• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مشکوک نیستید ؟

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399
پاسخ : مشکوک نیستید ؟

به نقل از alirahimi430 :
مركز شروع خداپرستي؟؟؟
از كي محمد اولين پيتمبر خدا پرست شده??!!!
تو زمانی که همه سمت پرستش بت و اینجور چیزا می رفتن اولین نبود؟؟؟؟البته تو ترویج خدا پرستی اخرین بود بین همه.

MHO

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از DARK SHADOW :
1-در مورد جنگ های قبیله ای :در عربستان جنگی بین پادشاه عربستان و ولیعهد به وجود اومده چون پادشاه عربستان پسر عموی خودش رو می خواست ولیعد بکنه و از اون جایی که مسئول حج عربستان با پادشاه عربستان مشکل داره و اونو قبول نداره به طور عمدی از با ماشین از وسط جمعیت رد شد.همه ی جمعیت به دروازه ی اصلی که خیلی کوچیکه رسیدن.در بسته بود اما یهو در رو باز کزدن و جمعیت خغه شدن
2-آیا در مورد بانگی در ماه رمضان نمیشه به شروع جنگ بین این دو کشور اشاره کرد که تقریبا از ماه رمضان بود هر چند این دو کشور از سال های گذشته مشکلاتی علنی نشده با هم داشتند؟
3-آیا نمیشه دربار ی جاری شدن خون به حادثه ی افتادن جرثقیل در بیت الله الحرام اشاره کرد؟
4-آیا نمیشه درمورد اتش جنگ به اوج گرفتن جنگ میان عربستان و یمن اشاره کرد؟
5-در انجا هم مثل روایت گفته شده تعداد بیشماری کشته شدند که فعلا به گفته ی آمار 2000نفر کشته و300نفر مصدوم وجود داشته
البته عربستان داره تمام این کارا رو برای بد نام کردن اسلام واقعی انجام میده که یکی از این نمونه ها اینه که میگن کل مسلمانا دارن به یه دیوار سنگ میزنن و این خیلی خرافاتیه.(البته اینو من نمی گم اونا دارن میگن و خوشون هم مثلا مسلمونن)
والا تا جاییکه ما میدونیم,در جنگ قبیله ای دو نفره نیست...
ایا خون کشته شدگان جرثقیل در جمرات جاری شده؟
من نمیگم این کارها عمدی نیوده,فقط دارم میگم هر چیزیو به ظهور نچسبونیم..

• لایک
امتیازات: Mim

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399

به نقل از MHO :
والا تا جاییکه ما میدونیم,در جنگ قبیله ای دو نفره نیست...
ایا خون کشته شدگان جرثقیل در جمرات جاری شده؟
من نمیگم این کارها عمدی نیوده,فقط دارم میگم هر چیزیو به ظهور نچسبونیم..
منم قبول دارم اما متاسفانه یه سری از افراد دارن همین کارو انجام میدن .من هم تو پست قبلیم چنین عملی رو به ظهور ربط نمی دم

ستاره

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
فیزیک

اینهمه حادثه!خوب مشکوکه دیگه.
اونم توی یه جای سرباز.
نمیشه مثلا گازی وجود داشته باشه که مردمو در یک آن بکشه؟مثلا داعش بره میون مردم و اون گازو پخش کنه؟!

• شروع کننده موضوع

سیزیف

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان
شهر
مشهد

اینم مد نظر داشته باشید هرسال آدمایی میمیرن اما ، مثلاً سودانیا هرسال کشته میدن چون فله ای میان وامکانات ندارند .

به نقل از MHO :
حادثه در منا ب گفته پیامبر,بر اثر جنگ های قبیله ای ایجاد میشه..ک اینجا جنگی دیده نشد..
جنگ که جتماً نباید واضح باشه :-?

مشکل پادشاه هم با ولیعهد زیاد مشکل فردی ای دیده نمیشه چون پادشاه و ولیعهد طرفدارهای قبیله ای خاص خودشون رو دارن .

