• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

درس خواندن گروهی سمپادیا

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97
پاسخ : بیایین با هم درس بخونیم!

خب.خیلی ممنونم از نگار جان که استارت کارو زدن.
انشاءالله که بقیه هم همینطور باشن :)
اگر کسی خواست داوطلب بشه لطفا یا به خودم پ.خ بده یا تو تاپیک درخواست بده،که راحت تر درست کنم.
من اسامی فارغ التحصیلان رو گزاشتم. کار اصلیشون اینه برنامه ی گروه ها رو دو هفته یک بار از سر گروه ها بگیرن و اگر سوالی داشتن جواب بدن.
Regulus و ...moOn...وMohammad+Javad

Zahra_a

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
99
رشته دانشگاه
داروسازی

من امسال میرم ه‍شتم

supernova_tk

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید یهشتی
شهر
زاهدان

اقا من همون tk22 م...گفتم در جریان باشید!

Sent from my SKY using Tapatalk

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97

خب بچه های هشتم و نهم سلامــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ x:
بنا به مشورتی که با دو تن از اعضا کردم به این نتیجه رسیدیم که با فارغ التحصیلان فقط روش مطالعه تون چک بشه و نه برنامه.
چیزی که الان بیشتر براتون مهمه اینه که یاد بگیرین چه طور باید درسایی مثل ریاضی،فیزیک،شیمی و زیست که دروس پایه هستن رو بخونین.
برای این کار از ...moOn...
فقط چون نزدیک نتایج کنکوره،بهشون فشار نیارین و اگر سوالی داشتین به من بگین تا بهشون اطلاع بدم (;
+ اطلاعیه :D
Samaneh.T از گروه نهمی ها انصراف دادن و سر گروه هشتم 2 هستن.
aliebr از گروه سوم ریاضی انصراف دادن و منتظریم هم گروهشون بیان و شروع کنن.عضوی که رو کارشون نظارت داره regulus هستن.

نگار

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان جامع(سه)
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژِی

به نقل از -نگار :
سلام،
یه مدت نتونستم بیام ولی الان اومدم و خب برای سال دومیا ی تجربی یه سری پیشنهاد دارم.
بچه ها اگه قلمچی نمی خواین بدین به نظرم تابستونو بدین،
سال اولیا معمولا یه کم یهویی شل میگیرن کارو و شما ریاضی و عربی و فیزیکتونو لازم دارین که حتما دوره کنین،زیستو هم خیلیا میگن پیش خوانی کنیم یا نه ؟
از سال بالاییا تون بخواین بهتون دو فصل اول خیلی سبزو بهتون بدن از روی اون بخونین تا اول مهر کتاب چاپ جدید بگیرین،یا از کتابخونه ها قرض کنین، سعی کنید درسایی که اشکال دارین رو بخورین و الان به نظر من بهترین فرصته که بفهمین چه رشته ی دانشگاهی رو دوست دارین بگردین و الان بهترین وقته که بفهمین قراره برای چی سه سال زحمت بکشین، برق و پزشکی و دندون و دارو و... آرزو نیستن واسطه ان،
این قدر دور خودتون کتاب جمع نکنید از الان یه کتاب خوب بخرین و بخورینش و با کتابای پیشنهادی مدرسه پیش برید اگه کانون ازمون میدین یا جای دیگه حتما کلاسور کنیدشون چون اگه نکنین واقعا ازمونه براتون فایده نداره
برنامه ی قلمچی دومو اگه ازمون نمیدین از روی سایت دانلود کنین راستش من پیشنهادم اینه که با برنامه ی قلمچی پیش بریم ولی نظراتتون رو بهم بگین .دفتر برنامه ریزی هرچی باشه لازم و ضروریه چون این که به خودت میگی فلان کار رو کردم باعث پیشرفتتون میشه،من خودم مال اقای میرصادقی رو پیشنهاد میدم دوهفته ی اولشو روی سایتش گذاشته،کتاب خود اموزاتونو جدی بگیرید و من چون خودم همیشه تا زور بالا سرم نباشه کاری رو ممکنه درست انجام ندم ازتون میخوام توی سایت قلمچی عضو شین و با توجه به درسایی که خوندین روزانه ازمون بدین و برام عکسش رو بفرستین.
الان دارین میگین ابن کیه که این قدر امر و نهی می کنه خب من سر گروه دوم تجربیم،
سوال داشتین بپرسین، راحت باشین و خجالت نکشین ، دوستتون دارم وو نظرات مخالف رو میشنوم،پیشنهاداتتونو با عشق میخونم
قرار نیست خودتونو بکشین یه ذره درس خوندنه که کلی جلومون میندازه.
و این که برنامه ی پیشنهادیمو براتون به زودی میذارم،یا شایدم زودتر
در ضمن اینا نظر من بودا نظرتونو بهم بگین و کلا منو در جریان بذارین
بعدش برناممونو این جا بذاریم یا پ.خ کنیم؟بعدش نکنه نباید من اینجا چیزی مینوشتم؟اخه هیشکی چیزی ننوشته#ترسیده.
در ادامه ي عرايضم چند تا كار رو اعضاي گروه دوم تجربي لطفا بكنن
1-مقايسه نداريم هر كس با خودش مقايسه ميشه .روند پيشرفت
اينو پر مي كنينurl=http://s6.picofile.com/file/8200624718/%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87_%D9%87%D9%81%D8%AA%DA%AF%DB%8C.pdf.html]http://s6.picofile.com/file/8200624718/%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87_%D9%87%D9%81%D8%AA%DA%AF%DB%8C.pdf.html[/url]
بعدشم نظر خودتونو راجب عملكردتون برام مي فرستيد.تو دايره ها ترتيب خوندن و ساعت شروع و پايان و زمان مفيد.
و فقط شروع مهمه به اين كه چه قدر ميتونيد فكر نكنيد و محكم شروع كنين
پنج شنبه ي هفته ي ديگه بهم ميرسونيد
اوهوم
يه نمودار ميذاريد : رو نمودار مجموع ساعت مطالعه ي كلتونو مياريد

نگار

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان جامع(سه)
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژِی

حذف
حواسم نبود پشت سر هم پست دادم.

mohammadamin14

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی تبریز
شهر
تبریز
مدال المپیاد
میخاییم شرکت کنیم هنوز
دانشگاه
علوم پزشکی تهران ان شاالله
رشته دانشگاه
پزشکیی ان شاالله

به نقل از ♥hastikhanoom♥ :
خب،جهت آگاهی از فعالیت من :D به لیست زیر توجه کنین.
ورودی هشتم: doctor428 و Mehrnaz 1417930
ورودی نهم: YaSm!nA وm@edeh و سمانه
ورودی دوم ریاضی: خودم،negin:|
ورودی دوم تجربی:Mohadde3tii وnaeemeh و mohammadamin14
ورودی سوم ریاضی:rreezzaa و Aliebr و yasaman.k
ورودی سوم تجربی: نگار وtk22
ورودی چهارم تجربی: amir 1377
+الان می تونین دوستاتون رو دعوت کنین،گروه هاتون دو الی سه نفره ست،قرار نیست ساعت مطالعه تون مثل هم باشه،رشته هاتون یکی انتخاب شده،می تونین با مشورت با هم برنامه بریزین،می تونین هم پیشنهادتون رو اینجا اراءه بدین و یه برنامه ی کلی داشته باشیم.
برای هر گروه،یه سر گروه انتخاب میشه،که اگر به مشکل درسی برخورد کردین،حل کنین،هم یه فارق التحصیل رو برنامه تون نظارت داره :)
همین دیگه.فقط خواهش میکنم باعث احیای این طرح بشین و بمونین روی تظرتون
ضمنا،فعلا این لیسته برای اینکه بدونین نیازمند داوطلب هستیم
هستی خانم من واقعا ازتون متشکرم . مرسی ازتون خانم .

