1. اگر سمپادی هستید برای دسترسی کامل به مطالب و امکانات سایت عضو شوید :
    ثبت نام عضویت

رئال مادرید

شروع موضوع توسط arman aria ‏2009/10/8 در انجمن ورزش

1. یلدا-ق

یلدا-ق کاربر خاک انجمن خورده

امتیازات:
    +3,019 / -130
    نام مرکز سمپاد:
    دبیرستان فرزانگان 1 تهران
    شهر:
    تهران
    سال فارغ التحصیلی:
    95
    پاسخ : رئال مادرید

خب دلیلش همین بوده انگار و دی ماریا رفتنش به منچستر قطعی شد.میگن 81 میلیون پوند
    +دیروز از کمپ تمرینی منچستر(کارینگتون) بازدید کرده و امروزم قراره تستای پزشکی رو پشت سر بذاره

• لایک لایک x 1
    • دیسلایک دیسلایک x 1
  2. fateme.RMA

fateme.RMA کاربر خاک انجمن خورده

امتیازات:
    +8,303 / -158
    نام مرکز سمپاد:
    فرزانگان یک
    شهر:
    مشهد
    سال فارغ التحصیلی:
    1393
    رشته دانشگاه:
    پزشکی

نامه دی ماریا به رئالیا...

مادریدیسموهای عزیز
    دوره ام در رئال مادرید بسر رسیده است. غیرممکن است که همه اتفاقاتی که رخ داده است را در چند خط خلاصه کرد اما دوست داشتم این نامه را بنویسم و حسم را توصیف کنم. در این چهار سالی که افتخار داشتم پیراهن رئال را بپوشم، هیچ چیز به جز غرور حس نکردم بع خاطر تلاشی که انجام دادم و پیشروی هایی که با هم تیمی هایم داشتم…
    متاسفانه امروز باید جدا شوم اما می خواهم بگویم که این هرگز خواسته من نبود. مثل هر کسی که مشغول به کاری است، همیشه می خواستم پیشرفت کنم. پس از بردن دسیما با امید موجج انگیزه از سوی کادر مدیریت به جام جهانی رفتم و هرگز این موج از سوی آنها ساطع نشد.
    حرفها و دروغهای زیادی در این مدت گفته شد. همیشه می خواستند که من و اراده ام را عامل جدایی از باشگاه بدانند اما این گونه نبود. متاسفانه برخی افراد درون باشگاه ذائقه فوتبایشان به سبک فوتبال من نمی خورد. من فقط می خواستم که در موردم غدالت برقرار شود برای من برخی مسائل خیلی ارزشمند هستند که بسیاری از این مسائل هیچ ربطی به دستمزدم ندارند. امیدوارم که بتوانم در منچستر یونایتد، یکی از باشگاه های جهان به چیزهایی که در رئال کم داشتم دست یابم و تاریخ سازی کنم.
    خوشبخت بودم که با بازیکنان بزرگی هم تیمی بودم که هم تیمی های خارق العاده ای بودند. به نظرم کلید دسیما همین بود.به خاطر برخی اشتباهاتی که بیرون و درون زمین انجام دادم عذر می خواهم . هرگز هدفم ضربه زدن به کسی نبود. در هر بازی بری این پیراهن عرق ریختم، طوری که انگار آخرین بازی من است. گاهی اوقات اوضاع برایم خوب پیش رفت و گاهی دیگر این طور نبود اما فقط می توانم بگویم که همه چیزم را درون زمین گذشتم.
    باید از اسپانیا به خاطر همه چیز یکه به من داد، تشکر کنم، به خصوص به این خاطر که دخترم در این کشور پا به دنیا گذاشت. افراد بسیار خاصی بودند .از هتل پرنس مونته متشکرم که تا ابد در قل من می مانند. همسرم ، دخترم و من همیشه از آنها متشکر خواهیم بود. از هم تیمی هایم به خاطر حمایت همیشگی شان در لحظات خوب و بدم متشکرم از مربی بدنسازها متشکرم ، همین طور از همه افرادی که هر روز برای باشگاه زحمت می کشیدند و رابطه خوبی با آنها دارند.امیدوارم رئال فصل خوبی داشته باشد و به دنبال رسیدن به اهدافش باشد. زمانی که در سوپرجام اسپانیا وارد چمن شدم و برنابئو برخوردی گرم با من داشت را فراموش نمی کنم.
    ممنون، به نظرم این بهترین وداع برای اخرین بازیم بود.
    زنده باد رئال تا ابد.”
    ممنونیم به خاطر همه چیز فرشته... :( نباید میرفتی! نبایــــــــــد! :(

