• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

رئال مادرید

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران
پاسخ : رئال مادرید

به نقل از Spammer :
در مورد چلسی این درگیری رو تکذیب میکنم جز فصل بعد که یک سری درگیری با اسکولاری داشتن بچه ها! :-"
و اینکه مورینیو توانای فنی خودش رو ثابت کرده،از قهرمانیش با تیمی مثل پورتو که بگذریم میرسیم به رکوردزنی امتیاز تو چلسی و رئال و گرفتن اولین سه گانه اینتر.
اون سال 2008 منظورت هیدینک بود؟! :-"
آره یادم رفت!

تو چلسی هم همینطور بود! بعد به خاطر خرج زیاد چلسی یکم رو فرم موند! تا آلن چقدر مربی عوض شده تو چلسی بعد مورینیهو؟

این یه حقیقته! اینتر به چه وضع فلاکت باری افتاد! الآنم رئال توش به بازیکنانی بازی داده نشد و ته فصل امکان جدا شدن کلی بازیکن رئال هست حداقل کلی طول میکشه برگرده رو فرم رئال!

در ضمن من نگفتم تواناییش ثابت نشدست! میگم این موفقیت ها برا جنگ روانی و.... بود بیشتر تا فنی! فنی خیلیا هستن که بهتر اونن! ولی با این کاراش هم قیمت خودش رو میخواد ببره بالا هم بگه من خاصم و فرق میکنم!

amir h

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطانی
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
90

به نقل از LEGEND :
اون برد ها جلو بارسا هم که همش توی دوره افت خفن بارسا بود! مث سال پیش که توی 1 هفته بارسا شدیدا افت کرد! ( من قبلا هم میگم این افت ها اتفاقی نیست برای انگیزه و خستگی هست که مربی باید تشخصیشون بده و در اون برهه حساس برطرفشون کنه)

در واقع رئال تو اون بازی کاملا سر نبود! بارسا رو افتش بود! موقعیت هاش از 6 تا تجاوز نمیکرد!

یه قانون ایالتی تو کاتالونیا هست که میگه کلا" هروقت رئال بارسا رو میبره بارسا تو افته :))
داداش من من به عنوان یه رئالی مورینیو رو قبول دارم و واقعا" دوسش دارم (و البته به نظرم در حال حاضر ادامه همکاری نه به نفع باشگاهه نه مورینیو!)
ولی خب به شما هم به عنوان یه بارسایی حق میدم که دوست داشته باشی مورینیو بره :))

• لایک
امتیازات: M.H.E

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از amir h :
یه قانون ایالتی تو کاتالونیا هست که میگه کلا" هروقت رئال بارسا رو میبره بارسا تو افته :))
داداش من من به عنوان یه رئالی مورینیو رو قبول دارم و واقعا" دوسش دارم (و البته به نظرم در حال حاضر ادامه همکاری نه به نفع باشگاهه نه مورینیو!)
ولی خب به شما هم به عنوان یه بارسایی حق میدم که دوست داشته باشی مورینیو بره :))
البته ناگفته نماند من دوست دارم بمونه، هم کلی اتفاقات دیگه واسش رخ میده که بهش درس عبرت میده هم اون دوتا برد رو سال بعد تلافی میکردیم.

البته یه نکته دیگه هم هست یکی از دلچسب ترین و فان ترین برد ها تو الکلاسیکو ها در دوران این اقا بود( همون قضایا و ۵ تایی شدن ;))

M.H.E

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 2
شهر
تهران
مدال المپیاد
آخرش توش هیچی نشدیم :((

به نقل از LEGEND :
البته یه نکته دیگه هم هست یکی از دلچسب ترین و فان ترین برد ها تو الکلاسیکو ها در دوران این اقا بود( همون قضایا و ۵ تایی شدن ;))
اولا اون اولین الکلاسیکوش بود
ثانیا رئالی ها هنوز با هم هماهنگ نبودند
ثالثا شما که بازی های مهمتری رو باختید دو بازی رو باختید که رئال یکی رو قهرمان کوپا دل ری شد اون یکی رو قهرمان لالیگا شد
بعدش هم شما که 7 تا از بایرن خوردید چی میگید هان والا دیگه اینقدر مقاومت رو ندیده بودم

