• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تبادل جزوه زیست

• شروع کننده موضوع

میـنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
پزشکی سمنان
اکثر بچه ها از چند تا کتاب تستی که دارن وآزمونهای آزمایشی که میدن نکات مهم درس زیست رو روی کتاباشون یا یه جزوه مخصوص مینویسن....
من پارسال نکاتی که خودم در اورده بودمو با دوستام تبادل میکردم......خیلی کمک میکرد....
خیلی خوب میشد در صورت استقبال سایت هم این کارو میکردیم....
.....
من خودم برای گوارش وقلب وکلن فصلایی که تا حالا آزمون دادیم از کتابای الگو گاج آزمونهای سال سوم وپیش پارسال قلمچی سنجش دی وی دیای کرامت کتاب آبی کانون وجزوه عمارلو و جزوه های معلممون نکته هاشو در اوردم وجزوشون کردم....
برای هر فصل حدود 5 آ چهار هستش...(با خط درشت نوشتم)
........
در صورت تمایل پ.خ بدین یا تاپیک اعلام کنین.
ممنون :)

• شروع کننده موضوع

میـنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
پزشکی سمنان
پاسخ : تبادل جزوه زیست

الان سه نفر بهم پ.خ دادن.....
جواباشونو اینجا بنویسم....
......
دوستان منم یه دانش اموزم مثل همتون.....جزوه اینا نمیفروشم گرفتن جزوه هام شرط داشته باشه اینا.... :-"
هر کی جزوه نوشته بود بگه واینکه از چه منابعی نوشتتشون.....تبادل کنیم با هم دیگه....
نتیجشو میبینین تو آزمونا.....خیلی کمک میکنه...البته واسه کسایی که کامل خوندن وتستارو کامل زدن وتسلط کامل دارن ....

....درباره پ.خ زهرا....اینجا جوابشو بنویسم همه استفاده کنن :)
سلام؛ مینا این حزوه هایی که گفتی چجوریان؟ منم یه سری تابستون نوشتم؛ الان خیلی کمک میکنه ولی به اون کاملی که تو نوشتی نیستن: -" زیاد وقتتو نمیگیره؟
مثلن ببین من سال سوم میرفتم کلاس وتابستونش پیش دانشگاهیو تموم کردم....از اونموقع تا حالا کلاس شاید هفت تا معلم زیست رفتم وهر کدومشون یه سری نکته گفتن منم نوشتم کتابام.....یا منابعی که گفتم اونا هم نکته هاشو نوشتم تو جزوه هام...
...........
مثلن برای فصل یک ودو پیش هفت صفحه ا چهار شدن کل نکته ها....(درشت نوشتمشون چشام درد نکنه)
راستش من اینطوری نمیکنم که هر نکته ای رو که بهش برخوردم بنویسم تو جزوه.....
کتاب الگویی که تستاشو میزنم سوالای خوب ونکته های خوب رو هایلایت میکنم بعدش که کلن زیستو تموم کردم دو روز مونده به آزمون مطالبی رو که هایلایت کردم ....مرتبشون میکنم و منتقلشون میکنم به یه جزوه....اینطوری هم یه بار دیگه مرور میشن مطالب هم خیلی با سلیقه تر ومرتب تر از نوشتن تو کتابه.....
وقت گرفتن که چرا وقتمو میگیره.......همین نوشتنشون نصف روز وقت میبره........ولی خیلی مفید خواهند بود برای جمع بندی بعد عید وقبل هر آزمون.....
برای شیمی-فیزیک وبقیه درسا کتابای جمع بندیای خوبی تو بازار هست و درساشونم یه جورین که کلیتو بفهمی نکته ریز نداره.......ولی برای زیست نمیشه کتاب جمع بندی کامل پیدا کردوسوالاشم کلی نیستن.....
اگه از الان خودتون زیستو نکته هاشو ننویسین بعد عید نمیتونین کل کتابارو دوباره بخونین وعمرن بتونین جمع بندیش کنین زیستو....

• شروع کننده موضوع

میـنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
پزشکی سمنان
جزوه زیست-فصل ایمنی

درود!
بچه ها خیلیاشون ازم جزوه هامو خواستن...ولی هیچ کی توجهی به پیشنهادم که تبادل جزوه بود نکرد...
من فصل ایمنی رو قرار میدم(سری یک هسن اینا.بازم دارم)..هر کی بقیه جزوه هامو خواست یه نمونه از جزوه هاشو برام بفرسته اگه هر دو موافق بودیم بقیه جزوه هارو هم تبادل کنیم...شرمنده اگه کیفیتش پایینه...اگه قرا باشه تبادل جزوه کنیم اسکن میکنم..نه اینکه عکس بگیرم...اینو نمونه قرار دادم فقط....
هر کی هم خواست میتونه در راه خدا جزوه هاشو بذاره.ثوابم داره :D .....شرمنده دیر شد.نت نداشتم :(
http://s3.picofile.com/file/8232113068/%D8%A7%DB%8C%D9%85%D9%86%DB%8C.pdf.html

konkor93

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
,,mm,mm2
شهر
U
پاسخ : تبادل جزوه زیست

اینا iهمش حاشیه اس و در کل اتلاف وقت
واسه زیست و یا هر کتاب دیگه ای تا الان باید منابع مشخص می شد و صرفا وقتی میشه کتابی رو عوض کرد که تمام تست هاش رو زده باشی
زیست هم بر کس مشخص است که تنها منبع خودت و کتاب خویش می باشد و لاغیر

بالا