mohammadamin14

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی تبریز
شهر
تبریز
مدال المپیاد
میخاییم شرکت کنیم هنوز
دانشگاه
علوم پزشکی تهران ان شاالله
رشته دانشگاه
پزشکیی ان شاالله

به نقل از -نگار :
سلام،
یه مدت نتونستم بیام ولی الان اومدم و خب برای سال دومیا ی تجربی یه سری پیشنهاد دارم.
بچه ها اگه قلمچی نمی خواین بدین به نظرم تابستونو بدین،
سال اولیا معمولا یه کم یهویی شل میگیرن کارو و شما ریاضی و عربی و فیزیکتونو لازم دارین که حتما دوره کنین،زیستو هم خیلیا میگن پیش خوانی کنیم یا نه ؟
از سال بالاییا تون بخواین بهتون دو فصل اول خیلی سبزو بهتون بدن از روی اون بخونین تا اول مهر کتاب چاپ جدید بگیرین،یا از کتابخونه ها قرض کنین، سعی کنید درسایی که اشکال دارین رو بخورین و الان به نظر من بهترین فرصته که بفهمین چه رشته ی دانشگاهی رو دوست دارین بگردین و الان بهترین وقته که بفهمین قراره برای چی سه سال زحمت بکشین، برق و پزشکی و دندون و دارو و... آرزو نیستن واسطه ان،
این قدر دور خودتون کتاب جمع نکنید از الان یه کتاب خوب بخرین و بخورینش و با کتابای پیشنهادی مدرسه پیش برید اگه کانون ازمون میدین یا جای دیگه حتما کلاسور کنیدشون چون اگه نکنین واقعا ازمونه براتون فایده نداره
برنامه ی قلمچی دومو اگه ازمون نمیدین از روی سایت دانلود کنین راستش من پیشنهادم اینه که با برنامه ی قلمچی پیش بریم ولی نظراتتون رو بهم بگین .دفتر برنامه ریزی هرچی باشه لازم و ضروریه چون این که به خودت میگی فلان کار رو کردم باعث پیشرفتتون میشه،من خودم مال اقای میرصادقی رو پیشنهاد میدم دوهفته ی اولشو روی سایتش گذاشته،کتاب خود اموزاتونو جدی بگیرید و من چون خودم همیشه تا زور بالا سرم نباشه کاری رو ممکنه درست انجام ندم ازتون میخوام توی سایت قلمچی عضو شین و با توجه به درسایی که خوندین روزانه ازمون بدین و برام عکسش رو بفرستین.
الان دارین میگین ابن کیه که این قدر امر و نهی می کنه خب من سر گروه دوم تجربیم،
سوال داشتین بپرسین، راحت باشین و خجالت نکشین ، دوستتون دارم وو نظرات مخالف رو میشنوم،پیشنهاداتتونو با عشق میخونم
قرار نیست خودتونو بکشین یه ذره درس خوندنه که کلی جلومون میندازه.
و این که برنامه ی پیشنهادیمو براتون به زودی میذارم،یا شایدم زودتر
در ضمن اینا نظر من بودا نظرتونو بهم بگین و کلا منو در جریان بذارین
بعدش برناممونو این جا بذاریم یا پ.خ کنیم؟بعدش نکنه نباید من اینجا چیزی مینوشتم؟اخه هیشکی چیزی ننوشته#ترسیده.
چه سرگروه خوبی :). خانم شما هر چی بگین من اونو میکنم . من خیلی از نکاتی رو که گفتین رو انجام میدم . مثلا برنامه ریزی ، تحلیل آزمونا واقعا ازتون متشکرم.
فقط یه سوال ازتون دارم خانم محترم، ما از طریق همین تاپیک میشه با شما در ارتباط باشیم؟ :)

