• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

فرشید _ GCD

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع

زﮩرا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کِرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی
خب بذارید بگم استارتش از کجا شروع شد. ;;)

چند هفته پیش بود حدودا که ما داشتیم درباره مسابقه انجمنمون با ایلیا صوبت میکردیم بعد ایلیا گفت که فرشید گفته من استریت میخوام.

خب ماهم یکم فکر کردیم که اههه کی بهتر از یه آدم قدیمی و فلان و اینا که بیاییم تابستونمونو با استریت اون شروع کنیم .

خلاصه یه مدت مدیدی[nb]بیکار نیستن مثل من و شما :-" [/nb] طول کشید عکساشونو بدن .[nb]حدودا دو هفته [/nb]

با استریت هم که تو عید آشنا بودین الانم اگه یکم حس میکنید قوانین یادتون رفته تو همین زیر انجمن بگردید پیدا کنین من حوصله ندارم لینک کنم .
فقط یه نکته اینکه عزیزان من دوستان من خواهش میکنم توروخدا خلاقیت داشته باشید.نشه پست الکی و چرند و پرند بدید بعد آیندگان بهمون بخندن که باو اینا دیگه کی بودن .اسم انجمنشم گذاشتن خلاقیت تازه. .

نشان خلاقیت هم نمیدیم مسابقه جدید در راهه .اون مسابقه قطعا کولاک میکنه البته شرکت تو استریت در دادن نشان برای اون مسابقه قطعا بی تاثیر نیست .

عکس ها :

عکس اول

عکس دوم

عکس سوم

عکس چهارم

عکس پنجم

در آخر هم باید تشکر کنم از ! .میم میم دال. ! که زحمت بنر مارو کشیدن.حدودا چندهفته است که بنر تموم شده به لطف ایشون و تا امروز که حرف زدم باهاشون به دلیل دیرکرد فکر میکردن لغو شده همه چیز کاملا. :-" دستشونم درد نکنه :-"

• شروع کننده موضوع

زﮩرا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کِرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : استریت فرشید _ GCD

خب یه سری نکته ها فقط لازم به یادآوریه :-"

اول اینکه اسپم آزاد نیست.به شدت برخورد میشه.رسیدگی بسیار سخته پس رعایت کنین اما به این معنی نیست که خیلی خشک و بی روح باشه. :-" من خودم تا جایی که بتونم باهمه ی همتون همکاری میکنم :-"

نکته دوم زمان محدوده.حدودا یک هفته از 21 تیر تا 28 تیر :-" استفاده کنین :-"

اگه چیزی یادم بیاد ویرایش میکنم :-" استریت خوبی داشته باشید :-"

میـنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
پزشکی سمنان

خوب خواستم نفر اول باشم :)) :)) :)) :))
اینو فعلن میذارم اینجا تا کسی نفر اول نشه.
چند ساعت دیگه جمع وجور میکنم پستمو ومیذارمش.
امیدوارم رو اعصاب زهرا دراز نشست نرفته باشم.
:-" :-" :-" :-" :-" :-" :-"

خوب اول از فیس بوک شروع میکنم.

مظنون :)) به شدت دچار غرب زدگی هستن. [-( [-( [-(

qunx_66.png

ولی بعد از تفحس های زیاد به این نتیجه رسیدم که هایده وقمیشی هم گوش میدن.

36z0_صص.png

مظنون به شدت شخص محتاطی هست.

mpci_99.png

حتا لیست دوستاشو هم قفل کرده بود. :-" حدس زدن اینکه چرا قفل کردن رو هم میزارم پای اینکه همتون تیزهوشید. B-)
.
هر چی فکر کردم نتونستم نظریه ای برای این مورد پیدا کنم.

bwor_untitled.png

اینا باشن فعلن.بازم میام.

