دانشگاه آزاد

شروع موضوع توسط fateme.RMA ‏2015/7/23 در انجمن مشاوره انتخاب رشته دانشگاهی

مدیران: Noo$hin
  1. sadlove

sadlove لنگر انداخته

امتیازات:
    +26,125 / -609
    نام مرکز سمپاد:
    فرزانگان
    شهر:
    شـیراز
    سال فارغ التحصیلی:
    93
    پاسخ : دانشگاه آزاد

طبق کارنامه خودم برا پارسال ک سهمیه ندارم اخرین قبولی ازاد تهران دوره اول 9475 بوده . شما طبق توضیحات ازاد در 95% ضرب کن میشه 9001 اما بالا زده 9184 (حدود 9200) .

نخیر 95 درصد اخرین قبولی . اگه انتخاب رشته کردین توضیح داده بود اگه خونده بودین . اما چرت گفته .
    (:

× مهسا این ترازایی ک زده تراز خام خود بچه های بسیجیه ! چیزی بهشون اضافه نشده تو کارنامه . نمیدونم متوجه منظورم میشی یا نه .
    تو کارنامه یه نفر بدون سهمیه اخرین قبولیا چیزای دیگست . خواستی تو پ.خ بت میدم کارنامه خودمو .

• لایک لایک x 1
  2. fateme.RMA

fateme.RMA کاربر خاک انجمن خورده

امتیازات:
    +8,289 / -160
    نام مرکز سمپاد:
    فرزانگان یک
    شهر:
    مشهد
    سال فارغ التحصیلی:
    1393
    رشته دانشگاه:
    پزشکی

نتایج آزادم که اومده! هیچکی هم دانشکده ای من نشد؟ :-"

3. سیزیف

سیزیف کاربر فوق حرفه ای

امتیازات:
    +1,751 / -42
    نام مرکز سمپاد:
    فـرزانگان
    شهر:
    مشهد

من آزاد مشهد پزشکی و دندون سنندج قبول شدم نمیدونم چیکارکنم X_X ؛ شاید هم دانشگاهیتون شدم اما .

4. نگار

نگار کاربر حرفه ای

امتیازات:
    +2,497 / -65
    نام مرکز سمپاد:
    فرزانگان جامع
    شهر:
    تهران
    سال فارغ التحصیلی:
    96
    همون طور كه ميدونين دانشگاه ازاد و به طور كلي ساير موسسات غيردولتي از كيفيت آموزشي پايين تري نسبت به دانشگاه هاي سراسري برخوردارند البته اين قضاوتيست كه از عموم فارغ التحصيلان اين دانشگاه ها شنيده مي شود به نظر شم در طي پروسه ي انتخب رشته به طور كلي تحصيل در دانشگاه آزاد و ساير دانشگاه هاي غير دولتي به درد چه كساني مي خوره ؟

براي مثال ميشه قضاوت كرد كه موندن در شهر خودمون و به استفاده از شرايط اموزشي بهتر در شهر هاي دور تر مي ارزه و يا....؟

• لایک لایک x 4
    • دیسلایک دیسلایک x 1
  5. AliR3za

AliR3za کاربر فوق فعال

امتیازات:
    +256 / -27
    نام مرکز سمپاد:
    ...
    شهر:
    ...
    سال فارغ التحصیلی:
    1391
    رشته دانشگاه:
    مهندسی نرم افزار
    سلام . والا به نظر ما نمیشه همه دانشگاهای ازاد رو تو یه سطح دید قطعا اون دانشگاه ازاد خرم ابادی که ما توش درس خوندیم قابل مقایسه با مثلا دانشگاه ازاد قزوین و ... نیست ولی همه چی به خود ادم بستگی داره که جدای از دانشگاه سطح پایینی که توش درس می خونه خودش بره مطالعه کنه و سطح علمیشو بالاببره این میتونه خوب باشه . دانشگاه های سطح بالاهم ادمو سریع تر راه میندازه چون استادای خفنی دارن و به نظرم این دانشگاه ها واسه اپلای خوبن و کارت راحت تره اگه هدفت اونوره ابه . ولی خوب اگه طرف بخواد همینجا کار کنه بستگی به مطالعه خودش داره و اگه دانشگاه سطح پایین هم درس بخونه اگه تلاش کنه میتونه موفق بشه.