+معلوم هس اینجا چه خبره؟! :| نه واقعا معلومه رئال داره چیکار میکنه؟! :| ژابی داره میره...! :| تا زمستون ما میمونیم و ایارا ینی؟! X_X رویس شاید بیاد البته. گویا با فالکائو هم داره مذاکره میشه ولی خوب دیگه کی! :-s

• لایک لایک x 5
  3. hossein9021

hossein9021 کاربر خاک انجمن خورده

امتیازات:
    +8,981 / -394
    نام مرکز سمپاد:
    علامه ی حلی 1
    شهر:
    همدان
    سال فارغ التحصیلی:
    1395

الونسو هم كه رفت (تو ورزش سه گفته) فكر مي كنم رءال اشتباه بزرگي رو انجام داد ، ديماريا و الونسو اسكلت تيم بودن و جا افتاده شده بودن و در واقع بازيكن بعد از اونا كه بياد حتي اگه بهترم باشه نمي تونه به اندازه ي اونا خوب عمل كنه.
    باز جاي شكرش باقيه مدريچو نفروختن.

4. Neverchanged

Neverchanged کاربر نیمه حرفه ای

امتیازات:
    +178 / -29
    نام مرکز سمپاد:
    شهید بهشتی

ژابی الونسو خوب؟؟؟؟؟؟؟ به نظر من که امسال جالب بازی نکرد. به هر حال دیگه پیر شده. باید میرفت

• دیسلایک دیسلایک x 2
  5. MePeR

MePeR کاربر فوق حرفه ای

امتیازات:
    +4,801 / -73
    نام مرکز سمپاد:
    شهید قدوسی
    شهر:
    قم
    دانشگاه:
    صنعتی شریف
    رشته دانشگاه:
    مهندسی عمران

همونطور که رائول پیر شد باید میرفت ؟! یعنی چی آخه.
    در هر صورت بین ژابی و خدیرا و ایارامندی باید یکیشون میرفت که بهترینشون رفت.

6. fateme.RMA

امتیازات:
    +8,303 / -158
    نام مرکز سمپاد:
    فرزانگان یک
    شهر:
    مشهد
    سال فارغ التحصیلی:
    1393
    رشته دانشگاه:
    پزشکی

بله منم موافقم! ایارا افتضاح بود و باید میرفت. ژابی واقعن عالی بود. 8-|

بهترین بازیکن اروپا که واقعن هم شایسته این مقام بود! >:D< >:D<

گروهمونم گروه خوبیه. فکر نکنم دردسر زیادی ایجاد بشه برامون. این تیم لودوگورتس که من هیچ اطلاعی ندارم ازشون تصوریم ندارم که بازیشون چه جوریه. بازل تا حالا زیاد باهاشون بازی کردیم از اون تیمای مشکل ساز نیستن. میمونه لیورپول که امیدوارم وضع تیم از اینی که الان هس بهتر بشه و اونام مشکل چندانی واسمون ایجاد نکنن

• لایک لایک x 2
  7. یلدا-ق

امتیازات:
    +3,019 / -130
    نام مرکز سمپاد:
    شهر:
    تهران
    سال فارغ التحصیلی:
    95

به نظر میومد بایرن،خدیرا رو بخواد و عجیب بود رفتن ژابی.عجیب به خاطر اینکه بایرن بازیکن 32 ساله خریده،وگرنه رفتن ژابی از رئال خیلی دور از انتظار نبودا.

با توجه به روند این جایزه که توجهش بیشتر به چمپیونز لیگ ه و در وهله دوم رقابت های ملی در سطح اروپا(مثل یورو)،انتظار میرفت به رونالدو داده بشه.و انگار جام جهانی هیچ تاثیری رو این انتخاب نداشته کلا.(که البته بازم نویر هم میتونست برنده این جایزه باشه ولی به دلایل عدیده ای که یکیش دروازه بان بودنه خب نشد)

از لیگ بلغارستان ه که لیگ درجه 2 ای محسوب میشه.بازل "میتونه" مشکل ساز باشه مثل سالی که باعث حذف منچسترِ فرگوسن تو دورگروهی شدن.ولی "مدعی" صعود که نیستن اصلا.لیورپول چند فصل هم تو چمپیونز نبوده،هم سوارز رو ندارن، تیم مشکل سازی نخواهد بود ولی مدعی صعوده.
    به نظر من گروه "خیلی" آسونیه واقعا :D.هیچ کودوم از تیماش در حد رئال نیستن.

• لایک لایک x 1
    • دیسلایک دیسلایک x 1
  8. əlireza

əlireza کاربر خاک انجمن خورده

امتیازات:
    +5,839 / -388
    نام مرکز سمپاد:
    ..
    شهر:
    ..
    سال فارغ التحصیلی:
    876
    دانشگاه:
    ---

به نظرم به این خاطر ژابی رو گرفتن که ارزونتره به هر حال!چون خودشونم چندتا بازیکن در این پست دارن که مصدومند

تیاگو و خاوی مارتینز

لیورپول در حد رئال نیست ولی لیورپول امسال قویتر از لیورپول پارساله به نظرم!با ایتکه سوارز ندارن!و رئال رو به شدت اذیت خوهند کرد...

یادآوری: آخرین بازی رئال و لیورپول چهار-هیچ به نفع لیورپول شد...

• لایک لایک x 1
  9. یلدا-ق

امتیازات:
    +3,019 / -130
    نام مرکز سمپاد:
    شهر:
    تهران
    سال فارغ التحصیلی:
    95

5 میلیون واقعا کمه خب.

مارتینز مصدومیتش تقریبا 1 سال طول میکشه و حتما به بازیکن نیاز داشتن تو این پست حتی شده قرضی.

البته الان زوده برای قضاوت ولی لیورپول-سیتی نشون داد سوارز چقد نقش مهمی تو لیورپول داشته.

اون بازی مال "6 سال" پیش ه خب...مال اون دورانی که رئال تو یک هشتم و یک چهارم حذف میشد.

10. sajad-mh

sajad-mh صجاد

امتیازات:
    +7,031 / -129
    نام مرکز سمپاد:
    علامه حلی
    شهر:
    کرمان
    سال فارغ التحصیلی:
    94
    رشته دانشگاه:
    مکانیک

بنزما: ”گذشته تمام شده است، امسال بیشتر می خواهیم“

• لایک لایک x 3
  11. fateme.RMA

امتیازات:
    +8,303 / -158
    نام مرکز سمپاد:
    فرزانگان یک
    شهر:
    مشهد
    سال فارغ التحصیلی:
    1393
    رشته دانشگاه:
    پزشکی

چرا به نظر من که دور از انتظار بود! ژابی پارسال تمدید کرد و با توجه به حرفای خیلی زیادی که برای رفتن خدیرا بود و وضعیت نا امید کننده ایارامندی رفتن ژابی واقعا غیر قابل پیش بینی بود! ژابی حتا با وجود بالا رفتن سنش به نظرم افت چندانی نداشته و هنوز یکی از بهترین ها تو پست خودشه. اسپانیایی که واقعا افتضاحج بود تو جام جهانی یکی از معدود بازیکنایی که نسبت به بقیه عملکرد قابل قبول تری داشت ژابی بود به نظرم! :-<

12. hossein9021

امتیازات:
    +8,981 / -394
    نام مرکز سمپاد:
    علامه ی حلی 1
    شهر:
    همدان
    سال فارغ التحصیلی:
    1395

البته نظر من اينه كه الونسو بدترين عملكردشو تو جام جهاني داشت، و تو ريال خيلي بهتر بود،
    خيلي از رفتن ديماريا ناراحت بودم كه يه دفعه يادم افتاد كه وقتي اوزيلم رفت همين حسو داشتم، :D

• لایک لایک x 1
  13. sajad-mh

sajad-mh صجاد

امتیازات:
    +7,031 / -129
    نام مرکز سمپاد:
    علامه حلی
    شهر:
    کرمان
    سال فارغ التحصیلی:
    94
    رشته دانشگاه:
    مکانیک

رئال مادرید قطعا در فاصله کمتر از ۳۰ ساعت تا پایان فصل نقل و انتقالات بازیکن می خرد .

