• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مسمومیت‌ دانش آموزان

mostafa84

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تویسرکان
سال فارغ التحصیلی
1402
اوکی کار خودشون نیست
پس چرا با همون پهباد هایی که معترضا رو نصف شب شناسایی میکرد و میکردشون تو گونی باعث و بانی این اتفاقا رو نمیکنه تو گونی؟
از آذر ماه بچه های مردم دارن مسموم میشن!
ریگیو رو هوا گرفتن !
اما اینا رو نمیتونن بگیرن!!!!!!
ما هم خریم

_Hani_

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
اسلامشهر
سال فارغ التحصیلی
1405
هر چقدر جلوی خودمه تو مدرسه و اجتماع میگیرم دیگه الان وقتی دو نفر بغل گوش خودم مردن نمیتونم سکوت کنم

Retr026

:)
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
مدال المپیاد
کامپیوتری بودم
تلگرام
هر چقدر جلوی خودمه تو مدرسه و اجتماع میگیرم دیگه الان وقتی دو نفر بغل گوش خودم مردن نمیتونم سکوت کنم
والا منم کم کم درمورد خودم دارم نگران میشم که اگه فرز۱ که پشت مان رو بزنن گاز هاش به ما هم میرسه

RREEZZAA

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
96
8 تا دليل نوشتم، لمپن ها جواب ندارن فحش ميدن :))

من هم نمي دونيم چرا هنوز موفق به دستگيري عوامل نشدن ولي اين دليل نيست. اگر هم اين يك دليل بر عليه نظام وجود داشته باسه، ده تا دليل وجود داره كه كار همون زن زدگي آزادياس
اميدوارم ماحرا به زودي روشن بشه

mostafa84

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تویسرکان
سال فارغ التحصیلی
1402

من هم نمي دونيم چرا هنوز موفق به دستگيري عوامل نشدن ولي اين دليل نيست. اگر هم اين يك دليل بر عليه نظام وجود داشته باسه، ده تا دليل وجود داره كه كار همون زن زدگي آزادياس
ببین جواب تو روز روشن جلوی چشماته و خودتونم میدونید حرومی تر از یزید شمایید!
تو منفعتت در ندیدنشه و خودتو داری میزنی ب نفهمیدن!
مثلا ابر گودرت منطقه اید
سربازان گوز نام پاسداران چس نام و......
این همه دستگاه اطلاعاتی
تو یه مدرسه برا پیدا کردن گوشی فلز یاب و... میارن
بعد اینو چطور یه ابر قدرت نظامی منطقه نمیتونه پیدا کنه؟ماهم خریم حالیمون نیس؟
چطور ریگیو رو هوا گرفتید؛ روح الله زم رو گرفتید اونور مرزها! اینو که تو مملکت خودتونه چطور نمیتونید؟!
یا کص میگید اقتدار دارید و قدرت اول منطقه اید یا همه اینا کار شماست و خودتون از قصد کاری نمیکنید که عواملتون بی هیچ مشکلی برنامه شومتونو اجرا کنن!
ضمنا اگه عقلی تو سر جماعتتون بود الان وضعبت مملکت این نبود!
در هر حالت ریدید گنده گوزان . اوکی؟!

zeynabgol

به گِلِ انجمن نِشَسته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
هیچ کس نیومد مدرسه امروز برای ازمون. بچه ها توی گروه ها از معلم ها معذرت خواهی کردن و گفتن فردا هم نمیان. و منی که میرم:

Ali 2002

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
رتبه ۲۰۶ کنکور ۱۴۰۱
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
کامپیوتر
خداییش این عرزشیا چی توی این حکومت دیدن. ۴ ۵ سال اخیر یه عالمه جنایت کردن فقط یه آدم کور میتونه این همه جنایت رو نادیده بگیره کشورت از هر نظر نابود شده بعد میخوای خایه مالی میکنی؟

golden babe

slay,bitch
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
+
سال فارغ التحصیلی
1402
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
اپتومتری
من که خودم نمیرم مدرسه ولی کثافتا فقط میخوان مردمو مشغول کنن.خدا لعنتشون کنه.البته کاری با سیاست ندارم و سر هم در نمیارم ازش.فقط بدونن کم مونده گم شن برن.من مامانم پرستاره و الان بهم گفت بیمارستانشون بحران اعلام کردن از این وضعیت.گه تو خودتون و مملکتتون.همین میشه که آدمای خفن درس میخونن که فقط از ایران فرار کنن برن.

