• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تجربه‌ی زندگی به مدت یک روز

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0
توی Quora به موضوعی برخوردم که به نظرم جالب بود و ملت جوابای جالبی اونجا می‌دادن، و اونم این بود که اگر میشد جای یک شخصیت فقط برای یک روز زندگی کنید و زندگی به جای اون رو تجربه کنید، کیو انتخاب می‌کردید؟

+ این موضوع رو دلم می‌خواست به همه چیز (اشیا و جانوران و ...) هم تعمیم بدم ولی دیدم دیگه زیادی تخیلی و غیرمنطقی میشه ((:

++ حتماً لازم نیست جواب‌هاتون خلاقانه یا نکته‌دار و بانمک و اینا باشن، می‌تونید جوابایی که واقعاً دوست دارید هم نام ببرید.

+++ شخصیت‌ها می‌تونن واقعی و یا فانتزی و ساختگی باشن.

whale

Parisienne moonlight
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1404
ترجیح میدادم به جای بدبخت‌ترین آدم دنیا (که نمیدونم کی هست) زندگی کنم
تا هر وقت خواستم بگم "اینم زندگیه ما داریم!" به طور اتوماتیک یاد اون بیفتم و لال بشم.
+دوس داشتم جای انیشتین و تسلا و یا دانشمندهای خفن دیگه هم باشم و بتونم از زاویه دید اونا به دنیا نگاه کنم.

Lushato

لنگر انداخته
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
frz 1
شهر
idk
سال فارغ التحصیلی
1403
واقعا دلم میخواست فقط یه روز به جای استف کری زندگی کنم (((((=

Leo

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1399
کاراکتر Negan تو سریال The Walking Dead :-"

zeynabgol

به گِلِ انجمن نِشَسته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
تیلیا- رمان جنگاوران

سرچ نکنین فقط خودم میدونم اون کیه

تیلیا ملقب به دختر ستاره هفتمین جنگاور از گروه پیشرو مرگ بود در جهان فانتزی من که هنوز براش اسمی نذاشتم زندگی میکرد. وی زنیست عملگرا، باهوش، قدرتمند، ماهر و شجاع. ایده اصلی تشکیل گروه پیشرو مرگ متعلق به او بود. او موهای بلند سیاه و چشم های سیاه درخشان دارد. لقب او(دختر ستاره) از کودکی همراه او بود و تا اخر داستان نفهمید که او واقعا دختر ستاره ها بوده و پس از انجام ماموریتش که رهبری گروه پیشرو تا پیروزی بود باید به اسمان برگردد.

A M I N

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
BHT
شهر
LNG
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
SBU
رشته دانشگاه
ARC
من دوس دارم یه روز جای یکی از شاخ‌ترینای معماری ایران باشم تا ببینم روزشون چه جوریه، چی کارا می کنن و زندگیشون چه شکلیه.

sp.ring

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
FRZ
شهر
Y
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
دو مرحله 1 و دیگر هیچ
دانشگاه
لطفا منتظر بمانید
به جای مادر یا پدرم زندگی کنم
تابتونم بفهمم
منظورشون از حرفایی که میزنن چیه

Hecate

گُله
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
.-.
سال فارغ التحصیلی
1403
به جای یکی از دانشمندان آینده یا گذشته یا به جای مامانم میخوام ببینم اگه چشای ادمی سبز باشه همه چیزو سبز میبینه یانه....

Rrf

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
اژه ای
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
این سوال رو همیشه بهش فکر میکردم و واسه من تا جایی که یادم میاد چندتا تا جواب داره؛

۱- یک فردی که بهشت اسلامی رو در این دنیا داره تجربه می‌کنه مثل دن‌بیلزرین یا یک راک‌استار معروف دهه ۶۰ میلادی که فرقی نداره کدومشون.
۲- یه فرد معتاد به انواع مواد مخدر برای تجربه لذت خوشی بیش‌از اندازه، خماری و نئشگی و توهم‌های عجیب و فروپاشی روانی. شاید یک آدم مبتلا به جنون یا اسکیزوفرنیک.
۳- یه فیلسوف (یا حکیم یا هر چی) که جواب خیلی از سوالات رو به طور عملی پیدا کرده؛ برای این که بدونی نزدیک‌ترین دیدگاه به واقعیت و درست زندگی کردن چیه و این رو از دید و هوشیاری اون آدم تجربه کنی. امثال جک کورنفیلد یا هنری شوکمن میتونه یه مثال کوچیکی از این طیف گسترده باشه.
۵- یک درخت. چون خیلی باید جالب باشه در صلح بودن با کل دنیا به عنوان یک درخت.
۶- شخصیت اصلی فیلم dancer in the dark, سلما، زن مهاجر چکی، که هر ریتم و صدایی تو زندگیش یه موسیقیه و یه رقصی داره. اینم چون این فیلمو میلیون‌ها بار دوسش دارم.

نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۳
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
روان‌شناسی
متیو لیبرمن، با استناد به مقدمه‌ی کتاب مغز اجتماعی داره زندگی‌ای رو تجربه می‌کنه که می‌تونم آرزوش رو داشته باشم‌.

Lushato

لنگر انداخته
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
frz 1
شهر
idk
سال فارغ التحصیلی
1403
محمدرضاشاه روزای آخر سلطنتش "-:

zeynabgol

به گِلِ انجمن نِشَسته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
شاید کاراکتر میریام توی کشف جادوگران هم جالب باشه

این کاراکترو دیگه من نساختم و یه رمان و سریال انگلیسیه. میریام یه رفیق پایه ولی منطقیه. اون شجاعه ولی همیشه حساب شده حمله میکنه. یه دانشمند ژنتیکه و در واقع هرکیو میبینه دوست داره یه نمونه ازش بگیره. اون کسیه که برای اولین بارد تونست سابقه ژنتیک جادویی ساحره ها رو از ژنشون بکشه بیرون و تحلیل کنه. نقشش خیلی پشت پرده ای اما مهمه توی داستان. در نهایت مشکلات با کشفیات اون حل میشه

reyna

MelloW
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
پردیس هاشمی‌ نژاد مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی