• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

رئال مادرید

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم
پاسخ : رئال مادرید

به نقل از Breeze :
کاسیاس امروز رفته پیش پرز از مورینیو شکایت کنه.جدا تعصبش قابل تحسینه رو نیمکت آروم ُ قرار نداشت.
من فک نکنم کاسیاس اعتراضی کرده باشه چون گفته بود باید به تصمیم سرمربی احترام گذاشت(این ینی بازیکن حرفه ای)
کلا چه فنی بوده چه هر چیز دیگه ای مورینیو اصلا کار غیر قانونی نکرده و اصلن هم لازم نیس وجدان درد داشته باشه چون حق یه مربیه که هر بازیکنی رو میخواد بازی بده و بقیه رو نیمکت باشن
مسئله اینه که مورینیو سرمربی رئال هس،ولی یه رئالی نیس.خودش گفته:"همه میگن بارسا بهترین تیم دنیاس و من اومدم اسپانیا تا ثابت کنم اینطور نیست"
(بگذریم که چقدم موفق شد :))) کلا توی این جمله هیچ اسمی از رئال برده نمیشه،ینی مورینیو به هیچ وجه به خاطر این که رئال،رئاله و یه تیم باسابقه و ریشه دار و بزرگه و قهرمانیای متعدد لالیگا و لیگ قهرمانان رو داره نیمد رئال،به خاطر این اومد رئال که روی بارسا رو کم کنه! ینی هر تیم دیگه ای هم بود جای رئال که توی اسپانیا رقیب بارسا بود مورینیو سرمربیش میشد.اگرم دقت کنین تیمای قبلیش همه رقبای بارسا بودن،ولی فقط تو اروپا.در عوض با اومدن به اسپانیا تو 3 جبهه میتونس با بارسا رقابت کنه و خب اگه یکیشم میبرد،بازم یکیش رو برده بود
کلا تیم برا مورینیو یه قالبه واسه اینکه خودشو مطرح کنه صرفا و همه این کاراش هم(همین اسطوره ستیزی و اینا) واسه اینه که راهش هموار شه و بعد از رفتنش تیم بپاشه
کلا به نظر من رئال باید یه مربی بیاره که با فلسفه رئال جور باشه.تو این چن ساله رئالی هر چی مربی آورده،تیم صرفا با خواست اون چرخیده و اینطور به نظر میرسیده که فلسفه باشگاه هم داره با تغییر مربی تغییر میکنه.

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

شایعه ی رفتن رونالدو به منچستر قوت گرفته و جالب اینکه روزنامه های انگلیسی گفتن مربی فصل آینده منچستر هم گواردیولاست !