Mah O_o

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
96

منم فعلا دوم میام میگم الان نزدیک افطاره
گشنه م :D
h-:

خب به نام خداوند
من کشف بزرگی کردم بعداز تفکروتامل بسیار
اونم اینه که اونجوری که تو عکس شماره پنج دیده میشه
فرشید کلی کتاب داره :-"
تا اکتشافات بعدی خدانگهدار

iarsham

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طلایه داران
شهر
شیراز
مدال المپیاد
ادبی
دانشگاه
تهران (هنرهای زیبا)
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

سلام

خوبی؟[nb]فعلا فقط همین سوال :-"[/nb]

• شروع کننده موضوع

زﮩرا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کِرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : استريت فرشيد_GCD

تو حلقم اسپم هاتون:/
آرشام اون صندلی داغه :))

آخرین ویرایش:

m0rvarid

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان مرکز طهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
تا مهر نود و دو که اومدم تجربی، المپیاد ریاضی بودم

مظنون با چیزای خیلی کوچیک کلافه وعصبی میشه
نمونه ش همین سیم هندزفری ش!
آویزون بودنش اذیتش میکنه شاید ی جورایی دست و پا گیرِ براش
واسه همین با اون گیره هه سیم رو وصل میکنه به لباسش ک کمتر اذیت شه

IMG_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B5%DB%B0%DB%B7%DB%B1%DB%B2_%DB%B2%DB%B3%DB%B3%DB%B6%DB%B2%DB%B7.JPG

اصن مظنون کلا با سیم مشکل داره :))

IMG_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B5%DB%B0%DB%B7%DB%B1%DB%B2_%DB%B2%DB%B3%DB%B5%DB%B1%DB%B3%DB%B3.JPG

IMG_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B5%DB%B0%DB%B7%DB%B1%DB%B3_%DB%B1%DB%B2%DB%B0%DB%B9%DB%B4%DB%B1.JPG

1عه! همونی که تو عکس بالایی هم هست با همون فرمِ جمع شدن
شاید از قصد گذاشته ش تو هر دو عکس :-?
که بگه خیلییییی موجودِ مهم و پراستفاده ایِ براش

3 4 5 7 به نظر میاد مظنون آدمه آینده نگریه
شاید همش نگرانه آینده س یا میترسه

2 یا خیلی آدامس دوست داره و برا خوشگل شدنه عکسه ک بسته بندی آدامس باز نشده
یا دو نقطه خطِ صافِ نسبت ب آدامس و برمیگرده به همون آینده نگری ک بالا گفتم

6 این چیه دیگه؟ شبیه سوختِ اون بالن آرزو هاست ک چارشنبه سوری هوا میکنن
ک با توجه به اون فندکی ک بالاشه میتونه حدسِ درستی باشه
ولی به چه دردش میخوره؟! آینده نگری؟! ینی مثلا قرارِ ی روز تو ی جای سرد گیر بیوفته بعد اینو روشن کنه گرم شه؟! =))

...ELINOR...

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1396
دانشگاه
آزاد مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

به به
چه سعادتی :D
خب...
1dzr_quickmemo+_2015-07-13-01-00-17.png

مظنون آدم خطر ناکیه.اذیتش نکنین
مظنون بسی شکموعه!چ خبره 4تا :-"
یک رم اضافه داره که برای اینکه گم نشه میذاره تو آینه ش احتمالا!که اگه مث من زندگیش تو رمش باشه ادم بی احتیاطیه.البته خب پسرا عکسو اینا ندارن.ب هر حال میشه گف :-? :-?
خب ب نظرم ایشون روحیش پسرونه س.علاوه بر اینکه کلا چیزای رنگارنگ نداره ی چیزایی داره تو وسایلش که من اصن نمیدونم چیه

f1b8_quickmemo+_2015-07-13-00-52-32~2.jpg

خب
مظنون کتاب خیلی دوس داره ولی ب نظرم کم پیش میاد که بخونه همشونو چون اتاق نیمه مرتبه ولی کتابا خیلی مرتبن و اینا در تناقضن پس کتابا کم خونده میشن احتمالا
اون گوشه هم ب نظر میاد که جای خوبیه واسه خرت و پرتا و دور نگه داشتن از چشم بقیه(مظنون خیلی باهوشه ها!خرتو پرت ب دور از دید ملت اما در دسترس.خودم امتحانش کردم :D )

e01i_quickmemo+_2015-07-13-00-55-07~2.jpg

بعله
انگار که موسیقی هم خیلی دوس دارن
در اینجا میبینیم که هنگام کار کردن یا هرکار کامپیوتری ای آهنگ هم گوش میدن چون هنذرفری به گوشی متصله و لپ تاپ روشنه :-? :-?

