون بگیرید و برید الی ماشاالله

اون استاد اومده ببین چه جوری حرف زده ... آبروی خودتو حفظ کن دوست من سمپادی باش تو نخبه ای اگه نیستی خوب برو تو این مدرسه که جوشکار تحویل میدن غیر از اینه

من کاری ندارم بقیه چی میگن
من خودمو نخبه حساب می کنم
این جهان مادی هم بر اساس فکر من و تو ساخته میشه
ما بیش از آنیم که نشون دادیم
ما سمپادی هستیم

حالا که اینطوری شد :
هیچکس به جز نژاد سمپادی حق زندگی روی زمین را ندارد

اینم کل ماجرا
شوخی کردم
نه نکردم
نمیدونم شاید کردم
حالا ...

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

arman aria

Arman Aria
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
Mshhd
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
OLC
رشته دانشگاه
Architecture
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از ناشناسی :

این آقای amir.love

این محمد حسین !

یا آقاسینا

دوست من به من نگو بی شعور این چه حرفیه تو میزنی
ای بابا
راستی خیلی به فکر سایتی ها کاش میتونستی بین ما باشی خوشم میاد ازت
دوست خوب من
اگه من اونجا تو گفت و گوی آزاد تاپیک زدم واسه این بوده که اونایی که توی سایت فقط گفت و گو آزاد رو میشناسن این رو هم ببینند این دلیل نمیشه تو اینجوری به من توهین کنی

محمو حسین هم یک فرد کامله
ناراحت نشی ها ولی اصلا حق ترور شخصیتی نداری عزیز من دوست من نقاد محبوب من

باید بگم من کسی ام که خودمو خیلی قبول دارم
جوری که می خوام اوضاعم پیش میره
راضی راضی ام
نخبه هم هستم
نخبه ی نخبه
مملکتم رو هم خودم میسازم چون ما بالااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااییم و خبری از بقیه نیس
سمپادو دوس دارم سمپاد مال ماست حفظش می کنیم
نه واسه اسمش بلکه واسه اسمم
توهین نکن عزیز من شخصیتتو اینجا دیگه ...

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

arman aria

Arman Aria
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
Mshhd
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
OLC
رشته دانشگاه
Architecture
تلگرام
اینستاگرام

یادم رفت بگم کورش جون هم از اسمت خوشم اومد هم از بیانیه ی قشنگ و عاقلانه ات
عاقلانه
آفرین آفرین +++

3ggerman

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

با خیلی جاهایه بیانیتون موافقم ناشناس.
حالا بگذریم از توهینا که توسط دوستان مورد نقد واقع شد...
خصوصا بیشتر از همه با این قسمت "تاحالا بغیر از لاس زدن با دختر ها ، چند تا کار مفید کردین با با مشارکت دختر ها و هدف واقعی؟ "
واقعا اگه میشد خیلی خوب بود...مطمئنم که خودتم نمیتونی فقط همین چیزی رو که میگی اجرا کنی...چون نمیشه...خود من شاید خیلی جاها نمیخواستم چیزی بنویسم ولی بسته به شرایط اون موقع خب نوشتم و بعد در مورد خیلی چیزا سریع از رو نوشته ها و پستا قضاوت میکنن...
به نظر من قضاوتای شما فقط از رو پست ها غلطه ولی خب...به قول یکیتون که نوشته بود بیشتر یعنی 90 درصد کسایی که عضون 15 16 سالن خب باید قبول کرد یه سنیه که این پتا واقعا توش طبیعیه...واقعا طبیعی...قبول که خیلی هامون میخوایم اینجا..خب..حرف ها و تاپیکا و پ خ هاو..شاید بعضیاش وا3 جلب توجه باشه ولی این برمیگرده به سن...
و به خاطر این نباید خیلی ها رو مورد توهین خودتون قرار بدید...کارتون اشتباس چون هرکی بخونه چه قبول داشته باشه چه نه به هر حال یه ذهنیت بدی از اون شخص تو ذهنش میمونه...

ناشناسی

مهمان

می دونی نقش بازی کردنت خیلی ضعیفه؟ بلد نیست ادا در بیاری !

هر طور راحتین. قرآن که میگه لا تبدیل لخلق الله .

شما برای هرکاری که بخواهید انجام بدید ، دلیل پیدا می کنید و توجیه می کنید برای هر کاری هم نخواهید دلیل می تراشید !

خدانگهدار.

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

به نقل از ناشناسی :
می دونی نقش بازی کردنت خیلی ضعیفه؟ بلد نیست ادا در بیاری !

هر طور راحتین. قرآن که میگه لا تبدیل لخلق الله .

شما برای هرکاری که بخواهید انجام بدید ، دلیل پیدا می کنید و توجیه می کنید برای هر کاری هم نخواهید دلیل می تراشید !

خدانگهدار.

من نمیدونم منظرتون دقیقا کی بود...اگه 3ggerman بود با شناختی که من دارم میگم به هیچ وجه ادا در نمیاره
راستش به نظر من هم از روی چند تا پست نباید ققضاوت کرد...

مثلا کسایی که من واقعا میشناسم ، دوستام ، همکلاسیام ، اگه یه نفر بخواد "فقط" از روی پستاشون قضاوت کنه به نظر من کلا فکرش غلط میشه
نمگیم اینجا همه دورو اند یا همه فقط برای جلب توجه پست میدن ولی خب اینجا یه سایته دیگه، یه فضای مجازی

همونطور که 3ggerman 'گفت بغضی وقتا تو یه زمان و شرایط خاص یه نفر یه پستی رو میده و بعد هر کس یه جور خاص برداشت میکنه

و منظور اون فرد رو اشتباه میفهمه... خیلی پیش میاد...

زود قضاوت نکنید

بالا