parvaz650

کاربر فعال

مرجع خبري رئال مادريد : کریستیانو باید مشکل ترین ماه های خود در رئال را داشته باشد . شایعات در مورد آینده اش زیاد است . حرفهایش پس از بازی با گرانادا ، شایعات را کلید زدند و فعلا قرار نیست ماجرا تمام شود .
بی تردید در سپتامبر ، حرفهای کریستیانو در مورد ابراز گلایه خود درست نبود . او گفت که ناراحت است تا چندین روز تیتر مطبوعات شود . اما حالا مدتها از آن طوفان گذشته و همه چیز عادی شده است . اما حالا دوباره بحث هایی مطرح شده که او قرار نیست که بماند .
با این که هواداران رئال تا حد زیادی بازیکن پرتغالی را اسطوره خود می دانند ، شایعات تمام نمی شوند . پس از آن که رونالدو مقابل لوانته بدون یک چشمش گل زد ، هواداران با تمام قوا از او حمایت کردند تا نشان دهند که اگر حتی از دستش پس از اتفاقات بازی با گرانادا ناراحت شده اند ، آن را بخشیده اند و بیش از هر زمان دیگری شیفته اش هستند .
هر حرکت کریستیانو با جدیت زیادی توسط رسانه ها مورد بررسی قرار می گیرد . اما گاهی نیاز هم نیست که این شدت به مطبوعات مادرید سرایت کند و آنها نیز به اتفاقات دامن بزنند .
طبیعی است که مطبوعات دوست داشته باشند فروششان بیشتر شود اما رئالی ها نباید توجه کنند . رونالدو تا 2015 قرارداد دارد و خودش هم گفته که تا جایی که با رئال قرارداد داشته باشد با تمام قوا ادامه می دهد . مسئله تمدید قراردادش به فلورنتینو مربوط است و او به عنوان یک شخصیت بزرگ فوتبالی بیش از هر کسی می داند که چگونه مشکل را حل کند .
رونالدو در بهترین تیم جهان و در بهترین لیگ جهان بازی می کند پس نیازی ندارد که به پاریسن ژرمن یا هیچ تیم دیگری فکر کند . او مرد جنگ است و در رئال خواهد ماند تا به رقابت با مسی ادامه دهد چرا که نمی خواهد که کم بیاورد . او مسلما تا آخرین روز قراردادش با حرفه ای گری تمام در خدمت رئال خواهد بود پس جایی برای نگرانی نیست .
خ.کارلوس
------------
مرجع خبري رئال مادريد : کریستیانو رونالدو همیشه به فکر فقرا بوده است . او حالا در کنار 10 بازیکن دیگر ، کلیپی را برای کمک به جوانانی که در خطر بیماری هستند ، ضبط کرده است .
11 بازیکن سرشناس فوتبال جهان ، در کلیپی پیغام های ساده ای برای جلوگیری از مبتلا شدن جوان ها به ایدز یا بیماریهای دیگری که از طریق مواد بدست می آیند ، فرستادند .
در این کلیپ ، کریستیانو رونالدو و مسی با هم در یک تیم هستند که شاید این تنها باری باشد که هر دو یک پیراهن را می پوشند ، هر چند به صورت خیالی .
-------------
ژابی آلونسو احتمال بازگشت به لیگ انگلیس و لیورپول در اتمام قراردادش با رئال را رد نکرد . او گفت که همیشه لیگ انگلیس را دوست داشته چرا که برایش حضور در آن لذت بخش بوده است .
این بازیکن به اسکای اسپورتز گفت :" ایده ای ندارم که چه می شود . در مورد آینده ام تصمیم نگرفته ام . فعلا می خواهم به کارم در رئال ادامه دهم و ببینم که در سالهای آتی می توانم نقشم را حفظ کنم یا نه . همیشه احتمال بازگشت در لیگ انگلیس برایم وجود داشته چرا که لحظات خوبی در آن جا داشته ام . "
-------------
هجده دی ، در زوریخ مراسم بهترین های سال فیفا برگزار می شود و بازیکنان تیم برتر 2012 معرفی می شوند . 55 نفر در لیست اولیه قرار گرفته اند که کاربران آس نیز از میان آنها تیم ایده آل خود را انتخاب کردند . این تیم شامل بازیکنان رئال و بارسا به رهبری کاسیاس به عنوان بهترین دروازه بان 2012 می باشد .
ترکیب ایده آل کاربران آس بدین شرح است : کاسیاس ، لام ، راموس ، پیکه ، آلبا ، ژابی ، ژاوی ، اینیستا ، رونالدو ، مسی و فالکائو . همه به جز لام از لالیگا هستند . چهار بازیکن از رئال در این ترکیب قرار گرفتند و پنج تا از بارسا . به جز لام ، فقط فالکائو از میان دو غول فوتبال اسپانیا انتخاب نشده است .
ایکر کاسیاس با 60 هزار رای بالاتر از نوئر با 6000 رای و چک ، بوفون و هارت قرار گرفت . در خط دفاع ، سرجیو راموس با 59 هزار رای بیشترین آرا را کسب کرد . آلبا با 40 هزار دوم شد و پس از پیکه و لام بیشترین رای در اختیار پویول بود .
اینیستا در میان هافبک ها با 66 هزار رای بیشترین آرا را در میان هافبک ها به خود اختصاص داد و ژآوی با 59 هزار و ژابی با 38 هزار رای در رده های بعدی بودند . بوسکتز ، سیلوا و اوزیل نفرات بعدی از نظر تعداد آرا بودند . در خط حمله ، مسی با 65 هزار رای اول شد ، فالکائو با 49 هزار دوم و کریستیانو با 48 هزار سوم . ایبراهیموویچ ، نیمار و بنزما در رده های بعدی قرار گرفتند .
-----------
روزنامه متوهم سان مدعی شد که یونایتد حاضر نیست که بیش از 73 میلیون یورو برای خرید رونالدو از رئال بپردازد و به همین خاطر آنها حاضر شده اند که چندین بازیکن را وارد معامله کنند .
سان مدعی شد که داوید ده خیا یکی از گزینه هایی است که می تواند به عنوان بخشی از حق انتقال رونالدو راهی رئال شود و نانی ، هموطن رونالدو بازیکن دیگری است که می تواند از قیمت این انتقال کم کند .
نانی قرار بود که در یونایتد ، جانشین رونالدو شود اما هرگز حتی در حد سایه ای از بازیکن رئال هم نبود . این در حالیست که فرگوسن شایعه رفتن این بازیکن پرتغالی را تکذیب کرده بود.
------------
×پست های متوالی رو ترکیب کردم ولی جدا بار بعدی بدون ترکیب کردن پست های متوالی پاک میشن :)

