کنکور سوالات غیر درسی کنکور 1403

Black tag

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
-2

MarMari

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهسوار
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
زهی خیال باطل
دانشگاه
البرز
رشته دانشگاه
داروسازی
اگه فرضاً بخوایم دو واحد رو خرداد امسال ترمیم کنیم و دو واحد رو سال آینده در این حالت مشکلی وجود داره؟
این کار رو میشه انجام داد. ولی پیشنهادی که من بهت میدم، اینه که هر چیزی که می‌خوای ترمیم کنی توی همون خرداد ترمیم کن. چون اکثر رقبای کنکورت توی خرداده که امتحان میدن و در نتیجه ترازی که بهت تو خرداد میده بیشتره. چون مثلا امسال بعضیا که عمومی‌هاشون رو توی دی ترمیم کرده بودن، تراز کمی بهشون داده بود.

اِئل آی

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1404
برای حسابان که پایه ضعیفه کدوم استاد رو پیشنهاد میکنین؟

Cooly

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان x
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1405
بچه‌ها این درسته که نردبام فیزیک ۱ سوالاتش شبیه کنکور نیست؟ به نظرتون نردبام ۱ زدن بهتره یا تست خیلی سبز ۱؟

*100RA*

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
1
شهر
تبریز / میاندوآب
سال فارغ التحصیلی
1404
بچه‌ها این درسته که نردبام فیزیک ۱ سوالاتش شبیه کنکور نیست؟ به نظرتون نردبام ۱ زدن بهتره یا تست خیلی سبز ۱؟
خیلی سبز خوبه ولی من دیدم خیلیا نردبام میزدن پارسال
نردبام هم خوبه

چه جالب :|

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1403
برای اولین منبع اصلا نردبام نزن البته این پیشنهاد منه که اول خیلی سبزو بزنی بعدم اگه رسیدی نشر الگو بعدا دوازدهم اگه رسیدی نردبام جامع بزنی البته من خودمم کنکوریم خیلیم تست نزدم دقیق نمیدونم

Cooly

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان x
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1405
برای اولین منبع اصلا نردبام نزن البته این پیشنهاد منه که اول خیلی سبزو بزنی بعدم اگه رسیدی نشر الگو بعدا دوازدهم اگه رسیدی نردبام جامع بزنی البته من خودمم کنکوریم خیلیم تست نزدم دقیق نمیدونم
اره منبع اولم نیست. منبع اولم نشر الگوعه. فصل اولش رو کار کردم و تموم شده بخاطر همین میخواستم یه منبع دیگه رو هم تمرین کنم(چون وقت دارم و هنوز مهر شروع نشده)

Black tag

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
-2
تست‌های فیزیک و شیمی رو یکی درمیون زدم که برای در طول سال و آزمون‌ها و... بزنمشون.
اوکیه یا گند زدم؟

god of teasing

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
تیمارستان فارابی
شهر
کلمه
سال فارغ التحصیلی
1404

god of teasing

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
تیمارستان فارابی
شهر
کلمه
سال فارغ التحصیلی
1404
(ناراحت کردم ؟ ببخشید ؟ آی دنت تینک سو )

نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1402
بچه ها این که همه تستا رو نزنین اوکیه من خودم بعضی وقتا حتی با اینکه همه ی تستای یه منبع رو نزده بودم میرفتم سراغ یه منبع دیگه
ولی من خیلی طرفدار یکی در میون نبودم؛ میومدم تو یه صفحه چشمی تستا رو نگاه میکردم بعضیاشونو میدیدم تو نگاه اول اسونن اونا رو جواب نمیدادم بعضیا رو میدیدم متوسطه و بعضیا سخته سراغ اونا میرفتم(اینجا بستگی به خودتون داره که کدوم سطح رو جواب بدین؛ ممکنه بعضیا مثلا تستای آسونو جواب نمیتونن بدن باید قاعدتا برن سراغ اونا)
و حتی بعضیا هم بودن که تکراری بودن و کار کرده بودم اونا رو هم سراغشون نمیرفتم...
اینکار توی آزمونا هم میتونه به مدیریت زمانتون و تشخیص نوع سوال کمک کنه
ممکنه اوایل تشخیصتون اشتباه باشه ولی به مرور زمان کاملا دستتون میاد

Black tag

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
-2
بچه ها این که همه تستا رو نزنین اوکیه من خودم بعضی وقتا حتی با اینکه همه ی تستای یه منبع رو نزده بودم میرفتم سراغ یه منبع دیگه
ولی من خیلی طرفدار یکی در میون نبودم؛ میومدم تو یه صفحه چشمی تستا رو نگاه میکردم بعضیاشونو میدیدم تو نگاه اول اسونن اونا رو جواب نمیدادم بعضیا رو میدیدم متوسطه و بعضیا سخته سراغ اونا میرفتم(اینجا بستگی به خودتون داره که کدوم سطح رو جواب بدین؛ ممکنه بعضیا مثلا تستای آسونو جواب نمیتونن بدن باید قاعدتا برن سراغ اونا)
و حتی بعضیا هم بودن که تکراری بودن و کار کرده بودم اونا رو هم سراغشون نمیرفتم...
اینکار توی آزمونا هم میتونه به مدیریت زمانتون و تشخیص نوع سوال کمک کنه
ممکنه اوایل تشخیصتون اشتباه باشه ولی به مرور کاملا دستتون میاد
ممنون.
آره منم تقریبا همین کارو می‌کنم.
بعد این‌که اگه یه وقت یه مبحثی توی تابستون کامل نشه، در طی آزمون‌های قلمچی می‌تونیم جبران‌ش کنیم؟ یا مثلا شرایط پیچیده‌ای می‌شه؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1402
ممنون.
آره منم تقریبا همین کارو می‌کنم.
بعد این‌که اگه یه وقت یه مبحثی توی تابستون کامل نشه، در طی آزمون‌های قلمچی می‌تونیم جبران‌ش کنیم؟ یا مثلا شرایط پیچیده‌ای می‌شه؟
اره نگرانش نباشین ایستگاه های جبرانی میذاره قلمچی
ولی خب حواستون به ایستگاه های جبرانی باشه که زمانش دستتون باشه و خودتونو موظف کنید تا اون ایستگاه ها یه وقتی واسه اونایی که نرسیدین بذارین
(یعنی من اینجوری میکردم؛ شاید بقیه راه حلای بهتری داشته باشن...)

متین.

کاربر غیرحرفه‌ای
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1403
سلام.
اقا این خواب بعد ناهار رو شما چطور کنترلش میکنین؟
من هر کار میکنم با ده بار ساعت کوک کردن و اینا در حالت ایده آل میشه یک ساعت ( که این دیگه اگه خیلی خیلی ایده آل فک کنیم اتفاق میوفته:)) )

golden babe

slay,bitch
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
+
سال فارغ التحصیلی
1402
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
اپتومتری
سلام.
من هر کار میکنم با ده بار ساعت کوک کردن و اینا در حالت ایده آل میشه یک ساعت ( که این دیگه اگه خیلی خیلی ایده آل فک کنیم اتفاق میوفته:)) )
من خودم بعد از ظهرا چرت میزدم سال کنکورم
ولی حدود ۴۵ مین تا ۱ ساعت اینا
بعدش هم پا میشدم قهوه میزدم مینشستم درس میخوندم ولی واقعا استراحت و اینا کم میکردم
یعنی میگم اگه کنترلش کنی مشکلی واست پیش نمیاد
اگرم عادت کردی که به نظرم تغییرش نده حالا باز خودت بهتر میدونی

Cooly

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان x
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1405
چجوری میشه ساعت مطالعه رو بالا برد؟(بخصوص زمان مدرسه که ساعت ۳ میرسی به خونه)
من شش ساعت درس میخونم بعدش احساس خستگی شدید پیدا میکنم و مغزم از کار میوفته(البته ناگفته نماند که خیلی وقته درست حسابی درس نخونده بودم)

Black tag

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
-2
سلام.
من تقریبا حذف‌ش کردم.
توی یه بازه‌ای خواب میاد سراغم ولی اون بازه رو که رد می‌کنم اوکی می‌شه.
گاهی هم خوابم ببره یادم باشه آلارم می‌ذارم.

بالا