حالا خواکین ماروتو، خبرنگار آس اعلام کرده است که رئال هم یک هافبک خلاق همچون رویس را می خرد ، هم یک مهاجم که نامش نگردو یا فالکائو نیست.

چیچاریتو به نظر می رسد که مهاجم ایده آل پرز باشد. پرز علاقه زیادی به بنزما دارد و حالا می خواهد مهاجم مکزیکی را بخرد، هرناندز مسلما از بدو آمدنش به رئال روی نیمکت خواهد نشست و جایگاه بنزمای محبوب پرز را تهدید نمی کند.

اما اخیرا عکسی از جلسه محرمانه پرز و وکیل رویس منتشر شده است تا مشخص شود که مدیر رئال در آستانه ترکاندن یک بمب بزرگ است و هافبکی که کل دنیا آرزوی داشتنش را دارند در آستانه پوشیدن پیراهن رئال است.

از بین این دو نفر قطعا یکی رئالی خواهد شد ... ;;) نظر شما چیه!؟ :-?

• لایک لایک x 1
  14. hossein9021

امتیازات:
    +8,981 / -394
    نام مرکز سمپاد:
    علامه ی حلی 1
    شهر:
    همدان
    سال فارغ التحصیلی:
    1395

بازي دو هيچ برده روببازي؟ اونم رءال؟ :(( :(( :((
    چرا انقدر موقعيت خراب ميكنن
    دو ضربه ي كرنر دو گل ~X(
    سه سانتر سه گل ~X(
    حيف از اون گل گرت بيل 8->
    رءال از بعد از گل چهارم اگه موقعيتاش گل مي شد نمي باخت ،تيرك بنزما و توپي كه از جلوي راموس گذشت. :-L
    اين فصل ظاهرا فقط كريس رو داريم ، زود تر برگرد لعنتي :D
    ضمن اينكه بايد اعتراف كنم روي دو گل سوسيداد تاثير مستقيم داشتم ، يهب ار تلويزيون رو روشن كردم گل مساوي رو خورد و يه بار ديگه ام تا روشن كردم گل چهارم رو خورد :-"

15. آقا پسر

آقا پسر کاربر نیمه فعال

امتیازات:
    +24 / -3
    نام مرکز سمپاد:
    علامه حلی
    شهر:
    طهران

ولی در کل رعال قهرمان چمپیونزلیگ میشه بازم
    آره فقط کریسو داریم
    همیشه داشتیمش
    سرور همه اس
    ولی حیف رعال اول فصلی ریده شد به موقعیتش تو جدول

• دیسلایک دیسلایک x 1
  16. hossein9021

امتیازات:
    +8,981 / -394
    نام مرکز سمپاد:
    علامه ی حلی 1
    شهر:
    همدان
    سال فارغ التحصیلی:
    1395

اينو برا رفتار جالب برخي هواداران بارسا پس از اين باخت رءال ساختم

مي فرمايد اگه مي دونستم انقدر خوشحال ميشيد ... . :) ي

• لایک لایک x 4
  17. fateme.RMA

امتیازات:
    +8,303 / -158
    نام مرکز سمپاد:
    فرزانگان یک
    شهر:
    مشهد
    سال فارغ التحصیلی:
    1393
    رشته دانشگاه:
    پزشکی