amir h

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطانی
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
90

کاپیتان ایکر مقدس
وقتی شعور به نهایت میرسه
انصافن چقد دوست داشتنیه این موجود x:

ایکر کاسیاس:
«سخت تلاش می‌کنم تا برای جایگاهم در تیم بجنگم. این هدف من است ولی مربی است که تصمیم می‌گیرد در بازی بعدی حضور یابم یا نه. مورینیو حمایت کامل ما را دارد.

من هم اوضاعم عالی است. من ماشین نیستم و باید هر روز تمرین کنم. زمان‌هایی هست که حس عالی بودن ندارم اما مشکلی هم ندارم.

هر بازیکن باید پیش از هر بازی خود را آماده کند. هم از نظر فنی و هم در دید آیتور (کارانکا) و سیلوینو (لورو). من از دومی درس‌های بسیاری آموخته‌ام.

باید تلاش کنید تا مربی شما را آماده ببیند.»

hamidreza96

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
× هاشمی نژاد II
شهر
× مشهد
مدال المپیاد
× نوچ ، جوونیام میخواستم برم شیمی پشیمون شدم
دانشگاه
× هرجا خدا بخواد

به نقل از amir h :
کاپیتان ایکر مقدس
وقتی شعور به نهایت میرسه
انصافن چقد دوست داشتنیه این موجود x:

ایکر کاسیاس:
«سخت تلاش می‌کنم تا برای جایگاهم در تیم بجنگم. این هدف من است ولی مربی است که تصمیم می‌گیرد در بازی بعدی حضور یابم یا نه. مورینیو حمایت کامل ما را دارد.

من هم اوضاعم عالی است. من ماشین نیستم و باید هر روز تمرین کنم. زمان‌هایی هست که حس عالی بودن ندارم اما مشکلی هم ندارم.

هر بازیکن باید پیش از هر بازی خود را آماده کند. هم از نظر فنی و هم در دید آیتور (کارانکا) و سیلوینو (لورو). من از دومی درس‌های بسیاری آموخته‌ام.

باید تلاش کنید تا مربی شما را آماده ببیند.»

متن کامل حرفاش :

بايد بجنگم و سخت کار کنم تا بتوانم بار ديگر جايگاهم را در تيم به دست آورم و سرمربي را براي حضورم در تيم متقاعد کنم. بايد روز به

روز پيشرفت کنم. ماشين نيستم، اما احساس بسيار خوبي دارم و بايد از اشتباهاتم درس بگيرم.

