• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پادکست بهار 99 رو ساختیم قربه الی الله

والله من نمیدونم قراره دقیقا چیکار کنید اما خیلی دلم می خواد یه سهم کوچیکی داشته باشم:)

یه توضیحی در باب چیزی که میخواد منتشر بشه بدم.
عموم وویس هایی که دادین نسبت به همدیگه رابطه گودرز و شقایقی داشتن، چینششون کنار هم بدون مجری و یه محور خاص ممکن نبود. این بخش وویس ها در قسمت دوم پادکست کنار هم قرار گرفته و تا هفته دیگه منتشر میشه. بیشتر وویس ها هم اینجا هستن، و البته با شوخی فراوون. اگر وویستون تو این قسمت نبود، میتونید نگران باشید که سوژه خنده شدید.
تعداد کمی از وویسا که نزدیکی حسی و محتوایی داشتن تو قسمت اول پادکست منتشر میشن، مجری هم نداریم اینجا. این قسمت تکمیل شده به محض در دسترسی به نت مطلوب آپلود میکنم :)) انشالله تا آخر شب آپلود میشه.
بابت تاخیر از همه تون عذر میخوام. هرچند مهم نیست براتون که چی بخوام :))

سیخ دوم پادکست پارسال هم به من ربطی نداشت و یقه ثنا رو بگیرید.

خلاصه که منتظر باشید بازم.

یه سیخ دو سیخش نکنید دیگه
همه رو باهم بدین

فک کنم بشه تو آپلودسنترای دیگه آپلودش کردا

در قسمت اول شما شنوای صدای من، @sHaGaYeGh ، حمیدرضا (نمیدونم کدوم حمیدرضا :)) ) ، @sadlove و پیانوش و تکنوازی زیبای کمانچه از @Amin rouhi و یکی از دوستان ممنوع النام هستین. ضمن اینکه بابابزرگم هم دمی میخونه برامون :)) بلبلای باغمون هم میخونن، سگ همسایه هم گاهی لاف میزنه.
حسین قوامی، کیهان کلهر، جلیل شهناز، امیرناصر افتتاح، بانوان پوران و الهه و محسن شریفیان و چند عزیز هنرمند دیگه زحمت سایر صداهای این قسمت رو کشیدن.
ترجیحا این قسمت رو شباهنگام، در جای خنک، هندزفری در گوش و با صدای بلند گوش کنید.
باز هم بابت همه تاخیرها و بد ساختی ها و غیره و ذلک عذر میخوام.
(قرار بود همون شب بفرستم نت یاری نکرد، الان اومدم خونه نتم خوبه :)) )
باقیش هم تا دو روز آینده میرسه خدمتتون.

من بهش گفتم ولش کن و پشیمون شدم و نفرست حالا میبینیم اسمم تو پادکسته اونم قسمت اولش :))

Back
بالا