• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

شیطنت ها

نظر شما راجع به گول زدن چیه؟

• انجام دادم.بد نیست.

رای‌ها: 52 73.2%
  • انجام ندادم.بد نیست.

رای‌ها: 4 5.6%
  • انجام دادم.بده.

رای‌ها: 9 12.7%
  • انجام ندادم.بده.

رای‌ها: 6 8.5%

• رای‌دهندگان
    71
  • Poll closed .

جوجه

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 تهران
شهر
کرج . ری. تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
دانشگاه تهران و دانشگاه ع.پ. ایران
رشته دانشگاه
روان شناسي باليني
پاسخ : شیطنت ها

خوب مفید ترین کار ما این بود که حیوونا رو تقسیم کردیم به هر کی یه چیز افتاد ه بعد هر کی صدای حیوون خودش و یهو در می آورد عین هو راز بقا می شه کلاس
البته تا حالا خیلی تهدید شدیم ولی بیشتر صداها یه جوریه که معلم نمی فهمه کدوم مال کدومه و خیلی خوش می گذره

محمد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
مدال المپیاد
ریاضی و کامپیوتر

امروز تو زنگ زبان به دبیرمون گیر داده بودیم که معنی اسمش چیه.تا می گفت ساکت می گفتیم آقا اگه معنی فامیلیتون رو نگید ساکت نمی شیم. انقدر سیریش شدیم که از همهمون نیم نمره مستمر کم کرد.توی زنگ دین و زندگی هم دبیر هر چی می گفت می گفتیم آقا چه جور می نویسن...

cowboy

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
مياندوآب
مدال المپیاد
کمی ریاضی و کامپیوتر
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

ما یه دبیر زبان داریم که اونقدر خفنه که نمی دونیم چطوری اذیتش کنیم خودش آخره لغو :D :D :D :D

برا همین هر کاری کنیم یه جواب بهتره داره :D

کلا با هاش حال می کنیم :D :D

sampadcity.com

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
قم

به نقل از محمد :
امروز تو زنگ زبان به دبیرمون گیر داده بودیم که معنی اسمش چیه.تا می گفت ساکت می گفتیم آقا اگه معنی فامیلیتون رو نگید ساکت نمی شیم. انقدر سیریش شدیم که از همهمون نیم نمره مستمر کم کرد.توی زنگ دین و زندگی هم دبیر هر چی می گفت می گفتیم آقا چه جور می نویسن...
راس میگه
به خاطر تیگه ای که سر کلاس دین و زندگی انداخت 2تا منفی بغل دستیش و یه منفی خودش گرفت.
فکر نمی کنم بتونه دین و زندگی بیست بگیره. پروندش پر از منفیه.
منفی نگیره میمیره. خوراکشه

neda.m

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
شهید رجائی تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران - ژئوتکنیک

به نقل از جوجه :
دقیقا بگو سر زنگ کی این کار و کردی؟
حمداوی؟
کریمی؟
کی؟
مافی

محمد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
مدال المپیاد
ریاضی و کامپیوتر
  • لایک
امتیازات: tezar

fzgm

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
ریاضی،کامپیوتر(کوتاه)،ادبیات،شیمی(تنوع؟!)
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم مهندسی

به نقل از cowboy :
1)هر معلمی یه تکه کلامی داره یا بعضی حرفارو خاص تلفظ میکنه اونو پیدا کنین همه از اون استفاده کنین حتمن امتحان کنین
این روش معلم رو دیوونه کرده و مستمر شما رو به صفر نزدیک میکنه!

fermium

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد

به نقل از hidden :
روش اول: موارد مورد نياز:ادامس هم رنگ با صندلی به اندازه ی کافی جويده وتفی شده يه روز ار خوابتون می زنيد زودتر از همه وارد کلاس ميشين و اونو به صندلی معلم عزيزتون می چسبونيد بعد سريع از کلاس خارج و در درو بعد با بقيه ی بچه ها وارد کلاس می شويد و مظلومانه سر جايتان می نشينيد سعی کنيد اون روز تا اخر کلاس قيافه ی خود را حفظ کنيد <البته در مراحل پيشرفته پونز وامثال ان جايگزين ادامس می شود>

روش دوم :موارد مورد نياز:يه عدد سوييچ با کليد های نوک تيز وقتی کوچه ای که ماشين معلمتون<ترجيحا رياضی>توش بود خلوت بود وارد عمل می شيد مسير و کج می کنيد سعی کنيد از همون مسير به خونه بريد تا کسی مشکوک نشه حالا حتی اگر راتون طولانی ميشه در حال عبور بارارامش هر چه تمام تر يه خط سراسری خوشگل روی ماشين می کشيد و به راهتون ادامه بديد حداقل تا اخر کوچه يا خيابون.