l6h6_screenshot_2015-07-13-00-49-42~2.jpg

من با تلگرام پی سی زیاد آشنایی ندارم ولی به گفته ی دوستان اونی که تو پرانتزه تعداد پی امای خونده نشده س
مظنون در گروه های متعددی عضو هست و سر نمیزنه بهشون و پی اماش رو هم مونده و شده انقد!!
مظنون همه جا هس ولی هیچ جا نیس!![nb]کمرم شکست!!چ سنگین بود!![/nb]

ouvn_quickmemo+_2015-07-13-00-58-29~2.jpg

و در اخر اینکه چن تا کارو با هم میکنه
خب ینی چی؟
ینی تمرکزش زیاده و کاراشم گویا زیاده

اینا رو داشته باشین!
چقد ویرایشش کردم
#گوشی_اذیت_کننده_خر
به اون عکس اولیه ایراد نگیرین.حسش نبود کراپ کنم بالاشو :-"

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

نکات استخراجی:

1. تو عکس اول این همون بیلبیلکی هست که مظنون هر وقت می‌خواد بره میتینگ می‌پوشدش :)) یه مدل خاصی هم می‌شه که مثلاً همون‌طور که این‌جا می‌بینید انگار کیف زنونه رو دوشش ه :))
کاربردش هم تا جایی که من دیدم صرفاً برای جیبش ه و برای گذاشتن خودکار، گوشی، لوازم جانبی و "ما اللسان لایقدر مِن توصیف به" هست . :-"

2. در عکس دوم، برای تک تک اقلام موجود توجیه و توضیح منطقی وجود داره بجز "ابزار هندسه مثل نقاله و پرگار".
اکثر وسایلی که مشاهده می‌کنید با حرف پ آغاز می‌شن؛ مثل پاسپورت، پرگار، پیچ‌گوشتی، پاوربانک. #فراماسون‌طور #رائفی‌پور

3. خب این‌جا مشخص نیست که این عکس، کِی گرفته شده و کاش وضوح تصویر بیشتر بود و می‌شد تاریخ رو از اون قسمت پایین صفحۀ لپ‌تاپ دید؛ چون مشخص نمی‌شه این همستر، همستر جدید فرشیده یا همستر قبلی ش که گربه خورده! :D
این موس احتمالا موس کامپیوترش بوده چون بی‌نهایت سیم داره و اونو با از این ماسماسکا بسته و داره به عنوان موس جانبی لپ‌تاپ ازش استفاده می‌کنه!
ضمناً، وجود Mouse و Hamster در کنار هم، که از گونه‌هایی مشابه هم هستن، یک تلفیق جالبی رو به وجود اورده! :D (مراعاتٌ نظیر :-" )
به زودی در مورد آن قاشق و لیوان زیرش توضیح داده خواهد شد.

4. مظنون با استفاده از یو تورنت بازی دانلود می‌کنه و بنابراین از کپی‌رایت حمایت می‌کنه. بازی محبوبش هم GTA و Sims هست.
ضمناً لپ‌تاپش می‌تونه بازی‌هایی مثل WatchDogs و GTA V رو اجرا کنه که نشان از خفنیت اون لپ‌تاپ داره :-"

5. همیشه یه عدّه تو همین ح.ب یا اینستا یا جاهای دیگه میان برای انسان‌های خوش‌بخت تعریف ارائه می‌دن؛ یکی از این تعاریف، "وجود پریز در بالای تخت" هستش و بنابراین فرشید از جمله انسان‌های لاکی به شمار می‌ره!
همچنین 99.999% کتاب‌های اون کتاب‌خونه از م.مؤدب‌پور هستن.

