• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

جو سياست در مدرسه ي شما

nioosha

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد
مدال المپیاد
0شيمي
پاسخ : جو سياست در مدرسه ي شما

معلومه که بايد توي فعاليت هاي سياسي شركت کنیم !!!!!!!! ما روشنفکرا نباشیم چی به سر سیاست میاد؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟

Sampadik

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تــهران

تو مدرسه ما هم چیز میز رو درو دیوار مینوشتن!

Pegi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان

جومون افتضاحه!!
به نقل از MellicA :
در مورد ما شاید بهتر باشد به تاپیک "وقتی اقارب پرست به اجبار استعفا می دهد..." مراجعه کنید! :D
مگه یه همچین تاپیکی هست؟!

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

به نقل از Dokhtare ariyaE :
مگه یه همچین تاپیکی هست؟!

بود / دیگه نیست اون موقع شما عضو نیودی....

خودمون گفتیم حذفش کنن

elmira

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
دزفول
مدال المپیاد
شرکت در المپیاد فیزیک-ریاضی-نجوم واوردن مقام در 2تاشون

مدرسمون رو نمیدونم ولی کلاس ما خیلی خیلی سیاسیه حتی مسائل ریاضی روهم به سیاست ربط میدیم دبیراهم یه لبخند میزنن یعنی موافقن ولی از ترس هیچی نمی گن

Shine_girl

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farzane+gun
شهر
DezfoOol City
مدال المپیاد
نجوم ، کامی ...
دانشگاه
"HarVarD"

ما هم دقیقا همین طوریم همه چیو به سیاست ربط می دیم وقتی هم پای صحبت می رسه بچه ها یه جوری از روی سیاست حرص میخورن انگار که کنفرانس بین المللیه !!!!! من که فکر می کنم همه در آینده سیاست مدارو حقوقدانو از این جور چیزا شیم !!!!! خدا رحم کنه .

Amir Joon

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
مدال المپیاد
انقد زیاد حس نوشتنش نیس
دانشگاه
" OXFORD "
رشته دانشگاه
فیزیک , بعد چهارم

