• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

گردهمایی شماره دو سمپادیا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

panther

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی هرمزگان
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : گردهمایی شماره دو سمپادیا

به نقل از محمد مطهری :
ببخشید ولی هماهنگ کننده ما هستیم ها ! ساعت و تاریخ نهایی رو ما اعلام می کنیم. پس لطفا خودتون همین جوری هماهنگ نکنید !

اگر مایل هستید که میتینگ های اختصاصی خودتون داشته باشید ، میتونید تاپیک جدید بزنید.
اوه اوه اوه ببخشيد واقعا معذرت مي خوام. حالا چرا دعوا مي كنين من زياد آشنا نبودم كه فقط مديرا مي تونن تاييد كنن. بازم ببخشيد :(

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

ببینید وقتی ما میخواهیم کاری انجام بدیم باید بر اساس نظر همه انجام بشه و هماهنگ کننده مشخص باشه نه این که هرکس هرجوری خواست هماهنگ کنه.

به احتمال 90 درصد پارک نخواهد بود. پارک عواقب زیادی داره. خیلی زیاد. ما که نمیخوایم بیخودی دردسر درست کنیم برای خودمون.
به احتمال 90 درصد هم 5 آذر ، 5 شنبه ،‌ میتینگ نخواهد بود.

8df1b5e4b1.jpg

مکان احتمالی (90 درصد): رستوران سوپر استار (نزدیک پارک ملت)
زمان احتمالی (90 درصد): 14 آذر که میشه شنبه. چون یک روز قبلش میشه جمعه و تعطیله و یک روز بعدش میشه یک شنبه که عید غدیره و تعطیله.
ساعت احتمالی : 4 تا 6 بعد از ظهر

می تونید در صورت تمایل بعد از میتینگ با بچه ها جاهای دیگه هم برین اگر علاقه دارین بگردین.

در صورت که هر موقع خواستین میتینگ دوستانه بزارین (جدای از میتینگ های خود سایت) می تونید از طریق سایت اعلام کنید و خودتون هماهنگی رو به عهده بگیرین. قبلا هم برخی بچه ها میتینگ گذاشتند خودشون و رفتند.

AmorE

Meyo
نام مرکز سمپاد
راهنمایی حلی 2- دبیرستان حلی 3
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
اینستاگرام

تا کی اعلام میکنید؟
تا چند نفر باشیم میشه اونجا جمع شیم؟

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

الان 21 آبانه و هنوز خیلی فاصله مونده تا 15 ام آذر . درست نیست ما از الان اعلام کنیم. چون ممکنه به مشکل بربخوریم.

اونجا یعنی کجا ؟

panther

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی هرمزگان
رشته دانشگاه
پزشکی

ببين فكر نمي كني سوپر استار مشكلات بيشتره؟

vihan

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان علامه حلي 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
مطالعه براي المپياد فيزيك ! (هنوزم دارم مطالعه مي كنم !!!)

چون محيط سر بستست !

(?) Nell

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان تهران
مدال المپیاد
نجوم، برنز کشوری
دانشگاه
دانشگاه شریف، تهران
رشته دانشگاه
فیزیک

به نقل از M.Motahhari :
ببینید وقتی ما میخواهیم کاری انجام بدیم باید بر اساس نظر همه انجام بشه و هماهنگ کننده مشخص باشه نه این که هرکس هرجوری خواست هماهنگ کنه.

به احتمال 90 درصد پارک نخواهد بود. پارک عواقب زیادی داره. خیلی زیاد. ما که نمیخوایم بیخودی دردسر درست کنیم برای خودمون.
به احتمال 90 درصد هم 5 آذر ، 5 شنبه ،‌ میتینگ نخواهد بود.

مکان احتمالی (90 درصد): رستوران سوپر استار (نزدیک پارک ملت)
زمان احتمالی (90 درصد): 14 آذر که میشه شنبه. چون یک روز قبلش میشه جمعه و تعطیله و یک روز بعدش میشه یک شنبه که عید غدیره و تعطیله.
ساعت احتمالی : 4 تا 6 بعد از ظهر

می تونید در صورت تمایل بعد از میتینگ با بچه ها جاهای دیگه هم برین اگر علاقه دارین بگردین.

