• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

شب‌نشینی امتحانات خرداد1401

0ff5d18b-d748-4f93-b972-d751c7dd97bb_v9xs.jpg

بالاخره داره تموم میشهههههههههههههه
منم عین تو دارم خط میزنمممممممممممممممممممممم😂
3d38e8d9-ca3e-40a6-b535-c1c486736268_49uz.jpeg

فکر می کردم فقط من با هیجان بعد هر امتحان خط میزنم :))
(امروز رو یادم رفته خط بزنم :)) )

بله آفرید ولی جوری نیافرید که بشه حرص امتحان رو باهاش تخلیه کرد. فقط خودکار:-<
علمیش اینه که میزان فشاری که میشه به موس وارد کرد بیشتر از کاغذ و خودکاره

بله آفرید ولی جوری نیافرید که بشه حرص امتحان رو باهاش تخلیه کرد. فقط خودکار:-<
من انقدر سر بعضی از امتحان ها که حرصم می گرفت، که کتابم(مثل مطالعات و پیام) رو که قبل از امتحان برده بودم بخونم، توی مدرسه گذاشتم بمونه و الان تو مدرسه هستند(و دقیقا نمیدونم کجا هستند) :))

حالا کی بریم کتابای جغرافیا استان شناسی دفاعی سوادرسانه هویت انسان محیط زیست مدیریت خانواده و سلامت رو آتیش بزنیم وسط حیاط مدرسه؟
من میفروشمشون
کیلویی چهار:))

راهنمایی که بودیم یه بار سال بالایی ها کتاب فرهنگ و هنر شونو پاره کردن و ریختن آشغالی، اونم نه کف حیاط، ناظم برد ازشون تعهد گرفت:‌(
البته من که خودم کتابمو هنوز دارم کلا از این کارا خوشم نمیاد
ولی تو فکرشم یه جوری سر به نیستش کنم
بچه ها فک کنم معاونو خریدن چون هیچی نگفت 😂

هعی. امتحان اجتماعی که داشتیم، من و نیکا و مهدیا باهم تموم کردیم و رفتیم تو چمن های جلوی مدرسه زیرانداز انداخیم و کتاب هامون رو ریختیم وسط که مهدیه هم بیاد و مراسم جر دادن رو شروع کنیم. نیم ساعت منتظر(بخوانید اسکل) موندیم و آخرم زنگ زدیم و فهمیدیم یه ربع بعد از ما تموم کرده و رفته. دیگه هم قسمت نشد. بازم هعی.

901a13d0-887c-4aae-a345-efbb22af54bc_qrnq.jpg

0127bdf8-f336-4fc6-8062-9b569aa06131_y7f2.jpg

4b33170d-9fca-4543-9970-f5b4a326e401_dkl.jpg

یکم دیر رسیدید 😂
ما خیلی وقته از شرشون راحت شدیم
کاش من معلم اینا بودم بعد از همون درسایی که کتاباشونو با این وضع کثیف وسط حیاط پاره کردن امتحان میگرفتم تا مجبور شن از رو پی‌دی‌اف بخونن و چشماشون اذیت شه که دیگه از این کارا نکنن ^__^

به جای این کارها، کتاب‌ها رو اگر بدید به بازیافت خیلی بهتره. هم به طبیعت کمک کردید و هم احتمال داره پول بستنی اون روزتون در بیاد.

ما هم سال پایینی هامون کتابای زبانشونو پاره کرده بودن ریخته بودن تو کلاس ما معاون اومد دید به ما گفت جمعشون کنیم -_-

من خودم با این کار مخالفم.هم یکی دیگه باید جمعشون کنه هم هیچ دلیل منطقی ای برای این کار وجود نداره
ولی خب انجام شد بالاخره
باید زیرش مینوشتم این کار را در خانه امتحان نکنید ⛔

آو
چرا هیچکس اشاره نکرده با انجام این‌کار دلمون خنک میشه پس تا حدی قابل درکه؟

پاره کردن کتاب کار خوبی نیست، ولی خب حال میده فقط یک کتاب رو پاره کنیم شاد بشیم. 🥺

Back
بالا