• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی های اصفهان

میتینگ میاید؟(اگه واقعا میاید تاریخی که میتونید بیاید رو پست بذارید)

• رای‌دهندگان
    43
پاسخ : سمپادی های اصفهان

این کارسوقه همونه که میشه واسه اش عکس هم داد؟ یه چیزی بود خانوم پهلوان زاده داشت میگفت عکس از طبیعت و اینا هم میتونین بدین، این همونه؟

خیلی ببخشیدا ولی سوال برام پیش اومده بود

این مسابقه ریاضی کشوری که انتخابی برای مسابقه جهانی شهرهاست ، قراره سوالاشو مرکز شهید اژه ای ترجمه کنه بفرسته شهرستانها !
کسی خبر نداره سوالاش در چه حیطه ایه یا اصلا کی قراره برگزار شه ؟

به نقل از *sRina * :
راهنماییتون که خیلی خبراهست که!
بعدم بودجه دست شماست آقای حاجیانم که هواتونو داره خودتون نمیخاید!(نمی خواهید!!!)
از بودجه حرف نزن که دلم خیلی پره

به نقل از پگاه :
این کارسوقه همونه که میشه واسه اش عکس هم داد؟ یه چیزی بود خانوم پهلوان زاده داشت میگفت عکس از طبیعت و اینا هم میتونین بدین، این همونه؟
چه عکسی ؟
خانم جعفرپور به ما گفتن که یکی ازمدرسه شما میخواد یه فیلمو نقد کنه!
چه فیلمی هست کسی میدونه؟

به نقل از nimafo :
من نمیدونم چرا تو اژه ای از این خبرا نیست؟!... :-w
حالا من نمی دونم چرا تو اراک نه تنها تا حالا از این کارا نشده بلکه کارای درسی هم مثل ازمایشگاه شیمی و فیزیک هم نداریم تا خوب خر بزنیم با کنکور :D
چرا حالا که فک می کنم می بینم یه بار تو راهنمایی یه کارسوق درون مرکزی بر گزار شد اون موقع منم راهنمایی بود وا قعا چه قدر نا شکرم این همه کارسوق :D
تازه خودمون خیلی کیپیم وقتی به بچه ها می گم بیاد نریم سر زنگ پرورشی جاش ریاضی بخونیم میگن هووو دودر بزنیم :D
خیلی کیپیم واقعا B-)

به نقل از anabena :
چه عکسی ؟
چه فیلمی هست کسی میدونه؟

نمیدونم والا، من خبر ندارم، من فقط تیکه عکسش رو گوش دادم :D

به نقل از Dr.Eniac :
خیلی ببخشیدا ولی سوال برام پیش اومده بود

این مسابقه ریاضی کشوری که انتخابی برای مسابقه جهانی شهرهاست ، قراره سوالاشو مرکز شهید اژه ای ترجمه کنه بفرسته شهرستانها !
کسی خبر نداره سوالاش در چه حیطه ایه یا اصلا کی قراره برگزار شه ؟

تورنومنت مسکو رو میگین؟

به نقل از anabena :
چه عکسی ؟
چه فیلمی هست کسی میدونه؟
منم نقد فیلم میخوام....
به نقل از nimafo :
از بودجه حرف نزن که دلم خیلی پره
یه چیزی تو مایه های مرغ همسایه غازه؟!
معاون پرورشی ما که کلی از راهنمایی و بودجش تعریف کردن!کارگاه شیشه ای که یکی از اولیا ساخته 4-5 تا کارسوق و ...!

به نقل از *sRina * :
یه چیزی تو مایه های مرغ همسایه غازه؟!
مشکل همینجاست
اصلاً ما مرغ نداریم که بخوایم با مرغ همسایه قیاس کنیم :D :))

وای... >:D<
لازم نیست امتحان داده باشیم؟ :Dچه عالی..!من میام...بامخ! :D

ببین فقط یه وای چه عالی‌ نیستا..کلا پایه‌ای دیگه؟

کلا کلا پایم..تاتهش. (;
هرکمکی هم بتونم میکنم..! :D
هر مورد دیگه ای راجع به فیزیک و نجوم بود هم هستم..! :D

از همه ی دوستان فرزانگان 2 ممنونم!جدا کارسوق عالی ای بود!امیدوارم بازهم از این برنامه ها داشته باشیم! :D
دفه ی بعد از صبح تا 9 شب!البته اگه نجوم ما جور شد تا نیمه شب برای رصد! ;)) امیدوارم موافقت بشه

مرسی سارینا جون لطف داری >:D<ممنون از همه اونایی که قدم رنجه کردند و اومدن مدرسه ما x:اگه کم و کسری بود ببخشید تو رو خدا *-:

یکی یه خلاصه ای از کارسوق ادبیات رو بگه لطفا :D سامع هم حرف زد؟

ابتدا خانمی قران را قرائت کردن سپس مداحی(البته مداح که چه عرض کنم :D) به نام خانم نباتی چند شعر اصیل ایرانی خواندند و بعد اقای سامع سخنرانی کردن سپس یه اقایی پیش دانشگاهی با مدال المپیاد ادبیات صحبت کردن و بعد خانومی دانشجو قسمتهایی ازفیلم انجمن شاعران مرده را نقد کردن و بعد هم شام و استراحت بود کلا جای همه اونایی که نبودن خالی بود >:D<

خب من پیش پیش بینی میکنم قسمت سخنرانی سامع و اون قسمت نقد خیلی باحال بوده! ( انجمن شاعران مرده x: x: )

پ.ن: سامع فرزانگان 2 درس میده؟ اونجا هم معلمه؟

بچه‌ها ميگفتن سر حرفا سامعم خواب بودن گويا حرفاش پيچيده بوده هيچي نفهميدن! :D :))

به نقل از TFire :
بچه‌ها ميگفتن سر حرفا سامعم خواب بودن گويا حرفاش پيچيده بوده هيچي نفهميدن! :D :))
راست میگه {-8
به نقل از Samin Almasian :
ابتدا خانمی قران را قرائت کردن سپس مداحی(البته مداح که چه عرض کنم :D) به نام خانم نباتی چند شعر اصیل ایرانی خواندند و بعد اقای سامع سخنرانی کردن سپس یه اقایی پیش دانشگاهی با مدال المپیاد ادبیات صحبت کردن و بعد خانومی دانشجو قسمتهایی ازفیلم انجمن شاعران مرده را نقد کردن و بعد هم شام و استراحت بود کلا جای همه اونایی که نبودن خالی بود >:D<
بهاره فتاحی ( طلای المپیاد ادبی ) هم صحبت کرد...! آقای وطن خواه هم چنتا شعر خوندن گویا... ( من نبودم اونجا ! درست نمیدونم ! ) تو کارگاه نقد فیلم big fish رو هم نقد کردن! :D

به نقل از پگاه :
خب من پیش پیش بینی میکنم قسمت سخنرانی سامع و اون قسمت نقد خیلی باحال بوده! ( انجمن شاعران مرده x: x: )
آره ، قسمت نقد خیلی باحال بود..! :D

کلا خوب بود... دست همه درد نکنه! :D

از طرف همه..خواهش..! :D

ببخشید ما اولین کارسوق بیرون مرکزیمون بود..دیگه بالاخره.. :D :D :D

انكار قراره يه كارسوق نجوم فيزيكي در مدرسه ما( فرزانكان ١) بعد از عيد بركزار شه... :-"
البته هنوز ok نيلي رو نكرفته ولي خواهد كرفت... از حلقومش ميكشيم بيرون :D

Back
بالا