• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

متفاوت بودن

fatemeh.ir

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
مدال المپیاد
قبولی در مرحله ی اول المپیاد فیزیک 88
پاسخ : متفاوت بودن

این درسته که فقط یه آزمون تعیین کننده نیست ولی ما ها میتونیم با فضایی که تو مراکز سمپاد داریم(که بقیه ندارن!)با بقیه متفاوت باشیم
متفاوت باشیم یعنی اینکه تمرین کنیم تا یاد بگیریم روشن فکر باشیم، و چیزی رو سطحی نبینیم تا بتونیم یه سمپادی باشیم....

در این صورت که با بقیه ی آدمای عام فرق داریم...
چون تفکرمون فرق میکنه...!

HHH

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
مدرسه
شهر
کرج

تفاوت همه جا آشکاره! البته حداقل واسه من و دو سه تا دوست اطرافم که شاید یکم اخلاقشون شبیه منه!

ولی این قضیه تفاوت اصلا به خاطر انجام کار حرفه ای از جانب من نبوده ??? به خاطر دیدن رفتار ها گاهی غیر عادی از من بوده :D

رفتار هایی که به چشم دیدم تو جمع بچه های سمپاد (نه صرفا دوستای نزدیکم) مقبول و حتی بیشتر از اون خواستنیه ولی توی یه جمع دیگه یا میگن یارو روانیه! یا می گن آدم

خاصیه ما درکش نمی کنیم ! یا مثلا می گن می خواد خود نمایی کنه

یه چیز دیگه هم که از کشفیات خودمه خدمتتون عرض کنم :D

بله! می گفتم... در خصوص تفاوت دخترای سمپاد با بقیه قشر ها: درصد بیشتری از دختر های سمپادی نسبت به بقیه قشر ها تمایل به انجام کار های هیجان انگیز دارن که

گاهی به اشتباه توی همون قشر های دیگه این رفتار پسرونه تلقی می شه

برداشت ها جالبی هم ازش دیدم (< مثلا می گن می خواد خودنمایی کنه یا می گن این باید پسر می شد (خدا اشتب زده) یا می گن غیر عادیه یا هزار حرف بی خود دیگه :D

درحالی که همون رفتار برای یک جمع سمپادی هیچ ربطی به جنسیت نداره ، عادی تلقی می شه و دختری که به دنبالشه فرد معمولی ای هست

در مورد پسر ها هم من نمی دونم! خودشون بگن آیا چیز بخصوصی کفش کردن یا نه! :D (درست خوندی! اون کفش بود (; (< )

mgh-nano

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
کرمان
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
cs

شایدم به سمپادی بودن ربط نداشته باشه !
اما الآن
من شخصا ، اصا با یه آدم ِ غیر ِ سمپادی کنار نمیام !
میام :D
اما با اکثرشون نه !
یه سری برخوردایی دارن که از دید ِ همه ی بچه های ما خیلی مسخره است ...
خب ما هم اگه تو اون مدارس بودیم ، با توجه به محیط ِ اطرافمون ، کسی مثه الآنِ خودمون ، حس میکرد خیلی اخلاقای ِ مسخره ای داریم :D

This is me

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان٢ :x
شهر
تهرانْ
مدال المپیاد
برنز زیست

اصلا اينى كه الان هستم نبودم

اگه تو يه جمع سمپادى قرار بگيرى(اوناكه از اول بودنا..)كام متوجه ميشى..به نظرم اين تفاوت هارو تو كارگاه هامون متوجه ميشى

Dawn

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
تهران

به نقل از فاطمه ایرانی :
این درسته که فقط یه آزمون تعیین کننده نیست ولی ما ها میتونیم با فضایی که تو مراکز سمپاد داریم(که بقیه ندارن!)با بقیه متفاوت باشیم
متفاوت باشیم یعنی اینکه تمرین کنیم تا یاد بگیریم روشن فکر باشیم، و چیزی رو سطحی نبینیم تا بتونیم یه سمپادی باشیم....

در این صورت که با بقیه ی آدمای عام فرق داریم...
چون تفکرمون فرق میکنه...!
دوست من که دانشجو و سمپاد خونده میگه حتی مدارس فرهنگ که یکی از بهترین مدرسه هاست جو مارو نداره.

بالا