روش سوم.روز معلم برای معلم کچلتون سشوار کادويی بگيريد و مجبورش کنيد که اونو جلوی بقيه معلم ها باز کنه(البته برس هم روش بدی نيست ولی تاثير سشوار بيشتره)

روش چهارم.تو کلاس قبل از اومدن بچه ها جلوی ميز معلم روغن بريزيد ..

روش پنجم.قسمت پشتی ماشين معلم فيزيکتون بنويسيد کپن اب ازاد شد (با رنگ) طوری که وقتی سوار ماشين ميشه متوجه نشه ولی تو خيابان خيلی با حال خواهد شد

روش ششم.تو سماور معلم ها تو ابدار خونه مايع ظرفشويی بريزيد

روش هفتم.از معلم فيزيکتون همواره اخرين سوال های المپياد رو جلوی باقی بچه ها بپرسين يادتون باشه جوابشو داشته باشين تا بتونيد کاملا ضايع اش کنيد ولی اين کار کاملا محتاطانه و چاپلوسانه به نظر بياد

روش هشتم.سر کلاس معلم از اول تا اخر کلاس بهش خيره بشيد خيلی حواسش زود پرت ميشه

یه سری چیزایه دیگه هم هست که تجربیات خودمه
( امیدوارم معلمان شهید سلطانی تو این فروم عضو نباشن یا حداقل اینو نبینن )
من و دوستم یه بار موقع نماز تو کفش چند تا از معلما ادامس چسبوندیم ولی متاسفانه فقط یکیشون فهمید.یه بار هم کفش دبیر کامپیو ترمونو انداختیم تو سطل اشغال ظهر دیدیم با دمپایی رفت خونه :))

sheita

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد

لطفا هرکس بیاد اینجا و در مورد شیطنت هایی که تو طول سال انجام داده حرف بزنه :-"
خواهشا چیزا جالب بنویسید
:-<
اولیشو خودم میگم :D
در سالی که گذشت یکی از دوستان سوال امتحان ازمایشگاهو کف رفتن ولی یکم زود سوالارو برداشته بود واسه همین هنوز از روش کپی نزده بودن در نتیجه مسئول ازمایشگاه مجبور شد دوباره سوال طرح کنه :D
بعدی لطفا......

• لایک
امتیازات: SHINE

کوزت

کوزت
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3 مشهد
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

4 بار رفتم دره بوفه پول کم دادم اما یه عالمه چیز ورداشتم نفمید یارو

رفتم کتابخونه مدرسه به یه کتابی شدیدا احتیاج داشتم دزدیدم

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

داره تموم میشه.... حیف.... زود گذشت امسال... :-< :-<

خیلی زیاده خب...

یه بار با چند نفر دیگه ( 3ggerman و Xspir@te و یه نفر دیگه ، منو 3gger با همXspir@te و نفر چهارم هم باهم ، گروهی :D ) تقریبا دعوا کردیم اول کلوخ و خاک به هم پرتاب میکردیم ، بعد هر کدوم بطری آب و سطل برداشتیم آب + گل به هم میپاشیدیم دیدیم زیاد از حد داره گنده کاری میشه کردیمش فقط آب!
خیلی حال داد! تو دستشویی سنگر گرفته بودیم رمز هم داشتیم 1= دوتایی حمله به فرد شماره 1 2= دوتایی حمله به فرد شماره 2
3= هر کدوم به یکی 4= برگرد سطلو آب کن! من سر تا پام خیس و گلی شده بود بعدشم پیاده رفتیم خونه

یه بار دیگه همین نوع فقط با گچ من و 3ggerman و فرد سوم هر کدوم دستامون پر خورده گچ و نفری 2 تا تخته پاک کن
تو کوریدر دنبال هم بودیم و میکوبیدیم به هم همه کف کرده بودن من توی موهام هم گچ بود! بعدش روی هم رفته 45 دقیقه داشتم مانتو و مقنعه ام رو میشستم ، آخر هم درست پاک نشد و .... پیاده برگشتم خونه! مزحکه عام و خاص شده بودم!