به نظرتون اینا همش بی کفایتی براثر عدم توجه به حج ـه ؟ یا داعش ؟ یا گروهی برای سرنگونی حکومت ؟ یا فقط کشتارمسلمونا برای انتقام؟

نگار

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان جامع(سه)
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژِی

خب من فقط ميتونم بگم اندازه يه تور اروپا پول مي گيرن و ميرن ملت رو قتل عام مي كنن.
و اين يعني بعد مدت ها هنوز ياد نگرفتن كه چه طور از مهموناي خدا مواظبت كنن.
مشكوك ؟
شايد دليلش اينه كه انقدر حواسشون به درب و داغون كردن يمن جمع شده كه كلا يادشون رفته كه بايد ميزبان مراسم حج باشن
و شايد پولاي زاير ها رو خرج بمب و اسلحه واسه يمن كردن و همين موضوع هم اين فجايع رو رخ داده
اما مشكوك ؟ كشتن مردم بي گناه كه منبع در امد براش هستن چه سودي داره ؟بدنامش مي كنه ولي در آمد نفت عربستان انقدر بالاعه كه پول توريسم اصلا به چشمش نمياد

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399

به نظر من اصلا نباید به این فاجعه ی وحشتناک شک برانگیز گفت.اینو دیگه من نمی گم تمام اونایی که از مکه اومدن و این اتفاق رو از نزدیک دیدن میگن.
اونقدری این سربازای عربستانی کافر هستن که با چشماشون جون دادن اون همه آدم رو از نزدیک می دیدن اما هیچ کاری نمی کردن و با اینکه همشون بیسیم داشتن در خواست کمک از نیرو های بیشتری نمی کردن.

• لایک
امتیازات: fteh

کاواک

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
95

به نقل از سیزیف :
تیتر امروز جام نیوز : حادثه درمکه تمامی ندارد

اتفاق افتاده :سقوط پنکه سقفی درصفا ومروه و جراحت سطحی 4 نفر زائرایرانی .

به نظرتون عجیب نیست که تموم اتفاقایی که تا حالا خیلی کم تو مکه می افتاده تو خونه خدا داره با هم میافته ؟ توهم توطئه ای چیزی دارید ؟
سیاست اونقدر پیچیده هست که من با این اطلاعاتی که دارم نمیتونم در موردش از نظرسیاسی نظر بدم.اما توهم دارم.اینکه یجور مسلمون کشی بدون هیچ جنگ و خونریزی و ضدبودنی بوده و از طرفی سیاستمدارای عربستان کاملا تحت سلطه ی ابرقدرتها هستن:-"یجور توهم یه برنامه ریزی برای راحت قتل عام کردن مسلمونا رو توی تاریخهای مشخص و خاص رو دارم.مخصوصا اون حادثه ی منا که روز عید بودش و حالت نمادین سوگ رو به خودش گرفت.

gogory-8

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه۱
شهر
کرمان
دانشگاه
شهید باهنر کرمان
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

این همه حادثه پشت سره هم اونم یه جایی مثه مکه مطمئنا یهویی و خیلی اتفاقی نیست و قطعا هم هدفشون از این کار اینه که ملت دیگه مکه نرن و از دین زده شن!کربلا که دیگه انتهار منتهاری عادی شده مکه ام که اینجوریه...!
من به فراماسونا شک دارم :D
پیگیری کنین لطفا!

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399

به نقل از Deleted :
این همه حادثه پشت سره هم اونم یه جایی مثه مکه مطمئنا یهویی و خیلی اتفاقی نیست و قطعا هم هدفشون از این کار اینه که ملت دیگه مکه نرن و از دین زده شن!کربلا که دیگه انتهار منتهاری عادی شده مکه ام که اینجوریه...!
من به فراماسونا شک دارم :D
پیگیری کنین لطفا!
موافقم.یکی از دلایلی که برای این کار وحستناک داشتن این بود که می خواستن چهره ی اسلام دروغین یا همون چیزی که داعش میگه رو به مردم دنیا نشون بدن.یا مثلا فکر می کنیدچرا تو راه رمی جمرات این کار رو کردن؟برای این بود که بگن مثلا مسلمونا به یه دیوار سنگ میزنن و این یه کار خرافات هست و اونقدر براشون مهمه که برای انجام دادنش حاضر میشن اونطوری بمیرن!
فکر کنم باید به جای مرگ بر آمریکااز حالا بگیم مرگ بر آل سعود!

• شروع کننده موضوع

سیزیف

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان
شهر
مشهد

سعودی 50 تا شیعه رو کشته ؛ کسی ازاین خبرجدید چیزی میدونه ؟
Saudi Arabia executes 47 people, incl prominent Shiite cleric, on terror charges https://www.rt.com/news/327698-saudi-executions-terror-charges/
لینک :

حوصله ندارم لینکو مرتب کنم :د .

بالا