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

بعد خیلی جالب بود اون فصل که بارسا بیشتر ال کلاسیکو ها رو برد قهرمانی لیگ مهم تر بودو اصلا ال کلاسیکو مهم نبود و اینا! بعد امسال که نبرده اصلا لالیگا و جام حذفی مهم نیسن و ال کلاسیکو مهمه :|
به نقل از M.H.E :
چرا حرف بی مورد میزنی
حالا خوبه با له کردن شما رئال قهرمان سوپر جام شد <D= <D=
این فصل 6 الکلاسیکو 3 برد و تنها 1 باخت برای رئال :)
آمار خیره کننده است (; (;
بعدش هم شما که 7 تا از بایرن خوردید چی می گید :)) =))
واقعا معنی کلمه لِه چیه؟! برد بازی رفت 3-2 و با شاهکار والدز و بعد باخت 2-1 با ده نفر تو سانتیاگو برنابئو رو میگین لِه آیا؟ سوپرکاپ رو والدز بهتون داد رفت،حتی تو بازی برگشت هم پدرو و مونتویا انقد موقعیت خراب کردن که... واقعا لِه ینی چی؟
به نقل از amir h :
من نمیدونم بایرن به رئال چه ارتباط معنایی داره؟ در این مورد با یه بایرنی حرف میزنم نه یه رئالی که از تیم دوم آلمان 4-1 باخته
جالب تر اینکه الان سوپرکاپ مهم شده ولی پارسال بی اهمیت ترین جام بود،مورینیو خودش گفت. جالبه فصل پیش که بارسا کوپا دل ری رو برد،سوپرکاپ اروپا،اسپانیا و جام باشگاهای جهان رو هم برده بود ولی اون 3 تا اصلا جام محسوب نمیشدن الان سوپرکاپ جام مهمیه!

امسال به جز بازی برگشت سوپرکاپ بقیه ال کلاسیکو هایی که رئال برد دقیقا تو دوران افت بارسا بود،دقیقا هم پشت هم بودن 2 تاشون و تو بدترین دوران بارسا در 4 سال اخیر.(که اینو فک کنم همه قبول داشته باشن) پارسال هم ال کلاسیکویی که رئال برد تو نیوکمپ در همون دوره افت مقطعی بارسا بود ولی بازی پایاپایی بود نسبتا و خب رئال هم بهتر بود.البته اینکه تیمی تو افت باشه تقصیره خودشه قطعا و هیچ ربطی به تیم مقابل نداره که از فرصت استفاده کرده و برده و قطعا تو افت بودن توجیه خوبی نیست(همونطور که عدم هماهنگی و اولین ال کلاسیکو بودن و اینا هم برای اون 5-0 توجیه خوبی نیست)

+اتلتیکو تو بازی فینال خیلی خوش شانس بود و دورازه بانشون هم که واقعا عالی بود،رئال 3 تا زد به تیر و لااقل بازی باید میرف پنالتی ولی تیمی که از موقعیتاش بهتر استفاده کرد اتلتیکو بود همانطور که پارسال گفتین چلسی از موقعیتاش استفاده کرد جلو بارسا و حقش بود بره فینال. در عوض بازی رئال با دورتموند خصوصا بازی رفت واقعا جای هیچ حرفی نداشت،دورتموند حتی میتونست گلای بیشتری هم بزنه،تو بازی برگشت هم میتونست اوایل نیمه دوم کارو تموم کنه و اصلا نمیشه گفت دورتموند شانس آورد،دورتموند کاملا حقش بود. توی لالیگا هم رئال نیم فصل اول اصلا خوب نبود و بارسا عالی،ولی رئال نیم فصل دوم هم تلاشی نکرد برا لالیگا و از افت بارسا استفاده نکرد و توی لالیگا هم بارسا کاملا حقش بود که قهرمان شه. حالا هر چند که رئال جامی نبرد امسال ولی به نظر من از رئال سال اول مورینیو خیلی بهتر بود ولی نسبت به پارسال افت داشت،پارسال بهترین فصل رئال مورینیو بود و هر چقدم که بمونه تو رئال اون فصلو تکرار نمیتونه بکنه
+مورینیو هر چی بیشتر تو رئال بمونه برا رئال ضرره،خیلی هم ارتباط مستقیمی به بارسا نداره که بگم دوس دارم بمونه یا بره

mahsa7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

اون شرط سران پاریسن ژرمن که گفته بودن اگه آنجلوتی رو رئالیا میخوان، باید رونالدو رو بدن، چی شد ؟ :D

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از M.H.E :
اولا اون اولین الکلاسیکوش بود
ثانیا رئالی ها هنوز با هم هماهنگ نبودند
ثالثا شما که بازی های مهمتری رو باختید دو بازی رو باختید که رئال یکی رو قهرمان کوپا دل ری شد اون یکی رو قهرمان لالیگا شد
بعدش هم شما که 7 تا از بایرن خوردید چی میگید هان والا دیگه اینقدر مقاومت رو ندیده بودم
والا تا اونجایی که من میدونم! اون بازی رو همه میدونند بارسا حقش اون قدر باخت با اختلاف نبود دوما شما رئالی هستید باخت بارسا به بایرن چه ربطی داره؟ ما در مورد رئال و بارسا حرف میزنیم! اگه اینطوریه این همه باختتاتون توی لالیگا رو باید بکشم وسط! ولی خوب ربطی نداره به موضوع!

خوب چه ربطی داره! چون برد مهم بوده مثلا بهتره؟؟ اون قهرمان لالیگا رو که همه یادشونه! سال پیش هم مث امسال دقیقا موقع حساس فصل تیم نزول کرد! هم لالیگا رو از دست داد هم الکلاسیکو رو! بهونه هم نمیارم اصلا باشه شما بردید!

والا تا سال پیش میگفتید لالیگا مهم تره از جام حذفیه و ... حالا میگید الکلاسیکو مهم تره؟ اون موقع که 4 سال تو لالیگا 1 بردم حتی نداشتید چرا نبودید و هیچی نمی گفتید؟

بحث بدون منطق نکنید! اینا همش حرفه! و کلکل! هیچ سودی هم نداره!پس بیخیال شید دیگه این موضوع رو! مهم اینه که اوتوبوسی که برای قهرمانی اماده کرده بودید میره واسه سالهای بعد! :))

amir h

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطانی
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
90

این سایت حس اینو به آدم میده که داره با بچه های زیر 10 سال بحث میکنه :))
اون از انجمن سیاست اینم از اینجا!!!

بحث مهمتر بودن ال کلاسیکو و لیگ اصلا" نیست!
بحث سر اینه که بارسا امسال انقدر خوب نبود که بخواید بهش افتخار کنید! (البته رئال هم نبود!)
و خب اثبات این حرفم چند بار باختش به تیمای اول و دوم رئال و تحقیرش جلو بایرن بود!
والله اگه رئال ا یه تیم 7 تا میخورد من عمرا" روم نمیشد به اوتوبوس بارسا گیر بدم!
ولی خب شما دوست دارید کل کل کنید دیگه
راحت باشید
به هر حال از هوادارای تیمی که تازه به افتخارات 30 سال پیش ما رسیدن بیشتر از اینم نباید انتظار داشت

• لایک

mahsa7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

امروز به نظر تولد ایکر کاسیاس ـه. با اینکه رئالی ـه ولی خداییش بازیکن با اخلاقی ـه. ;;)

تولدش مبارک...

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از amir h :
این سایت حس اینو به آدم میده که داره با بچه های زیر 10 سال بحث میکنه :))
اون از انجمن سیاست اینم از اینجا!!!

بحث مهمتر بودن ال کلاسیکو و لیگ اصلا" نیست!
بحث سر اینه که بارسا امسال انقدر خوب نبود که بخواید بهش افتخار کنید! (البته رئال هم نبود!)
و خب اثبات این حرفم چند بار باختش به تیمای اول و دوم رئال و تحقیرش جلو بایرن بود!
والله اگه رئال ا یه تیم 7 تا میخورد من عمرا" روم نمیشد به اوتوبوس بارسا گیر بدم!
ولی خب شما دوست دارید کل کل کنید دیگه
راحت باشید
به هر حال از هوادارای تیمی که تازه به افتخارات 30 سال پیش ما رسیدن بیشتر از اینم نباید انتظار داشت
اقای مبحث جا داره ارجات بدم به پست های قبلی، بحث سر جام نگرفتن رئال و دلایلش بود که به لطف دوستان کشیده شد به بارسا و بعد الکلاسیکو.

شما که بزرگی و پیشکسوت چرا این حرفا رو میزنی؟ شما کوپا دلری رو حتی از بیلبائو هم کمتر گرفتید چه برسه به بارسا تو لیگ و الکلاسیکو ها چقدر جلو هست رئال که این حرفو به این شکل و تند و قاطع میزنی؟
بعضی وقتا بدون تعصب و ادعا نگاه کردن به قضایا خیلی خوبه.

M.H.E

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 2
شهر
تهران
مدال المپیاد
آخرش توش هیچی نشدیم :((

ببین legend عزیز قبول کن نه تیم شما این فصل خوب کار کرد نه تیم ما
در کل این فصل , فصل اسپانیایی ها نبود

amir h

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطانی
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
90

به نقل از LEGEND :
اقای مبحث جا داره ارجات بدم به پست های قبلی، بحث سر جام نگرفتن رئال و دلایلش بود که به لطف دوستان کشیده شد به بارسا و بعد الکلاسیکو.

شما که بزرگی و پیشکسوت چرا این حرفا رو میزنی؟ شما کوپا دلری رو حتی از بیلبائو هم کمتر گرفتید چه برسه به بارسا تو لیگ و الکلاسیکو ها چقدر جلو هست رئال که این حرفو به این شکل و تند و قاطع میزنی؟
بعضی وقتا بدون تعصب و ادعا نگاه کردن به قضایا خیلی خوبه.

اصن بحثم افتخارات رئال نبود صرفا" خواستم بگم هوادار هر تیمی با توجه به افتخارات تیمش ازش انتظار داره!

بارسا فکر کنم 22 تا لیگ داره و رئال 26 سال پیش به این افتخار رسید!
در مورد افتخارات اروپایی هم که فکر کنم بارسا 4 تا لیگ قهرمانان داره که خب بحث 4 تا کاپ رئال به خیلی قبل تر برمیگرده!

البته باز اینا رو نگفتم که به تاریخ مراجعه کنم صرفا" میگم شما اگه این فصلو برای خودتون افتخار میدونید با توجه به پیشینه باشگاهتون کاملا" حق دارید (;

• لایک

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از amir h :
اصن بحثم افتخارات رئال نبود صرفا" خواستم بگم هوادار هر تیمی با توجه به افتخارات تیمش ازش انتظار داره!

بارسا فکر کنم 22 تا لیگ داره و رئال 26 سال پیش به این افتخار رسید!
در مورد افتخارات اروپایی هم که فکر کنم بارسا 4 تا لیگ قهرمانان داره که خب بحث 4 تا کاپ رئال به خیلی قبل تر برمیگرده!

البته باز اینا رو نگفتم که به تاریخ مراجعه کنم صرفا" میگم شما اگه این فصلو برای خودتون افتخار میدونید با توجه به پیشینه باشگاهتون کاملا" حق دارید (;

فقط میتونم بگم برگرد به سال 2008! :)) 6 تا جام تویه فصل! پس قطعا این که فقط لالیگا رو گرفتیم خوشحال نیستیم! اما متاسفانه با این تاریخ گرانبها شما همونم نگرفتید!

ولی آمار لالیگات اشتباهه به احتمال خیلی زیاد! 26 سال پیش رئال 22 تا داشته فک نکنم! باید چک شه!

amir h

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطانی
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
90

به نقل از LEGEND :
فقط میتونم بگم برگرد به سال 2008! :)) 6 تا جام تویه فصل! پس قطعا این که فقط لالیگا رو گرفتیم خوشحال نیستیم! اما متاسفانه با این تاریخ گرانبها شما همونم نگرفتید!

ولی آمار لالیگات اشتباهه به احتمال خیلی زیاد! 26 سال پیش رئال 22 تا داشته فک نکنم! باید چک شه!

برو چک کن پسر خوب
وقتی رئال افتخارات الان شمارو داشت مسی شیشه شیر دستش بوده :))

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از amir h :
برو چک کن پسر خوب
وقتی رئال افتخارات الان شمارو داشت مسی شیشه شیر دستش بوده :))
این حرفات اگه درستم باشه چیزی رو ثابت نمیکنه!

وقتی یکی این همه افتخار داره نمیشه کنارش گذاشت و حتی وقتی افتخاراتش توی جام حذفی بیشتر هم هست!

