• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

خاطرات ورزشی!

speed

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
میاندوآب
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر
پاسخ : خاطرات ورزشی!

تازه پارکور یاد گرفته بودم اومدم تو حیاط مدرسه خودی نشون بدم واز رو آبخوری بپرم که با مخ رفتم تو دیوار پشت آبخوری ........هیچی دیگه یه ماه شده بود نقل مجلسا

Sevda Gholami

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5
شهر
تهران

جاتون خالی امروز مسابقه فوتسال داشتیم...
خیلی خسته شدیم: فکرکن 5 تا بازی پشت سرهم توی یه روز.....
بازی اول رو 4 بر صفر بردیم. بازی دوم رو 5 بر 1 بردیم. بازی سوم رو 3 بر 1 بردیم. اما بازی چهارم رو 3 بر 2 باختیم ونتونستیم بریم فینال..... :( :(
اما توی بازی رده بندی توی پنالتی ها 3 بر 0 بردیم.
خلاصه اینکه سوم شدیم.
وسط بازی رگ های پای منو دوستم عسل جوری گرفته بود ازشدت خستگی که نمیتونستم نفس بکشم وعین جنازه وسط زمین افتاده بودیم و پزشک اینا اومدن جمع کردن مارو از وسط زمین... :D :D :D :D
بعدش پزشکه نمیذاشت دوستم عسل بیاد توی بازی عسل داد میزد میگفت من میخوام برم توی زمین خلاصه باکلی اسپری بی حس کننده واینا دردش کم شد واومدش توی زمین. خیلی حال داد.
اما آخرش که چی؟؟؟اون همه زحمت کشیدیم ومردیم از درد وخستگی آخرش بهمون یه مدال قوطی حلبی با یه حکم درب وداغون دادن با یه کم عکس یادگاری فقط همین......

niki123

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
frz 2
شهر
مشهد

شنا
مسابقات قهرمانی کشوری _زنجان سر پرست و مریبی مون رفته بودن جلسه ماهم قرار بود تا ساعت 9 حرکتامونو تمرین کنیم بعدم بخوابیم سرپرستمونم ساعت11 برمی گشت مام یه دور تمرین کردیم حوصلمون سر رفت رفتیم 8 تایی رو تخت یگانه و درسا (جفتشون تختای بالا بود) نشستیم عکس بگیریم
قرار شد دستامونو بچسبونیم به سقف منو غزلم هماهنگ کردیم شلوار یگانه رو بکشیم پایین همین که کشیدیم پایین سرپرستمون در رو باز کرد اومد تو
ما : :-[ :-[ :-[ :-[ :-[
اون : X-( X-(
ما: :-" :-" :-"
اون :یه بار دیگه ببینم به ماماناتون میگم بعدم یه پوشه برداشت رفت بیرون
ما مرده بودیم از خنده
روز مسابقم حرف نداشت اخرشم سوم شدیم
مسابقات کشوری کونگ فو بود من 9 سالم بود تو گروه سنی منم هیچکی 35 کیلو نبود منم بایه 39 کیلو افتاد یارو دو بار امتیاز و گرفت بار سوم زدم کنار گردنش چون ازم بلند تر بود پام گیر کرد اونم اومد بزنه پشت پام افتادم روش بعدم بلند شدم تا می تونستم زدمش بعدم من رفتم فینال نقره گرفتم برگشتم اینقدر بم چسبید

mahdi59

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی تهران11
شهر
تهران
مدال المپیاد
انشا الله طلای فیزیک

تو اتاق ورزش داشتیم پینگ پونگ میزدیم......
درا رو بسته بودیم بچه ها غارت گری نکنند....
زنگ خورده ما بی خبر.....
ناظم صدا می شنوه میاد در رو باز کنه کوب میزنم از شانس تو می خوره به عینکش عینکش می شکنه........چشماش نمی بینه .....
بعد ورزش شدم 16 (;

mohaddes

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بـنـاب
سال فارغ التحصیلی
94
اینستاگرام