ممکن است موارد جدیدی اضافه شوند :-"

iarsham

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طلایه داران
شهر
شیراز
مدال المپیاد
ادبی
دانشگاه
تهران (هنرهای زیبا)
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

به نقل از زﮩرا :
قربون اسپم های خالصتون برم من :|

آرشام اون صندلی داغه :))
جدا خوب شد گفتیا... [-o<

h.f

جــــــــــــلاد لـــــاغر :>
نام مرکز سمپاد
F1 TEH
شهر
چه فرقی میکنه کجای دنیام
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شهید بهشتی

(سکانس 1 : یه فضای تاریک پر دود که جای جای اون پر از پرونده های قدیمیه )
(تق تق تق)
-در بازه بیا تو
+سلام جلاد
-علیک
+میخوام یه نفر برام پیدا کنی
-من هربار باید یاد آوری کنم ... من کسی رو پیدا نمیکنم فقط نابود میکنم B-)
+میدونم ازت میخام بخاطر من این بار این کار رو انجام بدی...
-هعی...باشه رفیق.

.
.
.
css2qy3wkf8i.jpg

1.از اینجا مشخصه مضنون به دنبال چیزای لاکچریه. احتمالن مارک میپوشه و این براش خیلی مهمه. پس میشه نتیجه گرفت مضنون نمیتونه در جایی که به دور لز لاکچریجات باشه زندگی کنه البته که هنوز برای نتیجه گیری خیلی زوده :-?

2.با توجه با آشغالات یافت شده مضنون بسیاد گشاد بوده :D و البته جور دیگه ای هم میشه بهش نگاه کرد دوتا خلال دندون و فاکتوری که مضنون اونا رو نگه داشته. احتمالن مضنون با شخص خاصی معاشرت داشته که بسیار براش مهم بوده و براش خرید هم میکرده. اون شخص انقدر مهم بوده که خلال دندونش بعنوان یادگاری نگه داشته شده.

3. احتمالن وسایل فوق هم برای همون شخص خاص هست که پیش فرشید جامونده ! :-"

5s2oy8lv22nt.jpg

1.با دیدن این لیوان گشاد بودن مضنون تایید می شود+ با توجه به اینکه داخل لیوان نسکافه بوده میتونیم نتیجه بگیریم که مضنون شاید اعصاب درست و حسابی نداشته و سعی داشته خودش رو آروم کنه.

2.احتمالن شخص به شدت به این موجود علاقه منده و با دیدن اون استرس اش کم میشه و برای همین موجود رو جایی جلوی چشمش گذاشته

3.احتمالن مضنون هم زمان با انجام کارهاش با شخص خاصی صحبت میکرده (شاید همون کسی که باهاش معاشرت هم داشته). شاید هم داشته برای قسمتی از سایت نقشه های ش.م می کشیده و بعد از لو رفتن نقشه مضنون متواری (؟!) شده :-?

4.از این سیم های جمع شده هم میتونیم نتیجه بگیریم که مضنون اعصاب نداشته !!!

یه نتیجه ی کلی : احتمالن مضنون روی چیز خاصی داشته تمرکز میکرده و شاید برای اون کار نیاز به شب بیداری داشته و پشت خط هم دست های پشت پرده بودن :-? :-" :-ss

e2t5r259bozu.png

از عکس پروفایل مضنون مشخصه که قصد فریب اذهان(؟!) عمومی رو داره و دست در یه کاسه داشتنش با دست های پشت پرده رو مخفی کنه :-?

.
.
.
+خب این رو که خودمم میدونستم بگو کجا دررفته :|
-اونم میفهمیم ... به زودی B-)

Persian Knight

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اسفراین
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر/سخت افزار

photo_2015_07_10_08_12_06.jpg

مظنون لپتاپ قوی ای داره که GTA V و Watch Dogs رو اجرا میکنه. حضور بازی هایی با ژانر های متفاوت حکایت از گیمر بودنشه.
بازی NFS:run ک میبین قدیمیه و نسخه جدیدش هم اومده و چون مظنون نصبش نکرده ینی با این بازی خیلی حال کرده و هنوزم گاهی بازی میکنش
بازی civilization V هم قدیمیه و شامل مورد بالا میشه
حضور origin هم ینی مظنون حداقل یه بازی ارجینال داره(شک من بیشتر رو fifa15 ـه )
و من علت استفاده از ویندوز 10 رو اصلن درک نمیکنم(اونم نسخه پیشنمایش) :|

