• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی های مشهد

Shadow!

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
پاسخ : سمپادی های مشهد

من واقعا نمی فهمم مشکلتون با اینکه به تعداد مراکز سمپاد اضافه میشه چیه ؟! یعنی حسادت تا این حد ؟ :D

ali.mashi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمــــ II
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از Shadow! :
من واقعا نمی فهمم مشکلتون با اینکه به تعداد مراکز سمپاد اضافه میشه چیه ؟! یعنی حسادت تا این حد ؟ :D
عزیز بحث حسادت نیست وقتی تعداد مراکز با ثبات نسبی جمعیت شهر ، بره بالا خود به خود سصح علمی هم میاد پایین.

Shadow!

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد

به نقل از Death Angel :
عزیز بحث حسادت نیست وقتی تعداد مراکز با ثبات نسبی جمعیت شهر ، بره بالا خود به خود سصح علمی هم میاد پایین.
کدوم سطح علمی ؟!
واقعا چرا فک کردین چون یه آزمونی دادینو وارد این مدرسه های مزخرف شدین سطح علمیتون بالاس ؟!

Mahdiye.Z

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Shadow! :
دوست عزيز حسادت چيه ..
مشكل ما سر دبيراي خودمونه! ما رو الان اوردن ناحيه 7! گفتن بايد و بايد و بايد سال ديگه دبيراتون مال ناحيه هفت باشه! ما كه تا الان يه دبير خوب نديديم از ناحيه هفت والا!
وختي توي هر ناحيه يه مدرسه ميزنن هر ناحيه اي دبيراي خوبشو نگه مي داره براي خودش واجازه نميده برن توي مدارس ديگه درس بدن .
مثلا الان با تاسيس فرز4 ( كه توي ناحيه يكه) اكثر دبيراي خوب ما اجازه ندارن سال ديگه بيان به ما درس بدن!
سال ديگه هم ملوم نيست ما بايد چه خاكي توي سرمون بريزيم ..

جیرجیرک

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگــــــــــــــان2
شهر
مشد

به نقل از Shadow! :
کدوم سطح علمی ؟!
واقعا چرا فک کردین چون یه آزمونی دادینو وارد این مدرسه های مزخرف شدین سطح علمیتون بالاس ؟!
خووووووووووووووووووووووووووووووووووب چرامیزنی فک کنم بتونیم باارامش بحرفیم :-ss :-ss
ببین من اصن خودمو نمیگم که یه ازمونی دادموقبمل شدم.حسادتم نمیکنم
ولی منی که این حرفو میزنم حدودا20نفراز فرزانگان4رومیشناسم
کسی هم نگفت سطح علمی مابالاست
قبول کن که الان برای ورود به این مدارس هیچ زحمتی لازم نیست که این خودش ینی سقوط سمپاد [-(

amir abbasi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستانِـــ CNIHS یا همون CIHS سابق
شهر
مـــشـ CO
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
UWO

سلام
دوباره بعد مدتی طولانی دوباره برگشتم
این چهارشنبه قرار بریم اردو پنج شنبم آزمون ژنتیک دارم
مونده بودم کدومشو برم :-?
بالاخره امروز با استاد بهادری صحبت کردم گفت میتونی جمعه بیای توی فرزانگان امتحان بدی؟؟؟ :O
منم :-"
خلاصه قرار شد جمعه آزمون ژنتیک بدم ولی مطمئنم اول میشم اونم از آخر
چون اصن حس درس خوندن ندارم (:|

Shadow!

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد

به نقل از Eliza-M :
دوست عزيز حسادت چيه ..
مشكل ما سر دبيراي خودمونه! ما رو الان اوردن ناحيه 7! گفتن بايد و بايد و بايد سال ديگه دبيراتون مال ناحيه هفت باشه! ما كه تا الان يه دبير خوب نديديم از ناحيه هفت والا!
وختي توي هر ناحيه يه مدرسه ميزنن هر ناحيه اي دبيراي خوبشو نگه مي داره براي خودش واجازه نميده برن توي مدارس ديگه درس بدن .
مثلا الان با تاسيس فرز4 ( كه توي ناحيه يكه) اكثر دبيراي خوب ما اجازه ندارن سال ديگه بيان به ما درس بدن!
اتفاقا به نظر من فکر خوبیه که تو هر ناحیه یه مدرسه که از لحاظ امکانات و مدیریت در حد خوبیه به عنوان مدرسه نمونه انتخاب بشه . حالا اسم سمپاد یا هر چیز دیگه ای رو که میخوان روش بذارن ، اینطوری مدرسه یکدست میشه و تفاوت سطح فرهنگی و اجتماعی توی مدرسه خیلی کمتر میشه ، یه نکته مثبت دیگش هم اینکه رفت آمد دانش آموزا هم راحت تره ! خود من هر روز بین 45 دقیقه تا 1 ساعت فقط تو راه مدرسه ام ! اعصاب خوردی ترافیک و گرمی و سردی هوا و خستگی راه هم بماند !
در مورد دبیر ها هم اتفاقا اینجوری عدالت رعایت میشه ! فقط حق من و شما نیس که از دبیرای خوب استفاده کنیم (;

ali.mashi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمــــ II
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از Shadow! :
کدوم سطح علمی ؟!
اولآ که چرا گاز میگیری حالا؟؟؟؟
دومآ خودت یکم فک کن اگه از بین مثلآ2000 نفر 200 تاشون رو گلچین کنیم کیفیت بالاتر میشه یا 500 تا؟؟؟؟