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97

سلام مجدد :) تبریک ایام و آرزوی سلامتی روز افزون.
سعی میکنم به همه ی گروه ها سر بزنم،جویای کاراشون بشم که به امید خدا شروع کرده باشن. هفته ی آینده به عنوان خواهر یا دوستتون ازتون خواهش میکنم هر نظر یا انتقاد یا پیشنهاد یا مشکلی داشتین توی تاپیک قرار بدین.
لطفا،حتما اینجا رو دنبال کنین.
وقتی اینجا براتون لیست گروه ها و سر گروه ها رو گزاشتم قصدم این بود با هم ارتباط داشته باشین.
از تجربیات هم دیگه استفاده کنین و دوسیتی های جدید شکل بگیره.
فقط نکته ای که باقی می مونه اینه که چرا هنوز شروع نکرده گروه تلگرام ساختین؟ تو دو تا از گروه ها دیدم بحث شده،راجع به مساءل نا متعارف.
دوستی ها و وقتتون گرانبهاتره. از دستش ندین

نگار

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان جامع(سه)
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژِی

به نقل از mohammadamin14 :
چه سرگروه خوبی :). خانم شما هر چی بگین من اونو میکنم . من خیلی از نکاتی رو که گفتین رو انجام میدم . مثلا برنامه ریزی ، تحلیل آزمونا واقعا ازتون متشکرم.
فقط یه سوال ازتون دارم خانم محترم، ما از طریق همین تاپیک میشه با شما در ارتباط باشیم؟ :)
شما لطف دارين.
در ضمن من اگه پيشنهادي ميدم شعي مي كنم با مشاوري كسي چك كنم.ولي همون طور كه استفاده از تجربه ي ديگران خوبه ولي گاهي دو شيوه ي متفاوت هم در عين تاييد هم ديگه هم ديگرو نقض نمي كنن يعني اين كه خيلي روشاي شما ممكنه براي خودتون جواب بده و براي من نده

بـئـاتـریـس

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان تربت حیدریه
شهر
تربت حیدریه
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
فعلاً یزد :)))
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی

سلام
من میرم سوم ...
رشته امم تجربیه ... x:
گرچه نمیدونم دقیقا باید چیکار کنم و به کی اطلاع بدم :D ولی ...
واسه درسای سال دوم زیست و درسای سال سوم ژنتیک و فیزیک و ریاضی رو هرکی میخونه به منم یه ندایی بده بی زحمت با هم بخونیم :)

supernova_tk

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید یهشتی
شهر
زاهدان

همینجا به همه اطلاع میدم! فیزیک و ریاضی 3 رو مشترکیم..ژنتیکو ک فلن بیخیال! زیست2رو فردا شاید شرو کنم!

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97

به نقل از supernova_tk :
همینجا به همه اطلاع میدم! فیزیک و ریاضی 3 رو مشترکیم..ژنتیکو ک فلن بیخیال! زیست2رو فردا شاید شرو کنم!
شما گروهی ۱نفره درس میخونی؟ هم گروه که نداری جریان چیه؟
دکتر افرا میتونه با شما همراه بشه؟

supernova_tk

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید یهشتی
شهر
زاهدان

خخخ هم گروهی یکی داشتم بنده خدا دید 2نفریم بیخیال شده فلن ولی میگم بیاد حالا ک 3 تا شدیم...حیف تاپیک ک خوابید !

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97

چه قدر متناقض واقعا ;;) من نمی فهمم آخرش چی میشه،
الان دو گروه خیلی فعالن. بقیه نیمه فعال یا حتی خاموشن...
اصنم تاپیک نخوابیده :-" خاک خورده یکم

بـئـاتـریـس

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان تربت حیدریه
شهر
تربت حیدریه
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
فعلاً یزد :)))
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی

به نقل از supernova_tk :
عه منم هستم!
البته من ژنتیکو از رو جزوه دبیرم میخونم :)) تستشو حال ندارم
ولی بقیه که با هم یکی هستیم دوس داشتی پ.خ بده با هم هماهنگ شیم بخونیم :)
+آقا شما کنکوری هستی ؟؟؟ :-/

بالا