mostafa84

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تویسرکان
سال فارغ التحصیلی
1402
من که خودم نمیرم مدرسه ولی کثافتا فقط میخوان مردمو مشغول کنن.خدا لعنتشون کنه.البته کاری با سیاست ندارم و سر هم در نمیارم ازش.فقط بدونن کم مونده گم شن برن.من مامانم پرستاره و الان بهم گفت بیمارستانشون بحران اعلام کردن از این وضعیت.گه تو خودتون و مملکتتون.همین میشه که آدمای خفن درس میخونن که فقط از ایران فرار کنن برن.
مامانت اشتباه میگه مگ ندیدی عرزشیا میگن همش دروغه جو رسانه ایه اصلا مسمومیتی نیس کدوم مسمومیت خخخخخخخخخخخخخخخخ
توبه کن تا حوری به تو ام تعلق بگیره

Ali 2002

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
رتبه ۲۰۶ کنکور ۱۴۰۱
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
کامپیوتر
دوستاني كه مي گن كار خود نظامه، لطفا به اين سؤالات پاسخ منطقي ولو فرصي بدن:

١- نظام چرا بايد بعد از خاموش شدن اعتراضات خياباني و آشوب ها، مجددا براي خودش بحران درست كنه؟ آيا ثبات به نفع بقاي نظام هست يا آشوب؟

٢-ليدرهاي اغتشاشات و افراد دستگير شده در كف خيابان كه جرم كيفري مرتكب نشده بودند، عفو رهبري خوردند و آزاد شدند.نظام چرا بجاي انتقام ، به اون ها عفو داد ولي مي خواد انتقامش رو از يك عده دختر بي گناه بگيره؟چرا از همونا انتقام نگرفت؟

٣-دختر بچه ها قدرت تحريك عواطف عموني بالايي دارن، به همين جهت هم كشته سازي هاي جريانات اخير از اين طيف بود و الان هم همون ها مسئله شدن.آيا نظام انقدر شعور نداره باقي مانده سرمايه اجتماعي خودش رو به حراج نزاره؟

٤باگر
هدف حجاب هست، پس چرا حكومت كف خيابان رو كامل رها كرده و بدين شكل رفته سراغ مدارس كه اتفاقا حجاب در اون ها رعايت ميشه؟

٥-اين جريان مسموميت به نفع كيست؟ زن زندگي و مانور حول اون به نفع كدوم جريانه؟ الان كي سود ميبره؟ دارين ميبينين كه فراخوان تجمع هم دادن!موج سواري و جريان شديد رسانه اي عليه نظام رو همزمان با اين كار آغاز كردن.

٦-نظام اسلامي هرجاش بد بود، در عدالت آموزسي به لحاظ جنسيت حرف نداشت!
در بازسازي مدارس، دخترانه ها اولويت بودن، در تخصيص خوابگاه، خوابگاه هايي كه نزديك دانشگاه بود مال دخترا بود، تعداد دانشجويان دختر بيستره، تربيت صدها هيئت علمي و دكتر خانم و ... مسيريه كه نظام اسلامي بعد انقلاب هموار كرد.الان چطور اين وصلت به نظام مي چسبه؟

٧- كيا ياد مي دادن براي تعطيل كردن مدارس و ادارات موقع اعتراصات نميدونم قرص فلان بندازي تو بخاري و نفتالين خرد كنين و چه و چه

