• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

چه موقع + چه موقع - ؟

persianboy1373

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
دانشگاه تهران - دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی نقشه برداری- سیستم های اطلاعات مکانی GIS
به نظر شما چه موقع باید به یک کاربر منفی بدیم...چه موقع مثبت؟؟؟

پاسخ : چه موقع + چه موقع - ؟

ببینید ، از روی عصبانیت در یک لحظه نباید داد ، یعنی کلا نباید با عجله داد ، من خودم خیلی موقع ها اشتباهی نمره دادم ، به یکی می خواستم مثبت بدم منفی دادم ، یا اینکه به یه کاربری می خواستم منفی بدم اشتباهی به کاربر بالاییش منفی دادم . یا حتی یه متنی رو نوشته بود و من نصفه و نیمه خوندم و در موردش تصمیم گرفتم ...
ببینید ، بدون شک مثبت رو همینجوری بدید چیز خوبیه به کسی بر نمی خوره ولی در منفی دادن دقت کنید ؛ حداقل خودتون عذاب وجدان نگیرید . برای مثال توی بخش سیاست که بسته شد بساط مثبت و منفی خیلی زیاد رواج داشت . ولی غیر از اونجا اگه کسی تاپیکی جالب زده به نظرم باید مثبت داده بشه ، اگه کسی نظر جالبی داده مثبت داده بشه ، اگه با یارو هم رفیق هستید تند و تند بهش مثبت بدید :D
ولی اگه کسی به فرد دیگه ای توهین کرد یا به عقاید فرد دیگه ای توهین کرد ، به حریم شخصی افراد تجاوز کرد ، اسپم داد ، پاشو فراتر از محدوده قانون سایت و مقررات اخلاقی گذاشت به نظرم لازمه یه منفی بگیره.
البته اگر هم با کسی دشمنی دارید و می خواید بهش منفی بدید بحثش جداست :دي

+رو به دوستات می دی یا وقتی طرف خیلی باحال باشه
_ رو اگه از یکی بدت اومد هر روز صبحانه ناهار شام یه _می دی :D

کلا مثبت یه کسی بدید که چیزی یادت میده
به کسی هم که مضخرف گفته --------بدید

به نقل از کــورش . م :
ببینید ، از روی عصبانیت در یک لحظه نباید داد ، یعنی کلا نباید با عجله داد ، من خودم خیلی موقع ها اشتباهی نمره دادم ، به یکی می خواستم مثبت بدم منفی دادم ، یا اینکه به یه کاربری می خواستم منفی بدم اشتباهی به کاربر بالاییش منفی دادم . یا حتی یه متنی رو نوشته بود و من نصفه و نیمه خوندم و در موردش تصمیم گرفتم ...
ببینید ، بدون شک مثبت رو همینجوری بدید چیز خوبیه به کسی بر نمی خوره ولی در منفی دادن دقت کنید ؛ حداقل خودتون عذاب وجدان نگیرید . برای مثال توی بخش سیاست که بسته شد بساط مثبت و منفی خیلی زیاد رواج داشت . ولی غیر از اونجا اگه کسی تاپیکی جالب زده به نظرم باید مثبت داده بشه ، اگه کسی نظر جالبی داده مثبت داده بشه ، اگه با یارو هم رفیق هستید تند و تند بهش مثبت بدید :D
ولی اگه کسی به فرد دیگه ای توهین کرد یا به عقاید فرد دیگه ای توهین کرد ، به حریم شخصی افراد تجاوز کرد ، اسپم داد ، پاشو فراتر از محدوده قانون سایت و مقررات اخلاقی گذاشت به نظرم لازمه یه منفی بگیره.
البته اگر هم با کسی دشمنی دارید و می خواید بهش منفی بدید بحثش جداست :دي
خیلی خوب گفتن، دقیقاً همین طوره. مثبت و منفی واسه عقاید و نظرات شخصی نباید باشه. این که من صرفاً از کسی خوشم نیاد و یا مشکلی باهاش داشته باشم، دلیل نمی شه که بهش منفی و یا برعکس، مثبت بدم.
این ها واسه تشویق و تنبیه برخوردهای اجتماعی (فرومی!) هستن...

Back
بالا