• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اندیشکده سمپادیا

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهید بهشتی شهرری ناحیه دو
شهر
شهرری
سال فارغ التحصیلی
1401
سلام. طی صحبتی که با ادمین سایت داشتم، قرار شد تا در مورد خروجی تاپیک های مختلفی که در طول روز ساخته می شوند و همچنین، افزایش میزان مفید بودن این تاپیک ها کاری انجام بشود. خوب پس طبق نظر ادمین سایت، اگر از این طرح حمایت شود در آینده قسمت ویژه ای برای ارسال نظرات در مورد اصلاح نظام آموزشی، دغدغه های امروزه دانش آموزان، ارائه راهکار برای موضوعات مختلف، رای گیری برای پیشنهادات و امکان ایجاد فرصتی برای تغییر دادن آماده خواهد شد.
کاری که ما فعلا در پیش می گیریم این موارد را شامل می گردد:
پرداختن به موضوعاتی که شما یا هر کس دیگری عنوان می کند.
دوم بحث و ارائه استدلال منطقی
سوم رای گیری
چهارم نتیجه گیری.

پس اینجا ما موضوعات را به چهار قسمت تقسیم می کنیم:
آنهایی که در سطح تنها ارائه شدن هستند.
آنهایی که در موردشان بحث شده و منتظر نتایح رای گیری ها هستند.
و طرح های پایانی و بیان اینکه این طرح ها چه مشکلی حل کردند و یا چه دیدگاه جدیدی را خلق نمودند.
وسعت مطالب بسیار بالا خواهد بود که هیچ ایرادی ندارد. همین سبب می شود تا هرکسی بتواند فعال باشد
لطفا از پرسیدن سوال در این زمینه غفلت نکنید. همچنین اگر پیشنهاد و یا تشویقی نیز دارید بگویید.

DarkLightI

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علّامه‌حلّی۳
شهر
طهران
سال فارغ التحصیلی
1406
بنظر من نه، چون یک اینکه با این طرح خیلی تاپیک ها ممکنه طی مثلا یکی دو هفته تموم شن، و یکی دو سال بعد، یکی بیاد و بتونه چیزی بگه که نتیجه ی تاپیک و رای گیری و ... اش رو عوض کنه «برای مثال، همین تاپیک همجنسگرایی :) » و دوما هم اینکه دیگه نمیشه تاپیکا رو بعد یه مدت بالا آورد و پست جدید توشون داد و احیاشون کرد «کاری که به وفور داره توی سایت انجام میشه» چون بعد از رای گیری دیگه عملا تموم شده به حساب میان.
گرچه ذاتا طرحت بد نیست و فکر کنم بشه اینجوری ازش استفاده کرد:
که این حذف شدن تاپیک ها بخاطر تکراری بودن برداشته بشه و بشه بعد از تموم شدن هر تاپیک، یه تاپیک دیگه با همون عنوان زد و حرف های جدیدی توش زد، که اگه کسی چیز جدیدی به ذهنش رسید یا کسی جدید عضو سایت شد که نظر جدیدی داشت بتونه بده.
با این شرایط، من موافقم.

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهید بهشتی شهرری ناحیه دو
شهر
شهرری
سال فارغ التحصیلی
1401
بنظر من نه، چون یک اینکه با این طرح خیلی تاپیک ها ممکنه طی مثلا یکی دو هفته تموم شن، و یکی دو سال بعد، یکی بیاد و بتونه چیزی بگه که نتیجه ی تاپیک و رای گیری و ... اش رو عوض کنه «برای مثال، همین تاپیک همجنسگرایی :) » و دوما هم اینکه دیگه نمیشه تاپیکا رو بعد یه مدت بالا آورد و پست جدید توشون داد و احیاشون کرد «کاری که به وفور داره توی سایت انجام میشه» چون بعد از رای گیری دیگه عملا تموم شده به حساب میان.
گرچه ذاتا طرحت بد نیست و فکر کنم بشه اینجوری ازش استفاده کرد:
که این حذف شدن تاپیک ها بخاطر تکراری بودن برداشته بشه و بشه بعد از تموم شدن هر تاپیک، یه تاپیک دیگه با همون عنوان زد و حرف های جدیدی توش زد، که اگه کسی چیز جدیدی به ذهنش رسید یا کسی جدید عضو سایت شد که نظر جدیدی داشت بتونه بده.
با این شرایط، من موافقم.
سلام دوست من.
احساس می کنم در مورد قسمت نتیجه گیری این گونه برداشت کردی که قرار هست همیشه مطلق باشه که خوب اشتباه هست.
ممکن هست این موضوع درباره روش حلی خلاقانه برای یک مسئله ریاضی باشد و یا ممکن هست شرح حال ایدئلوژی آلمان شرقی باشد. اما بیشتر قصد من این هست تا برای بخش سیاسی ماجرا که اتفاقا مربوط به آموزش و سمپاد هست بخشی جداگانه ایجاد شود. که دانش آموزان نظراتشان را در مورد چگونگی بهتر کردن سمپاد بگویند.

DarkLightI

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علّامه‌حلّی۳
شهر
طهران
سال فارغ التحصیلی
1406
سلام دوست من.
احساس می کنم در مورد قسمت نتیجه گیری این گونه برداشت کردی که قرار هست همیشه مطلق باشه که خوب اشتباه هست.
ممکن هست این موضوع درباره روش حلی خلاقانه برای یک مسئله ریاضی باشد و یا ممکن هست شرح حال ایدئلوژی آلمان شرقی باشد. اما بیشتر قصد من این هست تا برای بخش سیاسی ماجرا که اتفاقا مربوط به آموزش و سمپاد هست بخشی جداگانه ایجاد شود. که دانش آموزان نظراتشان را در مورد چگونگی بهتر کردن سمپاد بگویند.
من برداشت نکردم که قراره مطلق باشه، ولی مسئله اینه که تو بحث های مشابه، حتی اگه حرف های جدیدی باشه مخالفا استناد می کنن به تاپیک جمع شده و میگن قبلا یبار تکلیف اینو مشخّص کردیم، بحث دوباره در موردش بی فایدست و پرونده رو به نفع خودشون می بندن.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
پس در واقع دو تا هدف مختلف داری، یک اونی که نظرمو راجع بهش گفتم و دو اینکه یه انجمن بزنی برای نظر در مورد اصلاح ساختار آموزشی و مشکلات.
هدف دومت همین الان هم هستا :) «کلیک کن رو این که لینک شی بهش»
و میتونی یه تاپیک درباره ی مشکلاتی که بنظرت هست بزنی :)

zeynabgol

به گِلِ انجمن نِشَسته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
اگر نتیجه گیریش مطلق نباشه و هنوز هم امکان بالا اومدن تاپیک وجود داشته باشه، خیلی هم عالیه. حداقل بحث ها به دعوا و اینجور چیزا کشیده نمیشن و حتی وقتی که یک تاپیک از مطلب اصلی دور شده، میشه یه نتیجه درستی ازش درآورد و یه چیزی یاد گرفت. ممنون به خاطر این کارتون.

بالا