• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی های اصفهان

میتینگ میاید؟(اگه واقعا میاید تاریخی که میتونید بیاید رو پست بذارید)

• رای‌دهندگان
    43

erfan_ashorian

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
2
شهر
تهران
دانشگاه
_ان شا الله قوزاباد
رشته دانشگاه
_علوم کامپیوتر(البته در این
پاسخ : سمپادی های اصفهان

اخرین پست ماله 16 ژانویس!الان فکر کنم 28 ژانویه ایم!حرفی...حرکتی...چیزی! :-w

hermes

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهیداژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتى اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك

به نقل از عرفان عشوریون :
اخرین پست ماله 16 ژانویس!الان فکر کنم 28 ژانویه ایم!حرفی...حرکتی...چیزی! :-w
نه خب!!بازم پست بود، که به صورت اشتباهی پاک شد :D :-" انگیزه ی من و یکی دوتا از دوستان رو گرفت.
یک سری هم کنکوری هستن نمیان،ایشالا موفق شن، باز میان :D
یک سری دیه اصفهانی هام کلاسشون به تاپیک شهرشون نمیخوره :D کلاسشون میاد پایین :D نمیان :D
----

کارنامه کیارو دادن؟ :D ما که هنوز چند تا درسا نمره رد نکردن،چن تا هنوز صحیح نکردن :D کلن عاشقمونم

shershere

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
اینم هه هه!
دانشگاه
پلی تکنیک تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

خب بالفرض همه بیان تو تاپیک شهر ... چی باید بگن؟

minasamiei

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين يك
شهر
اصفهان
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از Lunatic :
به بانگه من دقت كن …. :D :-"

حالا رو نبین به این روز افتادیم X_X راهنمایی بودیم 20 میشدیم :-"
ما رو هم معلوم نیس کی بدن ، حدس میزنَم یه هفته دیگه شاید :-" مال فراز ُ امروز دادن . آقا ما اصَن هیــــچ عجله ای نداریم ، خیلی دوست دارن ندنا ! اجباری ـه ؟ :-"
آقا مال ما ترم اول فقط نمره هاس ، معدل نمیگیرن خوشبختانه [-o< :>

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

بش میاد امشب برف بیاد؟
عصر بارون میومد

hermes

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهیداژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتى اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك

هواشناسی انگار خود شهر اصفهان رو گفته برف میاد!!

توی سایت های خبری هم انگار هشدار دادن به یه سری شهرا،من جمله اصفهان،که بارندگی شدیده،انت هاتونو محکم کنید،دیوار های غیرقابل اطمینان رو ترمیم کنید و دور رودخونه نرین(زاینده رود که فک نکنم منظورشون باشه :D).
امروزم از کلاس ما،View شهر بود،تا ساعت12 کل شهر زیر ابر بود،جز برج ای مصلی هیچی پیدا نبود!بعدا" غلظت کم شد،باز زیاد شد!!

پ.ن:با این حال اطمینانی به هواشناسی نیس:فردا اسمان ما صاف کمی تاقسمتی ابری،همراه باران و برف و بعضا رعدو برق و در بعضی ساعت افتابی(همه حالتارو همیشه میگن :D )
------

کماکان ما کارنامه هامونو نگرفتیم،چون هنوز برگه ها ی نگرفته و نمره های رد نشده داریم :D

ويرايش:هيچ خبري از هيچگونه بارشي نيست. دو نقطه خط صاف با تف...

minasamiei

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين يك
شهر
اصفهان
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

مال ما رو از شنبه میدن کم کم :rolleyes: کلاس ما رو دوشنبه میدن :rolleyes:
ملت چ عجله ای دارن ! بیا مال منو بگیر اگه خیلی دوس داری :|
آقا خو هیچ راهی نداره ب خودمون بدن ؟ :rolleyes: جلو مامانمون اندکی آبرو مونده برامون هنوز . درک ندارن ؟ #-o

چ عجب !امروز بارون اومد بالاخره :| بازَم در اون حد نبود البته ... ب همینشَم راضیم 8->
برف ؟! 8-> دل خوش سیری چند ؟
دیشب آخر شب که بارون شروع شد ،صداش میومد من شخصا در تخت خواب مقدار زیادی ذوق می کردم :-" امروز صبح هم ویو از بالکن ما حتی مدرسه ی جلوی خونمونَم حیاتش پیدا نبود از ابر و مه (شایدم از آلودگی،بعید نیس :-") کوه صفه و اینا هم ک رسما پیدا نبود
اصفهان، شهری طلسم شده :-<
چ جالب ک هواشناسی گوش میدید ! من ک کلا ناامید شدم از بس همه جا رو میگه اصفهانو نمیگه یا اینکه همه جا رو بارونی و برفی نشون میده و یک عدد خورشید درخشان اون وسط نقشه می درخشه :|

salamak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين 1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپياد زيست
دانشگاه
علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

