• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

یک عمر مهندس بودن ، خوب یا بد؟

مهندسی ؟!

• HATE

رای‌ها: 3 8.3%
  • I don't know

رای‌ها: 5 13.9%
  • NO Tnx !

رای‌ها: 1 2.8%
  • LIFE

رای‌ها: 27 75.0%

• رای‌دهندگان
    36
  • شروع کننده موضوع

0001111

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
سلام >:D<
هر چقدر هم که کم سن باشیم ، وقتی مورد خطاب اونایی قرار می گیریم که میدونن رشتمون چیه ، اولش میگن مهندس ! <D=
هر کدوم از ماها میتونه احساس خاصی داشته باشه نسبت به این کلمه
احساستون رو بگید \:D/ (برای ما خیلی ارزشمنده) 8->

• لایک
امتیازات: Sep

arvin.a

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
عمران
از اینکه تو کشوری مثل ایران چه از نظر جایگاه اجتماعی و چه از نظر اقتصادی مهندس ها (منظورم مهندس های واقعیه نه کسانی که صرفا مدرک گرفتن) معمولا به حقشون نمیرسن بگذریم (به هزار و یک دلیل که جاش اینجا نیست)
به شخصه حس میکنم در دنیای امروز بیشترین تاثیر در بهتر شدن سطح زندگی‌مردم رو میتونن مهندس ها داشته باشن
چون پیشرفت های مهندسی تا حد زیادی میتونه سبک زندگی رو تغییر بده و شاید تغییر سبک زندگی یکی از بهترین روش ها برای افزایش رفاه باشه
همه رشته ها موثرن ها به طور مثال خیلی وقتها پیشرفت های مهندسی وابسته به پیشرفت هایی در علوم پایه است
تاثیر علوم پزشکی در بهتر شدن زندگی هم که واضحه
ولی خب تاثیر خیلی زیادی روی سبک زندگی نمیذارن
من حیث المجموع میتونم بگم لفظ "مهندس" لفظ ارزشمندیه

نام مرکز سمپاد
hnschS
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1397
رشته دانشگاه
fum mechanical engineering
حیف تو کشوری زندگی میکنیم ک مردمش همه چیو فدای پول کردن و جریان اجتماعی اکثریت رو ب سمت رشته های تجربی کشونده ، حتی ب قیمت پشت کردن ب استعداد هایی ک میتونه اینده ی ایران و جهان رو بهتر کنه
وقتی ب اطرافم نگاه میکنم هزاران ایده تو ذهنم میاد ک میتونم اطرافمو بهتر کنم ، هر چند عموما با شکست مواجه میشم ولی امید ب ساختن اینده بهم انگیزه میده و افتخار میکنم ب مسیری ک انتخاب کردم

نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
ری
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
تحصیلات تکمیلی در علوم پایه‌ی زن‌جان :)
رشته دانشگاه
فیزیک
من مهندس نیستم و خیلی خوشحالم از این بابت در واقع علاقه ای به مباحث سطحی مهندسی ندارم نه که بگم آسونن یا بی اهمیت اتفاقن مهمن و نیاز به توضیح نداره صرفن برای من لذت بخشه که عمقی مسائلو بررسی کنم و خب هر کسی روز مهندسو بهم تبریک بگه با نگاه ترسناکی از سمندون مواجه می شه :عینک آفتابی

بالا