پارسال ما رفته بودیم سالن والیبال واسه تمرین مسابقات و اینا...بعد تور میخواستن نصب کنن معاون تربیت بدنی شهر "خودش" اومده بود تورو بنصبه. ما هم که مجبور بودیم با مانتو و مغنه دستگرمی کنیم تا این بره بعد بازی کنیم. عاقا من رفتم سرویس بزنم، نمیدونم چی شد یه لحظه پام لیز خورد با سرعت بسی زیاد توپو زدم خورد تو سره این عینکش افتاد زمین :))
طفلی کم مونده بود گریه کنه =))
دیگه درس عبرتی شد براش که قبل تمرین همه چی رو روبه راه کنه تا بلا ملا سرش نیاد :D

roya kharkhon

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
گرگان
مدال المپیاد
شيمي_ادبيات

مسابقات ژیمناستیک داشتم...
داشتم تو خونه تمرین می کردم...اصلا حواسم به وسایل اطرافم نبود....
وقتی بالانس پل زدم که رو هوا فهمیدم جلوی میزم که دیگه دیر شده بود...و دو تا پام پرت شد روی شیشه ی میزم...
و من از دنیا ساغت ( یا شایدم صاقت یا ساقت ...ای بابا بی خی)شدم تا چندروز لنگ می زدم =)) =))

shinymoon

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
tbriiizzzz
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
دانشگاه تبریز
رشته دانشگاه
زبان و ادبیات انگلیسی

مسابقه استانی بسکتبال داشتیم نگاه کردیم به حریفامون گفتیم بابا اینا چین که میبریم نه؟؟؟؟همه:ااااااااااااارررررررررررررهههههههه!!!نتیجه ما:58 اونا69!!!!!!!!!!!!! :-[

niki123

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
frz 2
شهر
مشهد

بد ترین خاطره ی ورزشیم:
مسابقات شنا ناحیه بود گروه اخر پشت که میخواستن برن فهمیدم مربیم منو که 100% سوم یا دوم میشدمو برداشته یکی رو گذاشته که رکوردش 2 برابر من بود
اولش خیلی مسخره سرخ شدم X-( X-(
پشت نرفتم ولی پروانه رفتم 4 رم شدم دوستام میگن از اب که بیرون اومدم چشام سرخ سرخ بود انگار گریه کرده بودم ولی اصلا نفهمیدم

koko azad

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
گیلان
رشته دانشگاه
معماری

آخریش همین امسال بود(مسابقات فوتسال)
سر بازی نیمه نهایی خوردیم به هفت تیر،4-1 بردیمشون
بعد تو بازی یکی از بچه هاشون هی الکی خودشو مینداخت زمین اعتراض هم میکرد!!! :-\منم زیرزیرکی بهش فحش میدادم!کلا داورهم منو مربیمو میشناخت با تیممون لج بود! L-:
خلاصه...بازی که تموم شد وایسادیم دست بدیم واینا ... بعد من سرعتمو زیاد کردم که سریع رد شم همون دختره رو جا انداختم ... عمدی نبود ولی
دیدم یکی میگه مااااااال این حرفا نیستی!
برگشتم دیدم اونه . #-o دست دادنمون که تمومید رفتم جلو بهش گفتم هرچی بوده تموم شده...(خواستم منشوری نشم!) <D=
دختره:چی؟گم شو بابا!
بعد همون موقع با نوشیروان مسابقه داشتیم که کلا پدرمونو درآوردن!دوم شدیم!
ماهم وایسادیم واسه بازی رده بندیشون هرچی فحش بلد بودیم بارشون کردیم!داورا هرچی چپ چپ نیگا میکردنم به رو خودمون نمیاوردیم (کلن جو استادیوم آزادیو پیاده کردیم تو سالن گلاب!) :P :-\
سر یه صحنه هم سوتی داد اون یارو کل سالن ساکت شد...به طرز وحشتناکی شیطانی خندیدم ... (<همه ترکیدن!!! =)) =)) =))

