• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی‌های تهران [دبیرستان فرزانگان ۱]

Billy the kid

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 | آموزشگاه هنری میدیا
شهر
تهران.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی
پاسخ : سمپادی‌های تهران [دبیرستان فرزانگان ۱]

به نقل از سـحر :
هیچی نمیشه. :)) :-"

من پارسال به بهانه‌ی کلاس زبان به طرز زیبایی تقریباً همشُ پیچاندم و هیچ اتفاقی هم نیفتاد. :-"

البته اگر بحث کلاس جبرانی باشه ؛ اطلاعی ندارم. :D
اونم هیچی نمیشه.

Arghavan S

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
---
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0

اگه بیُفتین، به نفع‌تون ه که برین کلاسای جبرانی رو. خوب درس می‌دن اون‌جا.
اگه نیفتین هم، شخصاً پارسال فقط یه روزش رو رفتم مدرسه اونم یه جلسه‌ش موندم سر کلاس. :-" و انگار نه انگار اصلا. :-"

Mahshid.M

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی شهید بهشتی
رشته دانشگاه
داروسازی

کلاسای پیشرفته پارسال هیچ چیز خاصی نداشتن. اگه نرید اتفاق خاصّی نمی‌افته. همه‌ی مباحث رو معلم خودتون تو طول سال خیلی بهتر و باحوصله تر و تو فرصت بیشتر درس خواهد داد.
پارسال دو زنگ فیزیک داشتیم که یکی از زنگ‌ها مرور اون بخش از فیزیک۱ که تو کنکور میاد بود و حل مسئله از اون مبحث. زنگ دوم هم با آقای شمسی پور داشتیم که بیشتر آزمایشگاه بودیم و یه سری آزمایش‌های جالب انجام دادند برامون.
دو زنگ هم ریاضی بود که زنگ اول با آقای مقدم بود و مثلثات و ماتریس و این جور چیزا رو کار کردند. یه زنگ هم با آقای عرب که ترکیبیات و ناوردایی رو درس دادن و بیشتر شبیه کلاسای پژوهش ریاضی بود.

امسال هم احتمالا برنامه‌شون همینه.

× و توصیه‌ی من اینه که وقت‌تون رو هدر ندید با این کلاسا. :-"

م.ز

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک.
شهر
تهران

اگه ما رو هم یک اردوی یکروزه میبردن جای دوری میرفت؟ (:|

Arghavan S

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
---
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0

ما شهریور اردوی هیجان‌انگیزِ زیادروزه داریم گویا. ؛؛)

نسترنگار

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ تهران
رشته دانشگاه
پزشکی بهشتی

شهریه واقعاً ۴ تومنه؟ #-o

× مثکه برنامه‌ها رو یه جوری چیدن که همه به همه چی می‌رسن. هیچ کلاسی تداخل نداره یعنی. مثلاً ما که المپیادیم، پژوهش هم باید بریم. :( :-"

N.M

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد
طلای دوره ۲۷ المپیاد ادبی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات فارسی

پژوهشُ که خب همه باید برن. یعنی پژوهش اجباریه و هیچ وقتم فک نکنم بذارن تداخل داشته باشه. :D

settareh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

یوهووووووو، من باورم نمی‌شه هیچ درسیو نیفتادم!! و تابستون کلاس نمیـــــــــــــــــــــرم! :-رقص :-غریو :-تنوره :-پرش از یک پشت‌بام به یک پشت‌بام دیگر، جفت‌پا (یه چیزای دیگه یی هم نوشته بودم دیدم زشته پاک کردم :-")
و چرا مقنعه جدید انقدر پررنگه؟ احساس میکنم مال سالای قبل مثل این جدیده پررنگ نبود :-? :D

farzfsj

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
درحال درس خواندن واسه المپیاد ریاضیم..!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی ژنتیک

:_استرس؛ینی باید تابستون جبرانی ریاضیو بیام؟خدا نکنه...
+چرا زوج؟من کلاس دارم اونرو!
+یا حسین!قیمت کلاسای المپیادما ریاضی شده هشتصد و چل تومن...خدا ب خیر کنه ک خانواده زیر بار شهریه+المپیاد+قبض گوشی(مساوی دی)+بلیت کنسرت فرزاد فرزین+قسط و وام+شهریه دانشگاه بابام+پول قبوض دیگر!+آذوقه+....له نشن!ک البته میدونم همچون اتفاقی براشون میوفته...
+توصیه یک دوم به سوم به چند اول به دوم(بعنوان خاهر کوچیکتر):کلاسا رو برین هرچن مفید نیس زیاد...اگرم خعلی مث من بیچاره(!)نگران خمودگی خانواده تونید...پس بیخیال!