جیرجیرک

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگــــــــــــــان2
شهر
مشد

به نقل از Shadow! :
اتفاقا به نظر من فکر خوبیه که تو هر ناحیه یه مدرسه که از لحاظ امکانات و مدیریت در حد خوبیه به عنوان مدرسه نمونه انتخاب بشه . حالا اسم سمپاد یا هر چیز دیگه ای رو که میخوان روش بذارن ، اینطوری مدرسه یکدست میشه و تفاوت سطح فرهنگی و اجتماعی توی مدرسه خیلی کمتر میشه ، یه نکته مثبت دیگش هم اینکه رفت آمد دانش آموزا هم راحت تره ! خود من هر روز بین 45 دقیقه تا 1 ساعت فقط تو راه مدرسه ام ! اعصاب خوردی ترافیک و گرمی و سردی هوا و خستگی راه هم بماند !
در مورد دبیر ها هم اتفاقا اینجوری عدالت رعایت میشه ! فقط حق من و شما نیس که از دبیرای خوب استفاده کنیم (;
ببخشیدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا.منی که درس خوندمو اومدم تواین مراکزعقده اسم ورسمشوکه نداشتم فقط به خاطر دبیرای خوبش بوده .الانم که 70%ازدبیرای خوبه مدرسمون پریدن :((
تو به این میگی عدااااااااااااااااااااااااالت مرده شوراین عدالتوببرن ~X(
دراین صورت خوبه بری یکی ازمراکزسمپادجای خونتنون که فرقشون زمین تااسمون نباشه.تویه مرکزدبیرخوب بهزورپیداشه تویه مرکز...
از نظرامکاناتم که اصن حرف نزن مدرسه ماهمه بچه هاباهم بپریم بالابیام زمین میریزه پایین ولی مدارسی مث فاتح ومصلی نژادو.... بیاوببین چه امکاناتی :O
چه ازمایشگاه وکتابخونه و...... :-<
دراصل در حق ماداره بی عدالتی میشه نه درحق بقیه... [-(

Shadow!

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد

به نقل از barOOoOOn! :
خیلی عذر میخوام اما منم فرزانگان 2 ام!
بلند میشم از احمدآباد میرم دانشجو!
حالا دبیراش همش ناحیه 7 ان!
چه فایده داره که من هر روز با دبیرایه هاشمی نژاد کلاس بگیرم که از بقیه مراکز عقب نمونم!
چه فایده...!
وقتی دبیر فیزیکت رو تو انرژی اتمی 12% میزنی دبیرت میگه عالیه!و دلت میسوزه که مثلا شیمیت رو نفر اول کشور میشی و ریاضی تو چهارم و زیستت رو میشی 13ام!
و فیزیک 3 رقمی!
برای همینه که میخوام برم از فرزانگان!
چون ارزش نداره آدم موند...!
فقط وقتت برای رفت و آمدش گرفته میشه!
بعدم ما 5 ساله فرزانگانیم چرا باید سطح فرزانگان 3 از 2 بالاتر باشه و دبیراشون بهتر باشه! :| :|چرا خب؟!اول باید 2 آباد شه نه 3!
اما همه بیخیال از کنارش رد میشن...!
ما تنها مرکزی هستیم که از همه جای شهر دانش آموز میان،تو کلاس مون خیلی اختلاف فرهنگیه و گاهی تا حد مرگ داغون میشی!!
سمپاد یعنی واقعا این؟!
یعنی که چند تا معدل 15 داشته باشیم و مدرسه بی تفاوت باشه؟!؟! :-w ;;) :-"
هر روز تو مرکز مون از روز قبل داغون تر میشم! :-? ~X(
خوب ؟ :D حرفات که تایید حرفای من بود ! الان طرف صحبتت با کیه ؟

