• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

معلم زن - معلم مرد

پاسخ : معلم زن - معلم مرد

به نقل از amir abbasi :
چه جوریه که بعضی مراکز فرزانگان معلم مرد هم دارن
ولی تو مراکز هاشمی نژاد و علامه حلی معلم زن پیدا نمیشه :-?
بس که شما بی جنبه اید :)) :))

لطفا توهین نکنید به دبیران :|

× اسپما پاک شد

ما فک کنم 3 یا 4 تا معلم مرد داریم اونم فقط واسه سوم ها و پیش هامون
المپیادا هم که کلا مردن
کی گفته نمیشه؟ مدیراتون اگه تلاش کنن میتونن مجوزشو بگیرن

به نقل از Sagittarius :
ما فک کنم 3 یا 4 تا معلم مرد داریم اونم فقط واسه سوم ها و پیش هامون
المپیادا هم که کلا مردن
کی گفته نمیشه؟ مدیراتون اگه تلاش کنن میتونن مجوزشو بگیرن
مشکل اینجاست که همین مدیرا تمایل دارن بندازنشون بیرون :|

مدیر ما که کل تابستونا در حال دوندگیه واسه گرفتن اینجور مجوزا. خیلی فهمیدس :) x:

پست هیچ کدوم از دوستان رو نخوندم و فقط نظر خودم رو راجع به تاپیک میگم.
به همون دلیل که شهید بهشتی و دیگر دبیرستان های پسرانه حق استفاده از معلم زن رو ندارن.

اخه اینم سواله :-?چون دانش اان دختر منحرف میشوند و این خطر بزرگیست ک جامعه را تهدید میکند :D :)) :)

به نقل از dreay girl :
اخه اینم سواله :-?چون دانش اان دختر منحرف میشوند و این خطر بزرگیست ک جامعه را تهدید میکند :D :)) :)
تو مدرسه ما که انگار هرچی معلم مرد بوده که از دبیرستان های پسرانه انداختنشون بیرون آوردن تو مدرسه ما!

من همچنان معتقدم تا وقتی که حجاب آزاد نشود و مردمان ما نفهمند آزادی عقیده را در عین حفظ شرایط برای دیگران...تا آن زمان نمیتوان معلم مرد آورد...خصوصا برای مدارس دیگر...همچنان در مورد فرز ها نظری نمیدم چون به نظرم شعورشون خیلی بیشتر از سایر مدارس است...

یعنی اونایی که فرزانگانی نیستن بی شعورن دیگه؟! ربطی نداره اصلا. همه جا خوب و بد هست!
یا کلا باید واسه 2 طرف ممنوع بشه یا آزاد بشه.

به نقل از ღஜنیرمانஜღ :
یعنی اونایی که فرزانگانی نیستن بی شعورن دیگه؟! ربطی نداره اصلا. همه جا خوب و بد هست!
یا کلا باید واسه 2 طرف ممنوع بشه یا آزاد بشه.
ای بابا...کی گفت اونا بیشعورن؟؟؟ (:|...من میگم بین فرز ها خیلی بیشتر آدم پیدا میشه تا مثلا بچه های خرد...اینم وا3 این میگم تا الان خیلی چیزی ازشون یاد گرفتم اما یه خردی خیلی بتونه به من چیزی یاد بده رمز موفقیتش تو آرایش رو بهم یاد میده :-& [-((بازم میگم کلی نیست...)
ضمنا...ما پسرا اصلا جنبه ی معلم زن داشتن رو نداریم...حداقل من دارم مدر3 خودمون رو میبینم و این حرف رو میزنم...شما رو نمیدونم...ولی مطمئنم بچه های ما باید واقعا جلوی خودشونو بگیرن تا اشک معلم زن رو در نیارن [-(...پس تو مدارس پسرونه ضررش خیلی بیشتر از منفعتشه...
در مورد دخترا هم همین جوریه به جز فرزها...توی مدارس اونا شاید تازه اونم شاید بشه گذاشت...

شما از همین الان داری میگی جنبه معلم زن داشتن رو نداریم! اینجوری هیچ راهی برای درست فکر کردن به قضیه رو نمیذاری!
نهایتا چند سال دیگه م تو دانشگاه باید بگی فلان استاد خانومه من نمیرم کلاسش چون جنبه ندارم؟!

به نقل از ღஜنیرمانஜღ :
شما از همین الان داری میگی جنبه معلم زن داشتن رو نداریم! اینجوری هیچ راهی برای درست فکر کردن به قضیه رو نمیذاری!
نهایتا چند سال دیگه م تو دانشگاه باید بگی فلان استاد خانومه من نمیرم کلاسش چون جنبه ندارم؟!
اون موقع وحشتناک با الان فرق داره...
تو جو ما نبودی که این حرفا رو میزنی...من خودم تا ته موافق اصلاحاتم اما وقتی که امیدی به اصلاح باشه...

