• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

شیطنت ها

نظر شما راجع به گول زدن چیه؟

• انجام دادم.بد نیست.

رای‌ها: 52 73.2%
  • انجام ندادم.بد نیست.

رای‌ها: 4 5.6%
  • انجام دادم.بده.

رای‌ها: 9 12.7%
  • انجام ندادم.بده.

رای‌ها: 6 8.5%

• رای‌دهندگان
    71
  • Poll closed .

Sarina_ahm

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين یکـــ
شهر
جَهــان / ٢
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
علوم پزشكى اصفهان
رشته دانشگاه
پزشكى
تلگرام
اینستاگرام
پاسخ : شیطنت ها

رفته بودیم اردو دفاعی معلممون گوشی یکی از بچه هارو دید-گفت گوشیو تحویل بدین در همون حال که دوستم داشت میگفت که نه و اینا یکی از بچه ها یهو یه گوشی گرفت دستش گفت بفرمایین اینم گوشی.معلمم خرسند گفت حالا برین از معاونتون بگیرین-قسمت شیطنتش اینه که گوشی نبود بلکه ماکت گوشی بود!ومعلمه هم فرق یه جسم سیاه بزرگ و یه جسم سفید ظریف رو نفهمید!!!

LOLLIPOP

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان یک
شهر
تبـریـز
دانشگاه
پلی‌تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی پلیمر/رنگ

یکی از بچه های کلاسمون هیکلش درشته. چادر سر کرده بود نشسته بود سر جای معلم وسرشم کرده بود طرف دیگه که وقتی از در میومدی تو نمیدیدیش. ما هم هممون ساکت نشسته بودیم سه نفرم جلو بودن(یعنی این که معلم داره ازشون درس می پرسه) معلم شیمی مون اومد تو یکم این ور و اون ورو نگا کرد بعد به اونی که پشت میز معلم نشسته بود گف ببخشید, داش میرف بیرون ولی چون ما نتونستیم جلوی خندمونو بگیریم فهمید برگشت تو کلاس :)) :)) :))
فردای اردوی دفاعی بود دبیرمون گف فک کردم از مسیولین اونجا هستن که اومدن :))

demon

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
تهران
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
فیزیک

پارسال تخته پاک کنمون چوبی بود کثیف که شد شستیمش بوی پهن گرفت! ما هم همه ی در و دیوار و میز معلم و خلاصه هر جایی که دستمون رسید خوش بو کردیم بعدم تا دو روز نرفتیم سر کلاس و همه درسا رو پیچوندیم!! ???

LOLLIPOP

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان یک
شهر
تبـریـز
دانشگاه
پلی‌تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی پلیمر/رنگ

تو راهنمایی می رفتیم پشت ساختمون مدرسه و مردمی که از بیرون رد می شدن شلنگ می گرفتیم روشون وخیسشون می کردیم هر زنگ تفریح اینکارو می کردیم تا یه مدتی
(بی فرهنگ!!!) :-[
ولی خیلی حال می داد مردم آزاری {-8

BLACK HOLE

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1392
مدال المپیاد
نجوم
دانشگاه
University of Alberta
رشته دانشگاه
Computer Science

پسرعمه ی بیچاره ی من روز معلم یه تقویم سال 82 میده به معلمشون........... :D :D
انقدر دعواش میکنن که مدرسشو عوض کرد! :D
ولی خدایی خیلی کار باحالی کردا!بش حسودیم شد! :D :D

poorya.kh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهیـد بهشتی
شهر
نیشابـور
دانشگاه
علم‌وصنعت‌ ایران
رشته دانشگاه
مهندسی‌کامپیوتر

