• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

شب امتحانش

رکسانا فرز

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
2018
شب قبل امتحان تیزهوشان چجور بودین :D من که خودمتا صبح خوابم نبرد

من دو بار آزمون دادم...
و دفعه ی اول که اصلا خوابم نمیبرد از خوشحالی‌..
با خودم می گفتم میرم آزمون رو فوق العاده میدم و اینا...
دفعه ی دوم تخت گرفتم خوابیدم ...
سر جلسه هم با این که آزمون خیلی سخت بود و اصلا یکی از دروس رو هم حذف کرده بودم ولی خیلی ریلکس و با خنده و اینا آزمون دادم...
پی نوشت: ی مشخصا یه بار برا راهنمایی بود یه بار برا دبیرستان که دفعه ی اول قبول نشدم...

بشدت ریلکس رفتم خوابیدم صبحم ده دقیقه قبل از شروع امتحان از تو تخت پاشدم و تا آماده شدم و رفتم ده دقیقه بعد از وقت امتحان رسیدم با بد بختی اجازه دادن بشینم بعد ده دقیقه زود تر هم پاشدم پشمای مراقبا ریخته بود ولی با کمال تعجب قبول شدم :-"

بشدت ریلکس رفتم خوابیدم صبحم ده دقیقه قبل از شروع امتحان از تو تخت پاشدم و تا آماده شدم و رفتم ده دقیقه بعد از وقت امتحان رسیدم با بد بختی اجازه دادن بشینم بعد ده دقیقه زود تر هم پاشدم پشمای مراقبا ریخته بود ولی با کمال تعجب قبول شدم :-"
چه سالی آزمون دادی؟کلاس چندم بودی؟

آهان منم ششم دادم قبول شدم

قبلش باید یه قضیه ای روبدونین

عاقا من کلاس چهارم از استرس غش میکردم.
منو بردن جای مشاور
مشاور یه کاری کرد بعد سی جلسه.
از اون ور بوم افتادم.

دیگه استرسو حس نمیکنم.

واقعا!

اصلا نمیتونم استرس داشته باشم.
تازگیا تلاش میکنم با روشتلقین به خودم استرس تحمیل کنم

خب حالا که دونستین

هیچ استرسی نداشتم در واقع. ولی خیلی مریض بودم و سرفه های ناجورکه دوبار داشتم خفه می شد و با احیا وانگشت تو حلقم کردن زنده موندم، شب امتحان تخت گرفتم خوابیدم و از لحاظ روحی فول بودم ولی تو خواب نزدیک بود خفه شم شانس آوردم مامانم اونجا بود و انگشت وسطشو تا ته کرد تو حلقم. :| :-l :Oops: :-"

شب قبل امتحان تیزهوشان چجور بودین :D من که خودمتا صبح خوابم نبرد
من یعنی انقد استرس داشتم که میگفتم فردا سر امتحان سکته می کنم دهنم کج میشه میفتم میمیرم مامانمم گیر داده بود بیا چایی نبات بخور خوب میشی :))

استرس داشتم ولی سعی کردم کنترلش کنم که فراتر از حد نره و خراب نکنه همه چی رو
سر آزمونم فقط ده دقیقه اولش استرس داشتم که همونجا هم دوتا سوالو جا به جا وارد کردم :|
ولی بعد همه چی خوب پیش رفت :)

هیچی خوابیدم
اصلا انگااااار نه انگاااااااار

هیچی خوابیدم
اصلا انگااااار نه انگاااااااار
ماشالله :)) به خدا روش درست همینه

استرس داشتم ولی سعی کردم کنترلش کنم که فراتر از حد نره و خراب نکنه همه چی رو
سر آزمونم فقط ده دقیقه اولش استرس داشتم که همونجا هم دوتا سوالو جا به جا وارد کردم :|
ولی بعد همه چی خوب پیش رفت :)
خدارو شکر بعدش استرس نداشتی و گرنه .... همینطور پیش برو خیلی خوبه

سطح استرسم روز قبل از ازمون: 0
چون قبلش تو یکی دوتا از مدارس نسبتا خوب قبول شده بودم.

هیچ استرسی نداشتم و یه کلمه هم نخونده بودم

من روز قبلش یکم استرس داشتم ولی سر جلسه آزمون هیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــچی !
من ماه قبل آزمون 3 تا کتاب تست های استعداد تحلیلی و هوش و اینا رو جویده بودم :-":)) و وقتی سر جلسه دیدم سوالا تکراری هستن (همون سوالای IQ گاج) خیالم راحت شد و قشنگ سر جلسه تو ذهنم آهنگ پخش می شد و....:))
ولی همیشه به ورودی های سال ما اتهام ناحق بودن می زنن که دیگه الان باید باطل باشه، چون حداقل تو سال های هفتم و هشتم که حضوری بودیم به ما همونقدر سخت گیری کردن و...

Back
بالا