ميگم يه چيزي....اينا كه اينجور افتضاح دارن به ما گير ميدن هر كاري هم بكنيم اخرش نمره انضباطو از ما كم ميكنن....خب چه كاريه مواظب رفتارمون باشيم؟من يكي كه ديگه يه اپيسلون هم به عشراقي اهميت نميدم...چيزيم گفت ميگم ميخوام در حد نمره انضباطي كه بهم ميدي باشم... به خاطر 4 تا كلمه سر صبحگاه 1 نمره كم ميكنه... خب چه كاريه قشنگ ميشينم با دوستم حرف ميزنم دلم نسوزه برا هيچي دارن ازم كم ميكنن ...اينا اين همه دارن سختگيري ميكنن كه مثلا در بيان كه اره مدرسه ما نظم داره پشيزي هم به حرفاي بچه ها اهميت نميديم...مگه اونا به حرفاي ما اهميت ميدن كه ما به اونا اهميت بديم؟باور كنين اگه كل مدرسه ديگه يه ذره هم به اين چرت و پرتا اينا اهميت ندن ديگه اينقدر گير الكي نميدن...اونوقت وقتي يكي 4تا تار موش بيرونه نميگن يه نمره ازت كم شد...اب كه از سر گذشت چه يك وجب چه صد وجب...عمرا ديگه من ذره اي به اين بشر اهميت بدم...

3PDE.F

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان
رشته دانشگاه
معمارم

يكي اين وسطا واسه ما ارزوي موفقيتو اينا كرد ميخواسيم تشكر خودمان را ابراز كنيم
درضمن تسليت ايشالا غم اخرتون باشه:(
واسه ما كه مد داره نفساي اخرو ميكشه
چند ماه ديگه بيشتر تا فارق التحصيلي نمونده:-"

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

بچه ها من وقتی میام مدرسه واقعا غصه م میشه!!
یعنی تنها چیزی که من ومی کشونه اونجا معلمهامن که جا داره برم دستشون رو ببوسم... و دیدن دوستان عزیز پیش و سومیم...
چه بلایی سر مدرسه آورده، این مدیر... :-&
یادش به خیر!
چی بود و چی شد!
نمیخوام بگم قبلا مدرسه بهشت بود ها!! نه اصلا!خیلی ضعف داشت ولی هرچی بود اون موقع رومون می شد بگیم از فرزانگانیم...ولی الان...
:-<
متاسفم که مدرسه مون مرد!
دوستای کنکوری عزیزم! امیدوارم همه تون موفق باشین و زود از اون وضع بیاین بیرون...

nimafo

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
888
شهر
888
سال فارغ التحصیلی
888
مدال المپیاد
888
دانشگاه
888
رشته دانشگاه
888

میگم hermes ، هواشناسی راس گفته

با این وضع بارندگی و اینا ، دیوار سالم و نو ساز ام ، خراب میشه...

چه برسه به دیوارایی که نیاز به ترمیم دارن :-"

کارنامه ما رو دادن... X_X

salamak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين 1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپياد زيست
دانشگاه
علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

چرا همتون ميخواين فرار كنين از مدرسه؟ :-/ :-? خو اينا دارن هر روز خدا پدر مارو در ميارن واقعا هيچ راهي نداره ما هم پدر اونا رو در بياريم؟
واقعا بچه ها هيچ نظري ندارين؟سر كار گذاشتني پيچوندني ....واقعا كسي نظري نداره؟!بابا مدرسه ما واقعا يه زندونه زندون باناش رو نميشه
ازار داد؟!

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از salamak :
چرا همتون ميخواين فرار كنين از مدرسه؟ :-/ :-? خو اينا دارن هر روز خدا پدر مارو در ميارن واقعا هيچ راهي نداره ما هم پدر اونا رو در بياريم؟
واقعا بچه ها هيچ نظري ندارين؟سر كار گذاشتني پيچوندني ....واقعا كسي نظري نداره؟!بابا مدرسه ما واقعا يه زندونه زندون باناش رو نميشه
ازار داد؟!
شدن که میشه!
ولی شرطش اینه که همــــــــه پشت هم باشین!
ما پارسال هیچ اهمیتی بهشون نمیدادیم!!
اون یارو گل افشان هی میومد بهمون گیر میداد مام اصلا انگار داره دیوار باهامون حرف میزنه!!
یعنی هیچ اهمیتی بهش نمیدادیما!!
با خود مدیر :-& هم که من در حد داد و بیداد دعوام شد 3بار :-"
من اصولا آدم بی ادبی نیستم!اما با این مدیر :-& به بدترین حالت ممکن برخورد میکردم!!!
به من چرند میگفت منم به در و دیوار نگاه میکردم و آدامس می جویدم و هی به ساعتم نگاه میکردم و...
اصلا یه وضعی بوداااا :D
اما به مامانم هیچی نمیگفت!چون هیچ کس باور نمیکرد من بی ادبی کرده باشم :-"
راهش همینه :D
پیش همه محبوب باشین بعد با این یارو هرجور دلتون بخواد میتونین برخورد کنین!!