به نقل از Sir.RuBikEr :
امتحان شیمی داشتیم معلممون ما رو برده بود نماز خونه (جای بزرگیه)یکی از بچه ها یه دونه بمب بد بو ترکوند (از مدل طبیعیش نه!) یه دفعه کل نماز خونه رو بو گند ورداشت ! دیگه نمیتونستیم نفس بکشیم ... حتی از زندگی با یه راسو که فقط از اون کارو بکنه بدتر بود ...
این کارو ما انجام دادیم نه شما که البته مسئول ترکوندنش خودم بودم ولی با بوی بدی که اونجا رو گرفته بود معلممون امتحانو برگزار کرد که اخر امتحان همه گیج میزدن بعدشم معلممون عوامل اجرایی کار رو که من و دوتا از دوستام بودیم شناسایی کرد به وسیله ی یکی از بچه های ادم فروشمون!!

shershere

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
اینم هه هه!
دانشگاه
پلی تکنیک تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

سال سوم ابتدایی با بچه ها گچ خرد کردیم ریختیم بالای پره های پنکه سقفی ...

از کلاس رفتیم بیرون ...

معلممون عادت داشت اولین کاری که بعد از ورود می کرد روشن کردن پنکه بود ...

خب دیگه تا اخرش تصور کنین!

naimeh.amjadi

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بروجرد
رشته دانشگاه
tju

آخه کم نیست که والا 7 سال اونجا بودیم روزی 2 3 تا شیطنت خودتون حساب کنین دیگه چقدر میشه ولی یکیشو دوست دارم با بچه ها رفتیم دفتر مدیر یکی رفت سر مدیرو گرم کرد منم رفتم کلید پشت بومو برداشتم رفتیم بالا خیلی عالی بود از اون به بعد خیلی میرفتیم یا با نردبون یا با کلید

• لایک
امتیازات: L.E

poorya.kh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهیـد بهشتی
شهر
نیشابـور
دانشگاه
علم‌وصنعت‌ ایران
رشته دانشگاه
مهندسی‌کامپیوتر

امسال یکی از بچه هامون با خودش یه اسپری رنگ اورده بود مدرسه
ما هم گفتیم بذار یه تنوعی ایجاد کنیم
ورداشتیم پنکه ی کلاس رو رنگ کردیم اون هم چه رنگی اینم عکسش
iy7buh41zrs5t3z2utie.jpg

بعد که ناظممون دید گفت باید پاکش کنید وگرنه .... ما هم دوباره یه اسپری سفید اوردیم و مثل اول سفیدش کردیم :D :D

• شروع کننده موضوع

hidden

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطان شهیدان
شهر
کرج
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
دارو

سر تیتر مهمترین اخبار :

گرف زدن تو زمین بسکت ... P:>

پاره کردن پرچم های قرمز مدرسه بعد از قهرمانی استقلال ... ( با کلید) (<

رها کردن 10 الی 15 موش در طبقه ی -1 مدرسه ... (این طبقه کاملا مردمیه ...یعنی مسولاش بچه هان واسه همین هیچ غلطی نتونستن بکنن :پی) O0 (< (<

پخش انواع شایعات از قبیل بچه های ایدزیه مدرسه و همجنس بازا و اینحرفا... مرگ (تا نزدیکای چاپ اعلامیه تحریم پیش رفتیم... بچه ها پایه نبودن (برای نیما)) ( با آبرویه دوستامون بازی کردیم:پی ) :P {-8

کارایه تیمی تر :
چسبوندن برند های مختلف از برچسب لوازم و .. روی شیشه ی کلاس ...(حدود نیم متر مربع شده بود که دستور از بالا رسید که مستخدم بیاد و اینارو بکنه ) ( در حد کنفرانس خبری های بعد بازی ها ی لیگ برتر شده بود) <D=
جمع آوریه اطلاحیه ها و پوستر های راهرو و مزین کردن کلاس با :
بنر آقا - بنر قلب یخی - پوستر قلب یخی - پرچم ایران - پر شدن تابلو اعلانات کلاس و ... ;;)
چیدن بطری های ایستک در بالای طاقچه ی در ورودی کلاس ... ( حدود 30 تا شده بود که معاومنا جمع کردن) ;))
زدن ماسک های پزشکی حدود نصف کلاس ( سر صف عالی بود همه مارو نگاه میکردن معاونا هم خندشون گرفته بود نمیتونستنم چیزی بگن )(سر کلاسم خوراکه پچ پچ کردن بود) ??? ???
به فنا دادن کلاس در هفته ی معلم : با برنامه های تفریحی و خفت کردن دبیر ها - آوردن گاز پیکنیکی و نیمرو زدن در کلاس - عکس بوس با معلم ها به طور ناگهانی و گذاشتن در فیس بوک P:> P:>
پرت کردن کیسه ی آب از تو حیاطمون تو حیاط فرزانگانیا و روی سر 7-8 نفر (< ( این واسه قدیمه اونموقه ک یه در ابی بین حیاطامون بود) ( در و گل گرفتن ... در نتیجه فیس بوک تو ایران مد شد(خیلی ارتباط مفهومی داره) ) ???

