• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کنکور سوالات غیر درسی کنکور 1403

Ayeshe

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تربت جام
سال فارغ التحصیلی
1405
سلام دوستان میخواستم بدونم که برای سال دهم من شنیدم بعضیا میگن چند منبع برای یه درس داشتن بهتره از با یه منبع پیش رفتن چون اونجوری با سوالای با دیدگاه های مختلف آشنا میشی بنظرتون درسته این حرف یعنی من اگه مثلا ۲۰ تست میزنم همونو از منابع مختلف بزنم ؟

arina._.sorayyaei

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
آزاد تهران
رشته دانشگاه
پزشکی
من روزی ده ساعت بخونم فیل میشم😢🙂

دوستان برای ترک کافئین کاری میشه کرد؟ ک اون مدت نگیری بخوابی البته
کم کم کمش کن یهو قطع نکن
برای اینکه خوابت نگیره صب یه و بین پارت های استراحت یه حرکات کششی انجام بده و هوای تازه بخور حتما
کیفیت خوابت رو هم بالا ببر معمولا قبل خواب یه لیوان شیر معجزه میکنه.
در کل زیاد آب بخور که خیلی فاکتور مهمیه برای هوشیاری

arina._.sorayyaei

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
آزاد تهران
رشته دانشگاه
پزشکی
سلام دوستان میخواستم بدونم که برای سال دهم من شنیدم بعضیا میگن چند منبع برای یه درس داشتن بهتره از با یه منبع پیش رفتن چون اونجوری با سوالای با دیدگاه های مختلف آشنا میشی بنظرتون درسته این حرف یعنی من اگه مثلا ۲۰ تست میزنم همونو از منابع مختلف بزنم ؟
هر چی تست بیشتر بزنی تسلطت روی موضوع بیشتر میشه به شرطی که خوب تحلیل کنی
به شخصه با چند منبعی موافقم به همون دلیل که گفتی ولی بیشتر از اون با دیدن سوالات مختلف از آزمون های مختلف موافق ترم اون خیلی بیشتر کمک میکنه

نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
دوستان بنظر شما مغز تا چند ساعت کشش داره در طول روز واسه درس خوندن؟ساعت‌های عجیب غریب شنیدین واسه مطالعه؟
از همین الان بدون ساعت مطالعه معیار هیچییی نیست
دیدم کسایی که هفته های بالای صدساعت مطالعه داشتن و چهار رقمی شدن
و کسایی هفته هاشون به زور به چهل میرسید(نهایت چهل و پنج)و دو رقمی شدن

مغز هرکس متفاوته؛یکی سریع مطلب رو میگیره اماممکنه هر چهل دقیقه خسته شه اما یکی دیر میگیره و میتونه سه ساعت پشت سر هم بخونه

ایده آل ترین ساعت هفت و نیم تا نه هست(روزی که مدرسه نمیرین)

melina03

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404

الماس خانم

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
تیزهوشان جیرفت
شهر
جیرفت
سال فارغ التحصیلی
1391
سلام رفقا...ب صحبت هاتون واقعا احتیاج دارم...من داخل خوابگاهم...غیر از من ۳ تا شبانه روزی دیگه هم هست ..اینجا قانونش اینه تا ساعت ۱۱ شب نباید شلوغ کنی و تایم مطالعه اس...ولی این سه تا شبانه وقتی همه ی روزانه ها میرن باهم بلند میگن و می‌خندن...چند بار اعتراض کردم و حتی ب مسئول اینجا گفتم...حالا باهام لج شدن ...امروز یکیشون گفت الکی ب مسئول گفتی و همش ساز مخالف میزنی..منم گفتم شما ظرفامو استفاده می‌کنید نشسته میندازید داخل سینک...سروصدا هم میکنین تا روزانه ها میرن..حالا جالبه تا قبل ۱۱ من برم از یخچال یه چی‌ بردارم سه تاشون میخوان بخورنم
دائم وقتی من میخونم سر صدا میکنن ...بنظرتون چکار کنم؟امروز ب حدی عصبی شدم ک حد نداره
چکار کنم اینقدر اذیت نشم...استرس میگیرم پاهام و بدنم شروع میکنه ب لرزیدن و فکرمم درگیر میشه نمیتونم بخونم ...خواهشا راهکار بدید چیکار کنم ک کاراشون برام مهم نباشه و فشار عصبی بهم وارد نشع د همش ذهنم مشغول نشه

چه جالب :|

کاربر فوق‌فعال
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1403
سلام رفقا...ب صحبت هاتون واقعا احتیاج دارم...من داخل خوابگاهم...غیر از من ۳ تا شبانه روزی دیگه هم هست ..اینجا قانونش اینه تا ساعت ۱۱ شب نباید شلوغ کنی و تایم مطالعه اس...ولی این سه تا شبانه وقتی همه ی روزانه ها میرن باهم بلند میگن و می‌خندن...چند بار اعتراض کردم و حتی ب مسئول اینجا گفتم...حالا باهام لج شدن ...امروز یکیشون گفت الکی ب مسئول گفتی و همش ساز مخالف میزنی..منم گفتم شما ظرفامو استفاده می‌کنید نشسته میندازید داخل سینک...سروصدا هم میکنین تا روزانه ها میرن..حالا جالبه تا قبل ۱۱ من برم از یخچال یه چی‌ بردارم سه تاشون میخوان بخورنم
دائم وقتی من میخونم سر صدا میکنن ...بنظرتون چکار کنم؟امروز ب حدی عصبی شدم ک حد نداره
چکار کنم اینقدر اذیت نشم...استرس میگیرم پاهام و بدنم شروع میکنه ب لرزیدن و فکرمم درگیر میشه نمیتونم بخونم ...خواهشا راهکار بدید چیکار کنم ک کاراشون برام مهم نباشه و فشار عصبی بهم وارد نشع د همش ذهنم مشغول نشه
نمیتونی بری کتابخونه دانشگاه درس بخونی ؟
ظرفاتم بزار ی جا بگو بر ندارین
نمیتونی اتاقتون عوض کنی ؟

arina._.sorayyaei

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
آزاد تهران
رشته دانشگاه
پزشکی
به نظرم با این شرایط کتابخونه بهترین گزینه هست

متین.

کاربر غیرحرفه‌ای
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1403
از این بخش بخوانیم و بدانیم هویت هم سوال میاد توی نهایی؟

v4mp

رو به انهزام
نام مرکز سمپاد
-
شهر
Los Santos
سال فارغ التحصیلی
00
از این بخش بخوانیم و بدانیم هویت هم سوال میاد توی نهایی؟
نه داخل مقدمه کتاب و نه داخل بخش‌نامه بارم‌بندی دروس ذکر نشده که طرح سوال ممنوعه، امکان طرح سوال هست.

r a m t i n

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 2
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1402
سلام
وقتتون بخیر
کسی اطلاع داره برای تامین معدل کی باید ثبت نام کنیم ؟
دی ماه هم تامین معدل هست یا باید تا اسفند ؟ خرداد ؟ صبر کنیم ؟
پیشاپیش متشکرم .

Nabat

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
=)
سال فارغ التحصیلی
00
سلام انگار ترمیم معدل دی کلا نداریم
انگار فروردین ثبت نامشه
سلام
وقتتون بخیر
پیشاپیش متشکرم .

هانی

عثّل
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1405
یه سوال
راهکاری برای سریع دادن امتحانا دارین ؟
یعنی اینطوریه که معمولا وقتی سوالا رو برای بار اول تموم میکنم ، ۵ دقیقه بعدش برگه هارو میگیرن
حس میکنم خیلییی شل امتحان میدم
اصلا وقت چک کردن دوباره ی جوابا نیست

~HADIS~

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
:)
شهر
...
سال فارغ التحصیلی
1401
رشته دانشگاه
پزشکی
سلام
وقتتون بخیر
پیشاپیش متشکرم .
من پارسال فروردین ثبت نام کردم

v4mp

رو به انهزام
نام مرکز سمپاد
-
شهر
Los Santos
سال فارغ التحصیلی
00
یه سوال
یعنی اینطوریه که معمولا وقتی سوالا رو برای بار اول تموم میکنم ، ۵ دقیقه بعدش برگه هارو میگیرن
درود
سر جلسه وقتی برگه امتحان رو گرفتی نیاز نیست بری یک‌دور همه سوالات رو ببینی، به ترتیب برو جلو و هر سوالی سخت بود یا نیاز به فکر کردن داشت رو جواب نده و ازش رد شو. تا وقتی هر چیزی که بلد بودی رو جواب ندادی یا جوابش به ذهنت نرسیده هم نرو سراغشون، آخر سر زمانتو ببین، اگه تایم زیاد داشتی یه‌دور چک‌ کن و بعد برو سراغ اون سوالای زمان‌گیر یا سخت‌تر.

از چندین و چند باره خوندن سوالات هم دوری کن، سعی کن تو دور اول خوندن لُپ کلام و خواسته سوال دستت بیاد.

متمرکز باش و به نسبت به سر و صداهای حوزه بی‌تفاوت.

این برای سرجلسه، تو خونه هم هر چی بیشتر نمونه سوال حل کنی دستت سریع‌تر میشه و سرجلسه شرایط واست تازگی نداره.

کلاً اگر که یک‌دور کتابو روزنامه‌وار بخونی (مرور کنی) و بعد هر نمونه سوالی رسید دستتو رنده کنی، تسلط و سرعتت هر دو به طرز چشم‌گیری رشد خواهند کرد.

هر چند برای امتحانات ترم و نهایی زمان زیادی میدن و جای نگرانی نیست.
موفق باشی.

Cooly

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان x
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1405
کسی هست که تابحال کلاسای شروع از اسفند رو شرکت کرده باشن؟ تا چه حد تاثیر میتونه داشته باشه؟ برا کسی که هنوز دهمش تموم نشده پیشنهاد میکنین یا نه؟

*100RA*

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
جایی که اگه اورژانس اجتماعی بیاد چارتا اتوبوس آدم جمع میکنه میبره
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1404
مدال المپیاد
ندارم متاسفانه
کسی هست که تابحال کلاسای شروع از اسفند رو شرکت کرده باشن؟ تا چه حد تاثیر میتونه داشته باشه؟ برا کسی که هنوز دهمش تموم نشده پیشنهاد میکنین یا نه؟
مگر اینکه واقعا تو اون ماده درسی صفرِ صفر باشی

~HADIS~

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
:)
شهر
...
سال فارغ التحصیلی
1401
رشته دانشگاه
پزشکی
اگر کنکوری ای اسفند به بعد تایم جمع‌بندیه نه کلاس
فقط مطالبی که مشکل اساسی داری

Cooly

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان x
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1405

arina._.sorayyaei

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
آزاد تهران
رشته دانشگاه
پزشکی
یه سوال
تسلط
تسلط
تسلط
و تند نویسی
و گذشتن از سوالای سخت که هنوز یادت نمیاد چون مغز این شکلیه که تو داری جواب سوالای دیگه رو مینویسی ولی اون داره به چیزی که یادت نبود هم فک میکنه و اینطوره دفعه دوم که میری سراغش یادت میوفته چی بود

بالا