معلم قرار بود امتحان عربی بگیره ، 2 نفر از دوم ریاضی ب اومدن گفتن ما این نمونه سؤال ها رو از سوما گرفتیم ( 3 تا برگه بود ) امنحان ما از یکی از اینا بود ، مال شما هم حتما همیناس ، بخونید
گرفتیم ، 4 نفری ( من ، 3gger ، Xspir@te ، نفر چهارم (!!) ) کلاس دینی رو جیم زدیم تو کوریدر هر کدوم داشتیم میخوندیم

بعد رفتیم تو حیاط . در حدی بودیم که از این برگه ها میگرفت نمره ها 20 ، غیر از اینا بود 10 !

بعد زنگ تفریح خبر پخش شد و هر برگه دست یه نفر و استرس و ... برگه وسط کلاس بود ، 15 نفر رو برگه افتاده بودن! 4 5 نفر وایساده بودن ، بقیه کف کلاس نشسته من به صورت نیم خیز از زیر دست و پاها رد شدم گفتم " یه لحظه بدینش!! خیلی مهمه!! یه چیزیو باید بگم! " برگه رو گرفتم ، با آرامش بلند شدم و بعد ... دویدم! :-" بقیه دنبال من...!

بازم هست... در پست های بعدی... :D

prgh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعباس
مدال المپیاد
اون که ایشالا سال دیگه
دانشگاه
هرمزگان

5 6 بار دعوا ( البته خودم شروع کننده نبودما)
هفته ای2 3 بار دفتر :(
معمولا ار کلاس زبان بیرونم می نداختن
چند بارم از سر کلایش جیم شدن ( آخه خیلی بم گیر میداد)

• لایک
امتیازات: hel@$

sasuke uchiha_1372

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی زنجان
شهر
زنجان

ها شیطنت های ما همگی نکته غیر اخلاقی داشته بید.
ولی مودب ترینش این بود که رو دیوار مدرسه یه چیزی نوشتیم که ...

3ggerman

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

فک کنم جنایت های غیر حرفه ای دیده بودم جوگیر بودم :!

به صورت استتاری! دو تا از بچه ها (peg0a2h1 و Xspir@te (سه تفنگدار :D ) ) رو به عنوان نگهبان گذاشتم دم در دفتر مدیریت محترم دبیرستان :D

با یه حرکت فوق انتهاری جهیدم درون دفتر! موس pc مدیز محترمو جدا کردم و زیر سویشرت پنهان O0 .

اومدیم بیرون با بچه ها گفتیم یه استراتژی چیزی بدین چی کا کنیم! نتیجه اش :

برین اینجا وا3 دیدن نتیجه :D

:D :D :D

فرداش ناظم داشت پرس و جو میکرد کی رفته بود تو دفتر مدیر؟ ( قید انظیاطو زدم به کل اونموقع!) فک کنم نفهمید! کارنامه مو گرفتم میفهمم فهمید یا نه!( نمره انظباط :D )

Jessica

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قم
شهر
قم

یه بار با 5 تا از بچه ها تصمیم گرفتیم نریم سر کلاس!!
احساس کرده بودیم دانشگاهه!! :))
خلاصه که اون زنگ خیییییییلی خوش گذشت :)
اما بعدن بابامونو در اوردن!! :( :D

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

به نقل از 3ggerman :
فرداش ناظم داشت پرس و جو میکرد کی رفته بود تو دفتر مدیر؟ ( قید انظیاطو زدم به کل اونموقع!) فک کنم نفهمید! کارنامه مو گرفتم میفهمم فهمید یا نه!( نمره انظباط :D )

:)) در به در دنبال باعث و بانیش بودن که کی رفته تو اتاق مدیر سر کامپیوتر!

