• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

لینک ناشناس

پیکسی

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 4d
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
زیست‌شناسی گیاهی
آقا من رفتم تو این باته. ولی لینک رو فقط تو یه گروه خصوصی فرستادم. ولی امروز دیدم یکی واسم پیام گذاشته که((:تنها حرفی که میخواستی ناشناس بزنی "هیچی" بود؟ :-")) .در صورتیکه من اصلا همچین چیزی نفرستادم به کسی! یعنی میشه کسی که آی دی تله گراممو داره بهم ناشناس پیام بده در حالیکه لینک رو نداره یا اشتباه واسم اومده بود؟

آخرین ویرایش:

Wulfric

Percival's daddy
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی
آقا من رفتم تو این باته. ولی لینک رو فقط تو یه گروه خصوصی فرستادم. ولی امروز دیدم یکی واسم پیام گذاشته که((:تنها حرفی که میخواستی ناشناس بزنی "هیچی" بود؟ :-")) استفاده کرده.در صورتیکه من اصلا همچین چیزی نفرستادم به کسی! یعنی میشه کسی که آی دی تله گراممو داره بهم ناشناس پیام بده در حالیکه لینک رو نداره یا اشتباه واسم اومده بود؟

کلک باته س:-"
اگه یادت باشه قبل از این ک لینکت رو بهت بده ازت خواست ک عضو یه کانالی بشی. تا زمانی هم ک بخوای از بات استفاده کنی حضورت توی کاناله ضروریه.
باته خودش الکی هر چند روز یه بار برات یه پیامی میفرسته ک کنجکاویت تحریک بشه، و در ضمن برای اینکه یه وقت پشیمون نشی از کانالشون لفت بدی

یه بار برای من و دوستم یه پیام کاملا مشابه فرستاد حتی:rolleyes:

mhs.1d

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
ریاضی
آقا من رفتم تو این باته. ولی لینک رو فقط تو یه گروه خصوصی فرستادم. ولی امروز دیدم یکی واسم پیام گذاشته که((:تنها حرفی که میخواستی ناشناس بزنی "هیچی" بود؟ :-")) استفاده کرده.در صورتیکه من اصلا همچین چیزی نفرستادم به کسی! یعنی میشه کسی که آی دی تله گراممو داره بهم ناشناس پیام بده در حالیکه لینک رو نداره یا اشتباه واسم اومده بود؟

ممکنه اشتباهی فرستاده باشه
ولی همین بات یه قابلیتی که داره اگه VIP بشه میتونن ناشناس به هرکی بخوان پی‌ام بدن
البته دقیق نمیدونم، امتحان نکردم :-"

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395
شايد براي يكي استيكر فرستادي ،استيكرارو پيام خالي مي فرسته

پیکسی

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 4d
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
زیست‌شناسی گیاهی
کلک باته س:-"
اگه یادت باشه قبل از این ک لینکت رو بهت بده ازت خواست ک عضو یه کانالی بشی. تا زمانی هم ک بخوای از بات استفاده کنی حضورت توی کاناله ضروریه.
باته خودش الکی هر چند روز یه بار برات یه پیامی میفرسته ک کنجکاویت تحریک بشه، و در ضمن برای اینکه یه وقت پشیمون نشی از کانالشون لفت بدی

یه بار برای من و دوستم یه پیام کاملا مشابه فرستاد حتی:rolleyes:
هه! هم از کانالشون لفت دادم. هم بات رو استاپ کردم:))
بعد میدونی چی شد از این : - " استفاده کرده بود که معادلش اینجا میشه این":-"" گفتم شاید یکی از بچه های سایته

آخرین ویرایش:
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب:)
شهر
تهر
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
روان شناسی
اون میمونی که به همه پیام داده بود "دوستت دارم میمون چرا نمیفهمی" بیاد خودشو معرفی کنه :-"

Nadiye

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان3
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
منم که بیکار شدم دیگه هر چی دلتون میخواد بیاید بگید از بیکاری در بیام.:)) دوست داشتین خودتون رو معرفی کنین دوست هم نداشتین خودتون رو معرفی نکنین.:-"
https://telegram.me/harfbemanbot?start=MjUwMjUwNTc5

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine
من هیچ میونه خوبی‌ با این بات ناشناسا ندارم. نصف پیاماشونم که از طرف خودِ باتشون میاد :/ :-"
اگه صحبتی داشتید با من از طریق آی‌دی تلگرام بگید :-?
اگرم خواستید ناشناس باشید می‌تونید به رباتم پیام بدید، درسته یکم چیزه :)) ولی وقتی آن بشه پیامتون به دستم می‌رسه:-"

AliEBR

AliEBR
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
1396
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مکانیک
ميدونم كسي با من كاري نداره
و پيامي غير از پياماي خود بات قرار نيست بگيرم
ولي خب اين مال منه

parmiiida

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی همدان
رشته دانشگاه
رادیولوژی^-^
بعید میدونم کسی کلا حرفی داشته باشه با من یا جوری باشه که بخواد ناشناس بهم بگه ولی خب:-"

https://telegram.me/harfbemanbot?start=MTA5ODEwNzc5

سرکارم میخواین بزارین خلاق باشین لااقل :D
پ.ن:چقد شبیه بالایی شد:-" :D

آخرین ویرایش:
بالا