تمام این نتیجه ها با توجه به نظر اکثریت بود دیگه؟

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

محیط سربسته عمومی هست ! مشکلش چیه دقیقا؟

به نقل از Niloo sun :
تمام این نتیجه ها با توجه به نظر اکثریت بود دیگه؟
نظر بچه ها مخالف اینه؟
در هر صورت اگر قرار باشه این میتینگ پارک برگزار بشه ما هماهنگی به عهده نمیگیریم چون واقعا احتمال دردسرش خیلی بالاتره !

vihan

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان علامه حلي 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
مطالعه براي المپياد فيزيك ! (هنوزم دارم مطالعه مي كنم !!!)

به نقل از M.Motahhari :
محیط سربسته عمومی هست ! مشکلش چیه دقیقا؟
نظر بچه ها مخالف اینه؟
در هر صورت اگر قرار باشه این میتینگ پارک برگزار بشه ما هماهنگی به عهده نمیگیریم چون واقعا احتمال دردسرش خیلی بالاتره !

اينو اگه زود تر مي گفتي بجاي اينكه سر پاركش دعوا كنيم يه فكري مي كرديم !! نه اينكه سه سال بحث كرديم حالا اومدي مي گي هماهنگي به عهده نمي گيرم !

panther

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی هرمزگان
رشته دانشگاه
پزشکی

راست مي گه پارك عمومي تر از سوپر استاره بعدشم اگه كاري نكنيم كسي كاري به كار ما نداره.

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

تا جایی که من می دونم پلیس با هر کسی کار داره !‌ من واقعا استدلال شما رو برای اینکه پارک بهتره نمی فهمم.
تاحالا خیلی کمتر دیده شده که بیان رستوران گیر بدن به جمعی اما بیرون خیلی راحت گیر میدن !

panther

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی هرمزگان
رشته دانشگاه
پزشکی

با با پليس اومد با من ولي فكر كن تعداد زياده منهاي اينكه صدا هامون رو مي خوايم همه بشنون اگه يه اختلاف نظر باشه، همه فرياد ميكشن.

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

آخه شما چطور میخواهید این مشکل رو حل کنید؟

nodet.girl

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
تا دلتون بخواد شركت كردم!
دانشگاه
علي آباد كتول- کلیبر
رشته دانشگاه
آبياري گياهان دريايي با فرمولهاي متافيزيك! تودوزي تانك

ببخشید آقای مطهری، ولی تا اینجا فکر میکنم تنها نظر مخالف شمایید.هم واسه جا، هم واسه تاریخ.پس نگید اکثریت مخالفن.شما 1 نفری اکثریت حساب میشید؟؟!!!!!
درضمن من اگه روز و ساعت و جا تعیین کردم و گفتم، منظورم این نبود که دقیقا همونا و تصویب شد.فقط خواستم نتایجی که تا اونجا گرفتیمو یه جا جمع بندی کنم.
به نظرم کار شما دقیقاً بی احترامی به بقیه اس.وقتی همه تصمیم گرفتن و همه هم موافقن، شما 1 نفری میخواید خودتون همه چیزو تعیین کنید.
راجع به تاریخ هم خوبه خودتون میگید شنبه 14 آذر،"چون فرداش تعطیله". اگه به اینه که 5شنبه 5آذر که 2روز بعدشم تعطیله.

(آخه یه چیزیم که هست اینه که شما بعد از 1 هفته یهو اومدین، بعدشم برمیدارید برنامه ای که دیگه همه تاییدش کردنو بهم میزنید.خب شما که میخواین همش مخالفت کنید، زودتر سر میزدید.نه بعد از یه هفته)
درضمن وقتی هم که قراره آخرش فقط به نظر شما باشه و حتی اگه همه مخالف باشن(مث الان) باز باید حرف شما باشه، پس دیگه چرا از بقیه نظر میخواین؟؟!!!! خب یهو همون اول خودتون روز و ساعت و جا رو تعیین کنید، به همه بگین اینه.