جواب بدين
همین که تا یه اتفاقی میافته همه ذهن ها میره سمت حکومت خودش نشونه ی خیلی چیزاست. چرا فکر میکنی کارهای این حکومت عقلانیه؟ کدوم بار یه تصمیم عقلانی گرفتن که این دومیش باشه؟ تو این سوالو جواب بده که چطور معترضان رو بلافاصله دستگیر و اعدام میکردن حالا سه ماهه حتی یه سرنخ هم نتونستن پیدا کنن؟پس چطور میگید کشور امنیت داره؟چطور میگید از نظر نظامی پیشرفت کردیم؟چطور عوامل خارجی اینقد راحت در ایران حضور دارن و پشت سر هم توطئه میکنن؟ اینکه بعد از فاجعه ای میگین کار خارجیاست تنها دستاورد این انقلاب هم به باد میده میبینی که از هر طرف نگاه کنی بازم حکومت ریده. من فکر نمیکنم مستقیم کار حکومت باشه ولی با این جنایت ها موافقه از عمد نمیره دنبالش شک نکن آخرش هم چیزی پیدا نمیکنن حدس میزنم کار یه سری تندرو باشه که دارن طبق حرف خامنه ای که میگفت باید جوانان تنبیه بشن عمل میکنن میخوان مردم رو بترسونن تا از اعتراضات بعدی جلوگیری کنه(شاید از نظر من و تو کار احمقانه ای باشه ولی سران این کشور عقل ندارن که فقط میخوان زهر چشم بگیرن) بازم میگم هیچ نشانه ای از عقلانیت در این حکومت نیست اینا حاضرن کل مردم ایران قتل عام بشن ولی باقی بمونن. دنبال دلیل برای کارهاشون نباش چون نظام باید حفظ بشه به هر قیمتی

mostafa84

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تویسرکان
سال فارغ التحصیلی
1402
ببنید با حکومت سوییس و دانمارک طرف نیستید
با یه حکومتی طرفید که سرمدار "هاش" بین 3 تا 6 کلاس سواد دارن
با یه حکومتی طرفید که به رییس قوه مجریه ش میگن ایت الله اعدام
انتظار تصمیمات عاقلانه از سگ و گربه حتی دیدی اگه بره از اینا نمیره
اگر اینا عقل داشتن و یه جو مفز تو جمجمه شون بود جای گچ
اوضاع این کشور با این همه منابع این نبود
کسی که چشمشو رو همه اینا بسته
از خریتش نیست
بلکه بخاطر منفعتشه
بحث کردن با عرزشی از امروز به بعد نتیجه ای نداره
منفعتش تو همینه از کصکشی نون میبره سر سفرش تمام!

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
داراب
سال فارغ التحصیلی
1397
حالا اینکه کار کیه رو کاری ندارم ، ولی اگه بچه مدرسه ای داشتم نمیذاشتم بره مدرسه .

میگن میترسه حکومت الان کاری کنه تازه اغتشاشات خوابیده ، صد در صد تقصیر دشمنانه پس ، اما ، از کجا معلوم «یکی» از دلایل کار اینا این نباشه ک دشمن رو تو چشم ما مثلن بخوان خراب کنن بگن ببینین دارن میکشن دخترا رو ک شماها بریزین تو خیابون .
از اینکارا کم نکردن طی این سالها .

ولی امیدوارم جمع شه این بساط زودتر کار هر کسی ک هست ، دانش اموزا و خونواده هایی ک دارن گرفتار میشن گناه دارن ، انسانن .

هاینتس

کافرِ مُزلف | فاحشه
نام مرکز سمپاد
شهر
سال فارغ التحصیلی
0000

آره پفیوز هر موقع عوامل اسیدپاشی اصفهان پیدا شدند، عوامل مسمومیت‌ مدارس هم پیدا میشن؛ اون رهبر وقیحت جلوی ۸۰ میلیون علنا گفت دانش آموزا را تنبیه کنید.
جلوی چشم ما رفتن با یگان ویژه به مدرسه حمله کردن و اسرا رو کشتن.
خیلی وقیح و پر رو تشریف داری.