خیلیه یادم نیس زیاد

این سبکی نوشتم ک برید حال کنید ..خیلی خلاصه و تیتر وار ... مطمئنم اینارو اجرا میکنید ..موفق و شیطون باشید

• لایک
امتیازات: dj

lindaa

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ابرشهرقدیم (نیشابور)

3روز به هوای نمایشگاه کلاس دو در کردیم خیلی محشر بود!!1
دبیرا چند نفرو فرستادن که بریم سر کلاس ولی ما نرفتیم :)) :)) =))حسابی ضایع شدن =)) =)) =)) =))

lgh95

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
برنز نجوم 92
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
فیزیک

به نقل از Samaneh.Z :
هی روزگار ، امسال به ما خیلی خوش گذشت ، سال بعد ، بعد 4 سال از هم جدا میشیم!
ما شیطون ترین کلاس اول بودیم!
ما هم الان یه همچین وضعیتی داریم :>
بعد4سال از هم جدا میشیم :((
ما نیز شرترین کلاس بودیم-به گفته منابع موثق- (< (< (<
امسال خیلی خیلی باحال بود (;یه دفعه دبیر کامپیوترمون( :|) یه درسی داد و سه تاتمرین واسه2هفته بعدش(جلسه وسط تعطیل بود!)...دو هفته بعد شد و ما هیچ کدوم تمرینارو حل نکرده بودیم،حوصله و سواد حل کردنم نداشتیم :D...خلاصه جونم براتون بگه قرار شد بگیم حلقه for رو که درس نداده بودین.....ع.اومد سرکلاس گفت خوب.....1/3.....فلانی بیا پای تخته بینم.....همه باهم:واسه چی؟!! :O.....ع.:تمرینا رو حل کنیم دیگه.....ما:کدوم تمرینا؟!!! :O.....ع.:مگه درس forرو ندادم؟! :-/.....ما:نـــــــــه!!
دوباره درس داد...ماخندیدیم :))...تمرینارم کلا یادش رفت(که حتی دوباره بده)

