• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

شب‌نشینی عید ۹۸

مسابقه ۷سین بذاریم؟

• بلی

رای‌ها: 11 31.4%
  • نچ

رای‌ها: 24 68.6%

• رای‌دهندگان
    35
وضعیت
موضوع بسته شده است.
چرا ؟ به خاطر پایان ش یا به خاطر ایده ی این چنین هوش مصنوعی قدرت مندی ؟

راستش من اتفاقا حس کردم واقعیه . حالا هوش مصنوعی با اون قدرت شاید دور باشه . ولی منو کاملا یاد رابطه های مجازی که داشتم می نداخت. آدم هایی که هرگز ندیدمشون و هرگز نخواهم دیدشان . گروه های دوستی متفاوت آنلاین و ...

یه چیز دیگه هم که حس کردم، این که این فیلم الا ن به واقعیت نزدیک تره تا 2013 که ساخته شده .
2013 این قدر کله آدم ها تو گوشی نبود .
نه ایده ی هوش مصنوعیش که واقعا خلاقانه بود
بگذریم که من اصلا اون فیلم رو به خاطر اسکارلت جوهانسن دانلود کردم و بعد که فهمیدم فقط صداش هست کلی خورد تو ذوفم:-"
ولی خب من اون موقع چون از الان هم کوچیکتر بودم(!) با اون صداها و تصاویر نمی تونستم کنار بیام :)) روحیم خیلی خدشه دار شد و نتونستم تا ته فیلم برم :))

از اون جمع بعد کنکور 96 ، من فقط nils رو می بینم و آرکانا .
بقیه یا قدیمی ترن یا جدید تر
اگر اشتباه نکنم ...

نه ایده ی هوش مصنوعیش که واقعا خلاقانه بود
بگذریم که من اصلا اون فیلم رو به خاطر اسکارلت جوهانسن دانلود کردم و بعد که فهمیدم فقط صداش هست کلی خورد تو ذوفم:-"
ولی خب من اون موقع چون از الان هم کوچیکتر بودم(!) با اون صداها و تصاویر نمی تونستم کنار بیام :)) روحیم خیلی خدشه دار شد و نتونستم تا ته فیلم برم :))
اون با صداش اتفاقا اون قدر خوب بازی کرده بود که برای من موندگار شد . من خیلی بازیگرها رو نمیشناسم( کلا زیاد اهل فیلم نیستم.) ولی واقعا این نقش عجیب و غریب و فقط صدایی که بازی کرده بود عالی بود و برای من موند .
آره این فیلمه آدم باید یه ذره درد کشیده باشه تا بفهمه ... مخصوص درد کشیده هاست :)
منم اندازه فهمیدن اون فیلم هنوز درد نکشیدم :))

اون با صداش اتفاقا اون قدر خوب بازی کرده بود که برای من موندگار شد . من خیلی بازیگرها رو نمیشناسم( کلا زیاد اهل فیلم نیستم.) ولی واقعا این نقش عجیب و غریب و فقط صدایی که بازی کرده بود عالی بود و برای من موند .
آره این فیلمه آدم باید یه ذره درد کشیده باشه تا بفهمه ... مخصوص درد کشیده هاست :)
منم اندازه فهمیدن اون فیلم هنوز درد نکشیدم :))
من منظورم از صداش صدای خود شخصیت نبود اون صدا های فرعی بود :))
(وی عرق شرمش را پاک می کند ) :)) بله بله

و مثلا اگه یادت باشه چقدر با من دعوا کردی منم نمیبینی حتی :))
نه آخه من واقعا اون سال رو با نیت این اومده بودم که با همه بحث کنم :D
چون من سر تک فرزند بودنم و این که از کوچیکی بحث نکردم با کسی زیاد ، همیشه کم میاوردم تو بحثها و مشکل داشتم تو این قضیه ، کلا یه روی مجازی از خودم تعریف کردم که فقط وایمیسته بحث کردن با این و اون :) هدف هم این بود که تو دانشگاه بتونم توی بحث ها دووم بیارم که به طور کامل به هدفم رسیدم الان :))
دیگه شمام ببخشید اگر کینه ای مونده و بدی کردم :)

• لایک
امتیازات: nils
من همیشع باکار اصلی میخوندم=|
قبل اینکع عینک بگیرمم نمدونم چرا بهار میخوندم:))
وضع چشام انقدراعم خراب نبودا فقط یکم قاط داشتم:))

من منظورم از صداش صدای خود شخصیت نبود اون صدا های فرعی بود :))
(وی عرق شرمش را پاک می کند ) :)) بله بله
اوه اوه
اون که نابود بود
کاش اصلا اسم این فیلمو نمیوردم اینجا :)
حواسم نبود به این تیکه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
Back
بالا