میتونی هر کاری بکنی اما با منطق و فکر حرفت رو بزن! این که بگی بارسا هیچی نیست و...! یعنی نادیده گرفتن اون همه جام و این عاقلانه نیست!

amir h

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطانی
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
90

به نقل از LEGEND :
این حرفات اگه درستم باشه چیزی رو ثابت نمیکنه!

وقتی یکی این همه افتخار داره نمیشه کنارش گذاشت و حتی وقتی افتخاراتش توی جام حذفی بیشتر هم هست!

میتونی هر کاری بکنی اما با منطق و فکر حرفت رو بزن! این که بگی بارسا هیچی نیست و...! یعنی نادیده گرفتن اون همه جام و این عاقلانه نیست!

دوست عزیز من نگفتم بارسا هیچی نیست همونطور که میگن برای خراب کردن یه چیز نیاز نیست بهش خوب حمله کنید فقط کافیه ازش بد دفاع کنید شما داری با دفاع بدت سطح تیمتو نشون میدی!
من یه بار گفتم باز هم میگم اگه شما فصل گذشته رو برای بارسا افتخار میدونی این بیانگر سطح تیمت و افتخاراتشه
در مورد جام حذفی هم که نه فقط تو اسپانیا بلکه تو هیچ جای جهان جام مهمی نیست!
حتی اون فصلی هم که رئال بارسا رو برد و قهرمان جام حذفی شد واقعا" چیزی نبود که ما بخوایم بهش افتخار کنیم!
ما اون فصل به بازیمون تو لیگ قهرمانان که به داوری باختیم بیشتر افتخار میکردیم تا جام حذفی!
و در مورد 6 جام تو 1 فصل هم که گفتی من نمیدونم اصن این جاما از کی مهم شده و افتخار حساب میشه!
شاید برای تیمایی افتخار باشه که ویترین افتخاراتشون زیادی خالیه بخوان با این چیزا پرش کنن
وگرنه من حتی یادمه سال 2006 تو فینال جام باشگاهای جهان بازی لیورپول سائو پائولو لیورپول به نصف تیمش استراحت داده بود برای بازی نه چندان مهمشون تو لیگ!
و اون بازی رو باخت و دوم شد و من با اینکه لیورپول رو دوست داشتم ولی اصلا" حس از دست دادن چیز مهمی رو نداشتم!
حالا این جاما شاید برای تیمایی مث بارسا ارزشمند باشه ولی جای دیگه جام حذفی و جام باشگاهای جهان و سوپر کاپ اسپانیا و سوپر کاپ اروپا رو با لیگ اسپانیا و لیگ قهرمانان اروپا مقایسه نکن میخندن بهت!

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

اول اینکه من در مورد عملکرد بارسا تو این فصل چیزی نگفتم و دفاعی هم نکردم فقط گفتم باز خوبه لالیگا رو گرفت.

بحث سر اهمیت نیس بحث سر اینه که یه تیم تمام جام های ممکن رو توی یک فصل میگیره همونطور که مورینیهو به سه گانش تو اینتر افتخار میکنه گواردیولا هم میتونه به شش گانش افتخار کنه.

باز از اون حرفا زدی، اره اقا تو فک کن ویترین خالیه، وقتی منطقت اومد سرجاش و با فکر جواب دادی بحث ادامه پیدا میکنه. (;

Amin-ak

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلي ١
شهر
طِهْران
سال فارغ التحصیلی
1391
مدال المپیاد
ديگه حماقت نمي كنم!
دانشگاه
امیرکبیر (لیسانس) اکول پلی تکنیک پاریس(فوق لیسانس)
رشته دانشگاه
صنایع- MBA