من واقعا نمیدونم چی بگم درباره بازی افتضاح دیشب :| فواید نبودن ژابی و دی ماریا...! اصلا نیمه دوم به نظر میومد بازیکنا کلا نمیدونن دارن برا چی میدون! نه دفاع انسجام داشت و نه حمله! دفاعمون که کلا تعطیل بود...! احساس میکنم کریم اصن تو تیم نباشه 10نفره بازی کنیم بهتره حداقلش اینه که توپ از جلوی خط دروازه نمیره به طبقه دوم ورزشگاه یا مثلا وقتی توپ داره مسیر خودش رو طی میکنه نمیخوره به کریم و تغییر مسیر نمیده...! :| حالا کی میخواد بیاد واسه نیمکت...! چیچاریتو! یکی بدتر از کریم! من واقعا اصرار پرز به بنزما رو نمیفهمم. از روز اولی که این بشر خریده شد پرز هر کاری کرد تا تو ترکیب باشه! هرچی مهاجم داشتیم فروخت...! حالام کی رو میخواد بیاره...! یکی از کل نقشش تو تیم احتمالا اینه که کریم بدتر از قبل به کارش ادامه بده ~X( دی ماریا چرا باید میرفت که وضعیت حمله رئال این بشه...! ~X( منکر تاثیر نبودن کریس تو بازی نمیشم ولی نبود دی ماریا خیلی قشنگ تو نا منظم بودن حمله ها دیده میشد. بعدشم تیمی که بخواد اینقدر متکی به یه بازیکن باشه به درد عمه ی من میخوره! خرید های رئال این فصل به معنای واقعی بی هدف بود. به جز کروس البته. چیزی که نیاز داشتیم نخریدیم و دو تا ستون اصلی تیمم به فنا دادیم...! نظر انجلوتی هم گویا این وسط هم ارز با برگ چغندره در برابر نظر پرز واسه خرید و فروش بازیکن...! :|

• لایک لایک x 2
  18. fateme.RMA

امتیازات:
    +8,303 / -158
    نام مرکز سمپاد:
    فرزانگان یک
    شهر:
    مشهد
    سال فارغ التحصیلی:
    1393
    رشته دانشگاه:
    پزشکی

کاکا :)) اصن از وقتی کاکا رفته این تیم فلج شده :)) تک ستاره تیم بود اصن :)) واسه همین مجانی رف میلان و الانم تشریف محترمشو برده ام ال اس :|

• لایک لایک x 3
    • دیسلایک دیسلایک x 2
  19. hossein9021

امتیازات:
    +8,981 / -394
    نام مرکز سمپاد:
    علامه ی حلی 1
    شهر:
    همدان
    سال فارغ التحصیلی:
    1395

تركيب اين فصل رءال:
    ۱- ایکر کاسیاس
    ۲- رافائل واران
    ۳- په په
    ۴- سرجیو راموس
    ۵- فابیو کوئنت رائو
    ۶- سامی خدیرا
    ۷- کریستیانو رونالدو
    ۸- تونی کروس
    ۹- کریم بنزما
    ۱۰- خامس رودریگز
    ۱۱- گرت بیل
    ۱۲- مارسلو ویرا
    ۱۳- کیلور ناواس
    ۱۴- خاویر هرناندز
    ۱۵- دنی کارواخال
    ۱۷- آلوارو آربلوا
    ۱۸- ناچو فرناندز
    ۱۹- لوکا مودریچ
    ۲۰- خسه رودریگز
    ۲۳- ایسکو آلارکون
    ۲۴- آسیر ایارامند

خوب برتري هاي اين تركيب نسبت به فصل قبل از نظر خودم :
    برتري خاصي نداره بخوام بگم ، فقط شايد در خط حمله چيچاريتو تنوع رو بيشتر از قبل كنه.
    چرا البته تو فيفا موراتا يه مقدار سرعت و كنترلش رو توپ كم بود كه با اين نقل و انتقالات اين مشكلم رفع شد.كلا ژاوي الونسو هم همين مشكل رو داشت كه اونم رفع شد.جا داره همين جا از تلاش مسءولان باشگاه تشكر كنم
    نكته ي جالب اين تركيب اينه كه نكته ي جالب خاصي نداره :|
    به جز يك مورد،اونم شباهت عجيب اسمي خامس رودريگز با خسه رودريگزه ،جفتشون جوونن و مي تونن بهترينا باشن،من مطمءنم اگه بازي اين دوتا بگيره نسل بعدي جام ها مال رءاله، امسال اگه تيم خوب باشه با توجهبه جوون بودنش سال هاي بعدش تضمينه

20. roshan74

roshan74 کاربر نیمه فعال

امتیازات:
    +42 / -0
    نام مرکز سمپاد:
    هاشمی نژاد 2
    شهر:
    مشهد

یعنی شما تو فوق ستاره بودن کاکا(البته نه الان!)شک داری؟