• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی های مشهد

Silenaaaaa

Sillenor
نام مرکز سمپاد
دبیرستان‌ فرزانگان ۱
شهر
مش‍‌هد
سال فارغ التحصیلی
95
پاسخ : سمپادی های مشهد

به نقل از Lily Delicated :
خانم تربتي ايده ي جشنواره رو داده؟
نچ. خودمون دادیم به معاون پرورشی ;;)
به نقل از KIMI H.r :
خب چه کاره ایه؟
خیلی راحت میشه کلا مدرسه نرفت :-"
در هر صورت امیدوارم کلاس شما بپره :D
این‌طوری مدرسه هستی،کلاس نیستی:-" بیشتر حال می‌ده.
مرسی. امروز اصلا نرفتم سرکلاس:-"
به نقل از G.MM :
دوستان عزیز کسی با آقای تجلی کلاس خصوصی داشته؟اگه داشتین میشه بگین چطوری بوده؟
یا حداقل پ.خ بدین.
ممنون
فقط به «هار هار هار» بسنده می‌کنم.

امروز کی بود به من گفت:«تو گالینابلانکایی؟» بیاد خودش رو معرفی کنه.

arefeh-14

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد-اصفهان

اقا این اقای تجلی چرا این جوریه ؟معلم زبان ما گفت اقای تجلی گفته یه ازمون هماهنگ زبانی میخواد بگیره که همه بیفتند ~X( ~X(
واقعا ؟ دوم ها میگن الکیه پارسال به ما گفته بودند ولی نگرفتند !!! از فرزانگان یک هم گرفته همه کم شدند (اون جوری که شنیدم)

@mirrez@

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد یک
شهر
مشهد

استاد تجلی کلا شاده یه جلسه اومده بود گفت من الان خیالم راحت شد که تیتر مباحث سال دو و سوم بهتون گفتم
درس که میده بیشتر از خاطرات مسافرتاش میگه
کلا هم به یه بلندگو نیاز داره من ته کلاس بودم گفتم استاد بلندتر صحبت کنید گفت مشکل خودته جاتو عوض کن
+فک کنم با هیتلر هم یه نسبتی داره...

robomash

Lily Delicated
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار

كلا هيچ كي از كار تجلي سر در نياورده هنوز
درس كه نميده.امتحانش هم طوري مي گيره كه كسي 20 نشه اما در حدي هم نيست كه بچه ها بيفتن.
حالا شما ميز عقب بوديد بهتون اينو گفته،سر كلاس ما يكي كه ميز دوم بود دقيقا همينو بهش گفت اونم جواب داد كه:من از صبح تا شب همش كلاس دارم،اگه بخوام بلند صحبت كنم و انرژيمو هدر بدم ديگه واسه كلاس هاي بعديم انرژي ندارم كه صحبت كنم

Majids

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

جالبی تجلی اینه که اول سال میاد میگه تو کلاس من گوش ندی اخراجی
2ماه بگذره میگه من درسمو میدم کاری ندارم گوش بدی یا نه :-" بعد مثلا سر کلاسش یهو یه تیکه ای پریده شه بچه ها 1دقیقه بخندن میبینی اون همینطور داره برای خودش حرف میزنه :))
برنامه مشخص هم اصلا نداره! 2هفته اول به من میگفت یه کوییز آخر آبان دارین که همه میفتین و راتون نمیدم و فلان فلان، ما وزارتی رو تو 2ماه میبوسیم میذاریم کنار و فلان
بعد الان وزارتی درس 3ایم، امتحانم نگرفت ازمون :-"
+هیتلر نه، بنی صدر! :-"
+رکورد بالاترین اعتماد به نفس رو هم داره، معلمایی که بعدش کلاس دارن همیشه میخوان فحشش بدن... یه بار تخته کثیفه، یه بار ماژیک رو زمین درش باز ول بوده، یه بار رو سمارت برد با ماژیک مینویسه... :-"