به نقل از Death Angel :
اولآ که چرا گاز میگیری حالا؟؟؟؟
دومآ خودت یکم فک کن اگه از بین مثلآ2000 نفر 200 تاشون رو گلچین کنیم کیفیت بالاتر میشه یا 500 تا؟؟؟؟
تو خونه شما هرکی جدی حرف میزنه میگین گاز نگیر ؟! :rolleyes:
حرف دهنتو بفهم پسر جان ... دفعه دیگه اینجوری محترمانه جوابتو نمیدم
به نقل از جیرجیرک :
ببخشیدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا.منی که درس خوندمو اومدم تواین مراکزعقده اسم ورسمشوکه نداشتم فقط به خاطر دبیرای خوبش بوده .الانم که 70%ازدبیرای خوبه مدرسمون پریدن :((
تو به این میگی عدااااااااااااااااااااااااالت مرده شوراین عدالتوببرن ~X(
دراین صورت خوبه بری یکی ازمراکزسمپادجای خونتنون که فرقشون زمین تااسمون نباشه.تویه مرکزدبیرخوب بهزورپیداشه تویه مرکز...
از نظرامکاناتم که اصن حرف نزن مدرسه ماهمه بچه هاباهم بپریم بالابیام زمین میریزه پایین ولی مدارسی مث فاتح ومصلی نژادو.... بیاوببین چه امکاناتی :O
چه ازمایشگاه وکتابخونه و...... :-<
دراصل در حق ماداره بی عدالتی میشه نه درحق بقیه... [-(
آره عدالت اینه که همه دبیرای خوبی داشته باشن ! تو مدارس دیگه هم خیلی از دانش آموزا هستن که از من و شما خیلی بهتر و باهوش ترن !
امکانات هر مدرسه هم به کادر مدیریتیش مربوطه ! بیخودی به سمپاد و غیر سمپاد ربطش ندین

ZAHRA!

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Farzanegan 2
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
Debrecen
رشته دانشگاه
دندان پزشکی
اینستاگرام

.

جیرجیرک

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگــــــــــــــان2
شهر
مشد

مث اینکه نشده تاحالا اشتباه کنی نهههههههههههههههههههه؟
الان بخندم یابلیط پاره کنم :-"نمکدونو ترکوندی
من فقط دوستای خودم واین مدرسه هارونمیگم.دوستان امسالم مدارسی مث امام رضا سماو.......میشناسن خیلییییییییییییییییییییی ازدوستاشونم توهمین مدارسن ومیدونن درچی سطحیه
توالان داری کاملاغیرمنطقی صحبت میکنی من میتونم خیلیاروواست مثال بزنم وتعدادشون فقط درحد50نفرنیس خیلی بیشتره....
من قبول دارم که دانش اموزای زرنگیم دراین مدارس ومدارس عادی وجودداره ولی خوب....قبول کن تعدادشون خیلییییییییییی کمتره
الان مدرسه ماداغونه داغون نه ازلحاظ بچه ها(انگشت شمارن ودرهرجایی خوب بدپیدا میشه) بلکه ازلحاظ معلماوامکاناته اموزشیییییییی~X(

m.shadi

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فَرزانگان 2.
شهر
مَشَد؛؛)
رشته دانشگاه
علوم آزمایشگاهی.

اوووووووووووووووه یاخدا چ خبره؟؟؟؟!!!!منم با اضافه شدن ب مراکز سمپاد موافق نیستم ولی دیگه نه دراین حد!!!
خو راستش خیلی از حرفای( shadow) درسته منم خیلی ازاین اوضاع ناراضیم ولی اگه ب حرفاش بفکری خیلیاش درسته مث :خیلی از بچه ها تو مدارس عادی ازما بهترن و همه حق دارن معلم خوب داشته باشن و... ولی حرف ما اینه ک الان خودمونم معلم خوب نداریم و وضع مدرسمون خوب نی اول باید همین چندتا مدرسه رو درس کنن بعد برن سراغ بقیه. و ی مسئله دیگه اینه ک ما واس وارد شدن ب سمپاد خیلی زحمت کشیدیم ولی الان وارد شدن بش خیلی راحت شده :Oخو این یکم ناعدالتی وگرنه ماهم خیلی دوس داریم سطح علمی همه بالا باشه [-o<

mona*

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان1
شهر
پایتخت تاریخ و تمدن!(Hamedan DC!:D)
دانشگاه
همدان
رشته دانشگاه
پزشکی

دوستان باز دوباره این بحثا رو شرو نکنین خواهشا #-oهمش اسپم و دعواس!

masoome

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
مشهد

به نقل از Eliza-M :
دوست عزيز حسادت چيه ..
غير از بحث دبيرا،همون طور كه گفتن سطح علمي پايين مياد!نمي گم الان بچه هاي قديمي تر همه نخبه ايم،ولي شايد اگه بيشتر سخت گيري بشه،بچه هاي ضعيف تر كنار برن و بچه هاي قوي تر وارد بشن،يعني سمپادي باشه كه از قدرت كافي برخوردار باشه!

amir abbasi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستانِـــ CNIHS یا همون CIHS سابق
شهر
مـــشـ CO
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
UWO

دوستان مشهدی اگر فردا تعطیل شد یه خبر بدید الکی نریم مدرسه. :-"

m.shadi

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فَرزانگان 2.
شهر
مَشَد؛؛)
رشته دانشگاه
علوم آزمایشگاهی.

چیزه منظور از فردا ینی کی؟؟؟؟ :-"چرا تعطیل؟

masoome

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
مشهد

به نقل از m.shadi :
چیزه منظور از فردا ینی کی؟؟؟؟ :-"چرا تعطیل؟
تعطيل واسه انتخابات!
اميدوارم نباشه؛چون بايد به هماهنگياي همايش ميرا برسيم...! [-o<

بالا