• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پیمان ازدواج

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97
برای شما ازدواج به چه معنی ـه؟
منظورم بعد قانونی و اجتماعی ازدواج نیست و از این خاطر تاپیک جدیدی توی انجمن گفت و شنود زدم،تا ببینم نظر شخصی هر کس چطوره.وقتی تصمیم گرفتین ازدواج کنین،دیدتون به ازدواج چیه؟
تعهدتون به فرد مقابل چیه؟ چه فیلترهایی رو رد می کنین تا به این تصمیم مشترک برسین؟
و چه نوع ـی از ازدواج رو برای خودتون می پسندین؟
نظرتون درباره ی هم باشی چیه؟
و مشخصا :
به نظرتون پیمان ازدواج،پیمانی برای همه ی عمره؟

MmmSampadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1405
این تایپیک کپک زد 0_0
بنظرم ازدواج دیگه مثل قبل نیست ازدواج شبیه معاملس الان گیر دادن به مهریه نمیگم مهریه نگیر نمی گم مهریه بده ولی الان اینطوری شده مثلا اینه تو میری میگه 500 تا سکه بده بیام . مگه میخواد برده بخره بنظرم این ماجرای ازدواج تبدیل به یه معامله کثیف شده که روز به روز میزان طلاق رو بالا برده بنظرم باید برای زوجا روانشناسانی باشن ( دولت حقوقشونو بده) که در حین مشکل به زوجا کمک کنن الان من خودم آمار طلاقو میبینم میرم تو کف .

Dean

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بوشهر
شهر
shiraz
سال فارغ التحصیلی
91
ازدواج
خب چیزی به من اضافه نمیکنه.. درک نمیکنم یکی بیاد خونم که اصا نره خونشون! به علاوه اینکه طولانی مدت حوصله هیچکسو ندارم... با هیچ دختری هم طولانی مدت رابطه نداشتم ینی بعد مدتی خراب میشدن مهم نبود چیکار کنم یا نکنم..
همه ی اینا به علاوه اینکه تنهایی اعتیاد آوره برام... بعد از مدت خاصی که میبینی خودت تنهایی میتونی شاد باشی و به بهترین حالت خوش بگذرونی ، از خودت میپرسی چرا باید بخوام ازدواج کنم

____ نظرات منفی شما به left ماست !

بالا