آنتونيو آدان در غياب من از دروازه محافظت مي‌کند. او اعتماد به نفس و حمايت باشگاه را دارد. آدان هر بار که در ترکيب تيم به ميدان

رفته عالي کار کرده. رئال مادريد بسيار مهم‌تر از ايکر کاسياس است.

دروازه‌بان رئال مادريد خاطرنشان کرد: با شکست، 16 امتياز اختلاف با بارسا و 7 امتياز اختلاف با تيم دوم جدول سال 2012 را به پايان

رسانديم. بايد در سال 2013 تلاش کنيم تا اختلاف را کمتر کنيم. قبول دارم که کار سختي است؛ اما بايد باور داشته باشيم که فصل

هنوز به پايان نرسيده است. بايد به جنگيدن ادامه دهيم بايد سخت‌تر بدويم و تمرين کنيم.

هدف ما اين است که تمرکز کنيم و پيروز شويم. برخي مثل من که افتخارات بزرگي را به دست آورده‌اند، مي‌خواهند پيروزي‌هاي

بيشتري کسب کنند.​

hamidreza96

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
× هاشمی نژاد II
شهر
× مشهد
مدال المپیاد
× نوچ ، جوونیام میخواستم برم شیمی پشیمون شدم
دانشگاه
× هرجا خدا بخواد

رونالدو: فکر مي‌‌کنم مورينيو در مادريد بماند

ستاره پرتغالي رئال مادريد معتقد است آقاي خاص در سانتياگو برنابئو ماندني خواهد بود.​

parvaz650

کاربر فعال

مرجع خبري رئال مادريد : در طول 16 دقیقه ای که مقابل مطبوعات حضور یافت ، کریستیانو کاملا آرام ، متفکر ، صادق و خندان بود . ستاره پس از بازی با گرانادا ابراز ناراحتی کرده بود اما این بار لبخند می زد . در آن مقطع ، فکر می کرد که برای باشگاه هیچ چیز نیست . او در مراسم بهترین های یوفا توسط هیچ کس مورد حمایت نبود و به همین خاطر با پرز رو در رو شد و مکالمه ناخوشایندی با هم داشاتند . فلورنتینو به کنایه گفت که اگر کریستیانو می خواهد برود ، پول خرید بازیکن آرژانتینی را به او بدهد که این باعث خشم بازیکن شماره 7 شد .
اما شرایط کاملا عوض شده است . کریستیانو احساس آرامش می کند و حالا می داند که توسط باشگاه مورد احترام است . مشکل او پول نیست . تا 2015 قرارداد دارد و هرگز نمی خواهد که به خاطر پول به باشگاه فشار بیاورد . در حال حاضر برنامه ای برای تمدید قراردادش ندارد و دیروز هم تاکید کرد که دیگر در این باره " صحبت نمی کند . "
اما کسی ناراحت نیست . ستاره پرتغالی آن قدر حرفه ایست که در تمامی بازیها با تعصب کامل و با همه وجودش حاضر می شود . او می خواهد به رویایی که از ژوئن 2009 در سر داشت ، دست پیدا کند : بردن دومین چمپیونزلیگ خود با رئال مادرید .
دیروز اعلام کرد که همه چیزش برای برای این پیراهن می گذارد و لبخندش هم نشان داد که بلوف نمی زند . اطرافیانش می گوند :" کریستیانو فقط می خواهد به فوتبال فکر کند و تا ژوئن فقط از فوتبال حرف خواهد زد . این به نفع همه است ..."

MehrnaZz

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
زاهدان
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
مرحله 1 ریاضی
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
برق

ا

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

فك ميكنم مورينيو حد خودشو فراموش كرده!
اينجاست كه منزلت فردي مثل كاسياس مشخص ميشه!
هنوزم كاملا از مربي حمايت ميكنه و تيمو به خودش ترجيح ميده!
افسوس كه مربي...