m-pezhvak

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
مشهد

اینجا کلا فرزانگان 5ی نداره =((
من ب شدت افسردگی گرفتم ، واقعا چرا همه فکر می کنن ما خنگیم ؟؟
الآن به هر کی بگی فرزانگان 5 انگار جوک سال براش تعریف کردی ، در حالی که من بیشتر بچه های ورودی امسال فرزانگان 2 رو می شناسم ، یعنی همکلاسیام بودن ، از تعاریف خودشون و شواهد امر بچه های ما از نظر درسی بالاترن
پس خیلی به سال تاسیس ربطی نداره
درسته الآن دیگه خیلی ورودی می گیرن ، اما اینم باید بسنجیم که آیا بچه های الان از نظر ضریب هوشی و فهم و درک مثل بچه های 16 سال پیشن ؟؟ مسلما تعداد افرادی که میشه از نظر هوشی روشون سرمایه گذاری کرد خیلی بیشتر شده
حالا جدا از این بحثی که آموزش و پرورش از بیخ و بن با سمپاد مشکل داره

n-kh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان مشهد
شهر
مشهد

درود بر فرزانگان 5 خوب عزیز من چون بچه های فرزانگان 5 همش دارن میخونن وقت اضافی نمیارن بیان اینجا من وتو هم که میایم از طرف همه بر ای خودمون درود میفرستیم راستش با نظر تو خیلی موافقم بچه های ما از فرزانگان 2 که کلی از دوستای من هم اونجا هستن خیلیییییییییییی بالاتر هستن من سوالای امتحان خودمونو با اونا مقایسه کردم برای ما خیلی اسون بود ولی همشون مینالند که سخت میگیرن در کل با امار و اطلاعاتی که از چند جا پرسیدم مدرسه ما خیلی در سطح بالایی قرار داره راستش چند تا معلم میگفتن بعد از فرزانگان 1 فرزانگان 5 رو قبول دارن

@mirrez@

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد یک
شهر
مشهد

مهم اینه که هیچ جا هاشمی نژاد یک با بروبچش نمیشه...

جیرجیرک

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگــــــــــــــان2
شهر
مشد

کلن همتون مغز عالم ;))
خانومه فرزنگان 5 بذار از راه بر30 عرقت خوش شه بعد شروع کن به گنده اومدنو حرف های بچگونه که واقعا حتی حو3له ج دادن بهتم ندارم
هرچی هستین هرجا که درس میخونین تو هر شرایطی میتونین بهترین باشین....حتی حتی اگه سمپاد هم نباشه
بس کنین این گنده اومدنو کلاس گذاشتنا تهوع اوره :-&
این که بیاین اینجا و همش منم منم کنین و هی دهنتونو واس این یکی اون یکی کج کنین شمارو به هیچ جا نمیرسونه...
اینقدم اسپم ندید
جـــــوجرو اخـــــر پاییز مـــــــــــیشمــــــارن :)

Fireball.II

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد II
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی زاهدان
رشته دانشگاه
پزشکی