Tahmine

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين1
شهر
اصفهان
دانشگاه
صنعتي اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك

اين كارا ك فايده نداره! اصن وايسيم بد و بيرا بگيم بش! كه چي؟ وضع مدرسه عوض مي‌شه؟
به نظر من بايد بچه‌ها يجوري وارد كاراي مدرسه بشن. از اينا ك همش ولن تو دفتر و آچارفرانسن. اينجوري بعضي وقتا مدير بايد براي بعضي از تصميماش با بچه‌ها سر و كله بزنه، يكم مدرسه از اين صفورايي در مياد!

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از TFire :
اين كارا ك فايده نداره! اصن وايسيم بد و بيرا بگيم بش! كه چي؟ وضع مدرسه عوض مي‌شه؟
به نظر من بايد بچه‌ها يجوري وارد كاراي مدرسه بشن. از اينا ك همش ولن تو دفتر و آچارفرانسن. اينجوري بعضي وقتا مدير بايد براي بعضي از تصميماش با بچه‌ها سر و كله بزنه، يكم مدرسه از اين صفورايي در مياد!
خواهرانه میگم!
فایده نداره!
اگه همه تون پشت هم باشین و به حرفاشون گوش ندین و اهمیت ندین هیچ کاری نمیتونن بکنن!!!
هیچ کاری!!
بع داز یه مدت مجبور میشن کنار بیان باهاتون!
اما الان بچه ها هی میترسن از نمره انضباط و ...
اینطوری به جایی نمیرسین.
من که دیگه مدرسه رو مرده میدونم.

salamak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين 1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپياد زيست
دانشگاه
علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

چرا بابا ميشه.ببين درسته نميشه همرو پشت هم اورد ولي هميشه ميتوني چند تا از بروبچ شر رو پيدا كني واسه نقشه...نقشه رو بريز
بعد بده به اونا در امنيت و مخفي كاري انجامش بده...باور كنين ميشه....اگه تو مدرسه از اين اتفاقا بيفته هم بچه ها يه حالي ميكنن هم
دلشون خنك ميشه هم ديگه كم كم جرئت نميكنن معونا و اينا گير بيخود بدن...ميدونن بعدا يه چيزيشون ميشه...

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از salamak :
چرا بابا ميشه.ببين درسته نميشه همرو پشت هم اورد ولي هميشه ميتوني چند تا از بروبچ شر رو پيدا كني واسه نقشه...نقشه رو بريز
بعد بده به اونا در امنيت و مخفي كاري انجامش بده...باور كنين ميشه....اگه تو مدرسه از اين اتفاقا بيفته هم بچه ها يه حالي ميكنن هم
دلشون خنك ميشه هم ديگه كم كم جرئت نميكنن معونا و اينا گير بيخود بدن...ميدونن بعدا يه چيزيشون ميشه...
من کاری که TFire گفت رو گفتم نمیشه...
خرابکاری میشه اما فایده زیاید نداره و در ضمن اگر فقط چند نفر باشین چند نفر رو حتی اخراج هم میشه کرد!!
پس زیاد روش خوب و عملی نیست

salamak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين 1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپياد زيست
دانشگاه
علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

اره ولي نه اگه بهش جنبه شوخي بدي يا تعدادافرادي كه اين كارو ميكنن افزايش بدي...تو فكر ميكني منظور من چيه مثلا تو مدرسه بمب بذاريم؟ نه بابا ميگم مثلا يه روز سر صبحگاه
اكثر يا همه بچه ها با شال يا ماسك بيان سر صف همه شروع كنن حرف زدن...اونوقت كجا معلومه كي حرف ميزنه؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از salamak :
اره ولي نه اگه بهش جنبه شوخي بدي يا تعدادافرادي كه اين كارو ميكنن افزايش بدي...تو فكر ميكني منظور من چيه مثلا تو مدرسه بمب بذاريم؟ نه بابا ميگم مثلا يه روز سر صبحگاه
اكثر يا همه بچه ها با شال يا ماسك بيان سر صف همه شروع كنن حرف زدن...اونوقت كجا معلومه كي حرف ميزنه؟
ببین من فقط حرفم اینه که تعدادتون باید زیاد باشه!با 10 نفر و اینا نمیشه کاری کرد!
الکی واسه خودتون دردسر درست نکنین.
همین.

salamak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين 1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپياد زيست
دانشگاه
علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

اره خب....غيره اين باشه خيلي بايد مخفي كاري انجام بدي....ولي مثلا همون ماسك يا شالا رو خب خيلي ها استفاده ميكنن...حالا يه فكري به ذهنم رسيده در موردش...بذار ببينم ميشه
يا نه...

بالا