تیم مدیریت که فدایی رهبر و سرباز امام زمانن !
بجه های کلاس ما از 36 نفر به جز 3-4 تا نخاله همه سبزن ! ( سردستشون و فعال ترینا ! به قولی رهبره سیاسی کلاس من و دوست عزیزم breezy هست که تو سایتم عضو ! صفحه اول پست داده )
مدرسه فضای سیاسی شدیدی داره ! به عبارتی هر گونه تجمعی که توسط ما رهبری میشه می تونه یه راهپیمایی باشه ولی ....
دبیرا ! دبیر تاریخ موضعشو از ترس مشخص نمی کنه ! اما اونجوری که من میشناسمش آدمه سبزیه !
دبیر دین و زندگی که از تیم مدیریت هم بدتره و یه جورایی اساسا" نابوده !
دبیر هندسه ! یه فرد کاملا" احمق در موارد سیاسی ! که همچون تیم دولت فک می کنن کسی جز خودشون هیچی نمی دونه !
بقیه دبیرا از ترس چیزی نمی گن ! یه سری هم که مثل جناب حسابان ! اصلا" سر کلاس فرصت نفس کشیدن هم نمی دن ! چه برسه به حرف ! اونم سیاسی ! فقط درس ! اولین دبیری که میاد و آخرین دبیری که میره !
بچه ها هم که گفتم دیگه فقط پیه سوژه ان !
یه نکته : انقد این کتاب تاریخ ما دروغ و چرت و پرت داره که نگو ! ( اینو واسه اونایی گفتم که ندیدن ) ما هی از اول سال هر جلسه با دبیرمون دعوا داریم که آقا این چه دروغاییه که نوشتن ؟! کجا .... ؟! کی ..... ؟! اونم بنده خدا میگه : من که ننوشتم منم میدونم دروغه ولی چیکا کنم ! یه جند هفته ای بود که دیگه به جز من و breezy بقیه بچه ها هم از ما حمایت می کردن و اونا هم صداشون در اومده بود ! دیگه دبیر تاریخ هم که داشت دیوونه میشد از دست ما ! به مدیر گفت !!!!!!!! چی گفت !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نگران نباشین آدمه خوبیه چیز بدی نگفت ! اما ای کاش نمی گفت ! گفت که اینا خیلی سوالای سیاسی می پرسن منم که نمی تونم جواب بدم اگه میشه یکی و بیارین که به سوالای اینا جواب بده ! بنده خدا گفت حاضره یه هفتشو بده که اون طرف بیاد !
مدیر هم که ..... ولی قبول کرد !
اما کیو آورد ! یه فردی که ه رو از ب تشخیص نمی داد ! تازه مثلا" استاد دانشگاه هم بود !
قرار شد هرکی یه سوال بنویسه رو برگه هایی که جناب مدیر تدارک دیده بودن و در آخر هم جمع شه و تحویل داده شه تا ایشون پاسخ بدن !
به من و breezy نفری 5 تا برگه دادن ! گفتن شما سوالاتون زیاده ! بعد ما گفتیم خوب بالاخره ایشون استاد دانشگاه هستن و علمشون زیاده حتما" و اینکه مدیر محترم بنا به خواسته ی ما یه فرد بی طرف رو آورده !!!!!!!!!!!! تازه یه سری از بچه ها هم اومدن پیش ما برگه هاشونو دادن به ما گفتن شما سوال بنویسین به جای ما ! خلاصه : ما با کلی به خرج دادن ادب و رعایت عفت کلام 15 تا سواله تپل نوشتیم و گذاشتیم جلوش ! بعد این آقا شروع کرد به حرف زدن ! یکی از بچه ها هم اتفاقا" صداشو ضبط کرد ! ( به وضوح حرفاش شنیده میشه ! )
ایشون با اینکه اعلام شده بود که وقتشون نزدیکه 2 ساعته و اون همه برگه که نزدیکه 40-50 تا بود رو دید ولی گویا توجهی نکرد ! اول سوالارو گلچین می کرد ! بعنی ور میداشت می خوند خوشش میود جواب میداد ( سوالای همون 4 تا نخاله ! با یه سری آدمه احمق ! ) بعد به برگه های ما که رسید رد میکرد ! ما برامون اینکار خیلی جالب بود و همینجوری داشتیم به این فک می کردیم که کی می خواد سوالای مارو جواب بده ! زمانه زیادی گذشت ! به هیچ کدوم از سوالای ما جواب نداد ! یکی دو نفر شفاهی سوال کردن ! ما هم که دیدم اینجوریه گفتیم شفاهی سوال کنیم ! دستمون قریب 15 دقیقه بالا موند ! طوری که جناب مدیر خودش گفت به اینا هم جواب بدین ! ما اولین سوال رو کردیم ( مبنی بر داستان هاله ی نور !) ایشون کاملا" نقض کردند و فرمودند اصلا" چنین اتفاقی نیفتاده و آقای رئیس جمهور به هیچ وجه چنین حرفی نزده و این حرف ماله بی بی سی و آمریکاست !!!!! ما و کل سالن ماندیم حیرت زده !!!!! سوال بعدی مبنی بر کشتن در روز عاشورا و داستان هتک حرمت و کشته شدن برادر زاده ی آقای موسوی بود ! ایشون با ترقندی جالب این رو هم نقض کردن و فرمودند : خانم زهرا رهنورد نقشه ی قتل برادر زاده ی آقای موسوی و حتی خود آقای موسوی رو کشیده بوده و اساسا" کار خودشونه !!!! ما اینبار دیگه شاخ در آوردیم به طوری که معاونمون که در پشت ما نشسته بود و همش مارو می پایید, خندید ! دیگه این قابل تحمل نبود ازشون مدرک خواستیم و گفتیم که ما کلی مدرک داریم کلی عکس ( که گفت دروغه و با فتوشاپه ! ) ما در جواب گفتیم که این جوانی که به تازگی گرفتن و می خوان اعدامش کنن هم به خاطر یه عکسه ! چطور اون فتو شاپ نیست ؟! ) به هر حال ایشون طبق معمول اونروز یه جوابه قانع کننده ی دیگه آوردن !!!!!!!!
در این هنگام ما به مقدار زیادی بحت زده بودیم و از طرفی هم داشتیم از خنده روده بر می شدیم ! اینجا بود که آقای دبیر تاریخ هم یکسره تشریف میاوردن و میگفتن هرچی میگه شما هیچی نگین ! ولش کنین ! دیگه سوال نکنین ! ما بدتر کفری شدیم !
نیم ساعت بعد دوباره به سوال ما ( شفاها" ) جواب داد . سوال : در مورد این فیلم کوی دانشگاه بود ( البته متن سوال خیلی با کلاس و از قبل طراحی شده بود ! ) باز ایشون فرمودند نه دروغه !!!! ما اینبار جوش آوردیم و آنن گفتیم پس این فیلما که بسیجیا دانشجوها رو میکشن چیه ؟! فرمودند : دروغه و منتاژه ! اینا همش کار آمریکا و انگلیس و یهوده !!!!! دیگه کنترل نکردیم خودمونو گفتیم مرد نا حسابی این فیلما همون لحظه رفته تو یوتوب ! همون روز تو نت پخش شده همه دیدن ! چجوری منتاژه ؟! فرمودند من خودم چند وقت پیش فیلم اصلیشو دیدم ! ما ساکت شدیم که فیلم اصلی چیست ؟! بعد طی توضیحاتی که می فرمودند منظور همون فیلمی بود که جمهوری اسلامی 6 ماه بعد پخش کرد !!!!!!!!! ما دیگه رسما" خندیدیم و گفتیم که آخه فیلم همون روز منتاژه ! بعد فیلم 6 ماه دیگه منتاژ نیس ؟!!! ایشون با درایت فرمودند خیر !!!! من چون نزدیک هم بودم ( ردیف اول بودیم ) گفتم breezy پاشو بریم بیرون با این ایله بحث نکنیم که یک کلمه دیگه حرف یزنه فک مکش پایینه !!!! ( چیزی به نامه اعصاب برامون نذاشته بود ) !!! اما گفت نه بزا یکم دیگه باشیم بعد بریم . دیگه هیجی نگفتیم فقط ساکت شدیم نکته برداری کردیم و خندیدیم ! یکی از دوستان سواله اقتصادی کرد و بحث رو برد به اون طرف ! ایشون هم در نهایت آرامش جواب میدادن ( البته دروغ می گفتند !! ) بعد همینجوری به تک تک برگه هایی که دوس داشتن جواب دادن و تا اینکه آقای مدیر فرمودند 10 دقیقه وقت باقیست ! بعد ایشون فرمودند بله من به تمامه سوالا جواب دادم همین 3تا برگه مونده !!!!!!!!!! ما دیگه از جاهای دیگه ی بدنمون هم شاخ در اومد ! که لامسب ! ما فقط 15 تا نوشتیم تو هیچکدومو جواب ندادی !!! الانم که نشستیم جلوت ! چجوری میگی فقط 3 تا مونده !!!! تازه اون 3 تا هم هیچکدوم ماله ما نبود !!!!!!! هرچی خواستیم اینو بش بگیم اجازه ندادن ! ( اقای مدیر و معاون و دبیر تاریخ !! )
بعد از اتمام جاسه ما رفتیم پیش دبیر تاریخ و تمام نکاتی که ایشون بی دلیل و دروغ فرمودند رو گفتیم ( همونایی که نکته برداری کرده بودیم ) بعد هم کلی بهش خندیدیم ! و از مدیر هم به خاطر آوردن یک فرد بی طرف و با معلمومات تشکر کردیم !
ایشون کلی سوتی دیگه هم درباره ی خیلی از مسائل دادند که دیگه خسته شدم و نمیشه بنویسم ! ما از این آقا عکس هم گرفتیم !
به هر حال این بود وضع سیاسی مدرسه ی ما ! امیدوارم هیچ جای دنیا اینجوری نباشه !
اینم یه عکس از دیوار کلاس که مال اوایل ساله !
http://axup.ir/images/icle7uzjslf23bl1vn6.jpg
در کل اگه بازم سوالی هست می تونین بپرسین !