(قصد توهین ندارم.فقط نظرمو با یه کم(بیشتر از یه کم) دلخوری گفتم)

panther

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی هرمزگان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از nodet.girl :
ببخشید آقای مطهری، ولی تا اینجا فکر میکنم تنها نظر مخالف شمایید.هم واسه جا، هم واسه تاریخ.پس نگید اکثریت مخالفن.شما 1 نفری اکثریت حساب میشید؟؟!!!!!
درضمن من اگه روز و ساعت و جا تعیین کردم و گفتم، منظورم این نبود که دقیقا همونا و تصویب شد.فقط خواستم نتایجی که تا اونجا گرفتیمو یه جا جمع بندی کنم.
به نظرم کار شما دقیقاً بی احترامی به بقیه اس.وقتی همه تصمیم گرفتن و همه هم موافقن، شما 1 نفری میخواید خودتون همه چیزو تعیین کنید.
راجع به تاریخ هم خوبه خودتون میگید شنبه 14 آذر،"چون فرداش تعطیله". اگه به اینه که 5شنبه 5آذر که 2روز بعدشم تعطیله.

(آخه یه چیزیم که هست اینه که شما بعد از 1 هفته یهو اومدین، بعدشم برمیدارید برنامه ای که دیگه همه تاییدش کردنو بهم میزنید.خب شما که میخواین همش مخالفت کنید، زودتر سر میزدید.نه بعد از یه هفته)
درضمن وقتی هم که قراره آخرش فقط به نظر شما باشه و حتی اگه همه مخالف باشن(مث الان) باز باید حرف شما باشه، پس دیگه چرا از بقیه نظر میخواین؟؟!!!! خب یهو همون اول خودتون روز و ساعت و جا رو تعیین کنید، به همه بگین اینه.

(قصد توهین ندارم.فقط نظرمو با یه کم(بیشتر از یه کم) دلخوری گفتم)
من کاملن موافقم. در ضمن کارت سمپادمونو نشون می دیم میگیم واسه بحث راجع به مدرسه اومدیم

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

مشکل 5 آذر : نه من و نه آرمیتا و 5-6 نفر دیگه نمی تونیم بیاییم ! این یعنی اکثریت اما بقیه فکر نکنم مشکلی با شنبه قبل عید غدیر داشته باشن. مسئله نمایشگاه الکامپ هم هست این وسط !

عیب 5 شنبه ها : مدارس و بچه ها آزمون دارن فرداش !

قانع شدین؟

من کاملن موافقم. در ضمن کارت سمپادمونو نشون می دیم میگیم واسه بحث راجع به مدرسه اومدیم
شما ایران زندگی نمی کنی؟ کارت سمپاد کیلویی چند‌؟! من پارک جمشیدیه نرفتم تاحالا ، آیا شرایط خاصی داره که شما این همه اصرار دارین اون جا باشه؟

panther

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی هرمزگان
رشته دانشگاه
پزشکی

نه بابا ولي خيلي جاي دنج زياد داره. كلن واسه اين كارا خوبه. من هنوزم قانع نشدم چرا نمياين؟ حالا روزش اشكال نداره ولي سوپر استار نه.

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

خوب هر کدوم از ما مشکلات خاص خودمون رو داریم دیگه !

سوپر استار چرا نه ؟

در مورد پارک من باید مشورت کنم با دوستان!

(?) Nell

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان تهران
مدال المپیاد
نجوم، برنز کشوری
دانشگاه
دانشگاه شریف، تهران
رشته دانشگاه
فیزیک

به نقل از M.Motahhari :
من پارک جمشیدیه نرفتم تاحالا ، آیا شرایط خاصی داره که شما این همه اصرار دارین اون جا باشه؟
اگ کامل خونده بودید متوجه میشدید که پارک گفتگوی تمدن ها شد
به نقل از M.Motahhari :
مشکل 5 آذر : نه من و نه آرمیتا و 5-6 نفر دیگه نمی تونیم بیاییم ! این یعنی اکثریت اما بقیه فکر نکنم مشکلی با شنبه قبل عید غدیر داشته باشن. مسئله نمایشگاه الکامپ هم هست این وسط !
شما و آرمیتا و 5-6 نفر دیگه اکثریت هستید خوب بفرمایید سوپر استار (تعداد هم به رستوران می خوره)
در مورد جمعه هم اگه کسی آزمون داشت میگفت تنها اعتراضی که شد این بود که یکی از دوستان کلاس داره تا ساعت 3 که میشد یه ساعت دیرتر از زمان پیشنهادی برگزار بشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا