• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

These days *-*

• شروع کننده موضوع

nrzaynaz

An immigrant girl's bullshits:
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1400
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
و بالاخره دل رو زدم به دریا و یدونه از اینارو برای خودم کردم (:
اول از همه چرا اینجا:
خب اینستاگرام رو دوست ندارم خوشم نمیاد از این استادی بلاگرای فلانی استادی بشم به چند دلیل:
1. جو اینستا این روزا خوب نیست خب خیلی جلوه خوبی نداره بین این همه ناراحتی من بیام بگم اره امروز این کارارو کردم (:
2. هیچوقت جو اینستا رو دوست نداشتم، باز چرا؟ اولش جو گیری درس میخونی بعد از یه مدت درگیر فالوئر و لایک میشی و کلا از سرت میپره (:
3. میخوام دی اکتیو کنم که فاصله بگیرم پس کلا کنکله
به سرم زده بود برم یوتیوب، هم در امد دارم هم میتونم ولاگ بسازم (: {بای د وی، من عاشق ولاگ درست کردنم تو پیجمم همیشه ولاگ زیاد میذارم یه ولاگ هم درست کردم برای مهاجرتمه که اگر قسمت شد یه بار تو این پست میذارمش ولی بچه های خوبی باشید و به قیافم نگاه نکنید *----* } بازم فکر کردم شرایطش نیست و وقتی یه دوربین میاد بالا سرم استرس میگیرم و کلا تمرکزم نصف میشه پس کنکله اقا جان
(پ.ن: اینکه دارم انقدر توضیح میدم نه به خاطر اینه که میخوام توجیح کنم، نه اقا، من فقط از صبح انقدر درس خوندم و جزوه نوشتم همه انگشتام درد میکنه اومدم با تایپ کردن یکم انگشتام نرم بشن برم ادامه درس پس پیشاپیش عذر میخوام (: )
در کل نتیجه شدش بیام اینجا و بنویسم در طول روز چیکارا کردم
نه اینکه فکر کنید خیلی آدم مهمیما D: میخوام همیشه یادم بمونه این روزا چطوری گذشت و خب روحیه میگیرم دیگه
چقدر حرف زدمممم (:
حرف آخرم بگم و برم سراغ انتگرال ( :
قرار نیست فقط برنامه درسام رو بگم، اونا رو میگم ولی حرفامم میزنم (:
قرار نیست همیشه باشم(: این رو برای خودم مینویسم که اگر یادم بمونه یه روز نبودم دلیل بر این نیست که کلا دیگه قرار نیست باشم همه روزای بد داریم خوب هم داریم پس^-^ کیپ مووینگ گرل
همین دیگه
دست دردم بهتر شد(:

------------
علی الحساب برنامه امروز رو مینویسم و چون روز اول هست بدون جزئیاته (: بات هو کرز؟

شیمی جزوه اسید و باز تمام شه
انتگرال دو قسمت فیلم ها
کامپیوتر : 40 ص اول جزوه decision

اگر وقت شد:
ایتالیایی درس 1-3 تمرین هاش رو حل کنم و مرور کنم

حتما باید انجام بدم ها:
به مامان اینا زنگ بزنم (اگر بردارن ): )
جواب معلم ایتالیاییم رو بدم
سوالای شیمی رو از دوستم بپرسم

• شروع کننده موضوع

nrzaynaz

An immigrant girl's bullshits:
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1400
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
سلاممم *-*
شیمی جزوه اسید و باز تمام شه done
انتگرال دو قسمت فیلم ها 3.2 done نصف فیلم دوم موند
کامپیوتر : 40 ص اول جزوه decision هیچی): وقت داشتم ولی نخوندم

اگر وقت شد:
ایتالیایی درس 1-3 تمرین هاش رو حل کنم و مرور کنم وقت داشتم ولی نخوندم

حتما باید انجام بدم ها:
به مامان اینا زنگ بزنم (اگر بردارن ): ) done
جواب معلم ایتالیاییم رو بدم done
سوالای شیمی رو از دوستم بپرسم done

-------

دیشب زنگ زدم به مامانم اینا (:
همه فامیل دور هم جمع بودن گوشی تک به تک میگشت و همه گوشی رو میگرفتن که وای جات خیلی خالیه دلمون خیلی برات تنگه
خیلی دارک بود (: جوری رو مودم تاثیر گذاشت که تو کتابخونه پاشدم رفتم تو دسشویی زدم زیر گریه ( =

بابام که فقط تونست بگه سلام بعدشم فهمیدم کل مهمونی تو خودش بوده و ناراحت بوده شبم که مهمونی تمام شده بود برگشت گفت همش فکر تو بودیم که تنها اونجایی و ما اینجا کنار همیم ):
فلذا دیشب غم غربت من و احاطه کرده بود و ترجیح دادم به جای درس خوندن که نمیکشیدم تراپی کنم
پس برای فرار کردن از فکر و خیال پاشدم آشپزی کردم (:
دستپختم جدا داره قابل انتظار میشه و راضیم *_* ببینم وقتی برگشتم ایران میتونم یه قرمه سبزی بذارم خانواده عشق کنن یا نه ( :
------
پاشدم دیدم سیب زمینی هام دارن خراب میشن گذاشتم آبپز شدن پیاز هم از همخونه ام قرض گرفتم ( : و دوپیازه آلو (گس وات؟ شیرازیا به سیب زمینی میگن آلو) درست کردم
درست که شد گذاشتمش روی گاز رفتم نون و خیارشور (خیارشیرین در اصل، چرا خیارشورای اینجا شیرینن اخه) بیارم که همخونه آرژانتینیم اومد دیدش برگشته دستاش رو شبیه ایتالیاییا میکنه ( https://emojipedia-us.s3.dualstack....humbs/120/apple/325/pinched-fingers_1f90c.png ) اینجوری و میگه این چیه
برگشتم میگم patate (سیب زمینی به ایتالیایی) و پیاز رو بلد نبودم گفتم onion بعدم به پوست پیازا اشاره کردم( :
برگشت بهم لغت درستش رو گفت بعد گفتم میخوای یکم امتحان کنی؟ و یه قاشق بهش دادم (: یه ذره برداشت
گفتم خوبه؟ (is that good?) گفت very good bounissimo bounissimo (یعنی بسیار خوب ) کیوت (:
ساندویچ درست کردم و الان برای یه هفته غذا دارم (: در نهایت نشستیم با همخونه ایام چایی زعفرون خوردیم و حرف زدیم و در نهایت 2.5 رفتم خوابیدم و صبح خواب موندم (: اما بدو بدو خودم رو رسوندم به کتابخونه و الان تو کتابخونه نشستم میخوام شروع کنم درس بخونم (=
چیزایی که بعدا مینویسم رو با این رنگ مینویسم که متمایز باشن
اون قضیه ای که گفتم برای یه هفته غذا دارم|: کنکله |: خدا رفیق گشنه نصیب گرگ بیابون نکنه ممنونم

انی وی:
برنامه امروز:
1. ریاضی: انتگرال اون نصف قسمتی که باقی موند+ 1 قسمت جدید فیلم done
2. شیمی: 35 ص جزوه بافر ها
3. پایتون: برنامه دیروز (40 ص اول جزوه desicion)

بالا