درود بر فرزانگان 5 خوب عزیز من چون بچه های فرزانگان 5 همش دارن میخونن وقت اضافی نمیارن بیان اینجا من وتو هم که میایم از طرف همه بر ای خودمون درود میفرستیم
1- الان بچه هاتون خرخونن ، خب که چی ؟! افتخار داره مثن ؟! |:
راستش با نظر تو خیلی موافقم بچه های ما از فرزانگان 2 که کلی از دوستای من هم اونجا هستن خیلیییییییییییی بالاتر هستن من سوالای امتحان خودمونو با اونا مقایسه کردم برای ما خیلی اسون بود ولی همشون مینالند که سخت میگیرن
2- شما تازه پا ب عرصه وجود نهادین بعد از فرز 2 بالاترین ؟:-J بسه دیه زیاد خندیدیم |:
(البته این گزاره ای که گفتی با توصیفایی که من شنیدم احتمال درست بودن میتونه داشته باشه :)))
در کل با امار و اطلاعاتی که از چند جا پرسیدم مدرسه ما خیلی در سطح بالایی قرار داره راستش چند تا معلم میگفتن بعد از فرزانگان 1 فرزانگان 5 رو قبول دارن
3- امار و اطلاعات ؟ از کجا ؟ کدوم معلما ؟!
بعد لابد فرز3 هم اون وسط کشکه دیه ؟:-جی
دوستان لطف کنید اینقد ...:| :))
به نقل از m-pezhvak :
اینجا کلا فرزانگان 5ی نداره =((
من ب شدت افسردگی گرفتم ، واقعا چرا همه فکر می کنن ما خنگیم ؟؟
الآن به هر کی بگی فرزانگان 5 انگار جوک سال براش تعریف کردی ، در حالی که من بیشتر بچه های ورودی امسال فرزانگان 2 رو می شناسم ، یعنی همکلاسیام بودن ، از تعاریف خودشون و شواهد امر بچه های ما از نظر درسی بالاترن
پس خیلی به سال تاسیس ربطی نداره
درسته الآن دیگه خیلی ورودی می گیرن ، اما اینم باید بسنجیم که آیا بچه های الان از نظر ضریب هوشی و فهم و درک مثل بچه های 16 سال پیشن ؟؟ مسلما تعداد افرادی که میشه از نظر هوشی روشون سرمایه گذاری کرد خیلی بیشتر شده
حالا جدا از این بحثی که آموزش و پرورش از بیخ و بن با سمپاد مشکل داره
بعدم اینکه جدا از کل این بحثا اونی که میاد بر اساس مدرسه میاد میگه هر کی تو این مد عه خوبه هر کی تو اینه بده
خودش احمقه ، پس زیاد توجه نکنید !
شاید بشه در حالت کلّی گف اینا بهترن ولی خوب پیدا میشن دانش اموزایی که تو مد عادی درس میخونن و نابغن
یا تو سمپاد هستن و خنگن :-??

robomash

Lily Delicated
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار

لطفا بحث رو بیشتر ادامه ندید چون فایده ای نداره.

3p d

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یزد

میشه بگین زمان همایش رضا صادقی کی هست؟
به امتحانا برخورد نمیکنه ایا؟

mohamad.ahmadi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان هاشمی نژاد ١
شهر
مشهد

جا داره یه نکته بگم که واقعا استاد تجلی بهترین استاد زبانی هستن که داشتم...
چرا که تا بحال سر هیچ کلاسی اینطور که سر کلاس استاد تجلی میتونیم,به تکالیف و درسا و امتحان ـایی که پیش رو دارم در مورد درسایی مث زیست,نرسیدیم..!
واقعا سر کلاسشون میتونی موسیقی مورد علاقت رو گوش کنی,فیلم مورد علاقت رو ببینی و یا کتابی که مایلی رو بخونی و کلی کار دیگه...! : )

artemis ej

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان٢
شهر
مشهد
مدال المپیاد
داشتيم يه زماني...

بچه ها بالاخره بچه های فرز5 جزو جامعه ی ما هستن و این درس نیس که به دوستامون توهین کنیم ...... چه بسا خیلیاشون بهتر از من و تو باشن دوست عزیز.....خیلیا هستن تو فرز 1رو میگم حالا که لیاقت اونجارو ندارن از این لحاظ که چون 1 هست فک میکنن دیگه بهشته برینه! قصد توهین ندارم اما حقیقته.....تو مدرسه خودمون یکیو میشناسم باید بره یه جای دیگه مثلا اطلاعات زیر خط فقره معدل ماشالا.......اما 2هست و باز اون خودشو با 5 مقایسه می کنه....تنها حرفی که بسیار مناسب هست بگم اما چون بی جنبه اس نمیگم بش گل بگیره....خیلی خوب بیان می کنه مقصودو... :D =))
اما اینا به کنار من ناراحت میشم اینقد اونارو پایین میدونین......تقصیر اونا نیس که شدن فرز 5!چه طور تا وقتی فاتح بود همه سر . کله میشکستین حالا بد شده او اله و بله؟!منطقی باشین....هرچند مدیرشون تغییر کرده اما همون فاتح هستا....