• لایک لایک x 4
  6. Ali Najar Karimi

Ali Najar Karimi Standed in the dark mist

امتیازات:
    +886 / -145
    نام مرکز سمپاد:
    Allameh Tabtabaie first Area High school
    شهر:
    Tabriz
    سال فارغ التحصیلی:
    91
    دانشگاه:
    Tabriz University
    رشته دانشگاه:
    Electronics
    دانشگاه آزاد غیر پزشکی و دندانپزشکی به نظر من کلا وقت تلف کردنه!
    خودتون رو با انتخاب های احمقانه(منظورم یه ذره حماقت زیاد:D) گول نزنین!
    بعد بگید وای هم پولم حیف شد هم وقتم هم علمم و هم استعدادم رف هوا :-h و سرتون پس از 3 یا 4 سال به سنگ بخوره دوباره فکر کنکور دادن بیوفتین دیگه فایده نداره!
    همون کار آخر رو اول انجام بدید! شما که قراره دوباره کنکور بدید بهتره سال بعدش بدید!
    چون خیلی چیز ها یادتونه و کتاب ها عوض نشده و احتمال قبولی شما بیشتره! ننگش هم کمتره!
    به نظر من پشت کنکور موندن ننگش از دانشگاه آزاد دراومدن خیلی کمتره!
    آگاه باشید گول تبلیغات رو نخورید دانشگاه آزاد به هیچ دردی برای سمپادی های کشور ایجاد نکرده!

آخرین ویرایش: ‏2017/8/3
    • دیسلایک دیسلایک x 7
    • لایک لایک x 2
  7. نگار

نگار کاربر حرفه ای

امتیازات:
    +2,497 / -65
    نام مرکز سمپاد:
    فرزانگان جامع
    شهر:
    تهران
    سال فارغ التحصیلی:
    96
    گيرم دانشگاه ازاد بهترين اساتيد و امكانات رو در احتيارمون قرار بده ب نظرم با هم كلاسيايي ك سقف ارزوهاشون توچال اخر هفته ست تا تحقق روياشون نميشه انتظار پيشرفت چون تا استاد مي خواد درس بده مي پرسن چيا رو حذف مي كنين استاد؟!

• دیسلایک دیسلایک x 3
    • لایک لایک x 2
  8. *aysan*

*aysan* کاربر نیمه حرفه ای

امتیازات:
    +2,747 / -32
    نام مرکز سمپاد:
    فرزانگان
    شهر:
    *#*#
    سال فارغ التحصیلی:
    1396
    دانشگاه:
    CFU تهران
    رشته دانشگاه:
    زیست شناسی
    دانشگاه آزاد پزشكي و دندانپزشكي هم كه فرمودين به درد خرپولاش(حمل بر بي ادبي نباشه خيلي پولدارا:D) مي خوره
    هركسي نمي تونه تو اين دانشگاها -چه داراي سطح علمي بالا چه پايين- تحصيل كنه!

• لایک لایک x 1
  9. مهراد:))

مهراد:)) کاربر فوق حرفه ای

امتیازات:
    +6,234 / -181
    نام مرکز سمپاد:
    حلی....
    شهر:
    تهران
    سال فارغ التحصیلی:
    96
    اولا نمیشه کسیو به خاطر ارزوهاش نقد وقضاوت کرد(و به نظرم هیچکس ارزوهاش این قدر پایین نیست)
    دوما این چیزی که میگیدکجا ها حذفه؟تو دولتیش هم هست
    سوما" دانشگاه قرار نیست چیزی به شما یاد بده" این جمله رو به صورت مکرر از ادمای موفق مختلف شنیدیم مثالای زیادی هستند طرف از ازاد یا فنی به موفقیت های زیادی رسیده (مثل استارتاپو...)
    بعضا دیده شده طرف تو روستا مخترع بزرگی بوده
    برای اپلای کردن هم ازدانشگاه ازاد میشه
    چهارما شما قصدت پیشرفت باشه هر جا باشی پیشرفت میکنی
    میشه به جای نظرت ،منطقی حرف بزنی ؟دلیل بیار

• لایک لایک x 7
    • دیسلایک دیسلایک x 1
  10. amirhj

amirhj کاربر حرفه ای

امتیازات:
    +1,924 / -15
    نام مرکز سمپاد:
    علامه حلی
    شهر:
    Saveh
    سال فارغ التحصیلی:
    95
    دانشگاه:
    علوم پزشکی اراک
    رشته دانشگاه:
    پزشکی
    كسي از شهريه هاي پزشكي آزاد تهران اطلاعي داره؟
    و اينكه سطح دانشگاه و اعتبار مدركش چجورياس

ممنون ميشم: )