اتفاقا ما تا پارسال داشتیم اونم از با عرضگی مدیر پارسالمون بود ..خدا میدونه که توبیخی هم براش زدن حتی برا گرفتن یکی از دبیرای مرد ابلاغیه اش رو از اون جا ها (...) کش رفت ...!!!
اما امسال ....
نگم بهتره ... حالم داره بهم میخوره .....
در حد ابتدایی ها درس میدن ما یادشون میدیم دیگه برعکسه .. X-(
والا هزینه های ما بالا رفته دیگه از ظهر تاشب از سر کلاس این معلم مرد میریم سر اون یکی کلاس ، این فصلو خصوصی میکیریم فصل بعدی بدتر از این ..... ~X(
اصا معلم های مرد بهتر درس میدادن.... با بچه ها هم درست برخورد میکردن ، احترام میزاشتن (البته خانم ها هم در مورد همشون صدق نمیکنه )
اصا این معلم های زن عقده ای هستن ... یه چیز میگیم تو کلاس زنگ تفریح تو دفتر پیچیده ....
40 تا جزوه از دبیرای مرد جمع کردیم رو جزوه اونا میخونیم ... تازه معلم های مرد پایه بودن ... ماکه با معلم های مرد سال های قبل هنوز ارتباط داریم و اشکال داشته باشیم ازشون میپرسیم با این که دیگه معلممون نیستن خیلی خوب جواب میدن ..پارسال هم همش زنگ تفریح ازشون سوال میپرسیدیم هیچی نمیگفتن >:D<.. اما حالا بهش میگی پند دقیقه ای که مونده تا زنگ تفریح اینو برام توصیح بدید میگه خستمه میخوام برم استراحت کنم .....!!!!!
بعد تازه معلم هایی که تو مدرسه مابودن که اکثرا میانسال به بالا بودن و ....
باور کنید که امتحانایی میگرفتن که 10 آوردن ازشون مثل قبول شدن تو المپیاد دانش پژوهان جوان بود ... اما خیلی دوست داشتنی بودن و دانش آموز رو از همه مهم تر این که درک میکردن ....
نمیدونم والا چی بگیم امسال که از بی عرضگی مدیر یکی نیمد ...
بابا به خدا این شهر انقد کوچیکه که اضلا معلم خوب مرد هم تک و توک پیدا میشه حالا یه مشت معلم که مازادی بودن ریختن تو مدرسه ما و .... [-( [-(
آخه درد ما از مرد و زن نیست ما امسال یه دبیر زنمون ( غیر بومی هست ) یه دبیر فوق العاده هست که حتی از مردای پارسال بهتره خیلی دوست داشتبیه ..
اون روز که رفتیم آموزش پرورش و صدا و سیما رو خبر کردیم هم ما اینا رو گفتیم .... گفتیم بابا ترخدا از استان های همجوار معلم بیارین ... کی گوش کرد ؟ ما نامه وزارت خوته و مدیر کل داشتیم .... اما تا نامه اومد دست بعضی زیر دستا پاره شد .... X-( X-( X-( X-( X-( [-(
اینا رو بزاریم کجای دلمون ؟ [-o<

ما که دبیر مرد داریم :-?دبیر فیزیک .
دبیرستانیامونم نصف دبیراشون مرد هستن

:-ss
به نقل از MeLi :
بچه ها معلم مرد ممنوع نیست تو فرزانگان!!!!!

فقط شرایط داره اونم اینه که معلمه مردش حتما باید متاهل و بالای سی سال باشه!!!!

اونم برای درسای اصلی این شرایط هست...

ممکنه معلم المپیادتون مثلا مجردم باشه!!!!
:O x: :O
سه چارم معلماى مردن ومن تاحالا چيزى دراين مورد نشنيدم .معلماى المپ هم رنج سنيشون رو١٩س.نشنيده بگيريد ولى كم مشكل ندارن/اخلاقى/
مدرسمونم تا حالا گير نداده :D

مشکلی نداره معلم های دبیرستان بیش تر مردن

کی گفته؟معلمای پیشای ما اکثرا مردن.تازه معلمای خیلی خوبی هم هستن خدا کنه بمونن [-o<

نظر من اینه تفکیک جنسیتی حالا تو دانش آموزا یه چیزی تو معلما دیگه چرا :rolleyes:
آخه معلمای بدبخت بیچاره می خوان چی کار کنن خیلی بده که حاضرن یه معلم سطح پایین تر واسه فرزانگان بیارن چون زنه نه مرد!!
استدلالشونو نمی دونم!
...

Back
بالا