خیلی دلم خنک شد! :D :D :D :))

Elena.MR

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
FARZANEGAN
شهر
YAZD
مدال المپیاد
:-&quot;

راهنمایی که بودم رفته بودم مسابقه اسکیت بعد اینکه فینیشو زدم خوردم زمین نفر دوم که پشت سرم بود با اختلاف پنج ثانیه فینیشو زد چون من زمین خورده بودم اونم خورد به من دست راست من با پای چپ اون شکست اما خیلی حال داد... :-"

afstspeed

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
اژه اي ٢
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یخته چی فیزیک

من يه تعدادي خاطره ي دنباله دار دارم كه هنوزم ادامه داره. توي تمرين بدمينتون هميشه اين اتفاق ميفته كه اگه اندكي زياد از حد بلند كني مربي گرامي با توجه به تسلط بالاش روي توپ و قدرت آنچناني سرويست ميكنه. تا الآن از نقاط بسيار زيادي مورد آسيب قرار گرفتم. همين پنجشنبه يكم توپو آوردم بالاتر از تور ( بيشتر از يه كم :D ) مربي عزيز هم اومد ضربه بزنه به توپ تا زمين كناري رو توي مدت كمي بدو بدو... شانسم گفت...

...............

کاربر فوق‌فعال

یادش بخیر!!! تو سالن هندبال!! اولین روز رفتم تو دروازه واستادم!! اون روز با تیم استانی مسابقه داشتیم!! دروازه بانشم عالی!! در حد کاسیاس!! اون روز ما بردیم و من با اینکه دروازه بان بودم 2 تا گل زدم و اصلانم گل نخوردم!! از اون موقع به بعد همه بهم میگن سید مهدی!! البته دیگه دروازه بان نیستم!!

igin

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شاهرود
دانشگاه
صنعتي شاهرود
رشته دانشگاه
حسابداري _روان شناسي

زیمناستیک.داشتم بامیله بارفیکس حرکات چرخشی میرفتم یهو دستم ول شد پرت شدم رو زمین پام شکست نمیدونم چرا ولی این بهترین خاطرم از زیمناستیک هست :)

h.mahmoodzadeh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
allameh tabatabaii high school of bonab
شهر
bonab
مدال المپیاد
فیزیک
رشته دانشگاه
مهندسی برق

اغا تیم بسکتبال میده مدرسمون اصن کسی بسکتبال بلد نیس گفتیم بیاین تیم فوتسالو بفستیم به بسکتبال دو بسکتبالیست داشتیم تو تیم بقیه فوتسالیست من خودم کلا نه میدونستم قوانینش چیه نه چجور بازی میکنن فقط بلد بودم با توپ بسکتبال بزنم تو سر یکی .اخه بابا بسکتبال یه چیز بد داره داور اصن حرف نمیزنه فقط پانتومیم اجرا میکنه.
حالا رفتیم تو میدان اونایی که تو فوتسال دفاع بازی میکنن گذاشتن دفاع اونایی که حملن تو حمله دیگه اوضاعیه دیگه بیا و ببین بازی اولو شروع کردیم با قهرمان سال پیش یه بازیکن هیکلی بود گفتن این بازیکنو بگیریم بقیشون باد هوان یه 20 دیقه تلاش کردم ازش توپ بگیرم نشد دیدم که اینجوری نمیشه وقتی از کنارم رد میشد یه ضربه با کفش زدم تو ساق پاش دیگه تموم طرفو بردن بیرون :)) :)) :)) =)) =)) چه حال میده نامردی.
ما اون بازی رو 21 بر 33 بردیم اونم با ضربه بنده.

cristiano

thisisajjad
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94

من تو چن تا رشته ورزشی مهارت دارم::
فوتسال..فوتبال...والیبال...بسکتبال...هندبال...پینگ پنگ...بدمینتون...شنا :-"
اولیش مربوط ب زنگ ورزش امساله ک دبیر ورزش نیومده بود و خودمون بازی کردیم !!
ی خطا روم کردن و منم رفتم برای ضربه آزاد...مث همیشه پاهامو مث کریستینو باز کردم که بچه های پشت سر من ی سری اراجیف میگفتن :-"
منم همون ضربه آزادو گل کردم و زایه اشون کردم
تو همون بازی چار گل زدم ک بردیم :-"
-------_______________________________
خاطره بعدیم مربوط ب قهرمانی والیبالمونه ک تو اولین بازی ک کردیم نزدیک بود باخ بدیم چون جاخال مینداختن و منم ک پاسور بودم و میدیم بچه ها جم نمیکنن خودم میرفتم توپ و جم میکردم و ته زمینشون مینداختم
مربی اعصابش خورد شد از کار من و با این ک بخاطر زحمات گران قدر من بردیم کلی فوشم داد :((
الانم ک هم اسپکرم و هم پاسور :-"

بهار1998

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
برازجان...استان بوشهر...
مدال المپیاد
ایشالابعدها..

والیبال.یه بازی بود24،15عقب بودیم من رفتم سره سرویس بایازده تاسرویس برنده شدیم.خییلی باحال بواونافقط یکی میخواستن :O

pekhpekhmandi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegane nahie1
شهر
کرمان
دانشگاه
هرچی که خداخاست
رشته دانشگاه
اگه خداخاست پزشکی

اولین مسابقه دادم نامردا زدن بینیم رو خون کردن :(( :(( :(( :(( :((

fateme78

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
F@rz@NeG@N H!gh $ch00l
شهر
eMN@n$

من عاشقه والیبالم...یه روزداشتیم بازی میکردیم بعد نوبت من شد برم سرویس بزنم...یکی به سبک زرینی زدم خورد تو صورت یکی از بازیکنای تیم مقابل...بعدش بقیه شون ترسیدن سرویسامو جواب بدن...من سرویسامو ساده زدم ترسشون بریزه!! :D :D دو سه بار هم اسبک زدم و دوستام نتونستن بگیرن یا انگشتاشون در رفته یا مچشون شکسته...البته به نظر من همشون پوکی استخوون دارن..مگه من چقدر محکم میزنم؟! B-)

negin y

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 -اصفهون
شهر
esf

مسابقات قهرمانی کشور شنا بود ما هم ست کاپشن شلوارامون قرمز و سفید بود داشتیم سرمست از اول شدنمون از راه مراسم اختتامیه میرفتیم یه گشتی تو شهر بزنیم 10 نفر با لباس قــــــــــــــــــــرمز :-[
اول یکی از مغازه دارا گفت شما مال جمعیت هلال احمر هستید؟ :O :D ^-^
بعدشم یکم جلوتر یکی از اهالی محله فرمودند ببخشید هنوز کسی زباله های ما رو نبرده(لباسامون تو تاریکی نارنجی میزد) :O =)) =))

kimiafb

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
12

من فوتسال بازی میکنم.توی تیم مدرسمون امسال کاپیتان بودم.بازی فینال بایه تیمی داشتیم که قبل از فینال یه بار2-1 برده بودیمشون.
خلاصه مربی تیمه روز فینال اومد به مربیمون گفت بچه ها اون روز آماده نبودن شما بردین باشو باختتو تماشا کن.
ماهم بچه های حساس رو مربی وعاشق مربیو از این حرفا
اونروز مدیر .معاونا و بچه های اون مدرسه واسه تشویقشون اومده بودن مدیرومعاونو بچه های ماهم همینطور
خلاصه 7-0 بردیم مدیرو معاوناشون اونقدر داغون شدن که وقتی4-0 بودیم سالنو ترک کردن :))
ما :)) B-) :P =))
تیم مقابل :-\ :-?? :-ss #-o
مربی اونا ~X( X_X
خخخخخ یادش بخیر چه روزی بود...

بالا