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

من عکس رو نتونستم ببینم ولی کل متن رو خوندم!

واقعا ایول!
اون یارو حتما خودش خیلی ترسیده بوده! بازم خوبه ظاهر داری میکرده!!

+ !!!!!!!!!!

( در ضمن خسته نباشین! فکر کنم یه ساعت بود داشتین تایپ میکردین ! )

Amir Joon

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
مدال المپیاد
انقد زیاد حس نوشتنش نیس
دانشگاه
" OXFORD "
رشته دانشگاه
فیزیک , بعد چهارم

به نقل از peg0a2h1 :
من عکس رو نتونستم ببینم ولی کل متن رو خوندم!

واقعا ایول!
اون یارو حتما خودش خیلی ترسیده بوده! بازم خوبه ظاهر داری میکرده!!

+ !!!!!!!!!!

( در ضمن خسته نباشین! فکر کنم یه ساعت بود داشتین تایپ میکردین ! )
مرسی از این همه حوصله ! فک نمی کردم انقد زیاد نوشته باشم ! وقتی تموم شد پست دادم دیدم زیاده گفتم هیچکی نمی خونه باو ! واسه خودم نوشتم ! :D شایدم بیشتر چون وسطش با بچه های ادلیست چتم می کردم !
ولی تازه اینا فقط یه ذرش بود یه چیزایی می گفت !فقط باید بودی میشنیدی ! دیگه اساسا" می خواستم برم رو صورتش !
راسی مرسی از + ! منم به شما به خاطر حوصله + میدم !

zahra96

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 / میدیا
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه هنر تهران
رشته دانشگاه
گرافیک