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395
دوستاني كه مي گن كار خود نظامه، لطفا به اين سؤالات پاسخ منطقي ولو فرصي بدن:

١- نظام چرا بايد بعد از خاموش شدن اعتراضات خياباني و آشوب ها، مجددا براي خودش بحران درست كنه؟ آيا ثبات به نفع بقاي نظام هست يا آشوب؟

٢-ليدرهاي اغتشاشات و افراد دستگير شده در كف خيابان كه جرم كيفري مرتكب نشده بودند، عفو رهبري خوردند و آزاد شدند.نظام چرا بجاي انتقام ، به اون ها عفو داد ولي مي خواد انتقامش رو از يك عده دختر بي گناه بگيره؟چرا از همونا انتقام نگرفت؟

٣-دختر بچه ها قدرت تحريك عواطف عموني بالايي دارن، به همين جهت هم كشته سازي هاي جريانات اخير از اين طيف بود و الان هم همون ها مسئله شدن.آيا نظام انقدر شعور نداره باقي مانده سرمايه اجتماعي خودش رو به حراج نزاره؟

٤باگر
هدف حجاب هست، پس چرا حكومت كف خيابان رو كامل رها كرده و بدين شكل رفته سراغ مدارس كه اتفاقا حجاب در اون ها رعايت ميشه؟

٥-اين جريان مسموميت به نفع كيست؟ زن زندگي و مانور حول اون به نفع كدوم جريانه؟ الان كي سود ميبره؟ دارين ميبينين كه فراخوان تجمع هم دادن!موج سواري و جريان شديد رسانه اي عليه نظام رو همزمان با اين كار آغاز كردن.

٦-نظام اسلامي هرجاش بد بود، در عدالت آموزسي به لحاظ جنسيت حرف نداشت!
در بازسازي مدارس، دخترانه ها اولويت بودن، در تخصيص خوابگاه، خوابگاه هايي كه نزديك دانشگاه بود مال دخترا بود، تعداد دانشجويان دختر بيستره، تربيت صدها هيئت علمي و دكتر خانم و ... مسيريه كه نظام اسلامي بعد انقلاب هموار كرد.الان چطور اين وصلت به نظام مي چسبه؟

٧- كيا ياد مي دادن براي تعطيل كردن مدارس و ادارات موقع اعتراصات نميدونم قرص فلان بندازي تو بخاري و نفتالين خرد كنين و چه و چه

جواب بدين
در کل فقط یه نفر توی این تاپیک راجع به مقصر تا قبل از پست شما صحبت کرده بود .واکنش خاصیم بهش نشده بود . بعد پست شما کلی دیسلایک خورده و بعد پاسخ محمدرضا۱۲۸ حدود ۲۰ تا واکنش مثبت داشته .
یعنی حاصل پست شما این شد که تاپیکی که اصلا سیاسی نبود و اتفاقا شرایط توش به قدری عادی بودکه پست سیاسی علی۲۰۰۲ تقریبانادیده گرفته شده بود کاملا یه تاپیک سیاسی با واکنش شدید بچه ها شده . نه تنها این که کل سایت که مدت ها دیگه به هیچ وجه سیاسی نبود و خود من داشت دو قطبیعاشو یادم میرفت رو مجددا تونستین توش آتش مسائل سیاسی رو روشن کنید
حالا دو نکته : ۱اگه پست شما با اسم خودتون نبود و ناشناس بود من با خودم میگفتم یحتمل یکی از مخالفای نظام این پست رو گذاشته که فضا رو ملتهب کنه
۲-میزان تحصیلات آکادمیک شما از رئیس جمهور کشور بیشتره و هوشتونم از ایشون بیشتره
———————————————-
قسمت بالایی که نوشتم برای این بود که با این سوالات که کی سود میبره کی ضرر میبره نمیشه رفتار های نظام رو تحلیل کرد. الآن دیگه تقریبا روزانه ۱۰ ها مدرسه در سراسر کشور هدف حمله قرار میگیرن . راستش پذیرش یه گروه مخالف نظام سازمان یافته با صدها و هزاران عضو در سراسر ایران با سه ماه فعالیت وحشیانه و عدم وجود حتی کوچک ترین برخورد باهاشون برای من به شخصه سخته(فقط یکی دوتا گروه میشناسم که اونا ام جزو بدنه‌ی نظامن) . به نظرم برای شما ام سخته و این پست رو واقعا برای دریافت جوابی فرستادید که دلتون رو قرص تر کنه که کار نظام نیست .