+تيم از نظر فني يه چيزي از افتضاحم اونطرف تره!

nbalinparast

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران

اینو بخونین جالبه :)

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از Fateme.RMA :
فك ميكنم مورينيو حد خودشو فراموش كرده!
اينجاست كه منزلت فردي مثل كاسياس مشخص ميشه!
هنوزم كاملا از مربي حمايت ميكنه و تيمو به خودش ترجيح ميده!
افسوس كه مربي...

+تيم از نظر فني يه چيزي از افتضاحم اونطرف تره!
مورینیو همیشه پاشو از گلیمش دراز تر میکنه،ولی متاسفانه چون کسی نیس که جلوشو بگیره،تخت گاز ادامه میده!
جالب ترین قسمت اونجا بود که وقتی آدان اخراج شد،داش به کاسیاس روحیه میداد :)) مضحک بود!
بازیکن حرفه ای همینه دیگه،در هر حال باید تیمو به خودش ترجیح بده
میدونم خیلی خیلی مسخره س ولی داور با اینکه سخت گیرانه آدان رو اخراج کرد،یه جورایی خیلیم واسه رئال بد نشد،چون اگه آدان میموند تو دروازه شاید بیشتر میخورد،البته شایدم نمیخورد! ولی کلا این وجه ش رو هم میشه دید! :D
به نقل از Breeze :
آره آره خیلی جالبه حتما بخونین

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

البته واقع بین باشید در حال حاضر گزینه ای بهتر از مورینیو وجود نداره !
و بخاطر بیارید که مورینیو تنها کسی هست که تونسته جلوی بارسلونا قد علم کنه !

Dark Eagle

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
helli 2
شهر
Tehran
مدال المپیاد
کامپیوتر

اخراج آدان در دقیقه دوازدهم بازی سبب شد تا مورینیو به اجبار از کاسیاس استفاده کند و وقتی رونالدو به سراغ کاسیاس رفت تا بازوبند را به احترام حضورش در زمین به او بدهد ، کاسیاس بازوبند را از او نگرفت و رونالدو دوباره آن را به بازو بست تا با زدن دو گل بهترین بازیکن زمین باشد. رئال در این بازی 4-3 به پیروزی رسید .
:O

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از آیدا-ق :
ره آره خیلی جالبه حتما بخونین
واقعا نميدونم شما چه جوري به اسين يه مشت اراجيف ميگين مقاله جالب!
طرف برداشته تراوشات ذهن نداشته ي خودشو ريخته رو كاغذ شما بهش ميگين مقاله؟!؟!
البته توقع ديگه اي هم نميشه داشت! مقاله اي در مورد نبرد خير و شر... كه مورينيو هم شر محضه!
اين خانوم با اطمينان داره ميگه كاسياس جاسوس تيمه! و اين (جاسوسي) يك اصل خلل ناپذير در باشگاه رئاله! آخه به چه حقي همچين حرفي ميزنه؟!؟!؟!
ضعف فني كاسياس!؟! عمه ي من 5سال پياپي بهترين دروازه بان جهان ميشه؟!
كاسياس دو ماهه كه با لورو صحبت نكرده؟! هم ايكر و هم لورو به شدت تكذيب كردن!
مورينيو تا حالا اسم كاسياسو نياورده؟!؟!
فلسفه ماکیاولیسم؟!؟
اگه مورينيو كاپيتانهاي تيمو سيب گنديده خطاب كرده بود كه الان بايد تو يه قطعه تو بهشت زهراي مادريد پيداش ميكردي! :D
كل اين مقاله از خط اول تا آخرش چرتو پرت محضه!
واقعا مسخرست كه هركي از هرجا فرار ميكنه مياد ميشه تحليل گر و مقاله نويس ورزشي!
متاسفم كه همچين نوشته هاي فضاحت باري رو مقاله جالب ميدونين!

+رئاليا با اين وضعيت جديد با مورينيو كنار نخواهند اومد...! مورينيو بايد در حال بستن چمدوناش باشه!
حيف كه دل بوسكه عمرا اگه بياد... اگه ميومد چي ميشد... دوباره تكرار اون سالهاي طلايي و بي مانند...