تو مدرسه ی ما وضع از این شدیدا خراب تره.معلم تاریخو که حرفشو نزن . جلسه ی اول 20 دقیقه داشت درباره ی اغتشاش گران حرف میزد و همینطور جلسه های آینده ولی ما هیچی نمیتونیم بگیم . البته اولا یه حرفایی میزدیم ولی بعد با شنیدن این که یه نفر که رو دیوار نوشته بوده یه شعار سیاسی ، راهی دفتر مدیریت شده و حتی به اخراج تهدید شده و با یه نمره منفی برگشته .تازه تنبیهش هم این بود که تا آخر اون روز مدرسه همه ی شعار های سیاسی مدرسه رو از در و دیوار و میز و صندلی پاک کنه، ما پشت دستمونو داغ کردیم که خفه شیم.اگرچه میدونیم همه ی معلمامون به غیر 2 تا و همه ی کلاس به غیر از 3 تا نخاله طرف مان ولی زنگ تاریخ = برنامه ی مورد علاقه ی من 20:30 !!!

یه + به امیر (دمتون گرم و خو ش به حالتون)

punez

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید فرزانگان 2 تهران ...!!!
شهر
تهران
دانشگاه
علوم تحقیقات
رشته دانشگاه
دامپزشکی

چیزی نگم بهتره ..........!!!!!!!

!darya

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شیراز
مدال المپیاد
این کارا به ما نمیاد!

ما کفش سبز میپوشیم و دستبند سبز. مدیرمون زورش میگیره فردا سر صف 1 ساعت نگرمون میداره!

!darya

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شیراز
مدال المپیاد
این کارا به ما نمیاد!

حق ماست که توی سیاست شرکت کنیم. اگه ما نه پس کی؟

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

سگ در سگ ! اصلا" اگه شرکت نداشته باشه که دانش آموز نیست ! ( شوخی کردم هرکی خواست بکنه نخواست نکنه ! :D )
ولی من که حتما" می کنم و باید هم بکنم ! :D بقیه بچه ها هم می کنن کلا" خیلی خوبه شما هم بکنین ! :D

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

خوب طی مطلبی که اینجا نوشتم ! پست 31 ! ( امیر جون ) گفتم فایل صوتیشم پیدا کنم میذارم وا3 دانلود هر کی خواس دانلود کنه تا بهتر درک کنه ! ( فقط چون یکم اعصاب نداشتیم اگه یه موقع حرف بد یا الفاظ رکیکی شنیدین خودتون به بزرگی خودتون و بزرگی ما ببحشین ! )
1 - http://www.4shared.com/audio/PcccAdTY/Sound_clip_05.html
2 - http://www.4shared.com/audio/KQ2Q8nhB/Sound_clip_06.html
یکیش نزدیک 50-60 دقیقه اس یکی دیگشم نزدیک 30-40 دقیقه . امیدوارم از حرفای این استاد لذت ببرید ! ( به عکس آنلاین و انقلط (؟) توجه کنید که چند بار و در چه جاهایی استفاده میشه ! )

lily.hozak

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قم
شهر
قم
مدال المپیاد
اینو معنیشو نمیدونم....
دانشگاه
ان شاا... هرجا.
رشته دانشگاه
اگر امسال و به سلامتی رد کنم میخوام برم مهندسی پزشکی اگه خدا بخواد....

مدرسه ما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟شعار کسی هوس کهریزک نکرده خدایی نکرده O0 O0 O0
ما ترجیح میدیم بریم مجالس آقای نوری همدانی به جای شعار و فضیلت پیدا کنیم {-8 {-8 {-8
معلما بگی میم میگن ادامه نده خانومم ابهام ایجاد میشه فکر میکنن میخوای بگی چی؟ ولی بعضیشون هم قبول دارن هم ندارن البته اکثرا جانم فدای رهبرن خوب باشن هرکی سلیقه ای داره مارو سنن؟ (;

narenjak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی

مدرسه ما هم که عند سیاسته :D

kaboos

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
مدال المپیاد
راهیابی به المپیاد واتر لو کانادا و کسب مقام اول

من خودم تو مدرسه نفر دوم تو سیاست نفر اولمون هم تو کلاس خودمونه ولی کلا خیلی سیاسی هستیم که خیلی هم بده ولی نمیشه از کارای اینا گذشت

سیاوش

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر- نرم افزار
اینستاگرام

خوش به حالتون ما مدرسمون اصلا سیاسی نیست.

shershere

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
اینم هه هه!
دانشگاه
پلی تکنیک تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

سلام
ما نمی تونیم جم بخوریم!
نصف کلاس حسابی راستی اند و نصف دیگه شون حسابی چپی!
معلمامونم همه ترسو!

بالا