• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

چرا شبیه به حرف هایمان نیستیم؟

• شروع کننده موضوع

Radikal

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
داغ دیده ام بعله!
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
سیاستگذاری علم و فناوری
اینستاگرام
سلام
احتمالا برای همه‌ی افراد پیش اومده که حرف هایی رو زدند که واقعا بهش اعتقادی نداشتند، خصوصا این روزها توی شبکه های اجتماعی که عقاید و باور ها نقش ویترینی گرفتند این اتفاق بیشتر میوفته و ما حرف هایی رو میزنیم که شبیه‌شون نیستیم به نظرتون چرا این اتفاق میوفته؟
و چه باید کرد؟

#پست اصلی ویرایش شد.

آخرین ویرایش:

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک
چون آدم‌ها شبیه چیزی ک دوست دارند باشند حرف میزنند اما حتی در حد چیزی ک هستن هم عمل نمی‌کنند!

MAHDI.....

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
والا رفتیم ولی دریغ از برگزیده شدن.......
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
اقتصاد

Farnoosh_mb

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
Tehran sampad
شهر
Tehran
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
Teh
تلگرام
اینستاگرام
شاید یکی از دلایلش این باشه که از قضاوت بعدش فرار میکنیم...

mobin9898

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی سنندج
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
سنندج
رشته دانشگاه
پرستاری
چون بی عرضه ایم : )

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395
سلام
احتمالا برای همه‌ی افراد پیش اومده که حرف هایی رو زدند که واقعا بهش اعتقادی نداشتند، خصوصا این روزها توی شبکه های اجتماعی که عقاید و باور ها نقش ویترینی گرفتند این اتفاق بیشتر میوفته و ما حرف هایی رو میزنیم که شبیه‌شون نیستیم به نظرتون چرا این اتفاق میوفته؟
و چه باید کرد؟

#پست اصلی ویرایش شد.

یکی از دلایلش همین لایک و دیسلایکه
خود من خیلی چیزا رو اینجا گفتم برای لایک قبلا ، نه اینکه مخالف عقیدم باشه ها ولی مثلا یه موضوعی که در شرایط عادی زیاد بهش فکر نمی کنی یا روش وقت نمی زاری ولی میای مثلا اینجا در موردش صحبت می کنی .
توی شبکه های اجتماعی این مسئله زیاده ،همین نیاز به مقبولیت که لایک و دیسلاک جلوه ی خاصی بهش بخشیده

mosiano

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
کرمان
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1398
یکی از دلایلش همین لایک و دیسلایکه
خود من خیلی چیزا رو اینجا گفتم برای لایک قبلا ، نه اینکه مخالف عقیدم باشه ها ولی مثلا یه موضوعی که در شرایط عادی زیاد بهش فکر نمی کنی یا روش وقت نمی زاری ولی میای مثلا اینجا در موردش صحبت می کنی .
توی شبکه های اجتماعی این مسئله زیاده ،همین نیاز به مقبولیت که لایک و دیسلاک جلوه ی خاصی بهش بخشیده
راستش قصد تبلیغ ندارم، اما شاید به خاطر همینه که بعضی از شبکه های اجتماعی لایک و دیس ندارن و به جاش میتونی با لبخند و تعجب دیگر چیزها احساست رو نسبت به اون نوشته یا هرچیز دیگه بگی. یکی از همین شبکه های اجتماعی بلامینگو هستش که ایرانی هم هست و اگه ازش حمایت بشه میتونه بیشتر از اینا پیشرفت کنه

بالا