مظنون تو اون یکی عکس iPhone 6 داره ک ینی حاضره واسه برند پول زیادی بده

photo_2015_07_10_08_12_37.jpg

کتاب 1984 ینی رمان دوست داره و توی عکس دیگه این کتاب روی میز لپتاپم هس ینی مظنون هی این کتابو این ور اون ور میبره ولی هیچوقت وقت نمیکنه بخونه(با حضور اون بازی های خفن روی لپتاپ طبیعیه)
اهل کوه و در و دشت رفتن با دوستانه و اون مودم پرتابل ینی توی کوهم نمیتونه از اینترنت دور باشه

به نقل از مـیـنـا :
آیفون 4 نیست؟ :-/
ساری بابت آقا سقایق :)) که با عنوان موش مصنویی توهین کردم بهش. :D
آیفونا همه مث همن دیگه باید کنار هم بزاری ببینی کدوم درازتره مدلش بالاتره :D
اینم بنظر دراز میاد 4 یکم مربع طور تره.

+اتاقش واقعا خیلی مرتبه چرا میگین بهم ریختس؟ :-/

فعلن همینا

نگار

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان جامع(سه)
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژِی

به نام او ..
1-در تصوبر اول مظنون يه عده خلال دندان و يه رسيد احتمالا رستوران ديده ميشه به قيمت 66 تومان كه مظنون آن را حسابي تا كرده
و اون هم به دليل علاقه ي فراوان و شبگردي و ميتينگ و دورهمي و اين جور چيزا طبيعيه :-"
در مورد دوم شي اي دايره اي شكل با ارم المپيك در يك گوشه و شي دبگر هم به رنك صورتي و روش نوشته المپيا يا المپيكا كه حاكي از علاقه ي مظنون به ورزشه و كيف هم چون دوست نداره جيباش قلمبه شه ازش استفاده مي كنه :|
در موارد اتي هم عشق مظنون به كوه نوردي رو ميبينيم
و اون دوتا جيب خالي واسه اون وسايله كه مي بينيد
و اون دوتا بيلبيلك درازا هم مربوط به يه كار فنيه كه بهتون راجبش توضيح ميدم :D
photo_2015_07_10_08_12_41.jpg

2-خب مظنون اخيرا پاسپورت جديد گرفته و سوراخ هاي روي پاسپورت حاكي از اين موضوعه و خب اين يعني احتمالا يه سفر خارج از كشور مي خواد بره كه مجبور شده پاسپورت جديد بگيره.و خب احتمالا مظنون ميخواد بره كوه هاي فوجي ژاپن :D چون اون مربعه وسطش تو خالي رو توي اين بالن هاي مربوط به چارشنبه سوري ديدم من و ميخواد بره ژاپن تو جشن معروف ژاپني ها بالن روشن كنه و اون فندك هم به همين دليله.و چون مي خواد مظنون كشور بهتري داشته باشيم كالاي داخلي رو ميخواد براي مصرف ببره خارج از كشور(چهار تا نوترا بار )
و مظنون براي اين كه قراره كلي عكس بگيره انواع حافظه هاي خارجي رو با خودش ميبره /m\
از طرفي جعبه ي وسايل هندسي و ارميچر و اون جعبه كه توش screwdriver يا همون پيچ گوشتي كه نه بلكه از اين پيچ گوشتي دسته پلاستيكيا كه مي كنن تو پريز برق و امثالهم و من اسمش يادم رفته فك كنم و ساير وسايل مثه چسپ و اينا بنا به يكي از پستاشون تو انجمن مديريت و اقتصاد دارن يه كار فني تو ژاپن مي كنن كه اقتصاد ژاپن حسابي رو به رشده 8->
كتاب هم مي خواد تو هواپيما بخونه چون پرواز به ژاپن خيلي طولانيه و اون كيف با ارم سمپاد رو مي خواد ببره كه تو كوه دلش براي سمپاديا تنگ شد از سمپاد ياد كنه. عطر و اينه هم كه وسايل شخصيه و ادامس رو هم براي حفظ تمركزش براي اون كار فنيه مي خواد. والبته مظنون از اينه اش خيلي استفاده مي كنه من نميگم خودش توي جمله شخصيش به اين موضوع معترف شده
:I know everything. I AM everything
photo_2015_07_10_08_12_37.jpg