• لایک
امتیازات: meli

meli

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز کشوری کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

میمردن کارنامه ها رو ت سایت بزنن قبلش که حداقل آدم خودش زوتر از مامانش بفهمه چه گندی زده؟ :|

حداقل بگن چیا رو افتادیم، به عنوان یه المپیادی شرط اجازه دادن ادامه دادن المپیادم توسط خانواده کارنامه ی امساله...

Kathy

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یکــــ
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
زیست

به نقل از نسترنّگار :
× مثکه برنامه‌ها رو یه جوری چیدن که همه به همه چی می‌رسن. هیچ کلاسی تداخل نداره یعنی. مثلاً ما که المپیادیم، پژوهش هم باید بریم. :( :-"
آره ولی یه سری پیچش هاییم اتفاق میفته. :))))
همون طور که توی اون برگه هه نوشته شده بود، تا 21 مرداد،کلاسای پژوهش از 7:30 تا 10:40 هست در حالی که کلاسای المپیاد از زنگ دوم شروع میشه؛ پس عملاً تا این تاریخ، هر دوشنبه و چهار شنبه که میریم مدرسه، یه زنگ از پژوهشمون پیچونده میشه و اختصاص داده میشه به المپیاد. ;;) ینی مثلا یه زنگ شیمی پَررررر نیلوفر! :)) /m\
ولـــی از 21 مرداد به بعد (تا آخر کلاسا)، کلاسای پژوهش رو باید هر دو زنگش رو بریم و المپیادا (هر درسی فرق نمیکنه) از زنگ سوم شروع میشن ولی نمیدونم این باعث میشه که یه زنگ بیشتر از 6 بعد از ظهر بمونیم مد یا نه. #S-:

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از MeLi :
میمردن کارنامه ها رو ت سایت بزنن قبلش که حداقل آدم خودش زوتر از مامانش بفهمه چه گندی زده؟ :|
واقعا چرا تو سایت نمیزنن؟ ما راهنمایی بودیم میزدن اول
به نقل از MeLi :
حداقل بگن چیا رو افتادیم، به عنوان یه المپیادی شرط اجازه دادن ادامه دادن المپیادم توسط خانواده کارنامه ی امساله...

حتی کارنامه امسال :)) عصبی...شرط انتخاب رشته هم کارنامه امساله حتی :)) عصبی.
+
من واقعا سر درگمم لطفا کمک :(( من نمیدونم برم المپیاد فیزیک یا نجوم با توجه به اینکه اول نجوم بود و مرحله 1 قبول نشدم.معلما هم عوض شدن واسه نجوم و هیچ ذهنیتی نداره کسی ازشون.از طرفی معلمون گفته برم فیزیک ولی خب فیزیک به نظرم هیچ شانسی ندارم توش.لطفا کمک کنید [-o< اگه کسی اطلاع پیدا کرد از معلمای المپیاد های فیزیک و نجوم لطفا اطلاع بده. هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم

kanor

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان يك
شهر
تهران

به نقل از نسترنّگار :

نپیچونید این کلاسای پژوهش رو! پشیمون میشید بعدا! خیلی فرصت خوبیه که کلی کار هیجان انگیز بکنید اونم کاملا به سلیقه خودتون!:) نپیچونید که آخر و عاقبت نداره این کارا! :-"

Arghavan S

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
---
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0

پژوهش جداً و واقعاً و حقیقتاً چیزیه که بعداً از این که پیچوندینش / استفاده نکردین ازش پشیمون می‌شین. از منِ فِلان [معادلِ بی‌ادبانه‌ی «تنبل» :-" ] به شماها نصیحت. :د
حتّی اگه موضوع‌تون رو دوست ندارید، بازم فرصت خیلی خوبی ه که حداقل روش تحقیق رو، یا یه سری مطالب اضافی درباره‌ی چیزای مختلف رو یاد بگیرید. واقعاً مفیدن کلاسا. :د

× ما بخوایم روپوش بگیریم باید کِی بیایم مدرسه؟ :-<

Sahar.Z

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فـرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شريف
رشته دانشگاه
مهندسی كامپيوتر - IT

اندر بابِ پیچاندن کلاس پژوهش :-" :