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از Fateme.RMA :
واقعا نميدونم شما چه جوري به اسين يه مشت اراجيف ميگين مقاله جالب!
طرف برداشته تراوشات ذهن نداشته ي خودشو ريخته رو كاغذ شما بهش ميگين مقاله؟!؟!
البته توقع ديگه اي هم نميشه داشت! مقاله اي در مورد نبرد خير و شر... كه مورينيو هم شر محضه!
اين خانوم با اطمينان داره ميگه كاسياس جاسوس تيمه! و اين (جاسوسي) يك اصل خلل ناپذير در باشگاه رئاله! آخه به چه حقي همچين حرفي ميزنه؟!؟!؟!
ضعف فني كاسياس!؟! عمه ي من 5سال پياپي بهترين دروازه بان جهان ميشه؟!
كاسياس دو ماهه كه با لورو صحبت نكرده؟! هم ايكر و هم لورو به شدت تكذيب كردن!
مورينيو تا حالا اسم كاسياسو نياورده؟!؟!
فلسفه ماکیاولیسم؟!؟
اگه مورينيو كاپيتانهاي تيمو سيب گنديده خطاب كرده بود كه الان بايد تو يه قطعه تو بهشت زهراي مادريد پيداش ميكردي! :D
كل اين مقاله از خط اول تا آخرش چرتو پرت محضه!
واقعا مسخرست كه هركي از هرجا فرار ميكنه مياد ميشه تحليل گر و مقاله نويس ورزشي!
متاسفم كه همچين نوشته هاي فضاحت باري رو مقاله جالب ميدونين!

+رئاليا با اين وضعيت جديد با مورينيو كنار نخواهند اومد...! مورينيو بايد در حال بستن چمدوناش باشه!
حيف كه دل بوسكه عمرا اگه بياد... اگه ميومد چي ميشد... دوباره تكرار اون سالهاي طلايي و بي مانند...
من نگفتم:فنیه،پر باره،خوبه
صرفا گفتم:جالبه!
جالب بودن به معنای خوب یا فنی یا پربار نیس اصلا!
من اصلا و به هیچ وجه با همه ی اون مقاله موافق نیستم،ولی هر کی نظر خودشو داره! شما نمیتونین به ایشون توهین کنین!
"اگه مورينيو كاپيتانهاي تيمو سيب گنديده خطاب كرده بود كه الان بايد تو يه قطعه تو بهشت زهراي مادريد پيداش ميكردي! :D"
اون خبرنگار مادرید میگه گف 3 تا سیب گندیده و ایشون هم برداشتش این بوده که حتما راموس و کاسیاس هم دو تاشونن!
واضحه که نگفته! حتی معلوم نیس اون خبرنگاره راس بگه که مورینیو گفته "3 تا سیب گندیده" توی رختکن هس و اینا
یه برداشت شخصی بود از اوضاع،قرارم نیس همه مثه ما فک کنن و هر چی مطابق میلمون نبود بشه مقاله فضاحت بار!
اون نوشته هر چیز دروغ یا اشتباه یا مسخره ای هم که داشت،در مورد خصوصیات مورینیو راس گفته بود،نبرد خیر و شر نیس،اصلا! ولی نبرد مورینیو-بارسا س،و رئال این وسط وسیله س(رئال،اینتر،چلسی)
+به هر حال هر کی حق داره تراوشات ذهنشو بریزه روی کاغذ! خود ما هم داریم الان ترواشات ذهنمون رو میگیم دیگه! ولی انتظار احترام داریم
به نقل از NEO :
البته واقع بین باشید در حال حاضر گزینه ای بهتر از مورینیو وجود نداره !
و بخاطر بیارید که مورینیو تنها کسی هست که تونسته جلوی بارسلونا قد علم کنه !
خیلی از مربیای تراز اول دنیا آرزوشونه که مربی رئال باشن و حتی دستمزدشونم از مورینیو کمتره،ولی حالا اینکه بهترین گزینه ن یا نه...نمیدونم!
؟! چرا تنها کسیه که تونسته جلو بارسا قدعلم کنه؟ دی متئو هم تونس بارسا رو ببره خب! مورینیو قد علم کرده ولی خیلی وقتا هم سرفرود آورده

