• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

نارضایتی رهبر از سمپاد

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
به نقل از رهبری در دیدار نخبگان :

حالا وزیر محترم آموزش‌وپرورش هم این‌جا حضور ندارند لکن به گوش ایشان باید برسد، من از این مسئله‌ی سمپاد - این سازمان مّلی پرورش استعدادهای درخشان - نگرانم. گزارش‌هایی که به من می‌رسد، گزارش‌های خرسندکننده‌ای نیست؛ این سمپاد خیلی مهم است. این کار خیلی مهّمی است و آن نکته هم که اشاره کردند که یک تعداد زیادی مدرسه بر اساس این طرح تأسیس شده، این متوّقف به این است که این سازمان خوب بچرخد و خوب اداره بشود. گزارش‌هایی که به ما می‌رسد در این جهت، گزارش‌های خرسندکننده‌ای نیست.

ویدیو :

آخرین ویرایش:

Ali Kh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
تیزهوشان شهید بهشتی
شهر
گرگان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
دانشگاه گرگان
رشته دانشگاه
زیست شناسی جانوری
پاسخ : نارضایتی رهبر از سمپاد

حالا نمیشد زودتر نگران بشه؟
از معدود صحبت ها و حرکات مثبت رهبری جمهوری اسلامی ایران در طول این سال ها بود.

سمپاد رو میانبر توسعه میدونستن؛ولی متاسفانه از زمان اون خانم و با افزایش بی رویه تعداد سمپاد ها اون نظم و قدرت سمپاد از هم پاشید.دشمنی همیشگی مدیران آموزش و پرورش هم که فکر نکنم احتیاج به گفتن داشته باشه.
به امید بازگشت اژه ای >:D<

دیر نخواهد بود اون روزی که تو تلویزیون ببینیم رهبر داره چفیه میندازه گردن مطهری :D

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---

معلومه اصلن کسی به عدالت آموزشی و اینها اعتقاد نداره :-"

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

عدالت آموزشی اینه که یه نهاد قوی ای هم که ایجاد شده و یه حداقل تعدادی رو داره یه هوا بهتر پرورش می‌ده ورداریم بکوبیم بعد سعی کنیم همه چی رو از صفر بکشیم بالا؟
وجود سمپاد و رسیدگی و بهبود وضعیت سمپاد معنیش کم گذاشتن برای بقیه مدارس نیست. چه خوب اگر بشه یه روز همه‌ی مدارسمون برسن به یه سطح خیلی بهتر. شکر خدا مملکت که گشنه و بی‌پول هم نیست که یا یا پول به گسترش سمپاد برسه یا گسترش امکانات بقیه مدارس.

ali_0111mirza

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
اینستاگرام

مگه اصن پولی هم به سمپاد میرسه !؟
تا اینجا که من دارم تو سمپاد تحصیل میکنم پول مدارس غیر انتفاعیو میدم .. حتی برای یه اردو عید پول مکان و اب و برق و پرینتای مدرسه هم جدا ازمون میگیرن
اکثر مدارس رو پول اولیا میچرخه

×ویرایش مدیریتی:قسمت بی ارتباط با موضوع حذف گردید.×

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392

احتمالا دیگه همه میدونن معنای عدالت برابری نیست...
و عدالت ب پتانسیل های هرکسی ربط داره....
عگه بخان ب راننده تاکسی و یک فرد معمولی یک سهمیه سوخت بدن...ایا این معناش عدالت میشه؟..
خب پس مسلما با توجه ب پتانسیل ها و برنامه های مورد نظر باید رفتار های مشخصی ارائه بشه...برای سمپاد هم همینه...
سمپاد فیلتر هایی داشت ک ازش واقعا افراد مستحق عبور میکردن....اون زمان حتی یک نفر هم با پارتی نمیتونست یک مرحله از ازمون سمپاد رو پشت سر بگذاره....و این یکسان بودن شرایط رو بوجود میورد توی پذیرش...

ما ک امید داریم سمپاد بتونه برگرده ب قبلنش...و از این تصمیمات نا صحیحی ک چندین ساله در موردش اخذ شد جان سالم بدر ببره

بالا