• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کنکور شب‌نشینی اعلام نتایج

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • لایک
امتیازات: f@him
میترسم یکم دیگه بیام بخونم این که چیزی نیست ما با هم تو اتاق لب میگرفتیم و ...
ما حمومای خوابگاهمون از این لاینی‌هاست. یعنی زیر زمین خوابگاهمون حدود 40تا حموم داره. یه بار من تا دیروقت بیدار بودم درس می‌خوندم صبح زودم کلاس داشتم. ساعت 3.5 صبح رفتم حموم بعد یهو دیدم سه‌تا از بچه‌ها باهم رفتن داخل حموم و آره (((((((((((:
و خب یه‌چیزایی دیدم که اصلاً نمی‌تونم بگم. خودتون می‌رید می‌بینید فیض می‌برید:))

من شنیده بودم که پسرا دختر گذاشتن توی کارتن یخچال و بردن خوابگاه
دیگه راست و دروغشو نمیدونم:-"
من یه بار یکی از هم‌کلاسیای تهرانیم رو قاچاقی آوردم تو خوابگاه موقع خروج انقدر ضایع بازی درآوردیم فهمیدن:))
چقدر اذیتمون کردن. کشوندنمون کمیته انضباطی و تعهدم گرفتن ازمون
حالا فک کن یه آدمی مثل من مثلاً بخواد پسر ببره تو خوابگاه:)) کل ایران می‌فهمن:))

ما حمومای خوابگاهمون از این لاینی‌هاست. یعنی زیر زمین خوابگاهمون حدود 40تا حموم داره. یه بار من تا دیروقت بیدار بودم درس می‌خوندم صبح زودم کلاس داشتم. ساعت 3.5 صبح رفتم حموم بعد یهو دیدم سه‌تا از بچه‌ها باهم رفتن داخل حموم و آره (((((((((((:
و خب یه‌چیزایی دیدم که اصلاً نمی‌تونم بگم. خودتون می‌رید می‌بینید فیض می‌برید:))
به به الزهرا 🔥

نتیجه‌ی بحث‌ها:
خوابگاه یجاییه که هم میشه توش عذاب بکشی
هم صفا کنی
حالا بستگی داره کدوم رو انتخاب کنی
از لحاظ انتخاب دیدگاه و تغییر ایجاد کردن در خودت اره
ولی یکم تعدیل شده ترش : تو ممکنه فرشته‌ی روی زمینم باشی و اوپن مایند‌م باشی و تا حد خوبیم سازگار باشی ولی عذاب بکشی: دی
و اینجاست که شانس هم مطرحه : )

ولی جدی خوابگاه پسرونه خیلی فان‌تر از خوابگاه دخترونه‌ست.
من داداشم که رفت خوابگاه، نُه ساله‌م بود و چون بچه بودم و خیلی گریه می‌کردم به خاطر جدا شدن از داداشم،اجازه دادن برم داخل چند ساعت تو اتاقشون بمونم.
واقعاً چشم و گوش من همون موقع باز شد:))
خیلی صحنه‌های دارکی دیدم که هنوزم تو خوابگاه خودمون برام آنلاک نشده:))

خوبه خانواده اینجا رو نمیخونه
بابام دیشب میگفت خوابگاه خیلی خوبه. اونجا جوش درسیه همه درس میخونن. خونه همچین حالتی رو نداره.
بیچاره بابام: )))))

از فردا:
باسلام پسری هستم جاشونده در انواع کارتن

ولی خوابگاه‌های ما کلا قفل نمی‌کرد کسی در رو. همینجوری از دو طرف می‌شد دستگیره رو فشار داد و اومد تو

ولی جدی خوابگاه پسرونه خیلی فان‌تر از خوابگاه دخترونه‌ست.
من داداشم که رفت خوابگاه، نُه ساله‌م بود و چون بچه بودم و خیلی گریه می‌کردم به خاطر جدا شدن از داداشم،اجازه دادن برم داخل چند ساعت تو اتاقشون بمونم.
واقعاً چشم و گوش من همون موقع باز شد:))
خیلی صحنه‌های دارکی دیدم که هنوزم تو خوابگاه خودمون برام آنلاک نشده:))
اگر خوابگاه فان بوده چرا می گین دارک؟

اگر خوابگاه فان بوده چرا می گین دارک؟
اون زمان چون من بچه بودم دیدن یه سری رفتارای پسرا برام دارک محسوب می‌شد ولی خب بین خودشون خیلی فان بود و کلی خوش می‌گذشت دیگه:-"

وضعیت
موضوع بسته شده است.
Back
بالا