3-مظنون يه همستر داره كه نميتونه ببرتش ژاپن پس اونو وردست خودش گذاشته تا چند روز مونده به سفر باهاش حسابي وقت بگذرونه
مظنون شديدا علاقه ي زيادي به اهنگ گوش دادن داره و از اسپاتيفاي هم استفاده مي كنه بنا به گفته ي خودش ولي الان هندزفريشو در اورده تا با موشش وقت بگذرونه.مظنون عاشق كافي ميكسه و اون ليوان هم اثارش شبيه به بيشتر از كافي ميكسه تا چايي
و داره مظنون به همسترش عده ي كثير ارسالاش تو سايتو نشون ميده ولي همزمان معلوم نيست داره با سايفون چيكار مي كنه احتمال ميره داره تو فيسبوكش با شريك ژاپنيش چت مي كنه با اون سيمه هم مي خواد هاردشو تخليه كنه اونم به علت سفر
مظنون معمولا با گوشيش عكس نميگيره چون اين جا هم باگوشيش عكس نگرفته و احتمال ميره دوتا گوشي داشته باشه كه بايكيشون كاراي خلافشو انجام ميده :>
مظنون قبلا از كامپيوتر استفاده مي كرده و لي الان رو به جهان پرتابل اورده ولي هنوز هم ميزشو داره واز جا كيبرديش به عنوان جاي گوشيش استفاده مي كنه كه ممكنه حاكي از اون باشه كه مظنون گوشيش رو با پول فروش كامپيوترش خريد و حالا هم با وجود جايي كه رو ميز داره گوشيش رو تو جا كيبوردي گذاشته و حا كيبرديشو بيرون ميكشه تا جاي خالي كيبردشو التيام بده
photo_2015_07_10_08_12_15.jpg

4-مظنون زياد اهنگ گوش ميده و برخلاف پيش بيني من رو به لست اف ام اورده.علاقه ي زيادي به چت كردن داره دوتا برنامه ي چت داره ولي وقتشو نداره.كار گرافيك مي كنه ولي حوصله نداره اسم براشون بذاره و كلا زياد كار گرافيك نمي كنه يه ذره اونم حوصله ي سيو كردنش تو سوراخ سمبه هارو نداشته و خب اين بي حوصلگي حاكي از اينه كه مظنون به علت زياد بازي كامپيوتري كردن به اين نوع مينور بي حوصلگي مبتلا شده و چون به ورزش و بيرونو و كوه و اينا علاقه داره بي حوصلگيش خوشبختانه تو نوع مينور مونده
ريسايكل بينش خاليه چون چيزايي كه ديليت مي كنه رو صرفا مي خواسته يه جايي توي اون رم ها و هارد و اينا قايم كنه پس سريع ريسايكل بينو خالي مي كنه. و خلاصه مظنون كلي شواهد به ما داده كه بايد بيشتر تحت نظر باشه
photo_2015_07_10_08_12_06.jpg

5-مظنون مرتبه به نسبت پسر بودن و زياد دوستاش ميان خونشون به خاطر اون ميزه و صندليه و اون پشتيه روي زمين.مظنون وسايلش رو زير اون پارچه ي گل گلي كه ظاهرش نشون ميده زيرش رخت خوابه ولي اين طور نيست قايم مي كنه
اونم به اين دليل كه اون كيفه كه در تصوير اول ديدم توي قفسه كتاباشه اون جاس و مظنون گوش پاك كن هاشو به عنوان نشان كتاب استفاده مي كنه چون هم كم كتاب مي خونه هم گوش پاك كن ها دست نزدن
و فقط يه دونه به خاطر اون كتابي كه قراره تو هواپيما بخونه گذاشته
اتاق رنگ نداره به خاطر اين كه مظنون رو تختيش رو ننداخته و مظنون گرماييه چون معلومه كه ملحفه اش رو اصن نميندازه روش فقط در طول شب شوتش مي كنه اين ور اون ور :-" =P~
photo_2015_07_10_08_11_51.jpg

در كل اين مظنون داره به جمع مغز هاي فراري و قاچاقجيان موذي مطلق ميشه كه پس از حمع اوري مدارك لازم بايد محاكمه ش كنيم

Radikal

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
داغ دیده ام بعله!
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
سیاستگذاری علم و فناوری
اینستاگرام

6zZstjcaXme2Aq2JrVwx39YCaMWcI.jpg

به نظر میرسه مظنون برای پیش بردن اهداف شومِ خودش مرزی نمیشناسه به همین دلیل پاسپورت رو همیشه همراه خودش داره!