• لایک لایک x 1
  11. Sophie Amundsen

Sophie Amundsen کاربر فوق فعال

امتیازات:
    +1,113 / -9
    نام مرکز سمپاد:
    فرزانگان
    شهر:
    پشت هیچستان!
    قبل از این که نظر های فوق کارشناسانه تون رو اعلام کنید :‌)) یه سرچ کوچیک درمورد حرف هایی که میزنید انجام بدین ! مثلاً رتبه بندی دانشگاههای ایران بر اساس تعداد مقالات تولیدی [ منبع ] یا رتبه بندی دانشگاه های آزاد اسلامی در ایران و جهان [ منبع ]
    در کل قرار نیست شما پاشی بری دانشگاه سراسری و دانشگاه سراسری همون مدینه ی فاضله ایی باشه که همه دنبال تحقیق همه سرشون تو کتابا همه فوق العاده درسخون بعد بری آزاد ببینی همه دنبال درس نخوندن جو خراب! همه آرزوها کوچیک هدفا کوچیک :‌)) همونطور که قرار نیست همه ی دانشگاه های سراسری از آزاد بهتر باشن قرار هم نیست همه ی دانشگاه های آزاد از سراسری بهتر باشن !! و همونطور که قرار نیست هرکی رفته دانشگاه سراسری خدای اون رشته باشه قرار هم نیست هرکی میره آزاد خراب و بی سواد از آب در بیاد !!!!
    و باز قبل این که انتخاب دانشگاه آزاد رو احمقانه (!) بدونید
    برید و سرچ کنید دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات (تهران) چطور بین دانشگاه های برتر ایران قرار گرفته [ منبع ]
    در حالی که پزشکی و دندون پزشکی نداره و رشته هاش غیر از اونه !
    در کل به نظر من انتخاب دانشگاه آزاد به موقعیت مالی ، اون واحدِ دانشگاه آزادی که توش پذیرفته شده ، و هدف شخص برمیگرده [ اگه کسی نخواد بره دانشگاه شهر دیگه و تو خوابگاه نباشه میتونه اگه واحد دانشگاه آزادش رتبه خوبی داشت و ضرر نمیکرد با موندنش بمونه]
    و به حماقت داشتن و نداشتن اون آدم " قطعاً " نامربوطه !

• لایک لایک x 8
    • دیسلایک دیسلایک x 1
  12. مهدی

مهدی کاربر فوق حرفه ای

امتیازات:
    +6,604 / -140
    نام مرکز سمپاد:
    علامه‌حلی
    شهر:
    تهران
    دانشگاه:
    دانشگاه تهران. :دی
    رشته دانشگاه:
    آمار. :دی
    البته من رک میخوام تصورتو خراب کنم؛ توی تهران هستش این موضوع. توی بقیه جاها هم هستش. اینکه چیارو حذف میکنید استاد.
    در مورد توچال؛ توچال،اسکیپ روم،پارک،کافه،کافه،کافه :D نوع تفریحا فرق میکنه ولی کلیتش.. :دي

من یه جای دیگه هم میخوام تصور مرسوم "شریف و .. رو اونور آب میشناسن" رو براتون خراب کنم. چون لزوما تو همه رشته ها اینطوری هم نیست. بسته به استادی که ریکام میده شناخته شدنه معنی میگیره ولی تو پس ذهنتون داشته باشید که توی اونور شریف و .. رو با آزاد یکی میدونن. (البته یه سری فرقای خوبی هم هست) شما از من بپذیرید که از آزاد هم میشه اپلای کرد. :دي

• لایک لایک x 2
  13. mohammadreza128

mohammadreza128 کاربر خاک انجمن خورده

امتیازات:
    +11,690 / -750
    نام مرکز سمپاد:
    شهید حقانی
    شهر:
    بندرعــباس
    سال فارغ التحصیلی:
    1392
    در مورد تعداد مقالات دانشگاه آزاد بگم خدمتتون ک دانشگاه آزاد کلا در یک سری چیزا با نامردی عمل میکنه...نمونش همین مقالات و تیم های ورزشی و... هست...دانشگاه آزاد میاد کلا یدونه حساب میشه....همه مقالاتش چ توی ازاد تهران باشه چ هرجای دیگ رو تحت عنوان دانشگاه آزاد اسلامی ارائه میده و بخاطر همین رنک اول مقالات رو داره...توی تیم های ورزشی هم میاد همه بازیکنای خوب رو توی هر مرکز دانشگاه ازادی باشن جمع میکنه و تحت عنوان همون آزاد اسلامی میبره مسابقات و همیشه قهرمان میشه....و یجورایی مسابقات کشوری دانشگاها رو مسخره کرده...

ولی در مورد سطح علمی بگم خدمتتتون....من اطلاع دارم دانشگاه ازاد نجف اباد ک یکی از دانشگاهای آزاد خیلی خوبه ایرانه اساتیدش عالی هستن.....کلاسها و امکانات خوب...منتهی بحث جو غیر درسی میشه.....من معتقد نیستم ک کسایی ک میرن دانشگاه آزاد هدفشون تفریح آخر هفته باشه...ولی معتقدم ک عموم کسایی ک رفتن دانشگاه آزاد نتونستن دانشگاه دولتی بیارن....تعدادی وقت کنکور خوندن نداشتن...و تعدادی هم بد شانسی توی کنکور اوردن ولی بازم عمده افراد انتخاب چندمشون آزاد بوده...پس نمیشه توقع داشت عمده افرادی ک کنارت هستن آدمای خیلی فعال و دنبال علمی باشن(تعدادیشون هم اینطوری هستن و کمتر از گروه قبلن)

• لایک لایک x 8
مدیران: Noo$hin