یه بارم من و دوستم یه پنجشنبه بعد تعطیل شدن مدرسه مونده بودیم مدرسه واسه کارای پروژمون از اونجایی که بچه ها داشتن طبقه اولو واسه پروژه ها آماده میکردن،کلاسای المپیاد طبقه سوم برگزار میشد ما هم به تبع اونا رفتیم طبقه سوم تو یه کلاس خالی تلپ شدیم و نشستیم به کار (;....بعد چند وقت کار مستمر خسته شدیم و رفتیم که یه کم تو سالن بگردیم و خستگی در کنیم که یه دفعه به یه در باز و در نهایت دفتر دبیرای مرد طبقه سوم -خالی-برخوردیم :O :-/ :-/....ما نه که خیلی کنجکاویم...رفتیم تو و به یه در دیگه برخوردیم....این دفعه در کمد یکی از دبیرا بود که کلیدم روش بود...من با فض...ببخشید...کنجکاوی تمام در کمدو باز کردم و به یه صحنه ی عجیب برخوردیم :-\ :-\ :-\...اگه گفتین چی بود؟!!!
به نقل از *sRina * :
جریان کلاس المپیاد ... و معلمش که اونم بیچاره از دسته ما کف کرده بودم بسی طولانیست و مایه ی خنده ی یه ساله بچه ها بود...!
معلم المپیاد ... و کارگاه ... که بچه ها زحمت کشیدن جوری بیرون کردن که دیگه از اون موقع پاشونو اصفهان نذاشتن!
(...به منظور جلوگیدی از تبلیغ سوع! بود)
آخ گفتی...بیچاره معلم المپیاد ما(نجوم میرم) از دستمون فراریه...
یه دفاولای سال بود یه یقه اسکی سبز تیره پوشیده بود...زنگ اول به خیر گذشت اما زنگ دوم...زنگ تفریح تموم شده بود و ما سرکلاس نشسته بودیم اون بیچاره هم داشت یه چیزی واسمون توضیح میداد که یهو یکی از دوستام دوید تو کلاس و یکی دیگه هم پشت سر اون...هیچ کدومشون معلمو ندیده بودن...دو تایی رفتن ته کلاس و بلند بلند شروع به حرف زدن کردن...دومی:آتوسا به خدا اگه نگی... ما:پگاه!پگاه!...بالا خره پگاه معلمو دید و دوید بیرون...معلمه هم در حین این اتفاق این جوری بود: :| ^-^
همین جا تموم نشد که کلاس که تموم شد رفته بودیم تو پاگرد راهرو و پگاهو دوره کرده بودیم که چه جوری معلمو ندیدی؟!! {-8 :-\
پگاه گفت آخه این چه لباسیه که پوشیده؟رنگ تخته بود خوب ندیدمش...ما :)) :)) :))... نگو هنگام مسخره بازی ما همون معلم که میخواسته از راهرو بره طبقه پایین درحال نزدیک شدن به محل استقرار مابوده که دقیقا سر اینجوری بودن ما :)) :)) :))از کنارمون ردشد! بیچاره دیگه هیچیم نگفت!
یه بارم 14 اردیبهشت بود که تازه از سر جلسه یه امتحان پاشده بودیم و منتظر بودیم خورشیدگرفتگی شروع شه...
تو حیاط وایساده بودیم و داشتیم پشت سر همون بدبخت بلندبلند چرت و پرت میگفتیم و بلند بلندتر می خندیدیم :)) :)) :))...
چندی بعدمن و دوستم رفتیم طبقه سوم ولگردی که دریافتیم بدبخت مذکور با دوما کلاس داشت...چه کلاسی؟...همون کلاسی که ما پایینش مشغول چرت گویی بودیم!!!
خیلی معلم مظلومیه!!! :| :|

bipardeh

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رفسنجان
مدال المپیاد
به زودی خواهم داشت
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
دندان پزشکی

دم عید بود و ما شیمی داشتیم ! :-&
باید یه جوری کلاس رو میپیچوندیم ! :D
اومدیم صندلی ها رو ریختیم بیرون ! :-$
چند تا پارچ آب هم ریختیم وسط کلاس ! :P
معلممون وقتی اومد توی کلاس شاخ درآورد ! (<
بعدش هم ناراضی از مدرسه رفت خونشون تا خونه تکونی کنه ! ;))
ناظممون هم خدا خواسته اومد و گفت حالا که معلمتون رفته باید کلاس رو بشورین ! =))
فکرشو بکن ! :-w من اتاق خودمم تمیز نمیکنم اون موقع کلاس شستم ! ~X(حالا منتظر باشین تا عکس ها رو ضمیمه کنم ! :))