arefeh-14

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد-اصفهان

بعد لابد فرز3 هم اون وسط کشکه دیه ؟:-جی ما خیلی ساکت و سر به زیریم خیلی هم ادعا نداریم مارو فراموش میکنن ;;) !
به نقل از بی هویت :
چرا که تا بحال سر هیچ کلاسی اینطور که سر کلاس استاد تجلی میتونیم,به تکالیف و درسا و امتحان ـایی که پیش رو دارم در مورد درسایی مث زیست,نرسیدیم..!
واقعا سر کلاسشون میتونی موسیقی مورد علاقت رو گوش کنی,فیلم مورد علاقت رو ببینی و یا کتابی که مایلی رو بخونی و کلی کار دیگه...! : )
یه دفعه بگین کلاس اقای تجلی خونه ی خالست . من همیشه فکر می کردم خیلی سخت گیرند !

G.MM

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
University of Paris-Saclay
رشته دانشگاه
Integrative Biology and Animal Physiology
تلگرام
اینستاگرام

من خودم میدونم ایشون سر کلاس چطورین
خدایی خیلی کلاساش باحاله
همش سر کلاس میخندیم
با سوادم هست
ولی درس دادنش خیلی تعریفی نیست
ولی میخوام بدونم تو کلاس خصوصی چطوریه؟!
کسی باهاش کلاس داشته؟

ZAHRA!

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Farzanegan 2
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
Debrecen
رشته دانشگاه
دندان پزشکی
اینستاگرام

به نقل از G.MM :
من خودم میدونم ایشون سر کلاس چطورین
خدایی خیلی کلاساش باحاله
همش سر کلاس میخندیم
با سوادم هست
ولی درس دادنش خیلی تعریفی نیست
ولی میخوام بدونم تو کلاس خصوصی چطوریه؟!
کسی باهاش کلاس داشته؟
من برادرم وقتی هاشمی نژاد بود فکر میکرد خیلی معلم خوبیه باهاش کلاس برداشت!
اما خب پولش رو جلو تر میگیره و باید برای کلاس ها با یک خانم دیگه که مثلا منشیش هست،هماهنگ کنی،بعد هم کلاس ها رو این قدر می پیچونه که بیخیال پولت شی! :|
البته برادرم 4 سال پیش بوده،شاید الان تغییر کرده!
------------------------------------------------------------------------
دوستانببخشید من کلاس های ریاضی مدرسمون رو نمیرم چون بعدازظهره :-<،میشه معلم خوب ریاضی معرفی کنین بهم!ممنون!

Intellectuel

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان3
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
l

DSC_0262.jpg

DSC_0263.jpg

بعضی از غرفه ها:زعفران سحرخیز ،چرم مشهد،چرم ایران،آجیل حسینی،غذاهای فانتزی و محلی،مانتو سبزه قبا،نان مزرعه،شیرینی شالچی و غرفه ی صنایع دستی(درصد مشخصی از خرید شما به نفع محکه و غرفه ی صنایع دستی صد درصد خریدتون به نفع محکه)
کسایی که میخوان بیان یا سوالی دارن لطفا پیغام خصوصی بدن. :D

marvelous

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۳
شهر
مشهد
مدال المپیاد
برنز بيست و هفتمين المپياد ادبی
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

چی بود اون حرفا آخه؟ X_X

این بحث آقای فلانی رو هم کش ندین دیگه٬ فک کنم دوستمون به جواب سوالش رسید. :د بقیه جزئیات رو تو پ.خ میتونین توضیح بدین واسه هم. :-"

kimi.kaka

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از بی هویت :
کلا سر کلاس نری نمیفهمن ! :D
امتحاناشون تکه کلا :D
البته اولای امسال ما میگن سخت گیر شدن ! تکلیف میگن و اینا :D

بالا