sasan222

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان

امسال ماخیلی از این کارا کردیم حیف که زود تموم شد :((
یه بار ما زنگ آخر امتحان داشتیم معلمم زنگ اول سر کلاس ما بود هرچی گفتیم آقا امتحان نگیرین به گوشش نرفت بعد یکی از بچه ها به بهانه ی آب خوردن رفت بیرون و با اون کلاس هماهنگ کرد که بیان معلمو به یه بهونه ای بکشن بیرون که برگرو بلند کنیم ..قشنگ ترین صحنش اینجا بود که 2-3 تا از بچه های اون کلاس اومده بودن التماس می کردن که آقا یه لحظه بیاین بیرون کارتون داریم معلمم از جاش تکون نمی خورد (بچه های کلاس خودمونم هی می گفتن آقا برین حتما کار مهمی دارن)بلاخره معلم بلند شد که از در کلاس بره بیرون که یکی از بچه ها جنگی پرید برگه رو برداشت.زنگ تفریح همه مشغول استفاده از فنآوری نانو بودن که عجب امتحانی بود

روز آخرم بچه ها جشن آب گرفتن..البته در اصل حدود 20 نفر از بچه ها همدیگرو خیس کردن بعد تصمیم گرفتن تمام بچه های سومو بشورن که این کارو هم کردن هرکسی هرجور ضرفی که می شد باهاش آب حمل کرد برمی داشتو مشغول می شد دیگه طوری شده بود که همه سر کلاس بودن بجز سال سوم که وسط حیاط مدرسه مشغول خیس کردن همدیگه

یه روز بیشتر بچه ها نیومدن مدرسه ومدیرم مدرسه نبود در نتیجه منو دوستم فرصتو مناسب یافتیم ..رفتیم دم دفتر من گوشیمو آماده کردم پریدم تو میکروفونه مدرسه رو روشن کردم یه آهنگ بندریم گذاشتم اومدم بیرون ....وقتی دیدم ناظم مدرسه داره میاد سریع پریدم گوشیمو برداشتمو دوتایی فلنگو بستیم

چقد امسال خوش گذشت

peihaghi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
مکانیک (ساخت تولید)

امتحان رو که ما تا دلت بخواد پیچوندیم .
توی اردو هم بالش بازی وحشتناکی کردیم و صد تا بالش پاره کردیم . جنگ اتاقی بود من هم همین جور بالش می دزدیدم .
بعد شنبلیله و صد تا شعر دیگه رو برای یکی از معلمامون درست کردیم .
قلی زاده یه یه
قلی زاده یه یه

Samaneh.Z

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
کرج
مدال المپیاد
مدال نقره‌ی المپیاد نجوم‌و‌اخترفیزیک ..
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

هی روزگار ، امسال به ما خیلی خوش گذشت ، سال بعد ، بعد 4 سال از هم جدا میشیم!
ما شیطون ترین کلاس اول بودیم!
از کارایی که میکردیم این بود که تا معلم یه چیزی میگفت ما میگفتیم به افتخارش و همهمون دست میزدیم و کلاسو میریختیم به هم!!!! یه زنگ زیستم با این کار پیچوندیم هر چی معلم میگفت ما دست میزدیم!!!!
یه کار دیگه این بود که با بچه ها یه تقلب دست جمعی کردیم و خیلی بهمون خوش گذشت!
دیگه یادم نمیاد امسال سال خیلی خوبی بود حیف که زود تموم شد و بچه هامون از هم جدا میشن!! :( :( :(

amir3_13

مهمان

به هم ریختن کلاس تا دلتون بخواد..........
دعواهای ساختگی سر کلاس.......
کفری کردن معلم ...........
ابجاد اختلال در نظم عمومی راهرو( ترقه انداختن اتیش زدنهای جزئی که کلی دود را مینداخت.......) به همراه بچه ها.......
تنظیم باد تایر ماشین (این یکی من فقط چند بار دیدم که اینکارو میکنند)
دزدیدن ماشین معلم( دنده اش رو خلاص گذاشته بود بچه هاهم ماشینشو بردن تو سایه.......فقط نمیدونم چرا نفهمید بچه ها منظورخیر داشتن)........
سوییچ معلم وکت معلم و کیف معلم و عینک معلم و یا جزوه های معلم سر کلاس گم میشد..........
البته امسال ارومتر پارسال بودیم پارسال ترکوندیم....امسال حال نداد.....

بالا