p0oya

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
میرزاکوچک خان
شهر
رشت

تقریبا یه هفته موند بود به عید ما رفتیم سر کلاس دیدیم کلاس ما ۲۰ نفر اومده،در عوض کلاسای دیگه ۱۰ ،۱۲ نفر ! ~X(
گفتیم اینطوری پیش بره خیلی‌ ضایع باید یه جوری جیم بزنیم
زنگ اول که شیمی‌ داشتم اومد کلی‌ نصیحت کرد که چه جوری جیم بزنیم !! (< بعد با معلم ریاضی زنگ بعد هماهنگ کرد که گیر نده به ما که داریم جیم می‌زنیم!! <D=
زنگ تفریح خورد تو گروه‌های ۵ نفری تو مدرسه پخش شدیم بعد که زنگ تفریح تموم شد از یواش یوش از مدرسه زدیم بیرون همه رفتیم خونه :D B-)
در کلّ از اون ۲۰و چند نفر فقط ۵ ،۶ نفر موندن تو مدرسه که اونا هم سر کلاس نرفتن P:> P:>

happymoon

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
دانشگاه
هنر اسلامی تبریز

چيزي كه ميخوام بگم برميگرده به چندسال پيش.
نزديك عيدبود ودبيرمون نتونسته بودن اون روز بيان.ماهم دلمون ميخواست بريم سمعي بصري.بايد از زمانمون نهايت استفاده رو ميبرديم. B-)
كلي اصرار كرديم به مدير و معاونان محترم كه اجازه بدن بريم فيلم ببينيم.ولي نذاشتن.وچون مي دونستن ما دبير نداريم گفتن بايدبا دبيرتون فيلم ببينيد.
از يك طريقي تونستيم كليد سمعي بصري رو پيدا كنيم.نهايت سعي مون رو كرديم كه كسي نفهمه.درسكوت كامل كلاس تخليه و سمعي بصري پرشد.در رو از پشت بستيم و شروع كرديم به ديدن فيلممون. زيرنويس داشت و تقريبا صداش رو قطع كرديم.يك دفعه دستگيره در چرخيد.يكي از دبيرا بود.
خوشبختانه رفتن دنبال كليد وما هم با نهايت سرعتي كه تونستيم از اونجا فرار كرديم.بعدا فهميديم كه درش رو باز گذاشته بوديم و اون دبير محترم پيش معاونين ضايع گرديد
.ولي واقعا خطرناك بود... :D

meli

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز کشوری کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

این شیطنت تو مدرسه نیس ولی فک کنم جالبه...

*داییه من خیلی خوابش سنگینه یه بار منو داداشم هر کاری کردیم داییم بیدار نشد داییه منم با دع=هنه باز خوابش برده بود منو داداشم رفتیم آبلیمو

اوردیم ریختیم تو دهنش...

یه دفعه داییم 10 متر پرید هوا شروع کرد منو داداشمو کتک زدن بعدم ما رو از اتاقش پرت کرد بیرون درو قفل کرد بار گرفت خوابید :))

fatameh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رفسنجان
مدال المپیاد
یکم واسه زیست
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
پزشکی یا دکترای ژنتیک

تایر مدیرمون رو با شیشه شکسته ترکوندیم :-" :-" :-"

amirali

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
مدال المپیاد
ندارم !!! :دی
دانشگاه
سبزوتریم دیگه اما نپرس کجاش

اون قضيه ي پنكه رنگ كردن بود اسپريش مال من بود اما من اونو براي پنكه رنگ كردن نگرفته بودم بلكه براي چارشنبه سوري چون وقته از اسپري رنگ ميريزه بيرون جلوش كبريت بگيري يك آتيشي ميده بيرون آدم جيگرش حال مياد

milad R

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور
دانشگاه
دانشگاه صنعتی شاهرود
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

یکی از شیطنت هایی که کردیم
تو اردوی راهیان نور بود که بچه ها رو با خالی کردن آب روسرشون از خواب بیدار میکردیم =))

fatameh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رفسنجان
مدال المپیاد
یکم واسه زیست
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
پزشکی یا دکترای ژنتیک

تو ی بازیه حقیقت و شجاعت به من افتاد که برم ناظم اعصاب خوردمونو ببوسم وای از ترس داشتم میمردم وقتی بوسیدمش بهش گفتم خیلی دوسش دارم و با تمام سرعت از دفتر فرار کردمخ :D :D

بالا