با توجه به شواهد موجود اسطوره و الگوی مظنون گربه نره هست و کاره خودش رو با خوب جلوه دادن و سره دیگران رو گول مالیدن پیش میبره :rolleyes:

6zZthz9Ow7qcZNiCiTFVTTl9RjEL2.png

+ برای هماهنگی با بقیه مافیا هم از آینه استفاده میکنه که کاره عاقلانه ای به نظر میاد!

:)) اون عطره رو شما دقیت کنید :-" به نظرم اون از این عطراس که کنار خیابون 6 تا 100 میفروشن و بوی جوراب میده احتمالاً :-? نتیجه => مظنون حوصله قرطی بازی نداره :/

وجود چاقو نشانگره اینه که قربانی ها رو با شکنجه میکشه و به مرگ لحظه ای اعتقادی نداره و دوست داره ذره ذره مردنه قربانی رو ببینه ...

مظنون زد و بندی با شرکت "نوترابار" داره و شکمو نیز میباشد:))

ذره بین در عکس نمایانگر ظرافت و دقت عمل مظنون ـه (با بد کسی طرفیم |: )

6zZuf6WEJIpvHGFOA23YpxzytmZCb.jpg

توی این عکس شکمو بودنِ مظنون باز هم اثبات میشه و به نظر میرسه علاوه بر قتل با سلاح سرد ، مظنون در کارِ سرقتِ عطیقه جات (به شی طلایی درون تصویر نگاه کنید) هم مهارت بالایی داره!

^_^

میـنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
پزشکی سمنان

hyix_ثث.jpg

خیلی تردید داشتم که این حرفو بزنم یا نه.ولی مثل همیشه نتونستم جلوی زبونمو بگیرم.
به نظر من عکس بالایی آیینه نیست.پنککه. :)) :)) :)) :))
خالم یکی کپی اینو داره.یه طرفش آینس.یه طفش پنکک.مظنون از طرف آینش عکس گرفته مارو اغفال کنه.

pnqd_ی.jpg

اینم شبیه پایینی نیست؟
atse_index.jpg

احتمالن مظنون از پسرای این تیپی هست.

.
d09m_photo_2015-07-12_14-28-02.jpg

.
.

wxwf_عع.jpg

مظنون هنوزم پولاشو میریزه تو قلک.
.
.
dgli_33.jpg

مظنون اعتقادی به استفاده از کاور نداره.حتا اعتقادی به پاک کردن گوشیشم نداره.
..
...
lp01yz1jkrskhyr75h8c.jpg

مظنون احتمالن برادر خواهر برادر زاده خواهر زاده ویا... کلن یه بچه ی کوچیک تو خانوادش داره که دست میزنه به کامپیوترش ومظنون برای ترسوندن اون یه موش مصنویی گذاشته کنار کامپیوتر
.
کاری شبیه به این:
f08xa83qmnad7dbcfho7.png

???????

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه جعفری
شهر
تبریز

چرت نگین بااااو اون شمع نیست !‌ :O ای پاد عه ! B-) کپی نکنید از هم دیگه

• شروع کننده موضوع

زﮩرا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کِرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

فقط یه چیزیو به بنفر اخر صفحه قبلی بگم من :-!

اون همسترشه نه موش مصنوعی :-" خیلیم عزیزه حتی :-"

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از زﮩرا :
فقط یه چیزیو به بنفر اخر صفحه قبلی بگم من :-!

اون همسترشه نه موش مصنوعی :-" خیلیم عزیزه حتی :-"
اسمشم آقا شقایق ـه :D

میـنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
پزشکی سمنان