• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

همایش کنکاش رشته ها

• شروع کننده موضوع

mzaman

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک تهران
شهر
تهران
بسم الله...
مهندسان ژنتیک این روزها غوغا می کنند. بذرهای بادام و گردو و پرتقال و خرمای بیارزشتان را اگر برایشان ببرید به شما بذرِسیبِ ارزشمند تحویل میدهند. شما قطعا سیب را بیشتر دوست دارید. شما قطعا در فروش سیب مشکل کمتری خواهید داشت. مطمئن باشید. مهندسان ژنتیک با هزینه ی بسیار کم همه ی باغات شهر شما را پر از درخت سیب میکنند. یک ضرب المثل انگلیسی میگوید: هر کس روزی یک سیب بخورد دیگر نیازی به دکتر نخواهد داشت. میدانیم شما هم دلتان می خواسته سیب باشید پس هرچه سریعتر به یک مهندس ژنتیک مراجعه کنید.
این روزها مهندسان ژنتیک همه چیز را شبیه می کنند. یک کپی برداری عجیب و غریب.
این روزها فرصت این را داریم که انتخاب کنیم می خواهیم چه باشیم، چه کار کنیم.
و به نظرم خیلی مهم است جایی باشیم که اگر برمان داشتند کمبودمان احساس بشود...
روزهای مهمی پیش روی ماست.

تعدادی از فارغ التحصیلان سمپاد و دانشجویان دانشگاه شریف برگزاری همایش انتخاب رشته ای رو ترتیب دادن تحت عنوان "کنکاش" که کمک میکنه دید وسیع و دقیقتری نسبت به رشته هایی که مدنظرتونه و رشته هایی که اطلاعات زیادی ازشون ندارید به دست بیارید، با فضا و آینده ی درسی و کاریشون هم آشنا بشید و مزایاش نسبت به بقیه همایش ها اینه که از هر رشته یک/چند نفر اون رشته رو کامل توصیف میکنه/میکنن و میشه سوالایی که درگیرش هستید رو بپرسید ازشون.

برای بچه های تجربی یک روز از ساعت 7.5 صبح تا 8 شب و بچه های رشته ی رياضی دو روز از ساعت 8 صبح تا 8 شب 20 رشته ی فنی مهندسی و علوم پايه ( محض ها) + مديريت معرفی ميشن، ارائه دهنده ی هر رشته زمانی حدود نيم ساعت به طور عمومی برای همه صحبت ميكنه و بين ارائه ها هم علاقمندترها (!) ميتونن گفت و گو هايی با اين دوستان داشته باشن، رزومه ی اين دوستان به زودی روی سايت کنکاش قرار می گيره ولی همشون از فارغ التحصيل های رشته موردنظر هستن...

در كنار اين ارائه يكی دو تا شركت (مثل فناب) حضور دارن كه بچه ها با آینده تجاری رشته ها هم آشنا بشن...

هزينه ی اين همايش برای ریاضی ها روزی 40 هزار تومانه (دو روزه جمعا 80 هزار تومن) و برای بچه های تجربی 50 تومان هست (یک روزه) كه البته شامل هزينه اغذيه نميشه..

ثبت نام ها به صورت فردی و از طريق سايت کنکاش اتفاق ميافته.

برای کسب اطلاعات بیشتر با آقای یزدان پرست تماس بگیرید: 09392067046

با آرزوی موفقیت برای همه ی دوستان:)

maria16

Unknown
نام مرکز سمپاد
1
شهر
طهران
سال فارغ التحصیلی
1398
پاسخ : همایش کنکاش رشته ها

چند مرداده؟

smart girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اسفراین
مدال المپیاد
المپیاد ادبی
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از ! شاپرک تنها ! :
ریاضی ها 4 و 5 مرداد، تجربی ها 6 مرداد.
البته مهلت ثبت نام ریاضیا تا 2 مرداد و مهلت ثبت نام تجربیا تا 4 مرداده .

Hamed M.A

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 5
شهر
تهران

كسي تاحالا شركت كرده ميدونين خوبه و يا ن!؟پرسيدم گفتن خوبه بد يكي گف اينجور همايشا...نميدونم!حالا من گفتم ضرر نداره ك ثبت نام كردم

!!...me

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۲ تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر-نرم افزار

من پارسال رفتم کنکاش رو و مثلا از همایش خود دانشگاه شریف به‌نظرم بیش‌تر کمک می‌کرد.
البته یکسری حرف بی‌ربط به انتخاب رشته هم زده می‌شد، و چون خیلی تکرار می‌شد حوصله‌سر‌بر بود دیگه...در این مایه بود که توی دانشگاه خیلی چیزی بهتون یاد نمی‌دن، شما هم نمی‌رید دنبالش و این می‌شه که در محیط کار به مشکل می‌خورید و از این‌دست حرف‌ها.
کلا ولی من دوست داشتم.

ail73

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بیرجند
شهر
بیرجینیا(بیرجند)
مدال المپیاد
به قول بچه ها راهو باسه بقیه باز گذاشتیم
دانشگاه
شریف(ارشد)-شیراز(کارشناسی)
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی-طراحی فرآیند

یا خداااا
دست بچه های مدرسه خودمون درد نکنه که دقیقا همچین همایشی گذاشتن و همه دانشجو های شریف و تهران بعد رایگان هم هست!!! نه چهل هزار تومن

بالا