• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

عکس های خانوادگی در اینستاگرام

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

admin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
89
سلام
به نظر شما انتشار عکس خانوادگی در اینستاگرام کار درستیه؟ تحت چه شرایطی درسته یا غلط؟ مثلا بعضیا تو یک محیط راحتی از خانواده عکس میگیرند و بعد بدون اطلاع به اونها تو اینستا منتشر میکنن؟
و اینکه انتشار عکس بچه ها چطور؟ اینکه با عکس ها و فیلم های بچه هاشون فالوور جمع میکنن. به نظرتون این چه تاثیری رو بچه ها داره؟ فردا پس فردا که بزرگ شدن مشکلی واسشون پیش نمیاد؟

Special girl

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
FARZANEGAN
شهر
SHZ-JAH
سال فارغ التحصیلی
1397
منم یکی دو سال پیش تاپیکی تحت عنوان گذاشتن عکس های شخصی در فضای مجازی آری یا خیر ؟! در گفت و شنود اجتماعی گذاشته بودم ولی متاسفانه به نتیجه ای نرسید ..چه خوب میشه اگه الان همه شرکت کنند و نظراتشون رو بگن...:)
به نظرم اگه فقط آشناها و فامیلا رو فالو کنی مشکلی نیست

آرزو :/

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
زنجان
به نظر من اگه به خانواده اطلاع نده و این کار رو انجام بده واقعا بعدا زیان اوره. ولی اگه خانواده خودشون دوست داشته باشن اون یه بحث جدا می شه.
ولی خب در کل این موضوع از نظر همه یکسان نیست . بعضی دوست دارن این کارو انجام بدن بعضی ها هم نه.

:-|

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
frz1
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
مهندسی معماری
راستش من به سو استفاده ی آنچنان ک خیلی ها اعتقاد دارن اعتقاد ندارم...اما از نظر انسانی فکر میکنم درستش این باشه که فقط عکس های خودمون را منتشر کنیم و اینکه پیج را ببندیم تا بدونیم کیا مجاز به دیدن عکسهای ما هستن

ERFAN.T

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
همدان
مدال المپیاد
المپیاد شیمی
دانشگاه
صنعت نفت
رشته دانشگاه
مهندسی کشتی-موتور
سلام
به نظر شما انتشار عکس خانوادگی در اینستاگرام کار درستیه؟ تحت چه شرایطی درسته یا غلط؟ مثلا بعضیا تو یک محیط راحتی از خانواده عکس میگیرند و بعد بدون اطلاع به اونها تو اینستا منتشر میکنن؟
و اینکه انتشار عکس بچه ها چطور؟ اینکه با عکس ها و فیلم های بچه هاشون فالوور جمع میکنن. به نظرتون این چه تاثیری رو بچه ها داره؟ فردا پس فردا که بزرگ شدن مشکلی واسشون پیش نمیاد؟
آخه این قضیه برمیگرده به طرز فکر هر کس.
در مجموع باید قبول کنیم که فضای مجازی به هیچ وجه امن نیست.(اگه یه کم راجبش تحقیق کنید میفهمین)
دوما عکس گذاشتن از خودت یا خانوادت به نظرم یه کار مسخرس.که مثلا با بهترین ماشین یا بهترین رستوران عکس بگیری بزاری اینستا(چی رو میخوایم ثابت کنیم)
کلا خودمونو گذاشتیم سر کار.
بله اگه عکس از افتخارات علمی یا... بذاری یه چیزی ولی بخوای عکس با لباس نو و بعد از رفتن به آرایشگاه و تو استخر و.... بذاری به نظرم خیلی مزخرفه.
عکس اینستا که هیچی حتی عکس گذاشتن از خودت حتی تو تلگرام که خیلی محدودتره هم اشتباس.(خودم با چشمام سواستفادش رو دیدم که میگم)
باز خوددانید

هولدن

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
اگه میزارید حتما پرایویت کنید سواستفاده میشه از عکستون

نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 2
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
98
دانشگاه
علوم پزشکی زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
سلام. من هم نظرم اینه که اگه عکس خانوادگی می گذارید ، اکانتتون رو پرایوت کنید، به شرطی که فقط به فامیل نزیک و اعضای خانواده اجازه فالوو بدید.
گذاشتن عکس بچه ها هم از نظر من کار خوبی نیست چون بچه اگه بزرگ بشه ممکنه از این موضوع شاکی بشه

Radikal_2002

عزازیل
نام مرکز سمپاد
یکی از مدارس سمپاد گیلان(شرق)
شهر
گیلان
سال فارغ التحصیلی
1400
بستگی به اعتقادات آدم داره اگه با دیده شدن عکس توسط دیگران و نا محرمان :D مشکلی نداره میتونه بزاره ولی اگه مشکلی داره مگه کرم داره که بزاره:D. با دوستی هم که گفته بود اگه مشکل داره پرایوت کنه هم موافقم :-b

بالا