*100RA*

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
جایی که اگه اورژانس اجتماعی بیاد چارتا اتوبوس آدم جمع میکنه میبره
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1404
مدال المپیاد
ندارم متاسفانه
دوستان در مدارس تبریز و مراغه مسمومیت داشتیم امروز

Thea

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
nyb
سال فارغ التحصیلی
1405
ساده ترین چیزی که میتونم بگم اینه که قدرت اول منطقه یعنی یکی دو تا سرباز نداره بزاره دم هر مدرسه؟باشه نداره.
دوربین نمیتونه بزاره؟باشه بودجه نداره.
نمیتونه تعطیل کنه؟باشه توان برنامه ریزی و مدیریت نداره.
ای بابا. خب میشه بگی چیکار میتونه کنه؟ هیچ کار؟باشه.
جالبه تا قبل اعتراضات یدونه سرباز و فلان تو خیابون نبود برای امنیت مردم بعد از اعتراضات تا همین الان کلی یگان ویژه و فلان مثل مور و ملخ همه جا هست الانم بگی کو نیست موقع اعتراضات که بود! نمیتونی بگی نبود چون اگه بگی نبود داری خودتونو هیت میکنی متوجهی که؟ چطوری میتونه این همه یگان ویژه و فلان و ... بریزه تو کل کشور نمیتونه یکی دو تا سرباز ساده دم مدارس بزاره؟ نمیتونه همون لباس شخصیا رو بزاره؟ ای بابا جالب شد که
چجوری با دوربینای مخفی و نامخفی کل شهرو زیر سلطه دارن اونم با قدرت ۱۰ برابر وضوح ، این همه آدمو شناسایی کردن اونوقت نمیتونن اینارو شناسایی کنن؟ بودجه همینا هم که بماند برای زلزله زدگان فلسطین و فلان ظرف چند روز با هواپیما اون همه وسایل فرستادین بعد به مملکت کمتر از فلسطین خودتون که میرسه بودجه ندارین؟جالب تر شد که
مگه خودتون نمیگین چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است؟
باشه باشه
تخته کنین در این مملکتو سنگین ترین که!

Phoenixyeah

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
یعنی اگه تو یکی از فرزانگان یکا بزنن با یه تیر 4 نشون زدن
2 تا دخترونه 2 تا پسرونه ما هم درگیر میشیم
بیناموسا حتی دبستانارم میزنن

_Hani_

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
اسلامشهر
سال فارغ التحصیلی
1405
جوری که میام تو این تاپیک و ادبم میره سر کوچه سبزی بگیره...

Thea

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
nyb
سال فارغ التحصیلی
1405
باشه اصلا قبول شما درست میگین حق با شما
ولی اگه بچه های شما در حال مرگ باشن و شما بتونی بچتو نجات بدی ولی بزاری پر پر شدنشو ببینی و هیچ کاری نکنی پس فردا نمیان بگن بچش مرد میگن پدره/مادره بچشو کشت! بچش داشت میمرد هیچ کاری نکرد! پرپر شدن بچشو دید

_Hani_

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
اسلامشهر
سال فارغ التحصیلی
1405
نماینده مجلسمون اومده گفته
من بچه ی خودمو میفرستم مدرسه
فوقش دو ساعت حالش بد میشه!!
آی تف تو روتون بیاد ان شاءالله(معادل ترکی جیگر خنک کن: تو اوزویَن گَلسین )

بالا