صدرا چرا نميخواي قبول كني؟؟قدرت داره تو فوتبال انتقال پيدا ميكنه
يك دهه دست ايتاليا بود قدرت،بعد منچستر و ليورپول و ظهور چلسي بعدش اومد ب مدت ي ٥-٦ سال دست اسپانياييا الانم بوندسليگا داره قدرتو ميگيره :)
الانم با انتقال قدرت نصف اين رءال و بارساييا ميشن بايرني!لاليگا افول كرده ب شدت نه تنها لاليگا سري آ و پرميوم ليگ هم افت كردن ك آلمانيا انقد شاخ شدن ولي چ ميشه كرد ي چند سالي هم بايد آلمانيا رو تحمل كرد
الانم بگم رئال ك فعلن زده تو كار بازيكن سوزوندن بارسا هم تا دوباره ي نسل خوب از لاماسيا درست كنه طول ميشكه پس فلن اين دوتا تيم نبايد ادعايي داشته باشن چون هم ديگرو ميبرن فك ميكنن خبريه :D بقيه تيماي لاليگا هم ب جز اتلتيكو ك نوپاست رو بايد ريحت دور :) گوارديولا هم دستش درد نكنه اما الان برگرده عمرن بتونه كاري كنه سيب زميني و تيتو گند زدن تو تيمتون :D مورينيو هم ك ي عالمه بازيكن رو تباه كرد و ب افتخاراتش اضافه كرد :-&

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از César :
صدرا چرا نميخواي قبول كني؟؟قدرت داره تو فوتبال انتقال پيدا ميكنه
يك دهه دست ايتاليا بود قدرت،بعد منچستر و ليورپول و ظهور چلسي بعدش اومد ب مدت ي ٥-٦ سال دست اسپانياييا الانم بوندسليگا داره قدرتو ميگيره :)
الانم با انتقال قدرت نصف اين رءال و بارساييا ميشن بايرني!لاليگا افول كرده ب شدت نه تنها لاليگا سري آ و پرميوم ليگ هم افت كردن ك آلمانيا انقد شاخ شدن ولي چ ميشه كرد ي چند سالي هم بايد آلمانيا رو تحمل كرد
الانم بگم رئال ك فعلن زده تو كار بازيكن سوزوندن بارسا هم تا دوباره ي نسل خوب از لاماسيا درست كنه طول ميشكه پس فلن اين دوتا تيم نبايد ادعايي داشته باشن چون هم ديگرو ميبرن فك ميكنن خبريه :D بقيه تيماي لاليگا هم ب جز اتلتيكو ك نوپاست رو بايد ريحت دور :) گوارديولا هم دستش درد نكنه اما الان برگرده عمرن بتونه كاري كنه سيب زميني و تيتو گند زدن تو تيمتون :D مورينيو هم ك ي عالمه بازيكن رو تباه كرد و ب افتخاراتش اضافه كرد :-&

در این شکی نیست! من در خیلی جاها اینو گفتم که 4 سال دیگه اسپانیا دوباره بر میگرده! حداقل و خوشبینانه 4 ساله!

ولی بعضی حاها رو داری تند میری! ما در مورد قدرت در جهان صحبت نکردیم! خوب این مسلمه! لیورپول و میلانی که تا 7 سال پیش کل فوتبال اروپا دستشون بود الآن افول کردن! الآنم بارسا افول کرده! چون هر تیمی یه دوره ای داره! بارسا 4 سال تقریبا بدون نقص داشت که مسلما 10 سال روش کار شده بود! الآنم با تقویت تیم شاید بتونن یه کار هایی کنن اما فکر باید اساسی تر بشه! سیستم نو و بهتر و رفع اشکالات بیشتر باید درست بشه و ...!

در این شکی نیست!

amir h

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطانی
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
90

به نقل از LEGEND :
اول اینکه من در مورد عملکرد بارسا تو این فصل چیزی نگفتم و دفاعی هم نکردم فقط گفتم باز خوبه لالیگا رو گرفت.

بحث سر اهمیت نیس بحث سر اینه که یه تیم تمام جام های ممکن رو توی یک فصل میگیره همونطور که مورینیهو به سه گانش تو اینتر افتخار میکنه گواردیولا هم میتونه به شش گانش افتخار کنه.

باز از اون حرفا زدی، اره اقا تو فک کن ویترین خالیه، وقتی منطقت اومد سرجاش و با فکر جواب دادی بحث ادامه پیدا میکنه. (;

شما میتونی به افتخاراتی مثل جام باشگاههای جهان و همچنین منطقت افتخار کنی که البته جفتشون هم ارزش نسبی یکسان دارن!

فقط اگر به من بگی طبق چه منطقی بحث میکنی خوشحال میشم چون من تو منطقایی که تا حالا خوندم مبنای منطق شما رو به هیچ منطقی نزدیک نمیبینم!
بگو تا اگه منطق جدید ارائه دادی برم مطالعه کنم!

بالا