نکنین این کارُ عاغا. :D یهو به خودتون میاین میبینین : ای دلِ غافل! نه پروژه انتخاب کردم و نه پروپوزال دارم. :-" بعدم احتمالاً اگر برین سراغ معلم پژوهشتون که : خانوم ببخشید غلط کردم تابستونُ پیچوندم ( مخصوصاً خانوم ِ عزیزی که مسئول پژوهش شیمی هستن و بنده خدمتشون ارادت ویژه دارم. ;;) ) خواهند فرمود : « مشکل خودته عزیزم. ;;) »

و شما میمانید و پروژه ی انتخاب نشده و پروپوزالی که حتی نمیدونید چیه. :-"

× من تجربه نداشتم حالا البته. :)) :-"

meli

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز کشوری کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از آیدا-ق :
واقعا چرا تو سایت نمیزنن؟ ما راهنمایی بودیم میزدن اول
حتی کارنامه امسال :)) عصبی...شرط انتخاب رشته هم کارنامه امساله حتی :)) عصبی.
نمره هات هیچ تاثیری تو انتخاب رشتت نخواهند داشت از این لحاظ خیالت راحت، بیشترین کاری که میتونن کنن اینه که به مامان بابات بگن به نفع دخترمونه نره فلان رشته وگرنه تصمیم نهایی با خودته :>

به نقل از آیدا-ق :
من واقعا سر درگمم لطفا کمک :(( من نمیدونم برم المپیاد فیزیک یا نجوم با توجه به اینکه اول نجوم بود و مرحله 1 قبول نشدم.معلما هم عوض شدن واسه نجوم و هیچ ذهنیتی نداره کسی ازشون.از طرفی معلمون گفته برم فیزیک ولی خب فیزیک به نظرم هیچ شانسی ندارم توش.لطفا کمک کنید [-o< اگه کسی اطلاع پیدا کرد از معلمای المپیاد های فیزیک و نجوم لطفا اطلاع بده. هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم
با المپیاد فیزیکیای سال بالایی(همسن ما) یه صحبتی بکن، اکثرشون اول نجوم بودن، احتمالا دلیلای قانع کننده ای واسه عوض کردن المپیادشون دارن :-"

+ اولین و آخرین کسی که کارای پژوهشِ شما رو میکنه خود شمایید، تنها کاری که مدرسه میکنه تهدید به نمرس، پس از اول با خودتون کنار بیاین که میخواین از الان آروم آروم کاراشو بکنین یا هفته آخر بزنین تو سر خودتون و یه پروژه ی ماسمالی شده تحویل بدین :-"

N.M

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد
طلای دوره ۲۷ المپیاد ادبی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات فارسی

این عربی که تو کلاسای پیشرفته گذاشتن چیه؟ :-"

Sahar.Z

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فـرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شريف
رشته دانشگاه
مهندسی كامپيوتر - IT

مانتو اینا رُ کی میدن؟ :-"

settareh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

به نقل از سـحر :
مانتو اینا رُ کی میدن؟ :-"
دیروز و پریروز میدادن :د

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از MeLi :
نمره هات هیچ تاثیری تو انتخاب رشتت نخواهند داشت از این لحاظ خیالت راحت، بیشترین کاری که میتونن کنن اینه که به مامان بابات بگن به نفع دخترمونه نره فلان رشته وگرنه تصمیم نهایی با خودته :>

با المپیاد فیزیکیای سال بالایی(همسن ما) یه صحبتی بکن، اکثرشون اول نجوم بودن، احتمالا دلیلای قانع کننده ای واسه عوض کردن المپیادشون دارن :-"

+ اولین و آخرین کسی که کارای پژوهشِ شما رو میکنه خود شمایید، تنها کاری که مدرسه میکنه تهدید به نمرس، پس از اول با خودتون کنار بیاین که میخواین از الان آروم آروم کاراشو بکنین یا هفته آخر بزنین تو سر خودتون و یه پروژه ی ماسمالی شده تحویل بدین :-"
بله مسئله اینه که مامان بابا میگن نرو فلان رشته! که البته فعلن حل شده خداروشکر
آخه یه سری ها از اولش هم سال اول برا این اومدن نجوم که بعدا سال دوم برن فیزیک(چون فیزیک سال اول کلاس نداشته) ولی خب احتمالا خیلی ها هم عوض کردن. میتونین چن نفر بهم معرفی کنین؟

خوش بختانه من از پژوهشم کاملا راضیم و بی صبرانه منتظرم شروع شن کلاسا 8-> بعد کسی هست که هوافضا بوده باشه؟
+یه ذره اطلاعات بدین در مورد آقای مقدم. یه بنده خدایی منو در حد مرگ ترسونده از ایشون!

بالا