nbalinparast

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران

من از مطالب اون مقاله خوشم اومد چون احساس کردم داره از زاویه ی دیگه ای به مطالب نگاه میکنه (مثلا قضیه مسی و په په) ولی به نظر من تعصب این نیست که به هر قیمتی از تیمت طرفداری کنی بهتره منطق رو هم در نظر بگیریم خیلی از حرفای اون مقاله منطقی به نظر می اومد.

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Breeze :
من از مطالب اون مقاله خوشم اومد چون احساس کردم داره از زاویه ی دیگه ای به مطالب نگاه میکنه (مثلا قضیه مسی و په په) ولی به نظر من تعصب این نیست که به هر قیمتی از تیمت طرفداری کنی بهتره منطق رو هم در نظر بگیریم خیلی از حرفای اون مقاله منطقی به نظر می اومد.
مثلا كجاش منطقي بود؟!
اون مقاله هيچ ربطي به تيم من نداشت كه بخوام ازش طرفداري كنم و تعصبم رو ثابت كنم! صرفا چند خط در وصف مورينيو بود! و آسيب هايي كه داره به رئال ميزنه!

در اينكه مورينيو يك روانشناس بزرگه هيچ شكي نيست ولي اين نويسنده ديگه زيادي شورش كرده! همون قضيه مسي و په په! په په از نظر فني يكي از بهترين دفاع وسط هاي جهانه و ديديم كه قبل از اخراج شدنش مسي رو كاملا قفل كرده! و مطمئنا اين تاثير ميذاره رو اعصاب مسي! كسي كه به اصطلاح بهترين بازيكن جهانه و هيكچس تو هيچ تيمي نميتونه متوقفش كنه ميبينه كه جلوي يك مدافع كاملا دست و پا بسته شده! اين قاعدتا رو اعصاب يك بازيكن تاثير ميذاره! چه ربطي به تفكر ماکیاولیسم داره؟! به نظرم اين نويسنده درك درستي از تفكر "ماکیاولیسم" نداشته! به نظرم نميشه اسم كار مورينيو رو ماکیاولیسم گذاشت! (كه اين بزرگترين ضعف مقالست!) يا مگه پپ يه مربي تازه كار و اماتوره كه با يك جمله مورينيو به هم بريزه؟!
شايد بعضي قسمت هاي اين مقاله به قول شما درست و منطقي باشه ولي قسمت هاي به درد نخورش خيلي بيشتر از به درد بخورش هستش! :D
شما داريد از ديد يك هوادار بارسا به اون مقاله نگاه ميكنين! و من از ديد يك رئالي سفت و سخت!
مطمئنا برداشت و نظري كه در مورد اين مقاله داريم زمين تا اسمون باهم فرق ميكنه!
چه جوري بگم... در اين مورد منطق من با منطق شما فرق داره! منطق من ميگه(براي نمونه اين قسمت از مقاله رو مثال ميزنم!) نويسنده نبايد با اطمينان بگه كه از روزي كه مورينيو اومده تمام اسپانيايي هاي تيم كه سردستشون كاسياسه در برابر مورينيو موضع گيري كردن! چون همچين چيزي واقعا نبوده!

nbalinparast

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران

به نقل از Fateme.RMA :
مثلا كجاش منطقي بود؟!
اون مقاله هيچ ربطي به تيم من نداشت كه بخوام ازش طرفداري كنم و تعصبم رو ثابت كنم! صرفا چند خط در وصف مورينيو بود! و آسيب هايي كه داره به رئال ميزنه!

در اينكه مورينيو يك روانشناس بزرگه هيچ شكي نيست ولي اين نويسنده ديگه زيادي شورش كرده! همون قضيه مسي و په په! په په از نظر فني يكي از بهترين دفاع وسط هاي جهانه و ديديم كه قبل از اخراج شدنش مسي رو كاملا قفل كرده! و مطمئنا اين تاثير ميذاره رو اعصاب مسي! كسي كه به اصطلاح بهترين بازيكن جهانه و هيكچس تو هيچ تيمي نميتونه متوقفش كنه ميبينه كه جلوي يك مدافع كاملا دست و پا بسته شده! اين قاعدتا رو اعصاب يك بازيكن تاثير ميذاره! چه ربطي به تفكر ماکیاولیسم داره؟! به نظرم اين نويسنده درك درستي از تفكر "ماکیاولیسم" نداشته! به نظرم نميشه اسم كار مورينيو رو ماکیاولیسم گذاشت! (كه اين بزرگترين ضعف مقالست!) يا مگه پپ يه مربي تازه كار و اماتوره كه با يك جمله مورينيو به هم بريزه؟!
شايد بعضي قسمت هاي اين مقاله به قول شما درست و منطقي باشه ولي قسمت هاي به درد نخورش خيلي بيشتر از به درد بخورش هستش! :D
شما داريد از ديد يك هوادار بارسا به اون مقاله نگاه ميكنين! و من از ديد يك رئالي سفت و سخت!
چه جوري بگم... در اين مورد منطق من با منطق شما فرق داره! منطق من ميگه(براي نمونه اين قسمت از مقاله رو مثال ميزنم!) نويسنده نبايد با اطمينان بگه كه از روزي كه مورينيو اومده تمام اسپانيايي هاي تيم كه سردستشون كاسياسه در برابر مورينيو موضع گيري كردن! چون همچين چيزي واقعا نبوده!
مسی بهترین بازیکن دنیاس و دیدیم که تو ال کلاسیکو های بعدی تونست په په رو هم محو کنه.ولی مقداری از حرفای مقاله کاملا درسته ببین من نمیخوام از مقاله طرفداری کنم یا رئالُ خراب کنم من یه مقاله خوندم که گفتم به شما ها هم معرفی کنم به نظر من آدم باید حرف ها و عقاید بقیه رو بشنوه.من طرفدار بارسا هستم درسته ولی فکر میکنم خودت تو این مدت باید فهمیده باشی که من چشم بسته از تیمم طرفداری نمیکنم (من نمیگم تو اینجوری هستیا!) من این مقاله رو بادید یه هوادار دو آتیشه ی بارسا نخوندم بلکه با دید یه هوادار سفتُ سخت اسپانیا خوندم.
کلام آخر این مقاله رو دختر خاله ی من ننوشته که من بخوام بیش از حد ازش طرفداری کنم از دید من مقاله ی جالبی بود حالا هر کسی میتونه نظر خاص خودش رو داشته باشه.شمام برو یه لیوان آب بخور یکم آروم شو :)(به قول فردوسی پور)

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از Fateme.RMA :
مثلا كجاش منطقي بود؟!

و اون قسمتاش واقعا نمیشه گف راس نبود!
ماکیاولیسم رو که من باهاش مشکل داشتم ولی خب مورینیو استاد جنگ روانیه،من اصلا موافق نبودم که گف مورینیو همه این کارار رو با جنگ روانی پیش برده و اینا،قطعا تنها دلیلش نمیتونه جنگ روانی باشه،فقط یکی از دلایلشه
آره خب...درسته،ولی گفتم که منم با همه قسمتا موافق نیستم،با خیلیاشم مخالفم ولی دلیل نمیشه اون مقاله "فضاحت بار" باشه چون اون آدم هم از یه دیدی به موضوع نگاه کرده که با دید شما فرق داشته خب

proud girl

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
95

امشب رئال در جام حذفی اسپانیا به مصاف سلتاویگو میرود.درحالیکه بازی قبلو2-1 باختیم. ~X(

• لایک
امتیازات: LAILA
بالا